Red Band Society

Red Band Society - Screencaps

3. ledna 2015 v 19:22 | Anett

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Red Band Society - 1x09 How Did We Get Here? - Download EN with CZ subtitles

10. prosince 2014 v 17:28 | Anett

Při mém nadšení z epizody seriálu Red Band Society, ve které hostuje Bella, jsem absolutně zapomněla přidat odkaz na tento díl, ve kterém jsou již vloženy české titulky :) Já měla takovou radost, že jsem se podívala rovnou v originále a to dokonce 2x, některé scény jsem zhlédla víckrát, takže prozatím nemám potřebu si to ještě stahovat s titulky, ale pokud vám dělá angličtina nějaký problém, tak epizoda s Bellou je..

..KE STAŽENÍ ZDE S CZ TITULKY

Bella in Red Band Society (Scenes)

28. listopadu 2014 v 15:23 | Anett

Pokud se Vám nechce stahovat celý díl, na YouTube jsou už nahrané všechny Belliny scény ze seriálu Red Band Society. Bella hraje někoho, s kým nemá absolutně nic společného, tak se nelekejte jejího chování, jasné?:D Abych pravdu řekla, tak jsem si chvílemi ani neuvědomovala, že to hraje Bella. Začala jsem ji brát opravdu jako Delaney a bylo to šílené :D Scén je celkem 6 a v každé z nich ukazuje svou postavu z jiného úhlu. Nejsou ani tak dlouhé, takže byste si mohli najít čas a podívat se alespoň na jednu scénu - doporučuji třetí, tam Bella zpívá :)
Více videí v celém článku! Co na Bellinu roli a její herecký výkon říkáte?

Bella Thorne - Everything's Gonna Be Okay (Song from Red Band Society)

28. listopadu 2014 v 15:11 | Anett

Jak už jsem včera psala, v seriálu Red Band Society, ve kterém Bella hostovala, je také jedna scéna, ve které zpívá (hraje tam totiž pop star). Tuto scénu budete mít možnost vidět i v následujícím článku se všemi scénami s Bellou z této epizody, ale písničku jsem musela přidat i zvlášť. Bella má tak nádherný hlas! Já už si to pouštím snad po 20, od včerejška mi to pořád zní v hlavě, i když je to tak krátké :D:) Neříkám, že je Bella nějaká obrovská zpěvačka, ale hlas má prostě krásný :) Pod videem je i text celé písničky!


Already got enough
I went down by the ocean
been through waves of emotion
they try to sell me all these things
but love is really all I need
I don't know what they're fussing 'bout
I don't care what they talking 'bout
Everything's gonna be okay
Everything's gonna be okay
I don't know what they're waiting for
I know there's got to be something more

Red Band Society - 1x09 How Did We Get Here? - Download EN

27. listopadu 2014 v 14:15 | Anett

Já jsem seriálem Red Band Society naprosto posedlá! A teď, když v této epizodě hostuje i Bella.. sice ještě nejsou k dispozici české titulky, ty budou do konce týdne, ale pokud jsou mezi vámi nedočkavci a příznivci tohoto seriálu (stejně jako já), už tady mám odkaz ke stažení samotného 9. dílu 1. série s názvem "How Did We Get Here?" v angličtině! :) Pokud seriál nesledujete, tak to asi nemá smysl, děj byste moc nepochopili. Ale má to prozatím pouze 9 dílů, takže máte ještě šanci začít sledovat:D:) Já seriál jedině doporučuji! Ale tak to také záleží na tom, jaké seriály máte rádi vy :)

EDIT (15:00): Právě jsem se dodívala a...OMG to bylo dokonalé!:D Bella to zahrála šíleně (a to doslova), ale šíleně dobře, jestli mi někdo bude tvrdit, že neumí hrát, tak si musí prostě přehrát tohle! Bella to zahrála přesně tak, jak svou postavu v rozhovoru popsala. Navíc (pokud nečtete Bellin Twitter) mám pro vás nové informace/spoilery - jelikož Bella v této epizodě hraje známou popovou zpěvačku Delaney Shaw, můžeme ji také slyšet zpívat! Ona má tak nádherný hlas! Opravdu, pokud někdo bude zpochybňovat Bellin talent, tak by si to měl pustit, Bella je tam někým úplně jiným, než ve skutečnosti a od jejích ostatních rolí se to doposud značně liší. Má tam pár scén s hercem Nolanem Sotillo, který ztvárňuje Jordiho. Bella na Twitter napsala, že jsou oba kubánského původu a žili oba na Floridě, takže se vlastně znají už dlouho :D Náhoda :) Ach, já jsem z toho tak nadšená!:D Ale to jste už asi poznali, podle toho, že poslední dny přidávám články asi opravdu pouze o tomto seriálu :D

DOWNLOAD EN

Is Your Name Debby? from "How Did We Get Here?" | RED BAND SOCIETY | FOX BROADCASTING

26. listopadu 2014 v 22:42 | Anett

Já vím, že už jsem s těmi články o seriálu Red Band Society otravná, ale já ten seriál zbožňuju, a teď když v té jedné epizodě navíc hraje Bella..ani nevíte, jak moc jsem nadšená!:D Dnes má v USA tento díl premiéru, takže do konce týdne by už snad měl být ke stažení i s českými titulky, pak ještě všechno do nějakého článku sepíšu :) Prozatím máme jednu oficiální ukázku. Bella je tak úžasná herečka! Sami víte, že ve skutečnosti taková vůbec není :D Ona ty role prostě dokáže sehrát perfektně!

Red Band Society - 1x09 How Did We Get Here? - Promo Video and "Bella Thorne Teases Her Guest Spot"

26. listopadu 2014 v 0:15 | Anett

!!! POKUD CHCETE O ROLI BELLY VĚDĚT VÍCE, ZDE JE TAKÉ ROZHOVOR !!!

Dnes má v USA konečně na televizní stanici FOX premiéru 9. epizoda mého oblíbeného seriálu Red Band Society, ve které hostuje také naše Bella! Bella už ZASE hraje takovou menší mrchu. Tentokrát slavnou popovou hvězdu, která skončí v nemocnici kvůli vyčerpání. Celý děj seriál se odehrává v nemocnici, takže na tom není nic divného.
Ještě před premiérou dílu (titulky bývají vždycky kolem konce týdne/začátku dalšího, poté vám o tom ještě napíšu, kde se to dá stáhnout apod.) tady mám dvě videa.
Kdyby měl někdo narážky na to, co měla Bella na sobě jak v ukázce, tak na prvních fotkách z této epizody, tak si můžete přečíst, jak Bella na Instagramu na jednu z takových narážek reagovala..:) ↓

image host

1) Bella Thorne Teases Her Guest Spot
V prvním videu nám Bella přiblížila charakter své hostující postavy. Jistě se máme na co těšit!

2) Promo Video
Vím, že je to nekvalitní, ale alespoň něco. Přinejhorším je jedna ukázka ještě TADY, taktéž nekvalitní, jsou tam však pouze scény s Bellou. Bella je tam opravdu šílená, já už se tolik těším na nový díl!:D


image host

Red Band Society S01E09 - Stills

21. listopadu 2014 v 9:00 | Anett

A už tady máme stills k 9. epizodě 1. série seriálu Red Band Society, ve které Bella hostuje! Přijde mi takové nepřirozené, že ji najednou vidím vedle postav z jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů, ale jsem moc ráda, že tam uvidím zrovna ji :) Jen asi nebudu vnímat děj, jak až budu nadšená, ale to je jedno :D
Kdybyste nechápali - děj seriálu se odehrává v nemocnici, proto je Bella zrovna v takovém prostředí a tak oblečená.
Ach, na druhé a třetí fotce je s hercem Nolanem Sotillo, který hraje postavu jménem Jordi trpící rakovinou. V žádném případě Belle neodpustím, že se společně nevyfotili, takhle máme jen fotky přímo ze seriálu!:(:D
Už chápu, proč naznačovali, že Bella rozpoutá další milostný trojúhelník..na fotkách můžete totiž kromě Jordiho vidět také postavu Dashe, který má nemocné plíce a stále nemůže najít lásku.
Ha, já vím, jak tu jmenuju ty nemoce, tak ten seriál zní hrozně, ale ve skutečnosti je naprosto boží, tolik černého humoru jsem dlouho neslyšela!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Propagační fotka k epizodě
image host

More on “Red Band Society”

19. listopadu 2014 v 18:19 | Anett

Před časem jsem psala o Belle a jejím hostování v televizním seriálu "Red Band Society". Nyní máme další informace.

Bella hraje Delaney Shaw v 9. epizodě 1. série, která se jmenuje "How Did We Get Here?". A to není všechno! Tento díl bude vysílán již 26. listopadu na stanici FOX!!!!

Nemůžu se dočkat, já ten seriál zbožňuju (má prozatím pouze pár dílu, doporučuji!) a Bella bude jen velkým bonusem :)

Shrnutí epizody: Romance je v nemocnici Ocean v plném květu, hnou se věci kolem Kary a Huntera. Také Leo a Emma prožívají romantiku, Emma navíc dostane nečekanou zprávu. Mezitím se Dr. McAndrew snaží získat zpět Dr. Grace.

Red Band Society - On the set

30. října 2014 v 21:05 | Anett

Fotky z natáčení seriálu Red Band Society, ve kterém Bella hostuje, v Atlantě :) Pochází ze začátku tohoto týdne - z 26./27. října :)

image host image host image host

Fotky s fanoušky
image host image host image host

Set to Stir Up Love Triangle Drama on Red Band Society

29. října 2014 v 18:45 | Anett

Bella v neděli 26. října napsala na Twitter, že odlétá do Atlanty natáčet. V Atlantě natáčela již několikrát, například část filmu Blended. Ze začátku nám Bella tajila, co přesně natáčí, ale konečně to víme! V průběhu tohoto měsíce říkala, že bude ještě v některých seriálech kromě CSI hostovat.. Bella bude hostovat v novém seriálu Red Band Society! Mám z toho obrovskou radost, protože jsem zrovna hledala nějaký nový seriál, na který bych se mohla dívat, protože mi zrušili The Manhattan Story - a navíc bonus, teď objeví se tam i Bella! Už mám stáhnuté první 3 díly a jsem dost zvědavá :D Takže si myslím, že vůbec nebude problém pak tady tu epozodu s Bellou i s českými titulky přidat :)

Red Band Society je americký seriál televizní stanice FOX, který měl v USA premiéru 17. září 2014. Jedná se o černou komedii s prvky dramatu z prostředí nemocnice. Tato komedie vznikla na základě španělské předlohy Polseres vermelles. Seriál je prozatím na 7. místě žebříčku nových seriálů vzhledem ke sledovanosti. Vysílá se každou středu ve 21:00 na stanici FOX. Aktuálně má do 5. listopadu pauzu, poté bude mít premiéru 6. epizoda.

Bella bude hrát Delaney Shaw, extrémně populární pop star, která zavítá do nemocnice Ocean Park Hospital kvůli "vyčerpání". (Všichni dobře víme, co to doopravdy znamená, že jo?!) Ale vypadá to, že Delaney není vyčerpaná natolik, aby se nemohla sblížit se dvěma (!) z Red Band kluků. Raději lépe sleduj Jordiho (Nolan Sotillo) a Lea (Charlie Rowe), Emmo (Ciara Bravo)! Nebo by se Dash (Astro) konečně mohl zamilovat (a s milostným trojúhelníkem) se zaplést? Není jasné, v kolika epizodách se Bella přesně objeví.
V následujících epizodách tohoto seriálu bude hostovat také Mandy Moore jako ex Dr. McAndrews'e (Dave Annable) a Daren Kagasoff jako nový bad boy nemocnice.
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne