Keep Watching

Film "Home Invasion" se mění na "Keep Watching"! + plakát

18. července 2016 v 19:45 | Anett

Je obrovské množství filmů, které Bella natáčela už před lety, ale stále se do kin nedostaly. Jedním z nich je také thriller/horor, který se původně natáčel pod názvem "Home Invasion". Natáčení probíhalo už na podzim roku 2013 ve Vancouveru a o rok později se měla konat premiéra. Od konce roku 2013 jsem však o filmu absolutně nic neslyšela, dokud se nyní neobjevil plakát k hororu "Keep Watching". Dle informací, které jsem našla, by se mělo jednat právě o "Home Invasion", který se tedy zřejmě nakonec přejmenoval. Premiéra by v USA tedy měla být 2. prosince 2016! No, snad už je to konečné datum. Připadá mi, že každý hororový film, který Bella natočí, doprovází nějaké problémy (viz. filmy Big Sky a Amityville: The Awakening).

Jen pro připomenutí - kromě Belly se ve filmu objeví po jejím boku také Natalie Martinez, Ioan Gruffudd, Chandler Riggs, ve vedlejších rolích Matthew Willig, Leigh Whannell, Christopher James Baker, Jared Abrahamson, Carlos Arellano, April McCullough, Savannah Douglas a Tyler Craig.
Režie se ujal Sean Carter. Bella ztvárnila hlavní roli - dívku jménem Jamie. A teď něco k ději - dva vyšinutí sérioví vrazi proniknou do domova Jamie, a tak musí rodina držet pohromadě, aby přežila. Problémem je, že bez jejich vědomí jsou po domě skryté kamery dokumentující každý jejich pohyb.

image host

Home Invasion > Behind the Scenes

30. prosince 2013 v 22:00 | Anett

image host image host image host image host image host
image host image host image host

Home Invasion - Další herci

29. listopadu 2013 v 15:43 | Anett
Našla jsem jména pár dalších herců, kteří se po boku Belly objeví v Thrilleru Home Invasion :)

Ioan Gruffudd
Natalie Martinez
Chandler Riggs

Home Invasion - More News And Poster!

4. září 2013 v 21:15 | Anett
Tak jsem přece jenom něco ještě našla. Objevila jsem jeden plakát a nějaké další informace k thrilleru Home Invasion, ve kterém si Bella zahraje..páni, už se těším:O:)
Home Invasion sleduje rodinu, která je uvězněna ve svém vlastním domě, hraje hru života a smrti s neznámými silami, jejichž tajemná pravidla začínají v noci.

Když dva vyšinutí sérioví vrazi proniknout do jejich domova, rodina má držet pohromadě, aby přežili, ale bez jejich vědomí jsou po domě skryté kamery dokumentující každý jejich pohyb.
image host

Home Invasion - přibližné datum natáčení!

8. srpna 2013 v 1:13 | Anett
Objevila se informace, že film 'Home Invasion', který by měl být thrillerem, až hororem a Bella v něm bude hrát, se bude natáčet již v říjnu tohoto roku ve Vancouveru! Už se tak strašně těším, až Bellu uvidím ve vážnější roli :O Bude to úžasné. Jen škoda, že premiéra je stanovena až na konec příštího roku..snad to ale uteče :)

Bella Thorne Will Star In “Home Invasion” Movie

26. července 2013 v 0:55 | Anett
Naše sladká Bella Thorne na sebe bere větší dramatickou roli! Shake It Up hvězda je obsazen do hlavní role v dalším filmu Home Invasion, thrilleru v režii Seana Carter. Bude hrát roli Jamie, která má temné tajemství. Home Invasion sleduje příběh rodiny zajaté vetřelci, kteří hrají hru na život a na smrt. Film by měl přijít do kin někdy v roce 2014.
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne