Underdogs

UNDERDOGS - Bella Thorne Behind The Scenes

23. června 2015 v 19:40 | Anett

Ze zákulisí dabování animovaného filmu "Underdogs" bylo zveřejněno video. Je sice krátké, ale taková videa mě vždycky dost baví, především dabování mě vždycky fascinovalo :D Bella je ve videu zlatá :) Níže můžete vidět také nový plakát k filmu.


image host image host

UNDERDOGS - OFFICIAL TRAILER

17. ledna 2015 v 18:50 | Anett

V říjnu jsem vás informovala o tom, že Bella bude dabovat jednu z postav v novém animovaném filmu Underdogs. Film bude mít premiéru v USA 10. dubna a podle mě vypadá dost dobře, bylo by skvělé, kdyby se dostal potom k nám do kin, i když bychom u nás neslyšeli Bellin hlas. Hlas Belly můžeme zaslechnout poprvé přibližně po 10 sekundách spuštění traileru. Podle mě jde hlas Belly a Ariany dost dobře rozpoznat, ale to samozřejmě říkám já, protože obě holky zbožňuju, nevím, jestli to rozeznáte i vy :D Každopádně ke konci traileru přímo ukazují, kdo dabuje kterou postavu, což je dost přehledné :)

image host

Bella Thorne Lends Her Voice to 'Underdogs'

23. října 2014 v 14:55 | Anett

Bella nedávno na Twitteru odpověděla, že nemáme ani potuchy, v kolika seriálech ještě bude hostovat a co všechno bude ještě dabovat. A neuběhl ani měsíc a máme tady informaci k dalšímu animovanému filmu, který Bella údajně nadabuje!
Bella se právě připojila k obsazení nadcházejícího animovaného film "Underdogs" (v překladu "Smolaři"), který bude mít premiéru v USA 10.4.2015! Kromě Belly by měli být součástí hvězdného obsazení i Ariana Grande, Nicholas Hoult, Matthew Morrison, Katie Holmes a další. Gratulujeme k novému úspěchu, Bello! Nemůžu se dočkat, snad se bude v nahrávacím studiu potkávat i s Arianou!

Argentinsko-španělský rodinný film sleduje plachého, ale talentovaného hráče stolního fotbalu (Matthew Morrison), který musí bránit své město a svou přítelkyni Lauru (Ariana Grande) od zločinného fotbalisty Ace (Nicholas Hoult) pomocí svých figurek ze stolního fotbalu, které jako mávnutím proutku záhadně přicházejí k životu.

Film režíruje Juan José Campanella. Kromě již zmíněných hvězd by měly své hlasy propůjčit také Rupert Grint, Peter Serafinowicz, Anthony Head, Rob Brydon, Juan José Campanella, Ralf Little, Pablo Rago, Miguel Ángel Rodríguez.

O postavě, kterou má nadabovat Bella, prozatím nic nevíme. Tak snad je to pravda..celkem by mě mrzelo, kdyby to poté zrušili. I kdyby měla nadabovat pouze pár vět, bylo by to prostě úžasné! :)
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne