Snow Queen 2

Snow Queen 2 - BTS Video

16. listopadu 2015 v 17:38 | Anett
Bella v tomto roce nadabovala postavu Gerdy v novém animovaném filmu "Snow Queen 2" :) Ze zákulisí bylo nyní zveřejněno video - můžeme vidět Bellu přímo při dabingu a také kousky filmu. Bella navíc poskytla i krátký rozhovor o celé její zkušenosti s dabingem.

Bella Thorne - Diamond ("The Snow Queen 2" OST)

26. října 2015 v 14:52 | Anett

Asi před rokem jsem v TOMTO článku informovala o tom, že Bella dabuje jednu z animovaných postaviček ve filmu "Snow Queen 2". Mimo jiné jsem také psala, že by měla Bella pro film nazpívat i písničku. No a nyní jsme se konečně dočkali! Absolutně jsem se zveřejněním písničky už ani nepočítala, takže jsem příjemně překvapená :) Písnička se jmenuje "Diamond", je taková typicky pohádková, celkem jsem si ji oblíbila :)

image host

The Snow Queen 2 - Trailer

17. ledna 2015 v 18:31 | Anett

The Snow Queen 2 - Posters

17. ledna 2015 v 18:16 | Anett

image host image host image host

Snow Queen 2 - BTS Photos

5. ledna 2015 v 19:49 | Anett

Našla jsem 2 dost nekvalitní fotografie, které údajně pocházejí ze studia, kde Bella dabovala Gerdu v novém animovaném filmu Snow Queen 2 :)

image host image host image host image host

Bella Thorne Joins Animated 'Snow Queen 2' Flick as Gerda!

20. září 2014 v 17:00 | Anett

V červenci jsem přidávala fotky ze studia, kde Bella údajně něco dabovala (článek ZDE). Nyní máme konečně některé informace potvrzeny!

Timur Bekmambetov režíroval nový animovaný film "Sněhová královna 2: Cesta pokračuje". Druhý díl se vrací s 3D pokračováním a hvězdným dabérským obsazením. V prosinci by měl mít premiéru ve více než 10 zemích světa. Hlasy propůjčily tyto hvězdy: Sharlto Copley, Bella Thorne, Isabelle Fuhrman a Sean Bean. Bella Thorne nejenom, že propůjčila hlas hlavní postavě Gerdy, ale také nazpívá ústřední píseň pro tento film.
Stejně jako Frozen je tento film inspirován klasickou pohádkou Hanse Christiana Andersena. V koprodukci Bekmambetova se "Sněhová královna 2: Cesta pokračuje" zaměřuje na činy Gerdy a Orma, trola, jehož vítězství nad Sněhovou královnou mu dalo chuť svobody. Orm komicky přehání své zneužívání, roztočí síť lží, a tvrdí, že je předurčen k tomu, aby si vzal princeznu a zdědil její bohatství, jen aby pro sebe během záchrany světa před věčnou zimou našel další nebezpečné dobrodružství. Zní to jako velmi ambiciózní příběh pro ruskou společnost animačního studia. První díl měl premiéru v 35 zemích a režíroval jej tehdy Alexey Tsitsilin.
V prosinci by měl mít film premiéru ve Velké Británii, Polsku, Izraeli, Jižní Koreji, Chorvatsku, pobaltských státech, Středním východu, Turecku, Malajsii a Thajsku. V Číně bude mít pohádka premiéru v roce 2015.

BELLA VE STUDIU (19.7.2014)
Bella na Twitter napsala, že poprvé dabuje animovaný film! Režíruje jej Timur Bekmambetov (vlevo na druhé fotce) a je potvrzené, že Bella k filmu nazpívá i píseň!:) Úplné znění Bellina popisku k fotce totiž je "Dabování mého prvního animovaného filmu! Tak nadšená. Nemůžu se také dočkat, až udělám píseň!" :)
Dne 21. července byl na Twitteru jako celosvětový označen trend #CongratsAnimatedBella, čímž fanoušci pogratulovali Belle k animovanému filmu, na kterém bude pracovat!!!:)
image host image host

První fotky a plakát k filmu
image host image host
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne