Music

Let's Get Tricky (from "Monstober") - Bella Thorne & Roshon

12. listopadu 2013 v 22:12 | Anett
Objevila se celá píseň z Shake It Up z halloweenského dílu, kterou nazpívala Bella společně s Roshonem :)

Bella Thorne And Roshon Fegan “Let’s Get Tricky” Song

29. října 2013 v 10:40 | Anett
Nová písnička Belly a Roshona Fegana pro seriál Shake It Up :) Uvidíte tam i kousek přímo z halloweenského dílu.

Christmas Wrapper - Song

22. října 2013 v 14:17 | Anett
V sobotu jsem se zmínila o tom, že se objeví nová Bellina píseň - pro vánoční album Disney s názvem 'Holidays Unwrapped' a Bella má píseň už zveřejněnou na YouTube, na albu je dokonce hned jako první skladba. Ale abych byla upřímná..je strašná. Bellin hlas zbožňuju, ale..takovouhle 'hudební slátaninu', kterou nazývají písní jsem dlouho neslyšela. Nemyslím to proti Belle, ona to jen nazpívala, ale je to jen můj názor, prostě se mi nelíbí, minulý rok byla píseň Rockin' Around The Christmas Tree hrozně chytlavá, ale tohle?! Opakuji - jen můj názor :D

Bella Thorne - "Ring Ring"

20. září 2013 v 20:31 | Anett
Text písničky v celém článku.

Bella Thorne - Get'cha Head In The Game (Official Audio)

7. března 2013 v 15:14 | Anett
Nová písnička Belly z alba pro 3. sérii..moc se mi ale teda nelíbí!:D Ale je nakažlivá.:)

Bella Thorne - "Blow The System" (Full Song)

3. března 2013 v 18:45 | Anett
Objevila se celá verze Blow The System..je to ale moc upravené:/

Contagious Love - Official Music Video (from Shake It Up: I ♥ Dance) & Screencaps

2. března 2013 v 18:59 | Anett
Tak už byl zveřejněn videoklip k písni Contagious Love!! Je tu jen problém..na YouTube je nepřístupný pro naši republiku..já ale hledala, hledala, až jsem ho našla nahraný na jiné stránce!! Bohužel se to dlouho načítá a i v průběhu se mi to sekalo EDIT (19:17)=Našla jsem lepší stránku, kde se to neseká..ale i tak je úžasný♥ Pokud se vám nespustí, tak níže máte alespoň screeny. Můžete ho zhlédnout ZDE alespoň do doby, kdy bude videoklip přístupný i pro ČR na YouTube!:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Album&Singles

2. března 2013 v 18:58 | Anett
Stáhla jsem covery singlů a obaly alb k dosavadním společným písničkám k Shake It Up Belly a Zendayi..na některých jsou ještě tak malé:D:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Contagious Love - Official Video Teaser (from Shake It Up: I ♥ Dance)

1. března 2013 v 21:09 | Anett
Byla zveřejněna ukázka ze začátku videoklipu "Contagious Love"! Už se tak těším♥

Shake It Up: I ♥ Dance (Official Album Sampler)

1. března 2013 v 14:39 | Anett
Na YouTube je video, ve kterém jsou ukázky z alba "I ♥ Dance", které bude v USA v prodeji již v úterý 5. března.:) Je to úplně úžasné♥ Dvě z nich už známe (Contagious Love, This Is My Dancefloor) a ke dvoum dalším už se objevila ukázka (Beat Of My Drum a Blow The System), ale takhle je to přehlednější.:) Udělali to pěkně♥ Nezapomeňte, že již dnes má vyjít videoklip k písni Contagious Love s Bellou a Zendayou! Ještě vás budu informovat, až se někde objeví..:)

Bella Thorne - Blow The System (Official Preview)

20. února 2013 v 17:46 | Anett
Objevila se ukázka nového songu Belly pro 3. sérii SIU. Podle mě je to až moc upravené a nevyniká Bellin opravdový hlas:/ ZDE můžete hlasovat, jak se vám to líbí. Mimochodem - videoklip Zelly k písni "Contagious Love" bude zveřejněn již 1. března!!:)

"Contagious Love" • Cover

16. února 2013 v 17:44 | Anett
A poslední novinkou je fotka k písni "Contagious Love".:) Je krásná♥
image host

Bella Thorne, Zendaya - Contagious Love

15. února 2013 v 18:28 | Anett
Byla zveřejněná nová písnička Belly a Zee pro Shake It Up. Je sice hezká, holky zpívají úžasně, ale abych pravdu řekla, tak se to hodí asi jen do Na parket..:) TADY můžete hlasovat, jak se vám líbí - album pro písně 3. série Na parket navíc vychází již 5. března v USA.:)

Bella Thorne & Zendaya - "This Is My Dance Floor" (Official Lyric Video)

12. února 2013 v 14:53 | Anett
Disney na YouTube zveřejnilo video s textem písně This Is My Dancefloor, kterou nazpívala Bella a Zendaya.:) Udělali to hezky.:)

Can’t Stay Away • Videoklip + Screencaps

5. února 2013 v 14:39 | Anett
A poslední novinkou jsou screeny k videoklipu "Can't Stay Away":) Kdo ho ještě neviděl, tak se určitě podívejte, je níže.:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

IM5 feat. Bella Thorne - Can't Stay Away - Official Music Video HD

2. února 2013 v 17:36 | Anett
Na YouTube již je oficiální videoklip k písni Can't Stay Away, který jsem přidávala včera!:) Opakuji se, ale je opravdu úžasný, musím si ho pořád pouštět dokola!:)♥

Can’t Stay Away • Videoklip

1. února 2013 v 22:56 | Anett
A jsem konečně u novinky dne - u očekáváného videoklipu k písni Can't Stay Away se skupinou IM5, který se natáčel na jedné losangelské střední v listopadu minulého roku! Na premiéru jsme museli dlouho čekat, ale vyplatilo se..:) Kliknutím na obrázek níže si ho můžete přehrát, je úžasný.:) ZDE můžete hlasovat, jak se vám líbí.:)

Bella Thorne & Zendaya - This Is My Dancefloor (Full Song)

1. února 2013 v 22:26 | Anett
Na YouTube je úplně celá verze písně This Is My Dancefloor Belly a Zendayi pro 3. sérii Na parket. Je to úplně krásná písnička..už se hrozně těším na 5. března, kdy bude celé album v USA výjde.. Také bude úžasná sobota 16. února - jak už jsem psala, budou mít u nás v ČR premiéru první dva díly 3. série a v průběhu měsíce i třetí díl!! Už se hrozně těším♥:)

Bella Thorne - Rockin' Around The Christmas Tree (Full Song) [HD]

4. října 2012 v 21:49 | Anett
Objevil se úplně celý song Belly "Rockin' Around The Christmas Tree"!♥ Je to úžasné:O♥

Disney Channel Holiday Playlist [Album Preview]

2. října 2012 v 18:36 | Anett
Na YouTube se objevila ukázka celého nového Disney alba! Ta Bellina a Zendayina písnička je asi nejhezčí..:)♥

Rockin' Around the Christmas Tree - Bella Thorne (from Shake It Up) [Preview]

23. září 2012 v 12:48 | Anett
Ta ukázka k Bellinému novému songu už je na YouTube!♥ Musím si to pouštět pořád dokola!:)♥

Rockin' Around The Christmas Tree • Preview

20. září 2012 v 20:49 | Anett
Na Amazon.com už je ukázka "Rockin' Around The Christmas Tree" - Belliny nové písně, která byla nahrána pro Disney vánoční CD!:) Všechny písně (ukázky písní) z tohoto alba si můžete poslechnout ZDE.
Jak se vám líbí? Mě moc, zbožňuju její hlas♥ Nejvíc se mi líbí píseň Zendayi a Belly. Ááá, já už se tak těším na Vánoce!:D Ta Bellina písnička má úplně takovou sváteční atmosféru.:)

Watch Me • HQ Screencaps

30. srpna 2012 v 21:09 | Anett
Více najdete ZDE. Chápejte, stejně sem nikdo nechodí, nikdo to nečte a po celém dnu stahování už mě to ani moc nebaví!:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Celá verze písně "Made In Japan"

23. srpna 2012 v 19:27 | Anett
Na YouTube byla zveřejněna celá verze písně "Made In Japan"..:) Mě se teda moc nelíbí, The Same Hearts a Fashion Is My Kryptonite je podle mě o hodně lepší..:)

Made In Japan - Music Video

10. srpna 2012 v 20:51 | Bella *CeCe♥*
Ahoj, tak jsem tady a začnu přidávat novinky.:) Objevil se nejspíše videoklip k songu Belly a Zendayi "Made In Japan", který zazní ve stejnojmenném speciálním dílu seriálu "Na parket!", který má premiéru již 17. srpna v USA!:) Myslím si ale, že The Same Heart a Fashion Is My Kryptonite je stále lepší..:)
 
 

Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne