The Death and Life of John F. Donovan

Bella Thorne, Chris Zylka and Michael Gambon Join ‘The Death and Life of John F. Donovan’

20. listopadu 2015 v 17:55 | Anett

Bylo oznámeno, že Bella Thorne, Michael Gambon (známý pro svou roli Albuse Brumbála ve filmové verzi Harry Potter) a Chris Zylka se připojí k hereckému obsazení nového filmu režiséra Xaviera Dolana, který ponese název "The Death and Life of John F. Donovan".
Do filmu je také již obsazena např. Emily Hampshire, Jessica Chastain, Kit Harington, Kathy Bates, Susan Sarandon a Taylor Kitsch. Natáčet by se mělo začít na jaře 2016, bude se jednat o první počin režiséra Dolana v anglickém jazyce. Xavier Dolan je mladý talentovaný herec, režisér a scenárista, který dokonce získal v loňském roce ocenění na filmovém festivalu v Cannes za film "Mami!". Xavier sice žije v Kanadě, ale jak už jeho jméno napovídá, pochází z francouzské rodiny, a právě proto bude tento film jeho "anglickou prvotinou", jelikož doposud natáčel jen francouzsky. Jeho posledním počinem byla režie hudebního videoklipu k písni "Hello" zpěvačky Adele.
Podrobnosti o rolích herců prozatím zveřejněny nebyly. První role byly obsazeny už před rokem, ale jak to tak u natáčení bývá, nejprve ani nebylo jisté, jestli se film natočí. Nyní to však vypadá, že film konečně "dostal zelenou" a může se začít s přípravami, a díky tomu bylo zveřejněno obsazení do dalších rolí - např. obsazení Belly.
Film vypráví příběh americké televizní hvězdy (Harington), která si přes psaní dopisů utvoří vztah s mladíkem z Anglie.
A teď pozor...
Film se bude natáčet na 4 místech - v New Yorku, Montrealu, Londýně a..Praze! Chápete to? V PRAZE! Jestli se zrovna Belliny scény budou natáčet v Praze, tak se asi seberu a budu po dobu natáčení bydlet u kamarádky, nebo opravdu nevím :D Každopádně i když bližší informace stále nejsou, tak se neuvěřitelně těším, protože už jen podle toho, kdo se ujal režie, to vypadá na úžasný projekt! :) Herecké obsazení je také perfektní a rozhodně se máme na co těšit!
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne