Midnight Sun

Midnight Sun - plakát

15. července 2016 v 19:23 | Anett

Připadá mi neskutečné, kolik filmů Bella stihla za poslední roky natočit, a to je hromada z nich teprve ve fázi zpracování. Jedním z takových filmů je "Midnight Sun", na který se těším snad ze všech nejvíc! V hlavní roli se po boku Belly představí Patrick Schwarzenegger a nyní byl konečně zveřejněn oficiální plakát.

image host

Midnight Sun - On the set

12. prosince 2015 v 21:44 | Anett

Tak z této novinky jsem absolutně nadšená! Vypadá to, že film Midnight Sun se už začal stříhat, a tak se na internetu objevily první fotky z těch nejrůznějších filmových scén. Já si nemůžu pomoct, ale už jen z těch samotných fotek jde vidět spoustu emocí a podle mě bude tato Bellina role jednou z jejích doposud nejlepších.. ale nechme se překvapit. :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Midnight Sun - BTS Videos // 0.2

7. listopadu 2015 v 11:24 | Anett
Na YouTube byla zveřejněna 4 videa z natáčení filmu Midnight Sun. Jsou sice strašně krátká, ale můžeme Bellu zase slyšet zpívat a hrát na kytaru - a navíc jde vidět i přímo prostředí jedné z filmových scén! Nemůžu se dočkat, vypadá to opravdu dost dobře :)

On set of “Midnight Sun” (1.11.2015)

4. listopadu 2015 v 18:17 | Anett

Bella sice celé zákulisí natáčení filmu Midnight Sun dokumentuje na svých sociálních sítích, ale konečně tady mám také fotky od fotografů! Takové klasické fotky z natáčení mi prostě chyběly :D :) Ta scéna vypadá hezky, takže se moc těším na finální výsledek :) Bella měla krásný outfit!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Midnight Sun - BTS videos

1. listopadu 2015 v 0:40 | Anett

V tomto článku je shrnuto, v jakých článcích na tomto blogu můžete nalézt videa ze zákulisí natáčení filmu Midnight Sun. Videí je opravdu obrovské množství, a proto je tento článek zjednodušený obyčejnými odkazy :)

Videa ze Snapchatu (29.-31.10.2015)
Videa ze Snapchatu (24.-28.10.2015)
Videa ze Snapchatu (20.-23.10.2015)
Videa ze Snapchatu (13.-19.10.2015)
Videa ze Snapchatu (8.-10.10.2015)
Videa ze Snapchatu (3.-7.10.2015)
Videa ze Snapchatu (27.9.-1.10.2015)
Videa ze Snapchatu (3.-6.11.2015)
Videa ze Snapchatu (7.-12.11.2015)

On the set of Midnight Sun - personal photos // 0.2

17. října 2015 v 17:18 | Anett

Bella se tento týden vrátila do Vancouveru na natáčení filmu "Midnight Sun", takže se připravte na nové fotky z natáčení! :) Na těchto můžete vidět ještě jejího přítele Gregga, který Bellu na pár dní navštívil.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Midnight Sun - rehearsal videos

7. října 2015 v 17:42 | Anett
Bella před natáčením filmu Midnight Sun ještě stále navštěvuje zkoušky, kde nahrává písně do filmu - a samozřejmě se také učí hrát na kytaru, o čemž jsem už několikrát psala. No a tady máme první ukázky! :) Já jsem na hudbu k filmu Midnight Sun, kterou Bella nahrává, opravdu dost zvědavá :)

On the set of Midnight Sun - personal photos

3. října 2015 v 19:01 | Anett

Bella už je skoro celý týden ve Vancouveru na natáčení filmu Midnight Sun, a proto tady mám první fotky z natáčení! Na natáčení už dorazil i Bellin kolega Patrick Schwarzenegger, takže doufám, že bude i víc jejich společných fotek! Bella je na některých fotkách s kytarou, jelikož neustále cvičí - ve filmu dokonce bude kromě hraní na kytaru i zpívat :) Za Bellou navíc v sobotu dorazil i její přítel Gregg, awww!

imagebam.com image host image host image host image host
image host image host image host

fotky ze snapchatu
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Začíná se natáčet film Midnight Sun!

28. září 2015 v 19:05 | Anett

Mám tady celkem důležitou informaci, jelikož se od ní budou odvíjet veškeré novinky v (minimálně) následujícím měsíci :) Dnes, v pondělí 28. září, Bella se svou maminkou odlétá do Vancouveru, kde začíná natáčení filmu Midnight Sun s Patrickem Schwarzeneggerem - ve filmu bude Bella dokonce zpívat a hrát na kytaru! Údajně by se měla naučit rovnou 8 písní. :) Natáčení bude probíhat od října do poloviny listopadu, poté se Bella vrací do LA a začne natáčet úplně nový seriál Marlene King "Famous In Love".

Bella Thorne & Patrick Schwarzenegger To Star In YA Pic ‘Midnight Sun’

5. července 2015 v 13:38 | Anett

Mám tady naprosto úžasnou novinku! Bella Thorne a Patrick Schwarzenegger si společně zahrají v nově připravovaném filmu "Midnight Sun". Film je založený na japonském filmu z roku 2006. Bella si zahraje hlavní postavu Katie, sedmnáctileté dívky se vzácným onemocněním - pouhé vystavení slunečnímu záření by ji mohlo zabít, a proto za dne nevychází ze svého domu. Její život se však změní poté, co se poprvé zamiluje - do kluka jménem Charlie (Patrick Schwarzenegger). Film by se měl začít natáčet v září 2015. Bude jej režírovat Scott Speer, scénář napsal Eric Kirsten.

Bella měla údajně mnohem více nabídek na natáčení, ale její maminka jí zakázala tohle léto něco natáčet. Řekla jí totiž, že by si měla dát pauzu a alespoň teď přes červenec se chovat jako normální teenager, jet na dovolenou a trávit čas s kamarády. Bella řekla, že někdy je opravdu těžké roli odmítnout, protože se jí scénář neuvěřitelně zamlouvá a řekne si: "Ach, bože, chci hrát tuto postavu. Já nechci hrát nikoho jiného, ​​tohle je obrovská šance." ..Bellina maminka má ale pravdu, Bella pořád natáčí, takže si odpočinek zaslouží :D :) A my už se nemůžeme dočkat na její projekty, které chystá na podzim! :)
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne