News

Jak je to mezi Bellou a Greggem Sulkinem?

17. srpna 2016 v 0:05 | Anett

Poměrně nedávno se začaly objevovat spekulace, že se Bella a Gregg Sulkin rozešli. Zanedlouho však oba zvěřejnili nové společné fotky (Gregg ještě před týdnem přidal jejich fotku na Instagram), a tak bylo vše vyvráceno. No, netrvalo to dlouho a.. Je oficiální, že Bella a Gregg se po více než ročním vztahu rozešli.

Samotná Bella to fanouškům potvrdila na Twitteru, ale naštěstí to vypadá, že se na rozchodu dohodli v klidu a i nadále s tím budou smířeni. Kdo ví, třeba si k sobě někdy ještě najdou cestu..

Bella se k rozchodu vyjádřila následovně: "Po dlouhém přemýšlení a sebezpytování jsme učinili obtížné rozhodnutí ukončit náš vztah. Vždy se budeme navzájem milovat a mít hlubokou úctu k sobě navzájem, stejně jako nezapomeneme, že jsme se díky společně strávenému času oba stali lepšími lidmi. Naše plány nám učinili vzájemné vídání se obtížným, a tak jsme se rozhodli, že pro tuto chvíli je rozchod tím nejlepším."

Bella je nominovaná na Teen Choice Awards 2016!

1. července 2016 v 18:33 | Anett

Bella Thorne je letos znovu nominovaná na populární americké udílení cen Teen Choice Awards! Tentokrát je nominovaná v kategorii "Choice Female Hottie", tedy ve volném překladu se jedná o něco jako hlasování o nejatraktivnější dívku v oblasti módy, co se pohybuje ve showbusinessu. Podle mě je Bella nominovaná oprávněně, ale také má dost silnou konkurenci - Selenu Gomez, Demi Lovato a další :)

HLASUJE SE NA http://vote.teenchoice.com/

- My nejspíše hlasovat ani nemůžeme, povoleno je to pouze pro USA, ale alespoň můžeme držet palce.. :)

Vote for Bella and The DUFF | People’s Choice Awards 2016

7. listopadu 2015 v 11:24 | Anett

Před třemi týdny jsem vás v TOMTO článku informovala o tom, že na letošní udílení cen People's Choice Awards 2016 je Bella nominovaná hned dvakrát - v jedné kategorii sama za sebe a ve druhé s filmem The DUFF. V předešlé anketě se hlasovalo v jedné kategorii až pro 5 nominovaných, ale nyní bylo z každé kategorii vybráno 5 účastníků, pro které se hlasovalo nejvíce a anketa pokračuje. A Bella je v obou kategoriích v užším výběru! Níže máte odkazy, na kterých pro ni můžete zase hlasovat - tentokrát můžete hlasovat pouze pro jednoho nominovaného :)

HLASUJTE PRO FILM "THE DUFF"

HLASUJTE PRO BELLU

image host image host

Vote Bella Thorne & The DUFF for People’s Choice Awards 2016

18. října 2015 v 13:07 | Anett
Každý rok probíhá v Americe udílení cen "People's Choice Awards" a mám tady skvělou novinku - Bella byla nominovaná hned dvakrát! V kategorii "FAVORITE COMEDIC MOVIE" (oblíbená komedie) s filmem The DUFF a v kategorii "THE DAILYMAIL.COM SERIOUSLY POPULAR AWARD". V každé kategorii můžete nominovat až 5 osob/filmů/..., hlasovat by prozatím mělo jít každý den :)

HLASUJTE ZDE


image host image host

WHO IS YOUR FAVORITE #LATINA30UNDER30?

27. července 2015 v 18:31 | Anett

Pro Bellu můžeme hlasovat v anketě "Latina 30 Under 30". Každoročně tuto anketu pořádá časopis Latina Magazine a jde o to, že fanoušci hlasují pro své oblíbené hvězdy, které jsou latinského původu a je jim pod 30 let. Po ukončení hlasování je vždy sestaven žebříček 30ti hvězd, pro které se hlasovalo nejvíce. Abyste mohli hlasovat, musíte mít založený účet na Facebooku. Hlasovat jde jednou za 24 hodin :) Níže je odkaz, přes který se hlasuje. Na té stránce musíte Bellu však nejprve najít - normálně pod nápisem a informaci o anketě je vpravo také vyhledávač, tam stačí vypsat pouze jméno Belly a mělo by ji vám to najít.. Bella má aktuálně 75 hlasů. :)

Teen Choice Awards 2015 - Bella's 2 nominees!

11. července 2015 v 14:15 | Anett

Bella získala dvě nominace na udílení cen Teen Choice Awards 2015! První je nominace "#ChoiceMovieVillain" za roli Madison ve filmu The DUFF, druhá je nominace "#ChoiceTVSceneStealer" za roli Niny v seriálu Scream :)
Jsou 4 způsoby, jak hlasovat - online přes internetovou stránku (to je však pouze pro obyvatele USA, Kanady,..), nebo přes Facebook, Twitter, či Instagram, kde napíšete něco ve smyslu "My #TeenChoice for #ChoiceMovieVillain is @BellaThorne!" apod. - musí tam být především "#TeenChoice", "#ChoiceMovieVillain" (kategorie, ve které hlasujete) a musíte označit toho, komu hlas dáváte! :)
Veškeré nominace a pravidla hlasování na letošní Teen Choice Awards ZDE.
Belle přeji hodně štěstí, snad získá alespoň jednu cenu.. :) Ale už jen pouhé nominace jsou samozřejmě úspěchem.

image host image host image host

MTV Fandom Awards: The hosts are...

17. června 2015 v 20:51 | Anett

Bylo oznámeno, že Bella Thorne a Tyler Posey (herec ze seriálu Teen Wolf) budou ve čtvrtek 9. července na udílení cen MTV Fandom Awards, a dokonce by nejspíše měli i moderovat! :) Je to skvělá novinka, jsem zvědavá na Bellin outfit!

Novinky ohledně filmů, ve kterých má Bella roli

17. května 2015 v 17:19 | Anett

V poslední době se objevují především jen tak okrajové novinky o filmech, na kterých Bella pracuje. Většina se týká projektů, o kterých jsem už psala, ale objevil se také jeden úplně nový projekt, který vám představím v tomto článku :) Sice se nejedná o herecký počin, nýbrž dabérský, ale i přesto je to úžasná novinka! Následující film, který má Bella natáčet, by se měl natáčet v LA, takže Bella je nadšená, že zůstane doma a nemusí zase někam cestovat :) Bližší informace prozatím bohužel nejsou, ale o všem vás budu průběžně informovat.

~ Ratchet and Clank
Bella ztvární postavu jménem Cora v nově připravovaném (animovaném?) filmu "Ratchet and Clank", který je vytvořen na motivy stejnojmenné hry na PlayStation. Kromě Belly se počítá i s takovými hvězdami jako je Sylvester Stallone, Paul Giamatti, John Goodman, nebo Rosario Dawson. Film by měl být uveden do kin v dubnu 2016, ale vše se může samozřejmě ještě změnit :) Není však jasné, zda se jedná o dabování či hraní, jelikož se od začátku počítalo s dabingem a poté Bella na Twitter napsala, že Coru bude hrát, takže si musíme počkat, jak to vůbec dopadne. Každopádně má Bella svoji postavu jistou, ať už ji bude dabovat, či hrát. :)
~ Alvin and the Chipmunks 4: Road Chip
Bella v předešlém týdnu v Atlantě dotáčela nějaké scény pro nový film Alvin a Chipmunkové! Více informací o filmu v TÉTO rubrice.

~ Perfect High
Veškeré informace o televizním filmu Perfect High naleznete v TÉTO rubrice. Jedinou novější informací je ta, že film bude mít na americké televizní stanici Lifetime premiéru již 27. června 2015! Nemůžu se dočkat. :)

~ Amityville
Horor Amytiville měl mít premiéru v kinech již na začátku tohoto roku. Bohužel se naskytly problémy s autorskými právy - film se původně jmenoval Amityville, poté se přejmenoval na Amityville: The Awakening, a s tím ony problémy začaly, jelikož nějaký z podobných filmů měl stejný název. Po několika měsících bylo údajně nakonec domluveno, že by se film měl oficiálně jmenovat Amityville: The Reawakening, ale bůhví, jak to nakonec skončí! Film je celý hotový, jen se řeší věci ohledně uvedení do kin, takže uvidíme, jak to dopadne.. Trailer a další informace k filmu jsou v TÉTO rubrice.

BELLA WON SHORTY AWARDS!! + "The DUFF" DVD Release date

21. dubna 2015 v 18:01 | Anett

Obrovská novinka! Mám pocit, že jsem vám o tom ani nepsala, protože jsem to nebrala moc vážně, i když jsem pro Bellu hlasovala, ale tohle jsem opravdu nečekala! Bella byla tento rok (ale to i v minulých letech) nominovaná fanoušky do několika kategorií cen Shorty Awards. Nakonec se dostala díky všem hlasům fanoušků až do užší nominace v kategorii herečka, kde jich zbývalo přibližně pouze 7 nejlepších. Včera se konalo udílení cen Shorty Awards a...panebože, BELLA VYHRÁLA KATEGORII ZA NEJLEPŠÍ HEREČKU! Na Vine je také krátké video, ve kterém při děkovačce říká, jak má ráda Bellarinas a Bellarinos (své fanoušky) :) Video zde: https://vine.co/v/eaqW775jQW9!
Další novinkou je, že film The DUFF výjde na Digital HD 26. května a 9. června na Blu-Ray a DVD! Mně to připadá naprosto úžasné, moc doufám, že film na DVD někdy vydají také u nás, když ho teda nedávali v těch kinech..

Is Bella in relationship?

18. dubna 2015 v 14:29 | Anett

Přibližně před dvěma týdny byly zveřejněny fotky Belly ze zápasu Lakers (ZDE pro připomenutí), na kterých se ona a Ryan Nassif políbili. Ještě téhož víkendu Bella odpověděla jednomu fanouškovi do soukromých zpráv na Twitteru, že aktuálně s nikým nechodí. Omlouvám se, že vás o tom informuji teprve nyní, ale někdy je větší množství novinek, někdy menší.. :D Snad to chápete. Každopádně to Bella psala před dvěma týdny a ani to nemusí být 100% pravé, takže kdoví, jak to vůbec je. :)

Novinky ~ 16.3.2015

16. března 2015 v 17:31 | Anett

~ Kdy bude mít premiéru epizoda Disney seriálu K. C. Undercover, ve které Bella hostovala?
Na své narozeniny, 8. října 2014, stihla Bella se svou kamarádkou (a bývalou kolegyní ze Shake It Up) Zendayou natočit jednu z epizod nového Disney seriálu. Zendaya v něm hraje hlavní roli, Bella si tam pouze zahostovala. Díl by měl být zveřejněn již 19. dubna, pokud se objeví ke zhlédnutí na internetu, tak vás budu informovat.

~ Spolupráce s Marlene King?
O tom jsem se vám již několikrát zmiňovala, ale za připomenutí to stojí. Bella bude tento rok natáčet ještě spoustu věcí a stále nám mnohé z projektů bohužel nesmí prozradit (prozatím!). S Marlene King (režisérka populárního seriálu Pretty Little Liars, připravuje nový seriál) bude zřejmě podle náznáků z obou stran spolupracovat, jen ještě stále není potvrzeno, zda si Bella střihne roli v Pretty Little Liars, nebo v nově připravovaném seriálu.

~ Bella je v Atlantě - natáčí nový film!
Ode dneška, pondělí 16. března, je Bella na natáčení v Atlantě! Bohužel stále nevíme, co natáčí, ale snad nám to v průběhu následujících dní prozradí. Mělo by se jednat o další díl filmu Alvin a Chipmunkové, ve kterém Bella ztvární dívku jménem Ashley, dokonce si ve filmu i zazpívá! Premiéra by měla být v USA 23. prosince 2015, a jelikož i předešlé díly "Alvina" v českých kinech dávali, doufám v to, že je to opravdu pravda a konečně Bellu uvidíme v našich kinech! Podle mě by to mohlo být někdy na začátku roku 2016 :) Mimo Atlantu se Bella v příštích měsících podívá také do New Yorku, Washingtonu a Londýna. Do Londýna příletí na premiéru filmu The DUFF, a možná letos bude ještě natáčet film v Irsku. :) Bella stále říká, že nám nic nemůže prozrazovat, ale jistě to jsou úžasné novinky, nemůžu se všeho dočkat! :)

~ Rozešla se Bella s Tristanem Klierem a chodí nyní s Brandonem Lee?
V poslední době se Bella o svém příteli (ex-příteli?) Tristanovi moc nezmiňovala a tato fotka z Instagramu, kterou jsem tady přidávala před pár dny, vyvolala menší spekulace. Na fotce je s Bellou syn Pamely Anderson - Brandon Thomas Lee. Bella k fotce sama nenapsala nic zvláštního, ale poté ji na svém Instagramu zveřejnil i sám Brandon s popiskem "Chodíme spolu? Kdo ví." .. upřímně, zvykla jsem si na ni s Tristanem, ale sami víte, že poslední půl roku se nevědělo, kdy spolu chodí, a kdy ne :D Jsem ráda, že je Bella šťastná, to je všechno :) Podle mě to pravda je, jelikož její sestra Dani do komentářů napsala "Gratuluji. Schvaluji." a Bella odpověděla, že ji má ráda :) Bella se s Brandonem údajně poznala přes kamarády.


EDIT: Tak kdo ví, jak to vůbec je (viz. níže):

Is Bella Thorne Going to Be on 'Pretty Little Liars'?

28. února 2015 v 12:27 | Anett

Bella si již v minulém roce psala párkrát na Twitteru s Marlene King a vypadalo to, že něco společně připravují, jelikož se k fanouškům chovali "tajemně" a neodpovídali konkrétně. Nyní je podle mě bez pochyb, že Bella bude na něčem s Marlene spolupracovat, jelikož se před dvěma dny dokonce setkaly! Jednou z možností je, že by hostovala v nějaké epizodě seriálu Pretty Little Liars, což mi přijde velice nepravděpodobné, jelikož seriál bude přeci jenom pomalu ale jistě končit, jedině že by měla opravdu bezvýznamnou a malou roli..

Já se spíše přikláním k verzi, že Bella bude hrát v nově připravovaném seriálu Marlene, který se bude jmenovat "The Perfectionists". Bylo by to naprosto úžasné! Ale musíme počkat, až konečně něco potvrdí/vyvrátí Marlene či Bella. Samotná Bella prozatím na Twitteru sdílela odkaz na článek stránky J-14 o tom, že možná bude hrát v PLL, jelikož se s Marlene setkala, ale nic víc k tomu nenapsala, takže si ještě pořád musíme počkat na reakce :(:D

Novinky ~ 22.2.2015

22. února 2015 v 19:45 | Anett

FILM PERFECT HIGH JE DOTOČEN! KDY BUDE ZVEŘEJNĚN? A CO DALŠÍ FILMOVÉ PROJEKTY?
~ V neděli 22. února končí natáčení filmu Perfect High v Kanadě a Bella se navrací zpátky do LA. No..nejprve letí z kanadského města Victoria do NY, kde bude nejspíše v Jimmy Kimmel Show /o tom však více o pár řádků níže/ a až poté do LA. Film Perfect High týkající se drog by měl být na americkém televizním kanále Lifetime zveřejněn již v červnu 2015! Bella navíc tento rok bude natáčet zase spoustu dalších filmů a projektů. Dost často ji na Twitteru zmiňuje Marlene King, tvůrkyně seriálu Pretty Little Liars, tak uvidíme, jestli bude spolupracovat zrovna s ní. Marlene by totiž měla připravovat nový seriál :) Bella by se s fanoušky moc ráda podělila o novinky, ale prý o tom bohužel nemůže psát, což je pochopitelné. Každopádně by měla začít natáčet něco nového již v březnu, takže se máme na co těšit!

BELLA BUDE NA OBÁLCE ČASOPISU ELLE!
~ Skvělá novinka! V následujícím týdnu by Bella měla nafotit photoshoot pro časopis ELLE, na jehož obálce poté bude! Nemůžu se dočkat fotek, jistě budou úžasné :)

BUDE BELLA V TELEVIZNÍ SHOW JIMMYho KIMMELa?
~ Bella by se měla již v úterý 24. února objevit ve známé Jimmy Kimmel show! Doufejme, že je to pravda. Jsem na to dost zvědavá :)

FILM AMITYVILLE: The Awakening - Kdy bude mít premiéru?
~ Měl mít premiéru již na začátku roku, ale je problém s převzatým názvem z jiných filmů. Prozatím ani samotná Bella netuší, kdy bude mít premiéru. Údajně by to mělo být ještě tento rok..

Bella zveřejnila svůj Snapchat!

5. února 2015 v 17:16 | Anett

Tak Bella konečně fanouškům řekla svůj snapchat! Udělala to z toho důvodu, že ji těšilo, jak fanouši propagují film The DUFF, který má již 20. února premiéru v USA a Bella v něm hraje jednu z hlavních rolí :) A aby se nám nějak odvděčila, tak ji napadlo zrovna tohle, protože spoustu fanoušků po ní chtělo dlouhou dobu její Snapchat. Takže to vypadá, že teď budu mít zase práci navíc, jelikož budu muset všechny její fotky screenshotovat a přikládat k osobním fotkám. Ale co bych pro vás neudělala, že ano?:D Pokud snapchat nemáte, tak přijdete maximálně o krátká videa, která se na Snapchat také dají nahrávat.

BELLA SE NA SNAPCHATU JMENUJE: bellathornedab

image host image host image host

Best Twitter Star - 2015 PopCrush Fan Choice Awards

4. února 2015 v 17:47 | Anett

Jsou tady nominace na PopCrush Fan Choice Awards roku 2015 a pro Bellu Thorne můžeme hlasovat v kategorii Best Twitter Star! Bella je prostřednictvím Twitteru v kontaktu s fanoušky, takže podle mě je skvělé, že ji nominovali právě v této kategorii! Sice tam má velkou konkurenci, ale už jen nominace je úspěchem :)

HLASUJTE ZDE

Nominate Bella for Shorty Awards!

21. ledna 2015 v 19:14 | Anett

Bellu už zase můžeme nominovat na cenu Shorty Awards! Hlasuje se prostřednictvím Twitteru a stačí pouze vybrat, v jaké kategorii Bellu nominujete a anglicky doplníte důvod proč. :) Prozatím Bellu fanoušci nejvíce nominují v kategoriích herečka, autorka (díky knize Autumn Falls), zpěvačka, móda a charita, ale na výběr jich je samozřejmě mnohem více. Hlasovat můžete na tomto odkazu:

http://shortyawards.com/bellathorne

BELLA ATTENDING MEAN STINKS ASSEMBLY

17. ledna 2015 v 17:34 | Anett

Ve středu 4. února bude Bella společně s dalšími svými kolegyněmi z filmu The DUFF, Skyler Samuels a Biancou A. Santos, na shromáždění s organizací Mean Stinks, která pomáhá školám s ukončením šikany.

Jsem moc ráda, že je Bella součástí něčeho takového! Film se šikany celkem týká, vzhledem k tomu, že Bella hraje takovou tu typickou školní mrchu, co ostatní "šikanuje". Více informací o organizaci Mean Stinks ZDE.

Bella Thorne Is Hitting the Stage with the Rockettes!

8. ledna 2015 v 19:35 | Anett

Nedivte se, že poslední dobou je minimum novinek! Bellina maminka Tamara sama napsala, že Bella si nyní užívá normálního života, aby mohla načerpat síly na nadcházející období. A není se čemu divit! Pokud si přečtete tento článek, bude vám vše jasné :)
Rok 2015 právě začal a Bella Thorne má již první velký úspěch: na pódiu se spojí s Rockettes (pozn. red. The Rockettes je precizní taneční společnost, která na newyorském Manhattanu vystupuje v Radio City Music Hall již od roku 1932).

Bella oznámila tuto skvělou novinku na Twitteru. Začíná nahrávat hlas postavy Alice (u nás je to Alenka) z Alenky v říši divů na nadcházejí vystoupení New Yorku Spring Spectacular, na které se nacvičuje již několik měsíců. I přesto, že se jedná o taneční skupinu, Bella bohužel tančit nebude.

image host image host

Bude však představovat (respektive mluvit za) loutku Alenky v říši divů z Central Parku, která je jednou z nejvíce uváděných loutek v produkci. Představení se bude hrát po sedm týdnů, od 12. března až do 3. května! Více informací a vstupenky v předprodeji jsou na oficiálních stránkách http://www.newyorkspringspectacular.com/.

Co si myslíte o nové spolupráci Belly? Rozhodně mi napište svůj názor do komentářů!

Shrnutí Belly – r. 2014

1. ledna 2015 v 1:00 | Anett
NEKOPÍRUJTE!!!

Leden 2014
- 5.1. zveřejněna první reklama pro kampaň iDecide (ZDE) s bývalým basketbalistou, kterému si říká Shaq
- 29.1. zveřejněna další reklama pro iDecide - "Distractions", podívejte se ZDE
- Bella je tváří značky Candie's

Únor 2014
- 2.2. premiéra poslední epizody Na parket! v ČR
- 6.2. Bella předvádí rudé šaty na své první módní přehlídce - v New Yorku
- Shaq a Bella - zveřejněna další reklama pro iDecide "Nicknames" (ZDE)!
- 14.2. Bella má na Twitteru přes 5 milionů followers
- 14.2. zveřejněna ukázka z údajné Belliné písně na album - "Light Of Love"
- Bella napsala, že její kniha Autumn Falls vyjde 11.11.2014!
- Bella měla schůzku, na které se rozhodovalo, jakou fotku použijí na obal jejího alba
- BELLA JE NOVOU TVÁŘÍ ZNAČKY NEUTROGENA!

Březen 2014
- na konci měsíce začíná Bella natáčet film Mostly Ghostly 2!
- potvrzeno, že se bude natáčet horor Amityville
- focení pro album
- Bella na Twitteru zveřejňuje části textů jejích písní

Duben 2014
- zveřejněn druhý trailer k filmu Blended
- zveřejněn cover ke knize Autumn Falls
- natáčení videoklipu pro první singl Belly
- natáčení filmu Amityville
- zveřejněn první televizní spot k filmu Blended

Květen 2014
- zveřejněn druhý televizní spot k filmu Blended
- informace o roli ve filmu The Duff
- Bella má na FB přes 8,5 mil. likes
- zveřejněna informace, že album se bude jmenovat Call It Whatever po prvním singlu - 24.6. zveřejnění?
- 23.5. premiéra filmu Blended v USA
- zveřejněna píseň Call It Whatever, poté videoklip k této písni

Červen 2014
- natáčení komedie The DUFF v Atlantě
- 2. června překonána hranice 1 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 8. června překonána hranice 2 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 17. června překonána hranice 3 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 21. června překonána hranice 4 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 26. června překonána hranice 5 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- úspěchy Call It Whatever na Radio Disney (každý den v TOP 3!)
- nominace na Teen Choice Awards 2014 (v kategoriích 'Female Hottie' a 'Comedy' - za film Blended)
- nominace na Imagen Awards 2014 v kategorii 'Best Young Actress/Television' za seriál Shake It Up
- 24.6. Bella získala cenu "Pioneering Spirit Award" od kampaně The Thirst Project za to, že je od roku 2011 součástí této kampaně
- 26.6. dokončeno natáčení filmu The DUFF
- nominace na Young Hollywood Awards 2014 v kategoriích "#SocialMediaSuperstar" a "You're So Fancy"
- zveřejněn tracklist k albu Call It Whatever

Červenec 2014
- 2. července překonána hranice 6 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- od 3. července do 6. července je Bella na dovolené v Puerto Vallarta v Mexiku
- 3. července premiéra filmu Blended na Slovensku
- 8. července překonána hranice 7 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 15. července překonána hranice 8 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 22. července překonána hranice 9 mil. zhlédnutí videoklipu na YT
- 28. července překonána hranice 10 mil. zhlédnutí videoklipu na YT

Srpen 2014
- Bella má přes 3 miliony followers na Instagramu, přes 5 milionů followers na Twitteru a téměř 9 milionů likes na Facebooku!
- Bella tráví závěr prázdnin dovolenou na pláži v Malibu s přáteli a rodinou
- rozchod s Tristanem Klierem
- Bella dabuje ruský animovaný film "Sněhová královna 2", ke kterému nazpívá i ústřední píseň!

Září 2014
- od 2. září v USA k prodeji DVD Mostly Ghostly 2
- 8.-12. září newyorský týden módy
- 17.-21. září na italském týdně módy v Miláně

Říjen 2014
- Bella a Tristan Klier jsou oficiálně zase spolu!
- 8. října Bella slaví své 17. narozeniny!
- Bella natáčí epizodu Disney seriálu K.C. Undercover, ve kterém hostuje, se Zendayou
- 10. října premiéra filmu "Alexander and The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" v USA
- 19. říjen - Bella hostuje ve 4. epizodě 15. série Kriminálky Las Vegas
- poslední týden Bella natáčí v Atlantě - hostuje v seriálu Red Band Society

Listopad 2014
- 11. listopadu v USA vychází Bellina kniha Autumn Falls, Bella pořádá autogramiády
- 17. listopadu vychází EP deska Jersey (Bella ze spousty písní z alba Call It Whatever vyrostla, než nahraje nové, zveřejňuje EP desku s písněmi One More Night, Paperweight, Boyfriend Material - tu napsala Charli XCX, Jersey a remix verzi Call It Whatever)
- 26. listopadu - premiéra 9. epizody 1. série seriálu Red Band Society, ve které Bella hostuje

Prosinec 2014
- zveřejněn krátky film Connecting pro V Magazine (ke zhlédnutí ZDE)
- 16. prosince první živé vystoupení s písní Jersey na akci "Shall We Dance on Ice" v Chicagu
- před svátky má Bella spálovou angínu, po níž následuje alergická reakce na léky
- 25. prosince - Bella a Tristan Klier jsou spolu již 3 roky!
- předposlední prosincový týden je píseň Call It Whatever na 16. místě v žebříčku stránky Billboard, který nese název Dance Chart...a poslední prosincový týden byla ve stejném žebříčku na 10. místě!

3 years of Bristan

28. prosince 2014 v 18:00 | Anett

Ve čtvrtek 25. prosince oslavili Bella a její přítel Tristan Klier jejich společné výročí - už jsou spolu 3 roky! Jsou spolu dokonalí, je neuvěřitelné, že v jejich věku (i přes pár neshod) mají tak krásný vztah.. :)

VIDEO, KTERÉ BELLA ZVEŘEJNILA K JEJICH VÝROČÍ NA INSTAGRAMU

Bella a její aktuální zdravotní stav

26. prosince 2014 v 0:20 | Anett

Touto zprávou jsem tady na Štědrý den nechtěla strašit. Na úvodní fotce tohoto článku můžete vidět Bellu se svým přítelem na nemocničním lůžku. Tuto fotografii zveřejnila Bellina maminka Tamara asi o dva dny nazpět. Spekulovalo se o alergické reakci, ale bohužel se nedalo nic potvrdit, dokud se na Twitteru neozvala zase sama Bella. Ještě v úterý 23. prosince na Twitter psala, že je "stále nemocná", ale my samozřejmě nevěděli, co si pod tím představit..a potom Tamara zveřejnila tuto fotku, která nás opravdu vyděsila. Naštěstí Bella na Twitteru odpověděla na pár dotazů a vše nám objasnila, v tomto článku to celé shrnu :)

Bella byla opravdu nemocná. Měla streptokokovou angínu a dostala těžkou alergickou reakci na léky (EDIT: Tak nakonec to byla alergická reakce na sushi!) - otekl jí celý obličej a dostala kopřivku. Naštěstí už je zpátky doma. Celý den zůstala doma a pekla s rodinou. Její angína je sice už pryč, ale prý stejně kvůli té reakci na léky vypadá strašně, má oteklá ústa a oči a musí nosit dlouhé rukávy. Všechno ji svědí a to nejhorší pro ni je, jak má oteklá ústa :( I přesto poté zveřejnila pár fotek z pečení, těšit se na ně můžete v následujícím článku :) Pořád se necítí příliš dobře, ale k celé té věci si snaží zachovat pozitivní postoj.

Snad naší Belle bude brzy zase lépe! Pokud máte odvahu se podívat na její kopřivku, tak fotografie níže mluví za vše..

image host image host

Bella Thorne's Weekend Playlist

23. prosince 2014 v 13:33 | Anett

Stránka Yahoo zveřejnila Bellin playlist na víkend - prostě písničky, které ráda poslouchá :) Já nevím, já raději poslouchám jiné interprety, ale třeba zrovna vy objevíte v jejím seznamu svou oblíbenou písničku :) Je to jen taková zajímavost pro zpestření, abyste věděli, co například Bella poslouchá :)

Just Jared Jr's Best Magazine Covers of 2014!

23. prosince 2014 v 13:00 | Anett

Bella a její letní obálka pro časopis Seventeen jsou umístěny v dalším žebříčku stránky Just Jared Jr - Nejlepší obálky časopisů za rok 2014 :) Ani se nedivím, ta Bellina fotografie je opravdu nádherná! Bella je na pátém místě :)

Billboard's Dance Chart of previous and this week - Call It Whatever

22. prosince 2014 v 18:30 | Anett

Bellin první singl "Call it Whatever" se předešlý týden (15.-21.12.2014) dostal dokonce na 16. příčku v Dance Chart žebříčku známé stránky Billboard! A v tomto týdnu (22.-28.12.2014) se vyhoupl na 10. místo! (Je to opravdu skvělé, že i takovou dobu od vydání je píseň stále úspěšná :) Belle samozřejmě gratuluji!

Just Jared Jr's 25 Most Popular Actresses of 2014!

21. prosince 2014 v 19:55 | Anett

Webová stránka Just Jared Jr zveřejnila další žebříček, do kterého umístili také Bellu. Tento žebříček se týká 25 nejvíce populárních hereček za rok 2014 právě podle stránky Just Jared Jr. Nemyslím si však, že je to úplně objektivní.. Bella je na 7. místě, což je podle mě skvělé a také zasloužené místo, protože sami víte, kolik toho tento rok Bella natočila. Některé herečky ani neznám a třeba taková Zendaya? Nemyslím si, že toho natočila více, než Bella.. Jaký názor máte na tento žebříček vy?
25. Dove Cameron
24. Sasha Pieterse
23. Eden Sher
22. Sabrina Carpenter
21. Olivia Holt
20. Emily Osment
19. Janel Parrish
18. Alexandra Daddario
17. Skai Jackson
16. Debby Ryan
15. Shailene Woodley
14. Peyton List
13. Jennifer Lawrence
12. Britt Robertson
11. Ariel Winter
10. Laura Marano
9. Victoria Justice
8. Miranda Cosgrove
7. Bella Thorne
6. Jennette McCurdy
5. Zendaya
4. Emily Bett Rickards
3. Ashley Tisdale
2. Vanessa Hudgens
1. Selena Gomez
 
 

Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne