The DUFF

The Duff - ke stažení a zhlédnutí online zdarma s cz titulky + nominace na TCA's 2015!

16. června 2015 v 17:47 | Anett

Tenhle článek chci napsat už tak strašně dlouho, ale pořád se mi nechtělo.. :D Jistě si vzpomínáte na články o filmu The Duff, který měl v USA premiéru již v polovině února 2015. V úterý 9. června 2015 v USA oficiálně film vyšel na DVD a Blu-ray. Spoustu z vás mi už do komentářů psalo, že jste se na film podívali, a většinou jste také psali, že se vám líbil :) Já film také viděla a je pravda, že se jedná o takovou tu typickou americkou teenagerovskou komedii z prostředí střední školy, u které je předvídatelný konec, ale i přesto si nemůžu pomoci a moc se mi líbí! Takových filmů jsou sice stovky, ale tento mi připadá opravdu trošku originálnější, alespoň díky té přezdívce "D.U.F.F." :) Především herecké obsazení je úžasné, Mae Whitman se role zhostila skvěle, to stejné i Robbie Amell, a samozřejmě i Bella, u jejíž role Madison jsem chvílemi zapomínala, že ji opravdu hraje naše milá Bella (postava Madison je typická "školní královna"..no prostě mrcha!). Pokud by se někdo chtěl na film podívat, tak už je prakticky na všech internetových stránkách s filmy ke zhlédnutí/stažení v originálním znění s českými titulky zdarma, níže jsem vám případně přidala i dva odkazy.

KE STAŽENÍ S CZ TITULKY ZDARMA | KE ZHLEDNUTÍ ONLINE S CZ TITULKY ZDARMA

No a druhá novinka se také týká tohoto filmu - KOMEDIE THE DUFF SE DOSTALA DO UŽŠÍ NOMINACE NA UDÍLENÍ CEN TEEN CHOICE AWARDS! Mimo jiné byla v kategoriích herců také nominována Mae Whitman za roli Biancy a Robbie Amell za roli Wesleyho v tomto filmu. Na oficiálních stránkách bohužel smí hlasovat jen Američané, ale pokud jsem to pochopila dobře, tak můžeme přes své účty na Twitteru posílat také hlasy - stačí napsat hashtag # s názvem libovolné kategorie a jménem, pro koho hlasujeme, takže tweet může vypadat třeba takhle:

" My #TeenChoice for #ChoiceComedyMovie is The Duff. http://www.teenchoice.com/article/wave-1-nominees "

Pokud vás zajímají i další nominace v ostatních kategoriích, tak první nominace (bude jich zveřejněno více, Bella má ještě šanci nějakou získat) naleznete ZDE: http://www.teenchoice.com/article/wave-1-nominees - princip hlasování by měl být stejný, takže jen můžete napsat tweet a změnit názvy kategorií a jména, pro koho/co hlasujete.

The DUFF Featurette - Madison (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

28. února 2015 v 21:59 | Anett

Bylo zveřejněno video o postavě Madison, kterou Bella ztvárnila ve filmu The DUFF. Ve videu jsou přímo exkluzivní scény s Madison, které jsme doposud neměli v žádné jiné ukázce možnost vidět. Také tam o Madison mluví samotní herci, včetně Belly :)

The DUFF - Famous Supporters

22. února 2015 v 17:51 | Anett

Mezi fanoušky filmu The DUFF, ve kterém Bella hraje a který se aktuálně promítá v amerických kinech, jsou také slavné osobnosti! V tomto článku se můžete podívat na tweety několika Belliných kolegů a kamarádů, kteří film na Twitteru či Instagramu podpořili :) Mezi nimi je například také Nina Dobrev, Gregg Sulkin, Bailee Madison, Zendaya, Ross Lynch a další. Více v celém článku!
EDIT: Dokonce film zase podpořila i Marlene King! Ta už Belle psala na Twitter v minulém roce..že by se přece jen schylovalo k nějaké spolupráci? Bella říkala, že má ještě spoustu projektů na tento rok, o kterých nám prozatím nesmí napsat.. :)

image host image host image host image host image host

The DUFF Cast Interview - Merrell Twins, Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne,..

18. února 2015 v 15:01 | Anett
Další rozhovor s herci z filmu The DUFF. Bohužel herce rozdělili na dvě skupinky, takže Mae Whitman a Robbie Amell poskytli rozhovor sami a pak tam byla druhá skupinka, ve které byla i Bella se svými kolegyněmi Biancou Santos a Skyler Samuels :) I přesto dostali všichni herci stejné otázky. Nejprve třeba mají holky o sobě navzájem mluvit, jaké jsou. Když Bianca a Skyler mluví o Belle, tak je Bella je úplně v rozpacích, to jde vidět :D:) Je hezké, jak se dokáží během jednoho natáčení lidé tolik poznat a spřátelit :)

Nova Rockafeller - Made In Gold (The DUFF)

18. února 2015 v 14:49 | Anett
Jak už to tak bývá, tak k filmu The DUFF byla zveřejněna ústřední píseň i s videoklipem. Podle informací by ve filmu měla zaznít také nějaká píseň skupiny The Vamps. :) Ústřední píseň Made In Gold však nazpívala Nova Rockafeller. O této zpěvačce slyším prvně, ale písnička je celkem chytlavá :) Ve videoklipu jsou samozřejmě také scény přímo z filmu!

Bella Thorne's Pick-Up Lines to Robbie Amell & Mae Whitman! The DUFF Interviews

16. února 2015 v 23:43 | Anett
Nyní čekejte opravdu velké množství nových rozhovorů a dalších videí, protože se nezadržitelně blíží premiéra filmu The DUFF a novinek je opravdu dost. Jako první tady mám rozhovor pro Clevver News s Bellou a jejími kolegy Robbiem Amellem a Mae Whitman. Ze začátku je to dělané formou hry, kdy herci čtou krátké věty a pak řeknou, že je to "Oh Hey!" nebo "No Way!" :D Asi to z mého popisu nepochopíte, tak se prostě podívejte, je to vtipné :) Ve zbytku videa už mluví o samotném filmu The DUFF a video je také doplněno krátkými ukázkami.

The DUFF Featurette - Standing Up (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

15. února 2015 v 12:44 | Anett

Další video k filmu The DUFF, ve kterém herci (včetně Belly) o ději tohoto filmu mluví. Já už se nemůžu dočkat, vypadá to opravdu dost dobře! :)

The DUFF Featurette - Bringing the Book to Life (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Movie HD

12. února 2015 v 18:50 | Anett

Nové video týkající se filmu The DUFF, tentokrát v něm mluví přímo autorka knihy Kody Keplinger, podle které byl film natočen. Snad se kniha někdy dostane i k nám, ráda bych si ji přečetla :) Ve videu jsou také scény ze zákulisí natáčení.

The DUFF B-roll Part 1

11. února 2015 v 19:25 | Anett

Premiéra filmu The DUFF v amerických kinech se stále blíží a nyní máme další nové video ke zhlédnutí, které nás může na film navnadit. Tentokrát je to šestiminutové video přímo ze zákulisí natáčení, a tak můžeme vidět, jak se natáčelo hned několik filmových scén!:) Určitě to bude legrace :D Bellu můžeme vidět zhruba v polovině videa :)

Mae Whitman & Bella Thorne WEIRDEST TRAITS! The Duff Interview Part 1

8. února 2015 v 16:52 | Anett

Díky filmu The DUFF, který má v USA premiéru již za necelé dva týdny, má Bella nyní zase o trošku více novinek, než obvykle. Tyto 3 krátké a vtipné rozhovory udělala s Bellou a její hereckou kolegyní Mae Whitman americká YouTuberka Misty Kingma :)

The DUFF Movie CLIP - Actual Invite (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

8. února 2015 v 16:36 | Anett

ZDE JE NOVÁ UKÁZKA Z FILMU THE DUFF

Edit: video nahráno na YouTube

Bella Thorne & Mae Whitman sing "Blank Space" w/ Zedakiah

7. února 2015 v 17:11 | Anett

Byl zveřejněn další rozhovor Belly Thorne a Mae Whitman, které hrají jedny z hlavních rolí ve filmu The DUFF. Holky jsou prostě úžasné, jde vidět, že si skvěle rozumí a že se během jarního natáčení filmu dost spřátelily :)

The DUFF TV SPOT - You're Awesome (2015) - Mae Whitman Movie HD

1. února 2015 v 15:10 | Anett

V Americe aktuálně v televizi běží na film The DUFF také krátká reklama, ve které můžeme vidět pár nových scén s Mae Whitman, a samozřejmě tam nechybí ani nám už známé scény s naší Bellou :)

The DUFF Official Trailer #4 (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

26. ledna 2015 v 23:10 | Anett

Doposud jsme měly pouze "ukázky" k filmu The DUFF, nyní už je zveřejněn celý oficiální trailer :) Bella tu mrchu Madison zahrála opravdu bravurně, zírám s otevřenou pusou! Nemůžu se dočkat, až se na film někdy kouknu, tenhle trailer mě opravdu oslovil a na film se těším snad víc, než kdy předtím :) Ani jsem netušila, že se Bella v tomto filmu musela políbit se svým kolegou Robbiem Amellem :D

"The Duff" Stars Defend Kylie Jenner's Controversial T-Shirt

25. ledna 2015 v 15:39 | Anett

Ze středeční (21. ledna) propagační akce k filmu The DUFF máme první rozhovor s Bellou a jejími hereckými kolegy z filmu! Je opravdu krátký, Bella tam říká o svém nápise na tričku a pak tam Mae Whitman a Robbie Amell mluví o názvu filmu apod. :) Film má za měsíc premiéru v USA, takže si myslím, že takových videí bude mnohem více!

First day of "The DUFF" screening (21.1.2015) + TT & video

22. ledna 2015 v 19:33 | Anett

Ve středu 21. ledna se konala první větší propagační akce s fanoušky k filmu The DUFF, který má v USA oficiální premiéru již 20. února! Na fotkách níže můžete vidět Bellu v tričku s nápisem "I'm somebody's DUFF", které se mi neuvěřitelně líbí. Klidně bych si ho nechala udělat, ale pochybuji, že by to někdo v mém okolí pochopil, jestli se film neuchytí i u nás. A kdyby se uchytil, tak určitě nebudou říkat "DUFF", ale vymyslí pro to nějaký jiný název, který se k filmu absolutně nebude hodit :D Na fotkách je s Bellou její kamarádka Alexa Yarnell (4. fotka), kolegové z filmu Robbie Amell a Mae Whitman a také samozřejmě fanoušci :) Na posledních fotkách můžeme vidět úplně nový plakát k filmu a Belliny nehty, které si nechala udělat speciálně na tuto událost. Navíc bude pro americké fanoušky probíhat soutěž, kde můžou vyhrát setkání s Bellou na červeném koberci před promítáním The DUFF - Bella o tom informovala prostřednictvím prvních dvou fotek, na kterých drží informační papíry.
V minulém týdnu vytvořili fanoušci na Twitteru trend #seetheduffmovie a bylo také zveřejněno kraťoučké video, kde Bella zmiňuje to, že i film The DUFF je na sociální sítích - video je ZDE.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

EDIT: Doplněno spoustu dalších fotek - s herci i fanoušky.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

The DUFF on snapchat

17. ledna 2015 v 15:02 | Anett

Už jsem se vám jistě zmiňovala, že film The DUFF je nyní na Snapchatu - můžete si ho přidat pod přezdívkou theduffmovie. To, že je to oficiální Snapchat filmu, potvrzují také hlavní herci (včetně Belly) v tomto krátkém videu :) Níže máte také odkaz na nové krátké video, ve kterém vám představí Bellinu roli.

NOVÉ KRÁTKÉ VIDEO O BELLINĚ ROLI MADISON

Kylie Jenner podpořila film The DUFF!

13. ledna 2015 v 22:26 | Anett

Kylie Jenner byla viděna s tričkem, které propaguje film The DUFF, ve kterém Bella hraje :) Samotná Bella zveřejnila tuto fotku Kylie na svůj Instagram. Podle mě je skvělé, že i známé osobnosti se na film těší a dávají to takhle veřejně najevo! Kromě Kylie si stejné tričko nechala udělat i Sabrina Carpenter, Bailee Madison a Tammin Sursok! :)

image host image host

The DUFF Movie Snapchat

11. ledna 2015 v 21:44 | Anett

Většina z vás jistě musela slyšet o aplikaci Snapchat. Určitě ji někteří z vás ve svém mobilu máte staženou. Nyní má i svůj snapchat film The DUFF, ve kterém Bella hraje. Pokud Snapchat máte, tak film najdete pod přezdívkou "theduffmovie". Už včera tam byly první fotky, jednalo se však pouze o upravené promo fotky, které již dávno známe - byla tam samozřejmě i Bella. Netuším, jak to s přidáváním fotek bude, ale podle mě by mohlo být pravděpodobné, že za měsíc v době premiéry filmu v USA tam budou nahrávat i něco samotní herci :) Uvidíme..bylo by to ale skvělé!

image host

Ukázky ze Snapchatu
image host

The DUFF Official Trailer #3 (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

7. ledna 2015 v 18:39 | Anett

Při včerejší premiéře nového dílu seriálu Pretty Little Liars byl o pauze mezi pořadem znovu zveřejněn nový trailer k filmu The DUFF. Čím blíž je datum premiéry, tím se víc a víc těším!:) Kéž by se to dostalo i do našich kin..podle mě má film dobrý děj i obsazení a mohl by i nějaké lidi u nás do kina nalákat..:)

Poll: Most Anticipated Film: Winter 2015 Edition

6. ledna 2015 v 14:20 | Anett

Na známé americké stránce IMDb je aktuálně anketa, ve které se hlasuje, na jaké filmy, které budou v příštích 3 měsících ke zhlédnutí v kině, se nejvíce těšíme. Samozřejmě tam nesměl chybět ani film The DUFF, ve kterém hraje i naše Bella :) Ale jak to tak vypadá, tak se lidi těší více na jiné filmy, no..:D

HLASOVAT MŮŽETE TADY

THE DUFF - On Set

3. ledna 2015 v 1:05 | Anett

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

THE DUFF - "Mean Girl" photoshoot

3. ledna 2015 v 0:52 | Anett

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

THE DUFF - Facebook promotional images

3. ledna 2015 v 0:44 | Anett

UKÁZKOVÁ VIDEA:
Ukázka z filmu The DUFF - film je od 9. června 2015 k prodeji na DVD v USA

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

TRAILER #2 FOR ‘THE DUFF”

3. ledna 2015 v 0:42 | Anett
 
 

Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne