Oznámení

Milý čtenáři, usměj se!

25. srpna 2016 v 1:43 | Anett

Na úvod tohoto článku bych chtěla napsat, že některé z mých myšlenek, které si nyní přečtete, jsem začala sepisovat už v neděli 31. července. Vlastně většinu textu, ehm. To mi to trvalo, než jsem našla odvahu ke zveřejnění článku, co? Každému trvá, než odvahu k dalšímu kroku nalezne. Hmmm, tento článek rozhodně není pro každého. Bude málo těch, co jej přečtou.

Uznejme - v psaní blogu se budoucnost nalézt nedá. Za každým z nás se plíží stín obav, který po nás jednoho dne skočí, a my - pokud se jej chceme zbavit - musíme skončit s jednou částí našeho života a posunout se dál. Takový stín po nás za život skočí nesčetněkrát. A teď nadešel čas, abych já dala sbohem blogu. Vlastně jsem ráda, že tato slova právě píšu. Padá mi kámen ze srdce. Ne, počkejte, kámen ne. Obrovský balvan. Cítím, že je ten správný čas.. I když před rokem bych se vysmála sama sobě a bylo by pro mě nepředstavitelné, že něco takového napíšu.

Ono to nepřijde zničehonic. Přijde to pomalu, tak strašně pomaličku, až si ani nevšimnete jeho přítomnosti. Přítomnosti stínu. Blog je ostrůvek, ke kterému člověka dopraví lodička Náhoda, ne každý člověk se k němu dostane. No, já se sem dostala. A jsem za to nehorázně ráda. Za všechny zkušenosti. Za všechny lidi, které jsem tady mohla poznat! Za všechny, kteří si tyto řádky ani nikdy třeba nepřečtou! Je tady tak přátelská komunita..ale každý svůj svět má i nepřátelskou část, to uznejme. Schováváme se pod přezdívkami. Je jen málo těch, o kterých bychom mohli říci, že známe jejich pravou tvář. Já se tedy seznamování nikdy nebránila (a to i přesto, že v realitě jsem introvert neschopný komunikace..), ale je jen pár lidí, se kterými se třeba sleduju vzájemně na Instagramu, mám je v přátelích na Facebooku, nebo si pravidelně píšeme. Výjimek je opravdu málo. Blogu však vděčím za Marky/kdysi Ronnie z blogu unlimited-zendaya, ariana-grande, little-me,../, kterou jsem tady jen tak náhodou před lety poznala a..světe, div se, dennodenně si píšeme, jsme prakticky vzájemným deníkem, říkáme si úplně všechno, a to i přesto, že osobně jsme se kvůli dálce prozatím setkaly jen čtyřikrát.. Zapomenout nemůžu ani na Petruš/nickelodeon-cz, petra-secret, Carry* z blogu o Nině Dobrev a TVD a desítky dalších, na které si kvůli mé zpropadené paměti už ani nevzpomenu, dokonce jsme jednu dobu blogovaly společně/, se kterou jsme kdysi bývaly opravdu spřízněné duše, a i když nás čas tak nějak oddělil, občas si napíšeme jako staré dobré kamarádky. A Annie a Naty, dvě nejlepší kamarádky, které jsem tady poznala díky blogům o Seleně! A sakra, teď jsem se zamotala. Pokazilo se to. Já tohle nikdy nechtěla. Vyjmenovávat lidi. Protože nechci na nikoho zapomenout! Abby je taky strašně fajn. A Cece, ach, má tehdejší "konkurence" z blogu o Belle! A její nynější kamarádka Anička (Rebekah). A Anička K. z Brna a Blanka (Lily Love, že jo!) a Míša z blogu o Sel a PLL, Péťa z blogu o Justinovi a taky Kate, která tady kdysi mívala osobní blog a.. Upřímně jsem si nejvíc vždycky oblíbila adminky blogující o Seleně. Byly na mě automaticky taaak milé, a tolik jsme si rozuměly, že..vy víte. Vy všichni víte. Vy, které mám přidané na Facebooku. Vy, které sleduju na Instagramu. Vás už neberu jako někoho z blogu, ale jako reálné osoby. A takhle by to vlastně asi mělo být. Ale je to těžké. Odhalit reálnou tvář. Blog poskytuje právě onu anonymitu, kterou všichni tak zbožňujeme. Bojíme se kritiky bližních, pojďme se tedy schovat! Ale mám ráda i všechna affs, kterých jsem za celou dobu blogování měla teda požehnaně, a to i přesto, že mnohým jsem pod jejich masku přezdívek vniknout nemohla. Dejchi, Zuzi z blogu o Sel,..všechna affs. Všechna. Opravdu nemám na to všechny vyjmenovávat..znovu mi promiňte.

Páni, ani nevíte, kolik já blogů měla! Každý si tady hledá svůj styl, někteří předčasně, ještě před nalezením toho pravého, svou blogovou kariéru ukončí. Já ale ne. Já hlava nehlava zakládala nové a nové blogy, končila ty starší a hledala sebe. Hledala, co je pro mě to nejlepší. A ze všech těch desítek blogů (zapomenuté blogy o Seleně, Demi, Miley, Arianě Grande, Lucy Hale, PLL, Ashley Benson, Cher Lloyd, dva osobní,..nechtějte po mně je jmenovat, já sama na ně už zapomněla) mi zůstal jen tento. O Belle. A zřejmě to tak mělo být. Věříte v osud? Já jo. Začínala jsem na blogu "anetkaadam" v dubnu 2008 a končím na "bellathorne-official" v srpnu 2016. Krása. 8 let. Začínala jsem jako devítiletá holčička a končím jako sedmnáctiletá dívka. Třetí třída základní školy až začátek třetího ročníku na střední škole. Můj blog o Belle byl asi mým třetím. Třetí v pořadí, začala jsem v září 2011. Následovala hromada dalších blogů, ale po čase skončily.. A tenhle se stal tak nějak srdcovkou. A je mi těžké se loučit. Bella..Bella je osoba, která dokáže své fanoušky brát jako sobě rovné lidi a podporuje je, jak nejvíce může. Já i ona jsme se za těch 5 let, co o ní vím, hodně posunuly. Jít si za svým snem, ať se děje co se děje. Dělat to, co nás ze srdce baví. O to tady na zemi přece jde, ne? Jiný smysl naše životy ani nemají. Navíc v mých očích stoupla po včerejšku ještě o víc (je zvláštní psát do článku o konci ještě poslední novinku z Bellina života?), když na svém účtu na Twitteru vyšla s pravdou ven a fanouškům po zveřejnění fotky na Snapchatu, na které dává pusu své kamarádce (nyní nejspíš přítelkyni?) Belle Pendergast, na sebe prozradila, že je bisexuálka. Obdivuju její odvahu, napsat tohle na síť, kde ji sleduje téměř 6,5 milionu lidí..jde vidět, že opravdu chce, aby lidé byli jen sami sebou a nehleděli na urážky ze strany druhých. Být sám sebou.. Moc dobře vím, že Bella mi bude vzorem i nadále. Žádné ukončení jednoho blogu to nezmění.

Už od září 2015 to s články bylo..no, prostě od září má aktivita rapidně klesla. A já vím, čím to je. Vždycky mi bylo líto, když končily mé oblíbené blogy..většinou to bylo v době, kdy autor přecházel ze základky na střední, nebo prostě v průběhu střední. A já si říkala, že to nikdy neudělám. Ale zároveň jsem tady teď "zůstala sama", všichni, které jsem tady poznala, postupně skončili a za poslední rok jsem nesčetněkrát četla větu "Je lepší to ukončit, než se do toho nutit.".. Blog mi vytvořil něco, k čemu bych asi sama nedospěla. Našel mi lásku k psaní. Psaní čehokoliv. A zájem o kulturu, protože upřímně - dennodenní vyhledávání novinek na zahraničních webech ve vás něco nechat musí. A u mě se to zvrhlo tím způsobem, že jsem si našla něco v realitě. Berme blog jako svět, který není skutečný. A já se jednoho dne porozhlédla po okolí a začala si všímat něčeho, co mě do té doby nechávalo chladnou. Ehm. Místní divadla. Začala jsem chodit na hromadu představení a oblíbila si desítky herců, co tady bydlí a najednou..najednou to bylo SKUTEČNÉ. Tímto odstavcem vám teď chci jen přiblížit to, co mě teď opravdu naplňuje. Jasně, s Bellou se taky setkat můžu, stačí jen věřit. Ale já si našla něco, co je tady a teď. Strašně milí herci, které sice zastavuju a prosím o podpis tak často, až se mi už smějí, ale prostě mě berou normálně a mě povznáší být součástí toho všeho.. A najednou nemám potřebu blogovat. Eh. Ono to sice na první pohled nijak nesouvisí, ale já VŽDYCKY blogovala o herečkách. Amerických herečkách. A do toho sbírala autogramy českých herců a hereček (někteří o tom možná víte, určitě jsem o svém koníčku někdy v průběhu blogování psala). Zničehonic se to však zvrhlo a já i přesto, že psaní mě naplňuje a miluju to, začala upřednostňovat tu skutečnost. Psaní se ale nevzdám nikdy, to moc dobře vím. Super, informuju tady pár lidí o herečce, ale pořád dokola psát stejné věty a slova..na fanblogu to ani jinak nejde. Psát ojediněle a zajímavě komentáře k fotkám? Nemožné. Na druhé straně se najednou objeví možnost promluvit k hercům, které obdivuju téměř stejně jako Bellu, i když příliš známí nejsou a..o tom už psát nechci. Setkání dělají hodně. Lidé do našich životů z nějaké důvodu přicházejí, a můžou z nějakého důvodu také odejít. A ta krátká setkání, kdy herce poprosím o podpis..herci jsou po představení tak upřímní tvorové. Hodiny a hodiny se musí vydávat za někoho jiného, ale když odcházejí z divadla, jsou sami sebou. Jsou to taky přeci jen lidi. Zpočátku jsem mívala problém je tak brát.. A psát o tom nebudu, ono to ani nejde. Takové věci nepatří jinam, než do mé hlavy. Najednou to není už jen psaní, co mě naplňuje. Naplňuje mě také divadlo a vše, co se kolem toho točí. A kdoví, kam mě osud ještě dostane.. Už to došlo do fáze, že po představení jsem plná tolika dojmů a pocitů, že nejsem schopná žádné činnosti, natož psaní na blog. A bohužel nejsem schopná ani učení se do školy, haha :D

NENÁVIDĚLA jsem články o konci. Články, které začínaly nadpisem "Konec" a pokračovaly textem o tom, že ten konec prostě je - následovaném vyjmenováváním lidí a děkováním. Kdysi jsem četla nějaký článek o konci, který jsem si později uložila..zrovna teď ho nenajdu, ale vím, že obsahoval větu typu "Kdo si za pár let vzpomene na holku, která měla blog o Seleně a snažila se, aby byl tím nejlepším?" a už tenkrát to ve mně něco zanechalo. Nebudu lhát, tento blog do této chvíle BYL tím nejlepším blogem o Belle Thorne na české blogové scéně, jelikož žádný jiný, který by se tolik let udržel, neexistoval. Až však Bella dojde do podvědomí většiny českých filmových diváků jako herečka, jistě se zase najde někdo ochotný, kdo si ten blog založí. A já mu ze srdce přeji hodně štěstí (i když budu trošičku žárlit, že ty novinky už nepřidávám já..stejně vím, že Bellu budu stále všude sledovat a zajímat se o ni). Pokoušela jsem se tento článek udělat trošku jinak. Alespoň trošku jsem se snažila.. Bohužel jsem se taky potřebovala hodně vypsat, a tak z toho vznikl tento šílený sloh. Tohle ale konec není. Tohle je začátek! Vždycky jsem se snažila ke všem tady být otevřená. A pokud možno i milá. Pokud si chcete se mnou někdo někdy občas něco napsat, tak tady nechám kontakty, jo? Budu jen ráda!

(Varování: Občas jsem na Twitteru až moc osobně pesimistická, eh!)
E-mail: anetkaadam@seznam.cz
(mám i své osobní maily, ale na tento stejně budu stále chodit)
..A možná třeba někdy nějaký ten článek napíšu i na můj osobní blog, kam občas své myšlenky vypsat nutně potřebuju:

Vlastně by to měl udělat každý. Ujasnit si, co jej opravdu baví a posouvá dál. Dělejme všichni to, co ze srdce chceme a snažme se být šťastní. Alespoň se o to pokusme..

Tak, to bych měla. Mám pocit, že jsem napsala všechno, co jsem napsat potřebovala. Ach, mám to tady ráda, mám vás ráda! Sbohem, blogu. A tisíceré díky. Díky VŠEM!
S láskou, Anett♡

Ach, 2016!♡

1. ledna 2016 v 0:01 | Anett

Upřímně ani nevím, jak tento článek začít. Snažila jsem se najít, co jsem psala minulý rok, ale zjistila jsem, že jsem nepsala žádný článek určený návštěvníkům tohoto blogu, nýbrž pouze shrnutí veškerých novinek Belly za uplynulý rok. To jsem dělala i rok předtím, a právě jsem si uvědomila, že tento rok nic takového připraveného nemám, jelikož jsem na to prostě zapomněla.
Jistě jste si všimli, že v druhé polovině roku 2015 jsem..tolik nepsala? Ehm, tedy.. Psaní mě pořád baví, ale nemám už potřebu sledovat novinky z Bellina života úplně každý den. A přesně z tohoto důvodu články nezveřejňuji tak často. Jedním z důvodů je možná také ten, že jsem si založila svůj osobní účet na Twitteru, kam píšu v češtině a..nějak jsem se přestala přihlašovat na můj původní účet vedený v anglickém jazyce, ze kterého jsem veškeré novinky sledovala. Snad mi prominete.
Jak tak nad tím přemýšlím, tak tento článek spíš shrne MŮJ uplynulý rok. No co, alespoň se o mě možná zase něco nového dozvíte. Strašně mě mrzí, že příliš neobíhám affs. Opravdu, ale.. Jsem ve druháku na střední, a tak se samozřejmě musím víc učit. Hm. Ne, to bych asi kecala, moc se neučím a studijní výsledky mám stejně v pohodě. Ale začala jsem se víc zajímat o divadlo. Dřív jsem pouze sbírala autogramy, a na divadelní představení tolik nechodila. Prakticky vůbec. Rok 2015 se pro mě stal celkem zlomový, především poslední dva měsíce, kdy jsem se díky naprostým omylům a náhodám dostala na premiéru jedné nejmenované divadelní operety s VIP vstupem na afterpárty, či třeba na můj oblíbený muzikál díky protekci přes zvukaře, tudíž jsem i procházela zákulisím a..páni, ono je to jako ve filmech! Bylo neskutečný, když kolem mě procházeli účinkující v kostýmech, ten shon kolem mě, chaos několik minut před představením, ale i když jste úplný vetřelec, všichni vás s úsměvem zdraví. Ach, asi zním až moc nadšeně, že? Svět divadla mě prostě oslnil tak moc, že mám teď v hlavě naprostý zmatek a vůbec netuším, co bych chtěla v budoucnu dělat. A to je zřejmě také jedním z důvodů mé "blogové (ne)aktivity". Z divadelních představení si odnáším spoustu emocí, a poté prostě nezvládám psát.
Jo, a ach! Úplně jsem zapomněla napsat, že jsem pod stromečkem našla Bellinu druhou knížku "Autumn's Kiss"! Už jsem za první polovinou a dost mě to baví, je to napsané opravdu dost poutavě, až mnohdy zapomínám, že kniha není napsána v mém mateřském jazyce. Takže všem, co nad objednáním knihy z Ameriky váhali, knihu vřele doporučuji :)
Pfff, aha. Nejprve se mělo jednat o článek, který bude určený pro vás, chtěla jsem pouze popřát krásný nový rok. No, tak si přeci jen možná někdo rád počte. Prostě jsem se jen potřebovala vypsat. Zkusím to ještě jednou.

Milí návštěvníci tohoto blogu,
do roku 2016 vykročte pravou nohou a..užijte si to. Užijte si každý den. Hlavně buďte zdraví. A šťastní! Přeji vám spoustu úspěchů, ať už v osobním, či studijním/pracovním životě. Dělejte to, co vás nejvíce baví a naplňuje. Když vás přepadne nějaká depresivní chvilka, tak se z toho snažte co nejdříve dostat, vždycky může být i mnohem hůř. Buďte optimističtí! Pokud někoho čeká maturita a následné přijímačky na vysokou, tak přeji pevné nervy. Zlomte vaz! Prostě mějte fajn rok. 2016. Jo, určitě to bude fajn!

xoxo, Anett

Důvod snížené aktivity na BellaThorne-Official

17. října 2015 v 17:54 | Anett

Určitě jste si všimli, že poslední týden a pár dní přidávám novinky jiným způsobem, než obvykle. Články nejsou tolik propracované (neříkám, že bych někdy psala nějak extra propracované články:D) a u všech chybí úvodní fotky. Má to svůj důvod. Máme nějaký problém s WiFi, což znamená, že se přes svůj notebook nepřipojím k internetu. Internet funguje pouze na našem společném počítači, který je celkem dost starý. Úvodní fotky nepřidávám, jelikož tady mám jenom starší verzi PhotoFiltre, ve které se ani nedá pracovat. Stahovat normální PF ani nemá cenu, protože se (alespoň doufám) brzy problém vyřeší. Poslední dva týdny jsem měla také celkem dost věcí a projektů/slohových prací do školy, takže se to všechno nedalo stíhat a na článcích to jde jasně poznat. Následující týden bude také dost hektický, ale poté by se to mělo zase uklidnit. Omlouvám se tedy, že nestíhám reagovat na komentáře, obíhat affs, a v neposlední řadě se znova omlouvám za kvalitu článků.
Milá affs, omluvte mě prosím z obíhání a kontrol.
S láskou, Anett

Happy 18th Birthday, Bella!

8. října 2015 v 0:01 | Anett

A je to tady. Dneska Bella slaví své 18. narozeniny! Mně to přijde neskutečné, jelikož když jsem zakládala tento blog, tak Bella zrovna slavila své 14. narozeniny.. To je strašné, jak ten čas utíká! Jsem moc ráda, že se na poslední chvíli zapojilo hned několik fanoušků tady z Česka, díky! :) Přání od fanoušků z Česka a Slovenska jsou ve videu hned jako první, poté následují přání, které mi pomohla sehnat Cece (kdysi měla také blog o Belle) od zahraničních Bellarinas/os na Twitteru, což byla neuvěřitelná pomoc, moc děkuji! Vlastně mělo být popravdě ve videu ještě pár přání od zahraničních fanoušků, ale kvůli mým technickým problémům..ehm, nevyšlo to. Musím uznat, že jsem to video celkem dost odflákla, ale tento i příští týden toho mám ve škole hodně, takže tak. Video můžete kdekoliv sdílet, já jím budu třeba spamovat Bellu na Twitteru. :D Ach, kéž by se to k ní dostalo.. Alespoň se na kousek videa koukněte O:) Snad se bude trošku líbit. Ještě moc děkuji všem za přání! Jste skvělí! A hlavně moc děkuji Cece! A Belle ještě jednou přeji všechno nejlepší :)

Poslední možnost zapojit se do videa pro Bellu!

5. října 2015 v 15:52 | Anett

Bella má už tento čtvrtek 18. narozeniny. Z Česka ani Slovenska se moc lidí nezapojilo (vám, kteří jste se zapojili, opravdu moc děkuji), ale díky Cece se nashromáždilo opravdu dost přání i od některých zahraničních Bellarinas/os z Twitteru. Některé z nich Bella dokonce sleduje, takže tento rok je vysoká šance, že se to k ní dostane, ale raději to nechci zakřiknout.. :) Pokud by se tedy chtěl ještě někdo zapojit, můžete mi na mail anetkaadam@seznam.cz nějaké jednodušší přání poslat, je to jen na vás. Zítra večer už bych chtěla video dodělat, protože toho mám tento týden celkem dost, takže doufám, že stihnu všechno.. :D Pokud by se někdo tedy ještě rozhodl něco rychle vytvořit, máte čas do zítřejšího večera/noci. :)

Poslední šance poslat přání do videa pro Bellu!

28. září 2015 v 18:53 | Anett

Belliny narozeniny se nezadržitelně blíží, a jelikož 18. narozeniny oslaví již 8. října, myslím si, že je nejvyšší čas na připomenutí toho, že pro ni tvořím video. Zbývá už jen jediná věc - přání od vás, fanoušků. Moc přání prozatím nepřišlo, ale jelikož teď v pondělí máme svátek, myslím si, že by si mohla většina z vás najít alespoň chvilku času na nějaké malé tvoření :) Pokud by tedy někdo měl ještě stále zájem přispět něčím do videa, cokoliv posílejte do 6. října na e-mail anetkaadam@seznam.cz .. Moc děkuji! :)

4 years of BellaThorne-Official!♡

16. září 2015 v 21:11 | Anett

Ach. Vůbec to nechápu. Tento blog byl založen 16. září 2011, což znamená, že články sem přidávám už přesně 4 roky! Je to neuvěřitelné, každý rok se divím, že tento článek píšu. Nikdy totiž nevím, zda to není naposledy, co článek podobného rázu píšu, a proto zase všechno shrnu. Moc děkuji všem lidem, kteří mé články čtou. Všem, co tento blog kdy navštívili. Děkuji především těm, kteří můj blog navštěvují už nějaký ten rok (ano, i takoví tady jsou, a moc si toho vážím!). I s tímto článkem jsem tady napsala přesně 4 785 článků. A dokonce to tady navštívilo přes 74 000 lidí (a to nejen z Česka a Slovenska, ale i ze zahraničí), jen za poslední rok přibylo asi 20 000 nových návštěv. Stejně stále nechápu, že tohle je (prozatím) jediný český blog o Belle Thorne, který se tady dlouhodobě udržel. Jste prostě všichni úžasní a já si vážím každého člověka, kterého jsem tady na blogu mohla poznat :) Děkuji ♡

Pauza? + Video pro Bellu!

27. srpna 2015 v 12:30 | Anett

Milí návštěvníci tohoto blogu,
pokud právě čtete tento článek, znamená to, že aktuálně nemám přístup k internetu (z důvodu stěhování a rekonstrukce a tak), tudíž zřejmě nebudou přibývat nové články, ani nebudu obíhat affs a nebudu reagovat na komentáře. To může trvat den, nebo týden, ale klidně i měsíc (doufám ale, že se sem vrátím co nejdřív). Bella v poslední době stejně nemá moc novinek, ale jak to tak vždycky bývá, zrovna od dneška jich určitě bude hromada :D Každopádně se nezlobte a doufám, že mou neaktivitu pochopíte. I kdybych se ale měla vrátit už zítra, chtěla bych připomenout, že Bella slaví 8. října své 18. narozeniny a já pro ni budu jako každý rok dělat video. Informovala jsem vás o tom přibližně už před měsícem - s obrovským předstihem - aby se zapojilo co nejvíce lidí. Přání mám prozatím málo, ale budu moc ráda, jestli se ještě někdo z vás zapojí, veškeré důležité informace jsem sepsala už do TOHOTO článku. Je jen jedna jediná změna - na videu pro Bellu se mnou bude spolupracovat skvělá Cece, kterou si někteří můžete pamatovat z blogu http://na-parket-chicago2.blog.cz/ - Cece už sice nebloguje, ale i přesto je tak hodná, že mi pomůže :)
Tak já tedy všem přeji alespoň pěkný zbytek prázdnin (pokud bych se tady do konce týdne fakt neukázala, hah) a pevné nervy na následující školní rok :)
Btw.: Pokud čekáte na novou (devátou) epizodu hororového seriálu "Scream", ve kterém se ve flashbacku objeví Bella alias postava Niny, ZDE je již nyní odkaz ke stažení celého dílu v originálním znění a TADY odkaz ke stažení (prozatím jen) anglických titulků (vše samozřejmě zdarma). Až se vrátím na blog, samozřejmě o tom napíšu samostatný článek (v té době budou už 100% české titulky), ale alespoň se musíte obejít beze mě a české titulky si přinejhorším najít sami O:)
xoxo Anett

Chtěli byste se zapojit do videa k 18. narozeninám Belly?

28. července 2015 v 13:45 | Anett

Přijde mi to fakt strašný a divný a taky neuvěřitelný, ale.. Na podzim to budou už 4 roky, co jsem založila tenhle blog (cože?!) a nikdy by mě nenapadlo, že tady tak dlouho vydržím, protože už před tímto blogem a během tohoto blogu jsem měla možná i desítky dalších blogů, ale tento..tento nikdy neměl žádnou větší pauzu ani dlouhodobé pozastavení, což mi připadá naprosto neskutečné, sama to nechápu. Blog byl založený v září a Bella slaví narozeniny v říjnu. Když jsem s tímto blogem začínala, ani jsem o Belle prakticky vůbec nic nevěděla. Prostě jsem viděla pár dílů seriálu "Na parket!" a založila si o ní blog. Dost divný. V té době jsem ale taky měla asi 12, co byste taky po dvanáctiletý holce chtěli, že jo :D Postupem času jsem pochopila, jakým člověkem Bella je a.. OMG, co to zase dělám. Vždycky, když chci něco oznámit, tak naprosto odbočuji od tématu. Dobře, tak znova.
Tento blog byl založen v září 2011 a v říjnu 2011 Bella slavila své 14. narozeniny. Ani si nepamatuji, jestli jsem jí popřála alespoň prostřednictvím sepsání nějakého článku k narozeninám, každopádně vím, že jsem přidávala fotky z oslavy jejích narozenin - jak už jsem psala, Bellu jsem v té době prakticky ani neznala, lol.
A pak přišel zlom. V roce 2012 jsem ve spolupráci s vámi, mými úžasnými návštěvníky blogu (ať už bývalými či stálými) vytvořila pro Bellu první video k narozeninám. Tedy, nevytvořila jsem jej sama. Celé jej udělal admin tehdy velmi populárního blogu tvdisney, a zřejmě také proto bylo toto video k 15. narozeninám Belly, které vzniklo na tomto blogu, nejúspěšnější vzhledem k pozdějším videům. A i přesto se nikdy mé video k Belle nedostalo :D
V roce 2013 se mnou spolupracovala na videu úžasná Kate (která už bohužel nebloguje) a minulý rok jsem video konečně udělala úplně sama (samozřejmě, že zase s pomocí návštěvníků). Bylo to ale dost uspěchané, oznámila jsem vám to myslím až na začátku září a..řeknu vám to takhle, celé léto 2014 jsem měla v článcích zmatek a ani prakticky nevím, jak jsem je přidávala, protože jsem z osobních důvodů neměla internet a sama nechápu, jak jsem udělala, že i přesto jsou všechny novinky na svém místě, ale whatever.
No a jak jste již jistě pochopili, tento rok konečně v naprostém klidu a sama vytvořím přání k 18. narozeninám Belly. Připadá mi strašně divné, že ji podporuji už tolik let a že ten čas tak rychle utíká, ale s tím zřejmě nic nenaděláme :D Pokud kdokoliv z vás bude chtít udělat přání pro Bellu a následně pomáhat video rozesílat, budu jedině ráda. Ale do ničeho vás samozřejmě nenutím. Přání samozřejmě napište anglicky - může být nakreslené, vytvořené v nějakém programu, je mi úplně jedno, v jaké formě mi to pošlete. Takže kdyžtak jako vždycky posílejte cokoliv vás napadne (ať už anonymně nebo s podpisem) na můj email

anetkaadam@seznam.cz

(posílejte asi tak do konce září/začátku října 2015)

Moc předem děkuji za cokoliv co mi pošlete (i když vám stejně každému budu zvlášť milionkrát děkovat, protože jsem vám opravdu za každou malou pomoc vděčná). V celém článku jsou pro připomenutí tři narozeninová videa z posledních let. Já upřímně na některá z nich úplně zapomněla, a až po přehrání všech mi došlo, že je to takový průlom tím, co jsem v té době poslouchala za písničky a přijde mi to strašně vtipné. To by teď asi bylo dost divné, kdybych do videa pro Bellu dala písničku Tomáše Kluse, co? No, budu muset vymyslet něco jiného.. :D Kdyžtak mi můžete klidně dát i nějaké tipy na písničky, co by se k takovému videu hodily O:) Díky dík!

Prague<3

16. února 2015 v 15:40 | Anett

Nejprve jsem o tom zde nechtěla vůbec psát, stačil by mi článek na mém autorském blogspotu. Ale nakonec jsem se rozhodla, že se to na můj fanblog přeci jen hodí, jelikož kdyby nebyl, tak by se tohle vůbec nestalo. Tak proč ne?

V sobotu jsem měla možnost se poprvé setkat s někým z blogu..respektive s Marky, se kterou jsem se původně seznámila přes blog http://unlimited-zendaya.blog.cz/. Přes blog jsme se poznaly na podzim roku 2011 a od ledna 2012 není prakticky den, kdybychom si na Facebooku nepsaly. No dobrá, měly jsme i období, kdy jsme si třeba psaly jednou za pár týdnů, ale minimálně poslední rok a půl to bylo opravdu každý den. A věřte nebo ne, i přes blog se dá najít pravá kamarádka! :D:) Přátelství přes internet je podle mě možná založeno i na větší důvěře, než přátelství s někým z okolí. Přeci jen si píšete s někým z opačného konce republiky a opravdu dotyčnému musíte dost důvěřovat a rozmyslet si, s čím se mu budete svěřovat :) Těch pár hodin sice strašně rychle uteklo, ale jsem neuvěřitelně ráda, že jsem se s Marky mohla setkat a těším se na léto (kdoví, třeba se znovu sejdeme ještě dřív!). Bylo to prostě jako bychom spolu byly už 159x venku a známe se naprosto dokonale. A to jsme toho tolik nestihly!:(:D Příště! Děkuji za všechno :) A pokud si myslíte, že jsme spolu mluvily jenom o Belle, tak na to zapomeňte, ona Bellu nenávidí :D:D Vlastně jo, zmínila ji jednou v knihkupectví (pokrok!).

Btw.: Kdybyste se zajímali, která na té fotce jsem, tak jsem ta s brýlemi. Haha, dělám si srandu, vím, že máme brýle obě. Jsem ta napravo :)

Vyhodnocení kontroly affs.

26. října 2014 v 16:37 | Anett

Fajn, kašlete na celou kontrolu affs, co jsem se snažila udělat :D:D
Měla jsem 60 affs (protože už předtím jsem jich asi 13 smazala) a dneska jsem si ten seznam pořádně projela a..
Zjistila jsem, že opravdu dost blogů skončilo, nebo je neaktivních, nebo už nemám chuť navštěvovat jejich blogy a číst jejich články, takže..nějak rychle jsem zjistila, že mi zůstane celkem 35 affs. Sice se zapsalo 23, ale to je jedno, nechala jsem si ty, které opravdu chci :)
Jediné, co jsem udělala, je to, že jsem vytvořila 8 ikonek pro má nová sister sites. Většině v elite jsem nechala stejné, jen těm, kteří jsou v elite noví, jsem musela dělat nové :) A top mám napsané ve článku, jako vždy. Pokud chcete vědět, v jaké skupině jste skončili, tak se koukněte SEM.
NOVINKY BELLY ČEKEJTE PO 20. HODINĚ!

Kontrola affs.

25. října 2014 v 20:37 | Anett

NEBERU ŽÁDNÁ NOVÁ AFFS, ANI SE NEZAPISUJTE, TOHLE JE POUZE KONTROLA MÝCH AKTUÁLNÍCH AFFS.

Popravdě - mám moc affs. A vždycky když vidím ten strašný počet, tak se mi nechce začít obíhat :D Navíc jsem zde přes léto nebyla a pořád mám ve Vás zmatek. Nejprve jsem si myslela, že to vyřeším tím, že při obíhání projedu vždycky celé menu, zda mě dotyčný stále má v affs a poté se budu dívat, zda ještě neprobíhá kontrola. Hm, po deseti odkazech mě to přestalo bavit. Kontrolu jsem fakt dělat nechtěla, ale musím, některé blogy skončily (a že jich je dost), některé jsem si smazala rovnou, ale jiné mají stále ikonky v menu. A já jakožto puntičkářka chci mít zase všechno perfektní, takže tak.
Tento článek budu stále přidávat mezi nejaktuálnější, tak se nedivte, že je vždycky mezi prvními třemi na mé stránce - komentáře, které jste napsali, zde zůstanou.
KONTROLA TRVÁ DO PONDĚLÍ/ÚTERÝ (27./28.10.)!

Kdo chce zůstat affs?
• přezdívka
• blog
• do jaké byste chtěli kategorie? (nemusím Vás tam ale 100% zařadit)
- top, elite, sister (sister= s těmi si dost rozumím)

KDO NECHCE ZŮSTAT AFFS, NAPIŠTE MI TO ROVNOU DO KOMENTÁŘŮ! UŠETŘÍTE ČAS MNĚ I SOBĚ.

Happy 17th Birthday, Bella Thorne!

8. října 2014 v 19:11 | Anett

Hah! Víte co je dneska za den? Naše Bella slaví své 17. narozeniny!<33 Jak jsem slíbila, tak jsem také udělala. Stihla jsem pro ni na poslední chvíli vytvořit video :) Děkuji všem, co se zapojili, podpořili mě a pomohli mi! Bez vás by to uskutečnit nešlo :) Jsem neskutečně ráda, že jsem si založila blog právě o Belle, o někom tak úžasném a talentovaném! Už si ani nedokážu představit, že bych blogovala o někom jiném..
Pokud chcete pomoci, aby se video dostalo k Belle, můžete dneska (a klidně i zítra, vždyť je v USA jiný čas) kdykoliv budete mít chvilku času posílat odkaz na toto video třeba na její Facebook, Instagram, nebo Twitter (tam je podle mě šance největší!), či další sociální stránky jí a jejích nejbližších.
Nemůžu se dočkat, až za rok (snad) přidám takový článek o jejích osmnáctinách, i když v USA je člověk považován za zletilého od 21 let :)

Poslední možnost poslat narozeninové přání pro Bellu!

4. října 2014 v 16:00 | Anett

Narozeninové video pro Bellu je hotové!
Btw.: Prostřednictvím tohoto článku ještě jednou moc děkuji Anny, bez tebe by to nebylo přesně takové, jaké jsem chtěla (a vzhledem k mé povaze bych to asi ani nezveřejnila, kdyby to nebylo "perfektní", díky!) :)

Udělala jsem úvod, přidala části některých videí, doplnila písničku, přidala přáníčka od vás a konečné titulky.
A teď k přáníčkům..já osobně vytvořila dvě a nemůžu se rozhodnout, které tam dát, takže to vypadá, že tam nechám obě :D
A moc děkuji 5 skvělým lidem, kteří mi zaslali přáníčko (Anne, Daiva, Peťuš, Abby a Hanny)!

Video trvá prozatím dvě minuty, ale ještě jej nebudu zveřejňovat, nechám to na zítřek.
Proto máte stále možnost něco pro Bellu zaslat (pokud samozřejmě máte chuť a čas, do ničeho vás nenutím) :) Přáníčka mi ještě posílejte na e-mail anetkaadam@seznam.cz asi do zítřejší 14. hodiny. Nebo spíš takhle - pokud někdo 100% ví, že mi chce ještě něco poslat, tak ať mi do komentářů napíše, ať s ním počítám, jinak nebude mít cenu čekat na něco, co vůbec nepřijde a bude to zbytečná ztráta času, takže v případě, že už nic nepřijde, posunuji uzávěrku do 12:00.
Pokud máte nějaké dotazy, klidně se ptejte, na vaše komentáře vám odepíši co nejdříve :)

Jinak dnes v noci čekejte konečně nějaké nové fotky Belly, jdu to pomalu začít stahovat (v posledních dnech jsem dávala spíše přednost úpravám videa a promazávání affs).

Hey guys!<3

1. října 2014 v 23:50 | Anett

Čau lidi!
Fajn, asi si budete myslet, že jsem se totálně pomátla na rozumu, ale já to z hlavy prostě nepustím :D

Celé léto jsem byla bez wifi, kvůli rekonstrukci bytu (stále rekonstruujeme, ale naštěstí už v tomhle bytě, kde aktuálně přebýváme, máme wifi). Když jsem se na internet dostala (např. když jsem byla u babičky, nebo na dovolené), tak jsem přidala novinky a pak znovu napsala článek o pozastavení.

Někdy na konci srpna jsem zase psala takový článek a zmiňovala tam spoustu dalších informací - no a jednou z nich bylo, že bude mít Bella 17. narozeniny - 8. října - a že bych chtěla vytvořit video z přáníček.
Hm, hm. Myslela jsem si, že bude spoustu času..když už byla konečně ta wifi, tak začala škola. Gympl. Něco novýho. Možná jste si všimli, že tolik nepřidávám články a od toho června prakticky neobíhám affs.. Napravím to! Opravdu, co nejdříve! Jakože já se neučím víc než na základce, ale..sama nechápu, co celý odpoledne dělám, vlastně nic, ale prostě nepřidávám novinky tady :D
A i když není čas a video jsem nikdy nedělala, celý září na to pořád myslím. No a před týdnem nám jedna profesorka říkala, že za dva týdny - ve středu 8. října - půjdeme na..."A sakra!" :D:D To bylo to jediné, co mi v tu chvíli prolétlo hlavou.

Zbývá necelý týden do Belliných 17. narozenin, ale tímto článkem vás chci poprosit, abyste poslali alespoň něco pro Bellu - přání, vyfoťte se s něčím, je mi to jedno. Vše posílejte na mail anetkaadam@seznam.cz do neděle - snad se mi ještě podaří z toho něco udělat, vzhledem k tomu, že v pátek jdeme na nějakou akci, takže do školy nic nebude :)

EDIT (ČT 2.10. - 20:04): MOC DĚKUJI ZA PŘÁNÍČKA, KTERÁ JSTE MI STIHLI POSLAT! VIDEO MÁM HOTOVÉ (prozatím trvá 01:40), UŽ JEN ČEKÁM NA PŘÁNÍČKA OSTATNÍCH, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZAPOJIT, TAKŽE STÁLE JE ČAS. PŘÁNÍČKA POSÍLEJTE POKUD MOŽNO DO SOBOTY DO PŮLNOCI - CHTĚLA BYCH TO NAHRÁT UŽ V NEDĚLI, JELIKOŽ JSEM NIKDY ŽÁDNÉ VIDEO NA YOUTUBE NENAHRÁVALA A OBÁVÁM SE, ŽE S TÍM BUDOU PROBLÉMY :D TAKŽE PŘÁNÍČKA STÁLE POSÍLEJTE, ČEKÁM NA VAŠE VÝTVORY A NÁPADY!:D:)

3 years of bt-o

16. září 2014 v 23:07 | Anett

Přijde mi to jako včera a najednou píšu další takový článek. Tento blog je tady již tři roky! Za ten poslední rok jsem změnila způsob psaní článků, dokonce ještě čerpám z mnohem více zdrojů, než kdy dříve. Také jsem poznala spoustu nových úžasných lidí (nebudu vás všechny jmenovat, dotyční jistě vědí, že myslím zrovna je:)). Ale mám strašnou radost, že vás to tady pořád baví navštěvovat a číst články. Bez vás, návštěvníků blogu, bych tady přeci nebyla :) Za všechno moc děkuji♥ Doufám, že za rok vám budu moci napsat podobný článek :) Vždyť za ty tři roky, co tady bloguji, tento blog navštívilo něco málo přes 55 600 lidí, a to nejenom z ČR a Slovenska, ale také ze zahraničí! Pro mě je to nepředstavitelné číslo, ještě jednou moc děkuji za to, že mě v blogování tolik podporujete!:)

VIDEO PRO BELLU, Blogspot a další..

24. srpna 2014 v 5:30 | Anett

Milí návštěvníci mého blogu,
uběhl týden u babičky a já se vracím zpět domů. To znamená hned několik věcí. Nechci to vypisovat nějak složitě, tak to tady mám přehledně v několika bodech.

JAK TO BUDE S NOVINKAMI A AFFS?
1) Rekonstrukce bytu stále probíhá, což znamená, že novinky nejspíš nebudou. Bude to opravdu dlouhé. Neplatíme žádnou firmu, takže na tom pracuje sám taťka s kamarádem, navíc pouze když mají volno v práci :( Někdy se možná dostanu na počítač, ale to nepřidám úplně všechny novinky, nebudu to stíhat. Affs, prosím, počkejte ještě :( Nemám možnost vás obíhat, ani se zapisovat do kontrol. Komentáře ale snad budu stíhat číst.
2) ALE! Na připojení na internet se pracuje :D V tom bytě, kde 'přežíváme' (je to opravdu strašné) wifi není. Dneska jsem mamce naznačila, že když to vypadá, že tam ještě budeme pár měsíců, že budu potřebovat i internet kvůli škole (což je pravda). Prý to mamka taťkovi říkala, nějak se to snad vyřeší :) I kdyby se to mělo předplatit jen na dva měsíce.

MÁM BLOGSPOT
1) Blogspot má svou aplikaci Blogger, takže i když budu bez wifi, můžu si na tabletu do rozepsaných napsat článek a až se dostanu na wifi, tak to jenom zveřejním. Navíc autorský blog jsem vždycky chtěla. A blogspot dává podle mě více příležitostí. Nevím, píše se mi tam prostě lépe.
2) Nechtěla jsem míchat fanblog a blogspot, ale..vzhledem k tomu, že tam nyní budu kvůli té wifi asi častěji, než tady..
3) Napíšu tam asi i recenzi na film Blended :) Vy mi samozřejmě stále můžete na e-mail anetkaadam@seznam.cz posílat vaše recenze, poté je zde zveřejním!
4) Budu tam psát i o sbírání autogramů:D
No prostě kdo chce, tak http://lifewithmissnothing.blogspot.cz/..ale nespojujte si mě tam s tímto blogem, prostě dělejte, že ani nevíte, jak se jmenuji.:D:D

BELLA BUDE MÍT 17. NAROZENINY
Já vím, že budu bez wifi (MOŽNÁ), ale snad se to nějak udělá..
Jako minulé dva roky - udělám video pro Bellu k narozeninám!
Přáníčka, fotky, vaše nápady, cokoliv - POSÍLEJTE NA E-MAIL anetkaadam@seznam.cz!!!

KDE MĚ NAJDETE?
Když se připojím třeba v nákupním centru (což snad každý den), tak budu na:
ask.fm (@anett143)
Twitteru (@anett_thorne)
Instagramu (@anett_thorne)
Snapchatu (@anett-thorne)
E-mailu (anetkaadam@seznam.cz)
..budu si číst i komentáře zde a na blogspotu.
Jo, a málem bych zapomněla! Vrátila jsem se na původní facebookovou stránku tohoto blogu - ZDE!
Když tak je ještě TADY ta uzavřená skupina na FB pro Bellarinas/os, tak se můžete přidat, stejně tam budu na obě stránky dávat asi stejné příspěvky:D

Weekend!

31. července 2014 v 20:30 | Anett

Konečně jsem přidala alespoň nějaké novinky, anoo!:D Šla jsem na to naše "staveniště" (ano, byt je stále v rekonstrukci, asi do konce roku-.-), kde je aktuálně funkční počítač (i když jsem kvůli tomu celá od prachu, ale whatever)! Jsem ráda, že se s vámi můžu alespoň o nějaké novinky podělit :) Ale nepočítejte s tím, že tu teď budu častěji, spíš ještě méně. Využila jsem toho, že dnes to ještě jde, sice je to tu celé rozbořené, ale bude i hůř :D
Tak jo, pod tímto článkem máte nějaké novinky, hlavně fotky Belly z Young Hollywood Awards, tak se koukněte! O víkendu se chystám na Mistrovství ČR v atletice, tak se strašně těším :) Také bude u nás předpremiéra pohádky Tři bratři (ve které jen tak mimochodem hraje úžasná Sabča Rojková, kterou můžete znát z TOHOTO blogu :)) spojená s autogramiádou, tak doufám, že všechno nějakým způsobem stihnu :) Užívejte si léta! Tolik to utíká, už jen srpen :) Snad se brzy zase ozvu..
BTW.: Předem se omlouvám za ty úvodní fotky v článcích níže, ale v tomto počítači není moc programů, takže jsou takové jednodušší..:D:)

What now?..

27. července 2014 v 1:28 | Anett

Takže..aktuálně už jsem zpátky z dovolené (ach jo, týden utekl). Pokračuje rekonstrukce bytu..a..ehm..mysleli jsme si, že to do konce léta bude hotové, ale vzhledem k tomu, jak to vypadá, budeme rádi, když to bude do konce roku.
Proto teď vůbec nevím, jak to s blogem bude. Kdyby byla v tom našem provizorním bytě wifi, tak to by byla jiná..:D Zkusím to ještě nějak s rodiči vyřešit. Každopádně na asku, Twitteru, FB a dalších blbostech budu, skoro každý den (když dojdu do obchodního centra, což já dojdu - nedokážu si představit, že bych musela zůstat bez nových dílů PLL a Witches Of East End!).
Proto mě affs, ale také návštěvníci blogu prosím omluvte. V srpnu se možná ještě ukážu u babičky, kde wifi je, ale moc dnů by to nebylo..vlastně vůbec nevím, jak to bude. Tento blog rozhodně neskončí, jen musíte počkat :) Ale snad to pochopíte. Prosím, omluvte mě affs z kontrol a obíhání. Buď do konce léta, nebo do konce roku..budu vás informovat o průběhu, o to se nebojte! Možná budu zvládat přidávat i videa a nějaké menší novinky, ale fotky..to bohužel ne. A affs, kterých je přes 70? Ach jo, to taky nejde. Buď si mě smažte rovnou (pokud vám to tolik vadí), nebo prosím počkejte..
MOC VÁM VŠEM DĚKUJI.

Jak to bude v následujícím týdnu?

13. července 2014 v 11:30 | Anett

Bohužel jsem musela tento článek přednastavit. Právě v této době sedím ve vlaku a jedu od babičky, u které jsem strávila čtyři dny, domů. To znamená, že se vracím do "provizorního bytu" po zesnulé babičce, protože se ten náš rekonstruuje. Už jsem o tom psala, ale protože ten článek (odkaz je ve volitelném horním boxu) byl psán urychleně a podle mě je dost nepřehledný vzhledem k velkému množství informací, raději vám to budu vždy postupně oznamovat :)
Ode dneška jsem tedy zase bez připojení. Jakože připojím se, ale pouze na mobilu, nebo tabletu, pokud dojdu do nákupního centra, nebo na to naše "staveniště", kde wifi sice je, ale notebook tam nepotáhnu, ani si není kde sednout. Počítač s internetem tam taky je, kvůli různým vyřizování rodičů, ale vzhledem k tomu, v jakém stavu se teď ten byt nachází..nebudu ten počítač zapínat kvůli blogu. Všude kolem je bordel, prach..a navíc by se mi na obrazovku koukali všichni pomocníci :D Děkuji, nechci.
V sobotu odjíždím na týden na dovolenou. Nebudu psát kam, jezdíme tam každý rok. Ale k moři rozhodně nejedu, bude to příjemný týden strávený v ČR :) Tam wifi bude, jen musím přemluvit rodiče, že si notebook s sebou potáhnu :D Vlastně mi jej nechtěli dovolit ani tady k babičce, ale.. :D Uvidíme, každopádně se vám 100% ozvu, max. z tabletu.
A zbytek prázdnin je opravdu ve hvězdách.. V srpnu se snad ještě ukážu u babičky, takže na pár dnů bych tady zase přidávala novinky.
Jsem také domluvená s úžasnou Sopphie, která má heslo tohoto blogu, že pokud narazí v době mé nepřítomnosti na nějakou novinku a bude se jí chtít/bude mít čas, tak ji přidá.:) I přesto však máte přednastavenou nějakou recenzi k Blended a tak.
Shrnutí:
13.-18. července tady nejsem!
19.-25. července se tady doufám objevím
AFFS, DO KONCE PRÁZDNIN MĚ STÁLE OMLOUVEJTE Z OBÍHÁNÍ A KONTROL (VÍCE V ČLÁNKU, NA KTERÝ MÁTE ODKAZ VE VOLITELNÉM HORNÍM BOXU)
Některé novinky během mé nepřítomnosti MOŽNÁ přidá úžasná Sopphie.
Přednastavila jsem pár článků.
Na e-mail anetkaadam@seznam.cz mi můžete posílat vaše recenze na film Blended! Poté je zde zveřejním.
Kontakty (tyto sociální stránky budu kontrolovat min. 1x denně z tabletu/mobilu):
Snapchat (jestli si mě chcete přidat:D) - anett-thorne
Instagram - anett_thorne
e-mail - anetkaadam@seznam.cz

Hiatus (?)

6. července 2014 v 23:24 | Anett

Zatím vůbec nevím, jak to do konce prázdnin bude..
Budeme rekonstruovat byt. A již od včerejška vůbec nevím, jak to bude. Protože se přesouváme do bytu po babičce, který stále nikdo nechce koupit. Do úterý tedy budu "doma", v našem městě, ale nevím, jak to bude s wifi. Asi se mnou nepočítejte. Od středy 9.7. (nebo čtvrtka 10.) do soboty/neděle 12./13. července budu u babičky, kde wifi bude. Ale to opravdu nevím, zda něco přidám, protože babička používá notebook místo televize a já musím přemluvit mamku, že si ten můj notebook potáhnu celou cestu vĺakem O:) :D Pak budu zase 5 dní doma (vůbec nevím, jak to s wifi bude..) a potom od 19.7. do 26.7. na dovolené, kde wifi bude, ale rodiče chtějí, ať si vezu vlakem jenom tablet (z kterého těžko něco přidám) místo notebooku. Večery budu mít na dovolené volné, takže by to šlo. Musím je prostě přemluvit, já ten notebook potáhnu za každou cenu!:D No..a v srpnu už vůbec nevím, jak to bude. Novinky..ach jo..prostě snad se někde připojím, snad jich moc nebude.. Kdybych se tu neobjevila, tak nezapomeňte, že ve čtvrtek 10.7. je premiéra filmu Blended v ČR!!!, ALE HLAVNĚ:

AFFS, OMLUVTE MĚ PROSÍM DO KONCE PRÁZDNIN (opravdu nevím, jak to bude) Z OBÍHÁNÍ A KONTROL. SNAD SE OZVU CO NEJDŘÍVE..

Btw.: Pokud chcete alespoň přednastavit nějaké články, ať tady je něco ke čtení, tak mi posílejte na e-mail anetkaadam@seznam.cz vaše reakce po zhlédnutí filmu Blended, nebo plakáty k filmu, které jsou ve vašem městě/na programech ke kinu! Když se vždycky dostanu na internet, tak to přednastavím, ať je tu alespoň něco!!:)

I'm so sorry!

20. června 2014 v 22:05 | Anett
Strašně se omlouvám! Poslední měsíc jsem strašná, hlavně neobíhám tolik affs a novinky v posledních dvou týdnech také nepřidávám včas, ale s přestávkami. Když jsem měla po přijímačkách, tak jsem si myslela, že budu mít víc času se věnovat blogu, ale paradoxně se blogu naopak věnuji minimálně. Zde máte mé chabé důvody a výmluvy, které vás jistě "moc zajímají" (hlavně affs):
1) Venku bylo hezky. A to je u mě teda dost strašná výmluva, protože teď stejně nemám s kým chodit ven, protože je moje nejlepší kamarádka u moře. Ale přece jenom - pár dnů jsem prostě byla třeba s rodinou venku a tak. Najednou je večer. Já si teda novinky o Belle četla, někdy je i přidávala, ale většinou pozdě v noci a to druhý den byla obvykle škola :D
2) Divadla. Někteří to možná víte (někteří se to teď dozvíte) - sbírám autogramy. A zrovna teď tady bylo pár divadel, takže to mi zabralo taky pár dnů :) Spíš mi to zabralo odpoledne, dny ne, ale tak to je jedno - prostě další den vždycky byla škola, takže jsem nestíhala (to je taky strašná výmluva, do školy prakticky nic nedělám a stejně budu mít asi jen jednu 2 - tělocvik, hehe:D). To mě přivádí k dalšímu bodu..
3) Zlatá Tretra. Tohle období zbožňuju. Protože bydlím v Ostravě, tak mám takovou skvělou možnost vždycky v květnu/červnu. Já zbožňuju prostě sledovat atletiku, už aby bylo Rio 2016!! No tento rok jsem teda Zlatou Tretru živě neviděla-.-:D Celé pondělí a úterý jsem od odpoledne (cca od 14:00) do 21:00 čekala před hotelem u stadionu a sbírala autogramy atletů, samozřejmě mám s některými i fotky :D Řeknu vám to takhle - všichni jsou hrozně milí! Jsou jen dva lidé vyčnívající z řady - Mike Powell (on je boží, pořád se všemu směje, sympatičtějšího Američana neznám!!!!:D) a Renaud Lavillenie -.- Už z minulého roku jsem viděla, že se fanouškům moc nevěnuje, ale to co dělal tenhle rok...-.- Opravdu..namyšlenější už být nemůže-.-:D Uvidíme příští rok :D Arogantnějšího sportovce neznám. Je "strašně vstřícný fanouškům a sběratelům autogramů". Fakt dost (y)
4) Konec roku :D Já to mám teda v pohodě, školu dávám, ale jsme v devítce - dneska jsme třeba organizovali takové dárečky pro učitele a pak to každému dávali (takže asi 22 lidem:D). Prostě spousta práce, to mi věřte!:D
5) Nebaví mě už tolik blogovat. Mám autorský blog. Už asi rok :D Ale totálně nevím, o čem bych tam mohla psát, takže se pořád trápím na fanblogu:D No.."trápím":D Mě náhodou o Belle dost baví psát, jen mám dost affs.. To mě přivádí k dalšímu bodu.
6) MÁM STRAŠNĚ MOC AFFS!:D A proto ani nemám chuť vás obíhat, vždycky mi to zabere 2 hodiny!:D A to vaše blogy všechny zbožňuju!:D Dívám se tam, ale nekomentuju-.- Je to blbý. Budu muset udělat asi znovu kontrolu..
A teeeď..
Víkend beze mě musíte vydržet :) Jedu na výlet do Brna, takže se tu asi neukážu. Na jednu noc nebudu tahat notebook, to je blbost. Tablet si vezmu, wifi by tam mohla být, takže pokud se objeví třeba nějaké video, tak jej přidám. AFFS OMLOUVEJTE MĚ JEŠTĚ POŘÁD :( Pokusím se to s váma brzy vyřešit. Díky za pochopení. Teď jsem si uvědomila, co to píšu za blbosti:D:D Už se mi to nechce psát znovu, tak si to alespoň nějak stručně přečtěte (třeba čtěte jen každé druhé slovo, já nevím:D) :D Mám pocit, že bych stejně nemohla mít autorský blog, psala bych tam blbosti..:D

We want Call It Whatever Tour in Central Europe!

17. května 2014 v 17:30 | Anett
Dobře, chápu, že je tohle sice dost rychlá akce, ale napadlo nás to ze dne na den. No..napadlo.. Celé to vlastně vymyslela úžasná Sopphie, které patří mé velké díky!^^
Po vydání alba Bella plánuje celosvětové turné. Doufejme, že to bude ještě letos, když Bella stále natáčí filmy apod.. Každopádně celosvětové turné NĚKDY plánuje. Je nám jasné, že se to České republiky ani Slovenska zřejmě týkat nebude, ale chceme ji dostat prostě do střední Evropy, alespoň k našim sousedům, kam máme možnost na koncert dojet - berme tedy v potaz Polsko, Německo a Rakousko.
Nevíme, jak se bude turné jmenovat, ale já to prostě nazvala jako Call It Whatever Tour - podle názvu singlu a samotného alba :) Do obrázku jsem také doplnila takový úryvek ze singlu B, ale slova jsem upravila pro vlastní potřeby :D
Chtěla bych vás - fanoušky a všechny, co máte Twitter - poprosit, abyste nám pomohli na Twitteru rozesílat tento obrázek (viz. níže), aby se to dostalo k Belle :) Pokud možno, tak k tomu přidávejte tagy #CentralEuropeWantCallItWhateverTour, nebo třeba #WeWantCallItWhateverTourInCentralEurope, nejlepší by bylo, kdyby jste s pomocí obou tagů a fotky zaspamovali Twitter (samozřejmě tam označte i Bellu - napište k tomu @bellathorne)! Můžete také psát #WeWantCallItWhateverTourInAustria #WeWantCallItWhateverTourInPoland a #WeWantCallItWhateverTourInGermany!!
Příklad tweetu, co máte rozesílat:
@bellathorne #CentralEuropeWantCallItWhateverTour #WeWantCallItWhateverTourInCentralEurope !!! + samotná fotka/odkaz na fotku - http://nd06.jxs.cz/496/447/831df9f852_97937958_o2.png :), nebo to může být doplněno tagy #WeWantCallItWhateverTourInAustria #WeWantCallItWhateverTourInPoland a #WeWantCallItWhateverTourInGermany :)
-------------------------------------------------------------------
To je asi všechno..můžetě začít spamovat!:D
PŘEDEM MOC DĚKUJEME ZA POMOC!!!

Vyhodnocení kontroly Affs

3. května 2014 v 23:59 | Anett
Mám tady pro vás vyhodnocení kontroly affs. Dělala jsem ho narychlo, ikonky v menu upravím nejspíš až zítra :) Pro sisters jsem už udělala, jenom musím dodělat některá pro elite apod.. Moc se omlouvám, doteď jsem obíhala dost mizerně, ale to proto, že už jsem rozpracovala ikonky pro affs, pár dní už pracuji na vyhodnocení této kontroly a pořád to měním, protože..dost mě zaskočilo, že většina napsala, že by chtěla být v 'sisters'. Bylo to strašné rozhodování, protože většina napsala 'Sisters, ale spokojím se i s Elite.' a já vůbec nevěděla, jak vás rozdělit:(:D Mrzelo mě to hlavně u Lily Love a MišQy, protože obě holky mám ráda, jejich blogy navštěvuji také moc ráda a do poslední chvíle jsem se rozhodovala, jakou z vás dát do sisters, protože jsem tam nechtěla mít dva blogy o Seleně.. Já vím, že jednu z vás to teď bude mrzet, ale slibuji, že se tě budu snažit obíhat jako sisters!:(:D Prosím vás, promiňte mi i vy ostatní, pokud jsem vás dala do jiné kategorie, než jste chtěli, ale do sisters jsem si dala blogy, které budu opravdu KAŽDÝ DEN neskutečně ráda navštěvovat. Elite asi 3-5x týdně a Top 1-3x týdně :)
NEZAPSALO SE ASI 21 AFFS Z 81, COŽ JE MYSLÍM DOST DOBRÝ VÝSLEDEK!:D
POKUD NĚKDO, KDO NENÍ ZAPSANÝ (NEVŠIML SI KONTROLY APOD.) A CHCE ZŮSTAT AFFS - NAPIŠTE MI TADY DO KOMENTÁŘŮ, NEBO POD NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNEK NA BLOGU!!!
Většinou se ale nezapsaly blogy, co jsou delší dobu neaktivní..
ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE MOC OMLOUVÁM, OPRAVDU TO PÍŠU NARYCHLO A NECHCE SE MI TO PO NĚKOLIKÁTÉ ZNOVU KONTROLOVAT!:D
Vysvětlivky:
_!_ - mají 'pozastavení', nezapsali se, ale nechala jsem je v kategoriích, ve kterých byli předtím
!!! - nečetli pravidla - zapomněli v komentáři zmínit název "BLENDED" (možná jsem se u některých spletla, omlouvám se:D), ALE NECHÁVÁM SI VÁS!
--- - do kontroly se nezapsali, ale já se s nimi domluvila přes ask/FB, takže zůstávají
Klikněte na celý článek!:

KONTROLA AFFS (27.4.2014 - 3.5.2014)

26. dubna 2014 v 23:37 | Anett

Poslední dobou mi připadá, že pořád píšu něco do rubriky 'Oznámení' :D Asi před měsícem jsem si řekla, že po přijímačkách udělám kontrolu affs a tak je to tady. "Mám 81 affs" - a přitom sem chodí asi pouze přes polovinu z vás pravidelně. Kontrola bude trvat týden, ale nevím, kdy ji vůbec vyhodnotím, protože teď jsem si uvědomila, že za týden asi budu slavit narozeniny, ale to je jedno:D No jo, my máme vlastně ještě v pátek ředitelský volno O.o Ale teď dost odbočuju:D:D Prostě od neděle 27.4. do soboty 3.5. se zapisujte. Po kontrole budu mít méně affs a budu vás tedy častěji i obíhat - spoustu affs je neaktivních bez jakéhokoliv oznámení. Čtěte pozorně pravidla! NENÍ TO NÁBĚR, ZAPISUJÍ SE POUZE STARÁ AFFS.
!!!DOPORUČUJI VÁM PŘEČÍST SI CELÁ PRAVIDLA!!!
PRAVIDLA:
1) Opravdu musíte mít rádi Bellu a musíte to tady rádi navštěvovat. Nechci, abyste se nutili psát komentáře. Pokud už nechcete být affs, tak se ani nezapisujte, nebude mi to vadit :)
2) Chci vědět, zda pravidla čtete, proto někde ve svém komentáři zmiňte název filmu Belly, který bude brzy v kinech, stále o něm píšu, je zmíněný i v layoutu, natáčel se v Africe.
3) Snažím se vám všem komentáře oplácet - když mi napíšete komentář, já ho napíšu i vám. Když mi napíšete dva, já vám taky napíšu dva. Je to prosté:D Ale to dělám poslední dobou už teď sama od sebe, když mě něco opravdu zajímá, tak čtu víc článků i u vás na blogu :)
4) Navštěvujte a zanechte komentář u mě na blogu alespoň 2x-3x týdně, děkuji.

Do komentářů VYPIŠTE:
1) Přezdívka
2) Blog
3) O čem je tvůj blog? + Pokud případně budeš v Elite/Sisters - co na ikonku? (většinu affs ale nechám v kategoriích, ve kterých jsou i teď:D)
4) Proč chceš zůstat affs?
5) Máš rád/a Bellu? Proč? Čím tě zaujala? - nepovinná otázka
6) Do jaké kategorie bys chtěl/a patřit (beru 6 SISTERS, 30 ELITE, zbytek je TOP - top obíhám nejméně)?
- Stejně si vás rozdělím sama, jen chci vědět, jak to vidíte vy, třeba vám i vyhovím :)
!!!OPRAVDU SI PŘEČTĚTE PRAVIDLA!!!
 
 

Reklama
Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne