Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend?

Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend? - ke stažení zdarma v EN s EN titulky

3. září 2015 v 18:19 | Anett

Mám tady odkaz, na kterém si můžete zdarma stáhnout film, ve kterém minulý rok Bella ztvárnila jednu z hlavních rolí - "Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend?". Bellina postava se jmenuje Cammy a ve filmu dokonce zazní také píseň Bad Case of U, kterou Bella nazpívala. Ale abych pravdu řekla, tak je to film spíše pro mladší diváky. Kdyby tam nehrála Bella, tak bych se na to asi upřímně nepodívala :) Bohužel je film prozatím zase v angličtině, ale sehnala jsem také stránku, na které si k němu můžete stáhnout také anglické titulky, takže si je do filmu kdyžtak můžete vložit (mě například pomáhají, alespoň se vždy ujistím, zda jsem slyšela správně:)).

Mostly Ghostly 2 - Kissing Scene with Ryan Ochoa

7. září 2014 v 23:30 | Anett
Konečně byla zveřejněna alespoň krátká ukázka z filmu Mostly Ghostly 2, ve kterém Bella hraje jednu z hlavních rolí! Je to zrovna scéna, ve které se s Ryanem políbí a začne hrát píseň Bad Case Of You, kterou samotná Bella nazpívala a nejspíš bude i na jejím debutovém albu :)

Exclusive Clip: Bloopers From the Set of R.L. Stine’s Mostly Ghostly: Have You Met My Ghoulfriend?

3. září 2014 v 12:58 | Anett
Exkluzivní video přímo z natáčení filmu Mostly Ghostly 2! Jsou to vlastně "pokažené scény". Troufám si hádat, že tento bonus bude i na DVD, které v USA vyšlo 2. září. Snad se Mostly Ghostly 2 dočká prodeje i u nás. Bellu tam můžeme také zahlédnout..:) Na natáčení si museli jistě užít spoustu zábavy.

Bad Case of You - FULL SONG + Mostly Ghostly 2 Soundtrack

2. září 2014 v 23:06 | Anett
Bellina píseň Bad Case of You byla konečně zveřejněna celá! Tato píseň by měla být přímo z debutového alba Belly, které ponese název "Call It Whatever". A dokonce tedy zazní i v tomto filmu :) Podle mě je to skvělé.

SOUNDTRACK (na iTunes zde):
1. Elisabeth Weinberg, Justin Levine & Matthew Stine - Mostly Ghostly (2:28)
2. The Ochoa Boyz - Scare Zone (4:22)
3. Casey Young - Oh My My My (2:13)
4. Casey Young - Give It Your Best (2:07)
5. Bella Thorne - Bad Case of You (2:58)
6. Roshon Fegan - Like To Party (1:56)
7. Patrick Kirst - Main Title from Mostly Ghostly (2:25)
8. Patrick Kirst - Mostly Ghostly Score Suite (5:12)

Mostly Ghostly 2 - Promotional Stills & Photos

2. září 2014 v 14:27 | Anett

Dnes, 2. září, v USA vychází DVD s filmem Mostly Ghostly 2! Je mi moc líto, že se film nedostal ani do amerických kin, ale co se dalo čekat..:) Jako malou ochutnávku tady pro vás mám alespoň úplně nové fotky přímo z tohoto filmu ve vysoké kvalitě (až na poslední dvě stills, ty jsou v MQ) :) Nemůžu se dočkat, až budeme mít i my možnost film zhlédnout. O všem vás samozřejmě budu informovat.

Stills
image host image host image host image host image host

Promo
image host

Fotka z natáčení
image host

Bella Thorne - Bad Case Of You - Preview Song

31. srpna 2014 v 17:45 | Anett
Bella pro film Mostly Ghostly 2, kde hraje jednu z hlavních roli, nazpívala i píseň! Tato píseň patří do oficiálního soundtracku filmu, má délku 2:58, my však máme prozatím ukázku o délce 1:38 :) Určitě si to poslechněte!! Jmenuje se "Bad Case Of You" :)

Mostly Ghostly 2 - DVD Cover

19. července 2014 v 17:03 | Anett
Sopphie, která tady byla v uplynulém týdnu místo mě, zveřejnila trailer k filmu Mostly Ghostly 2, který Bella natáčela v březnu tohoto roku (pro připomenutí - článek je zde). Je jasné, že když je hotový za tak krátkou dobu, tak že to nebude kdovíjaký trhák, ale přece jen to bude určitě fajn film :) Sice spíše určený pro děti, ale zase tam hrají hlavně Disney hvězdy, které známe my :)
Teď tady mám přímo obal k DVD a na Blu-ray, což znamená, že film vůbec nepůjde do kin. Je to celkem škoda, ale myslím si, že Bella bude mít ještě více příležitostí, aby ji poznali i čeští a slovenští diváci v kinech :) Podle traileru tam bude mít Bella celkem dost scén, za což jsem neskutečně ráda. Obal na DVD vypadá skvěle, jsem na to opravdu zvědavá, snad se film brzy objeví alespoň na internetu. Film výjde v USA na DVD a Blu-ray již 2. září a nyní je také k předprodeji na Amazon ZDE!
Popis filmu: Max (Ryan Ochoa) má oči jen pro Cammy (Bella Thorne), nejpopulárnější a nejchytřejší dívku z celé školy. Když konečně svolí, že s ním stráví rande během noci na Halloween, probudí se démonický duch jménem Phears a snaží se dělat všechno, aby ovládl svět. Rozpoutá vlkodlaky a věci se opravdu zblázní. Dokáže však Max s pomocí svých strašidelných kamarádů, kterými jsou Tara a Nicky (Madison Pettis a Roshon Fegan), zmařit Phearsovo zlé spiknutí, sjednotit jeho duchařské přátelství se svými dlouho ztracenými rodiči a ještě navíc strávit své rande s Cammy na Halloween? To vše se dozvíte v této strašidelné rodinné comedii!
Herci: Bella Thorne (Na parket!), Madison Pettis (Laboratorní krysy, Beverly Hills Chihuahua 3), Ryan Ochoa (Královská dvojčata), Roshon Fegan (Na parket!)

image host

+ 23.8. doplněny nové promo fotky:
image host <image host image host

MOSTLY GHOSTLY - Trailer

16. července 2014 v 20:39 | Sopphie (záskok)
Důležité! Momentálně Anett (adminka tohoto) blogu má problémy s internetem kvůli rekonstrukci bytu /všechno se dozvíte přímo od ní v tomto odkaze/ takže místo ní budu přidávat já sopphie. Kdyby jste se chtěl někdo na něco zeptat /zde je ask anetky/

Objevila se ukázka k filmu Mostly Ghostly 2 : Have You Met My Ghoulfriend? ve kterém Bella hraje. Vidět ji můžeme v ukázce docela často. Určitě se podívejte protože film vypadá vážně suprově a vtipně. Ve filmu budou i další bývalé Disney hvězdy a celkově film vypadá vážně perfektně. Bella je tam naprosto rozkošná :33 Na fotky z natáčení a více se můžete podívat zde.


Mostly Ghostly 2 - On the set (29.3.2014)

5. dubna 2014 v 22:57 | Anett
Ještě před sobotními KCA's Bella natáčela film Mostly Ghostly 2. Z tohoto dne tady mám 12 paparazzi fotek. Ta sukně Belle skvěle padla, slušelo jí to :) Bella si zase udělala 2 culíky :D Je taková roztomilá^^ :D

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Mostly Ghostly 2 - On the set (28.3.2014)

2. dubna 2014 v 21:42 | Anett
V sobotu jsem přidávala k osobním fotkám video z Instagramu (pro připomenutí ZDE), ve kterém je Bella na basketbalovém hřišti. Dnes jsem stáhla skoro 50 úžasných fotek, které jsou z pátku, kdy Bella natáčela film Mostly Ghostly 2 - a právě se objevila i na tom hřišti:D Ty fotky jak strefuje koš..je prostě úžasná:D Na to video (pokud jste ho ještě neviděli) se rozhodně koukněte!!:) Více fotek v celém článku :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

'Mostly Ghostly 2' - On the set (25.3.-27.3.2014)

28. března 2014 v 23:45 | Anett
Fotky z natáčení Mostly Ghostly 2, které probíhalo v úterý, ve středu i ve čtvrtek (25.3., 26.3. a 27.3.) :)

25.3.2014
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

'Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend?' - Oficiální stránky, popis filmu

27. března 2014 v 16:46 | Anett

_______________________________________________
Náhled scénáře:
image host
_______________________________________________
Nicky a Tara stále žijí v Maxově pokoji a i když našly nějaké stopy, stále neví, co se stalo s jejich rodiči. Mezitím se Phears stále zoufale snaží dostat k Nicky a Taře, a tlačí na Maxe, aby se proměnil. Phears přináší Berserker Ghoul, který bude obývat Maxovo tělo a bude ho dělat rozzuřeným, když to bude nejméně očekávat! Ale Max, Nicky a Tara se nedají. Mají pár triků v rukávu a jednoho velmi upovídaného ducha kočky, který má bydliště uvnitř tunelů ve světě duchů..

Bylo potvrzeno, že kromě Belly se ve filmu objeví Roshon Fegan, Madison Pettis, Calum Worthy a Ryan Ochoa, které také můžete znát ze seriálu na Disney Channelu.
_______________________________________________
Abych pravdu řekla, popis k filmu mi nedává moc smysl, ale to asi ani vám. Nejspíš to bude hlavně tím, že jsem neviděla první díl. Vzhledem k recenzím, které jsem na internetu k prvnímu filmu četla, se nejspíš bude jednat o takový 'horor' pro nejmenší. Prostě něco jako pohádka:D Ani to nebude mít moc dobrý příběh..ale uvidíme, jaké to vůbec bude:) Stále ještě ani nevíme, jakou postavu Bella ztvární.. Já se každopádně těším víc na horor Amityville :)
Film bude režírovat Peter Hewitt.
Jaký máte názor na tento film vy? Těšíte se, nebo ne?

'Mostly Ghostly 2' - On the set (22.3.2014)

23. března 2014 v 15:56 | Anett
Fotky ze soboty 22. března 2014 z natáčení filmu 'Mostly Ghostly 2'. Na fotkách je také Ryan Ochoa a Roshon Fegan, kteří jsou známí ze seriálů na Disney Channelu. Nejspíš také mají své role v tomto filmu :)

dopoledne
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

odpoledne
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

odpoledne // 0.2
image host image host
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne