Other Videos

Junketeers - Dick-Slit

10. srpna 2016 v 17:05 | Anett
Kratší komediální video, které Bella natočila společně s reportéry z pořadu "Junketeers". Bella vlastně hraje samu sebe a jeden z reportérů ji pozve na rande. Při společné večeři v restauraci je však zahlédnou reportérovi kolegové, kteří si k jejich stolu postupně přisednou.. A jak to dopadne? Můžete se podívat na video! Je opravdu kratičké, ale Bella je tam skvělá.

Bella Thorne Prank Calls Boyfriend Gregg Sulkin | Galore TV

18. července 2016 v 10:26 | Anett
Bella byla hostem pro "Galore TV" a společně s moderátorkou natočily dva krátké prankcally - moderátorka zavolala Bellině sestře Dani a také Greggovi. Oba dva byli dost zmatení, ostatně můžete se na video podívat sami, je celkem krátké :)

I Am That Girl: Bella Thorne on Why She Doesn’t Want to Be a Role Model

13. května 2016 v 13:12 | Anett
Velice inspirativní a povzbuzující video, které Bella natočila pro InStyle. Dle mého názoru Bella musí být skvělým vzorem pro spoustu dospívajících dívek po celém světě. Přijde mi milé, že je ke všem tak otevřená a upřímná :)

Bella Thorne Recreates 25 Emojis

1. května 2016 v 14:38 | Anett
Video, které zaručeně každého alespoň trošku pobaví! Bella na kameru předvedla několik "klasických" emojis - smajlíků, a celkem dost se jí to dařilo :D U některých scén jsem se opravdu musela zasmát, Bella je prostě skvělá! :)

Bella Thorne & InStyle Virtual Take You To The Golden Globes Party

24. března 2016 v 23:33 | Anett
Bella už poměrně dávno navštívila "The Golden Globes Party" a od časopisu InStyle měla za úkol natočit nějaké záběry ze samotné akce/párty, aby měli možnost také fanoušci se takové párty "zúčastnit" - i když jen prostřednictvím videa. Podle mě se jedná o skvělý nápad, Bella byla jako "průvodkyně" skvělá!

Bella Thorne: Meet My Pet!

21. března 2016 v 17:28 | Anett
Bylo zveřejněno nové video, ve kterém nám Bella představila dva z jejích domácích mazlíčků - kočky se jménem Louis a Lola! Podle mě je to dost originálně pojato, Bella nám jakoby ukazuje zase kousek ze svého soukromí a je to od ní opravdu hezké. Obdivuju její lásku ke zvířatům!

Instagram Videos - leden, únor 2016

28. ledna 2016 v 18:10 | Anett

‘Hollywood Medium’: Bella Thorne “Communicates” With Her Late Dad

10. ledna 2016 v 18:51 | Anett
Na jedné z akcí, na které Bella byla, se natáčel nový díl 'Hollywood Medium' - za Bellou přišel kluk, který před ní začal mluvit o jejím zesnulém otci a začal jí říkat podrobnosti, které by vědět neměl. No, nevím, jestli tomu věřit, jelikož většina informací jde zjistit na internetu, ale vypadá to opravdu věrohodně a jde vidět, že to rozhodilo i Bellu..

Bella Thorne Tests Her Nail Polishing Skills | People Now

13. prosince 2015 v 17:15 | Anett

image host

Na YouTube bylo zveřejněno celkem vtipné video, ve kterém Bella na moderátorovi předvádí její "triky" při lakování nehtů. :D Nahoře máte také jednu fotku z natáčení. Bella vypadala nádherně, ty vlasy jí takhle sluší :)

Instagram Videos - podzim 2015

1. listopadu 2015 v 0:45 | Anett

Dost si uvědomuji, že několik posledních článků na tomto blogu jsou jen a pouze videa, ale alespoň vidíte, jak přidávání videí v lásce nemám. Jednou za pár měsíců to však udělat musím, a tak tady mám po všech těch videích ze Snapchatu malou změnu - pár videí z Instagramu za poslední dva měsíce!Bella's Periscope Videos (27.7.2015)

30. července 2015 v 1:09 | Anett

Bella začala natáčet videa přes aplikaci Periscope. Abych byla upřímná, tak o ní slyším prvně a jelikož mám teď mobil i tablet mimo provoz, tak to nemám jak vyzkoušet :D Každopádně by se mělo jednat o aplikaci, přes kterou se sdílí videa. Někdo Bellina videa naštěstí nahrál také na YouTube, takže je máme k dispozici i my. Bellu tak můžeme vidět při "zákulisí" vybírání šatů na akce :D :)

Bella Thorne on Periscope LIVE

24. července 2015 v 13:09 | Anett
Video, které Bella natáčela při jízdě v autě. Auto v té době řídil její přítel Gregg Sulkin. Bella ve videu zpívá a dělá prostě blbosti :D Je tam ale zlatá :) Taková videa by se klidně mohla objevovat častěji.

Instagram Videos - léto 2015

13. července 2015 v 20:36 | Anett

Bella na Instagram neustále přidává videa, ve kterých je se svými nejbližšími. V tomto článku naleznete všechna její videa z Instagramu za měsíc červenec a srpen :)

Instagram Videos - květen a červen 2015

6. června 2015 v 23:14 | Anett

Za uplynulý měsíc Bella a její kamarádi na Instagramu zveřejnili opravdu dost videí, takže pokud se chcete pobavit, nebo se prostě jen na nějaké kouknout, tak v tomto článku jsou odkazy na všechna videa, která na tomto blogu ještě za minulý měsíc nemám :) Některá jsou opravdu vtipná! :D Já mám nejraději ta videa s jejími kamarády v autě, kde si zpívají :)
Ukázka z filmu The DUFF - film je od 9. června 2015 k prodeji na DVD v USA

Vine Video from Coachella (11.4.2015), Instagram video from New York with Hailey Baldwin (16.4.2015)

15. dubna 2015 v 22:06 | Anett
Bella po necelých dvou letech zase přidala video na svůj vine! Je opravdu krátké, natočeno bylo o víkendu na festivalu Coachella. Jde vidět, že si to opravdu užívala :) Pokud se chcete podívat na video přímo na stránce vine, tak odkaz je zde: https://vine.co/v/euAe3i1mKKB.
DALŠÍ VIDEO Z COACHELLY, KTERÉ BELLA PŘIDALA NA INSTAGRAM: https://instagram.com/p/1f9yKdHTU8/.
VIDEO S HAILEY BALDWIN Z NEWYORSKÉ AKCE ZE ČTVRTKU 16. DUBNA: https://instagram.com/p/1j9L_JnTbi/.

Lilly Pulitzer for Target - Video with Bella

6. dubna 2015 v 12:44 | Anett

image host

Od 19. dubna je v amerických obchodech Target nová jarní kolekce oblečení od Lilly Pulitzer a Bella se spolu s dalšími hvězdami zúčastnila natáčení propagačního videa k této kolekci. Ve videu je Bella zlatá :) Kromě videa se objevil také krátký rozhovor, který jsem přeložila (viz. níže).

VIDEO ZDE

DALŠÍ PROPAGAČNÍ VIDEO S BELLOU:

ROZHOVOR:
Jaká byla nejzábavnější část natáčení? Úžasné počasí, skvělý natáčecí tým, krásná kolekce oblečení - to celé bylo zkrátka zábavným projektem, jehož jsem byla součástí.

Vzala sis (nebo to plánuješ) něco z natáčení domů? Nic jsem si z natáčení domů nevzala, ale chtěla bych všechno! Rozhodně si plánuji koupit elegantní kraťasový outfit, který mám na sobě ve videu, společně s pár doplňky do domu a kosmetikou.

Kde vidíš samu sebe při nošení této kolekce? Kolekce je tak univerzální! Je ideální pro chození po venku a nošení během dne, stejně jako pro večerní vyražení s přáteli.

Jak může člověk s méně odvážnými kousky zařadit tyto outfity do svého šatníku? Kdokoli může snadno začlenit tuto kolekci do svého šatníku! Domnívám se, že si každý v této kolekci hraje s výraznými, zářivými vzory - je to jako šik večírek v šatníku.

Instagram Video (New York)

5. dubna 2015 v 13:20 | Anett

Bella před besedou ohledně kampaně Find Your Park padá v zákulisí z pohovky :D (2.4.2015)
Bella před besedou ohledně kampaně Find Your Park padá v zákulisí z pohovky :D // 0.2 (2.4.2015)

Pulling Pranks with Bella Thorne at The Grove in Los Angeles—Teen Vogue’s The Cover

15. března 2015 v 0:47 | Anett

Možná si vzpomínáte na paparazzi fotky z 18. prosince předešlého roku. První část fotek byla pořízena u Santy, kde Bella vypomáhala a druhá část fotek byla z obchodu s cupcaky, kde Bella také pomáhala. Zmiňovala jsem se, že tam Bella něco údajně natáčela, možná i pro Teen Vogue a nyní je to jasné! Bella s časopisem Teen Vogue pracovala již v té době, takže nejenom, že pro ně nafotila photoshoot, ale natočila pro ně také toto video. Je opravdu zábavné, stojí za zhlédnutí! :D Já se u něj dost nasmála. Bella za jeden den vystřídala 3 povolání a když jí lidé poznali, tak jim tvrdila, že si ji s někým pletou, že ona není Bella apod. :D Nejprve pracuje v obchodě s panenkami, poté jako pomocnice Santy a úplně nakonec ji můžeme vidět jako prodavačku v obchodě, kde mají cupcakes. No ona je prostě úžasná :D Ta poslední část opravdu stojí za to, hlavně ta scéna s imitátorem Leonarda DiCapria :)

Bella Thorne: Favorite NY Movie

22. února 2015 v 19:22 | Anett

Čtvrté video, které bylo natočeno k příležitosti, že Bella spolupracovala na newyorském jarním představení Spectacular. V tomto videu Bella mluví o svém oblíbeném newyorském filmu - Uptown Girls, u nás známý jako Holky z lepší společnosti :) Já ten film měla ráda už jako malá :D:)

9 Things You Don't Know About Bella Thorne

20. února 2015 v 22:03 | Anett
YouTube kanál Clevver News tento týden zveřejnil podle mě celkem dost videí, ve kterých byla zmíněna také Bella. Nyní si můžete pustit také video, které je jen a pouze o Belle! Jedná se o 9 věcí, které jste o ní možná dosud nevěděli :) Podle mě byste měli bez problémů rozumět, je to dost srozumitelné i pro "slabší angličtináře" :)

Live Action Frozen with Bella Thorne and Mae Whitman

20. února 2015 v 17:40 | Anett

Někdy v průběhu uplynulého týdne měla Bella na Snapchatu fotku, na které byla se svou kamarádkou a kolegyní z filmu The DUFF - Mae Whitman - oblečená jako Anna a Elsa z Disney pohádky Frozen. Nevěnovala jsem tomu moc pozornosti a po čase jsem na to zapomněla, ale.. Možná si pamatujete stránku Funny or Die, Bella pro ně už myslím něco natáčela :D A nyní pro ně natáčela znova, a dokonce právě s Mae! Jedná se o takovou krátkou dvouminutovou parodii na Frozen a je to opravdu dost povedené, rozhodně se podívejte!!

ZDE JE VIDEO

image host image host imagebam.com

Recasting Mean Girls

18. února 2015 v 20:14 | Anett
Na toto video jsem narazila na YouTube naprostou náhodou a je to spíše pouze taková zajímavost :D Na YouTube kanál Clevver News bylo nahráno video, ve kterém moderátorka říká tipy na herce, kteří by hráli ve filmu Mean Girls (u nás známější pod názvem Protivný sprostý holky), kdyby se tento film natáčel nyní po 11 letech znovu. Ve finále by naši Bellu údajně obsadili do role Karen Smith, kterou v originále ztvárnila herečka Amanda Seyfried :) Je to opravdu pouze pro zajímavost, absolutně to neberte vážně :D Já ten film zbožňuju a nemyslím si, že bych si zvykla na novou verzi, i kdyby se natáčela a hrála v ní Bella.

Bella Thorne: NY Fashion

8. února 2015 v 16:28 | Anett

Další (již třetí) video, které bylo natočeno k příležitosti, že Bella spolupracovala na newyorském jarním představení Spectacular. Tentokrát Bella mluví o tom, jak jí připadá úžasné, že všichni lidé v ulicích New Yorku mají tak úžasný styl. Také ji fascinuje to, že v New Yorku se může černá nosit celoročně, zato v LA si třeba černý kabát vzít nemůže, protože tam mají horko :)

Bella Thorne: First Time in NY = SNOW!

28. ledna 2015 v 18:29 | Anett

Před pár dny jsem přidávala krátký "rozhovor" Belly, který se týkal také newyorské pizzy, kterou Bella zbožňuje (článek si můžete připomenout ZDE). Dnes bylo zveřejněno další minutové video! Podle mě slouží pouze k propagaci představení Alenka v říši divů, které se bude od jara hrát na Broadwayi, jelikož Bella nahrála hlas pro loutku Alenky (v originále Alice). V tomto videu Bella popisuje svůj zážitek, kdy se poprvé podívala do New Yorku. Podle jejího vyprávění měla přibližně 5 roků a přijela se do NY podívat s rodiči. Předpověd počasí hlásila, že nebude snažit, a tak si říkali, že zrovna když jsou v NY, tak neuvidí sníh (Bella se narodila na Floridě, později se přestěhovali do Los Angeles). Pak však přišla Bellina sestřička a řekla, ať se všichni podívají ven, že sněží :) Pro malou Bellu to muselo být v tu chvíli úžasné, vidět poprvé v životě sníh!

Bella Thorne: NY Pizza

25. ledna 2015 v 15:01 | Anett

V průběhu tohoto měsíce jsem vás informovala o tom, že Bella nahrává hlas pro loutku postavy Alenky v představení Alenka v říši divů, které se bude v průběhu jara hrát na Broadwayi. Pokud si to chcete připomenout, nebo se dozvědět více, článek je ZDE. Nyní bylo zveřejněno také krátké video, kde se Bella o nahrávání hlasu zmiňuje a také říká, že má ráda newyorskou pizzu - zejména tu s jalapeños :D :)

 
 

Reklama
Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne