Interviews

Ratchet and Clank - Interviews - April 2016

1. května 2016 v 14:03 | Anett
Bella během propagačních akcí k novému animovanému filmu Ratchet and Clank, ve kterém propůjčila hlas jedné z postaviček, poskytla hned několik rozhovorů, které se týkaly nejenom filmu. Některé z těchto rozhovorů si můžete přehrát níže! :)

Bella Thorne Despierta America Interview (7.4.2016)

15. dubna 2016 v 21:03 | Anett
Bella se v minulém týdnu věnovala především propagaci nového animovaného filmu 'Ratchet & Clank', ve kterém nadabovala jednu z vedlejších postav se jménem Cora. V tomto článku je k přehrání rozhovor Belly ve španělsko-americkém pořadu "Despierta America". :)

Bella's Interviews - SXSW (14.3.2016)

21. března 2016 v 17:29 | Anett
Minulý týden Bella v Texasu, kde propagovala nový film "Shovel Buddies", poskytla hned několik rozhovorů! Na některé z nich se můžete podívat v tomto článku, týkají se jak samotného filmu, tak např. také Bellina cvičení, kterým je v poslední době opravdu posedlá.

Bella Thorne takes questions from her “Bellarinas”

31. prosince 2015 v 1:49 | Anett
Při propagaci nového filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda" Bella poskytla hned několik rozhovorů, a tady mám další, který se objevil teprve nyní. Z jedné poloviny je video tvořeno tím, že Bella odpovídá na otázky od fanoušků. Bella je ve videu moc milá a určitě se při zhlédnutí dozvíte něco nového, navíc krásně mluví o svých fanoušcích! :)

Bella Thorne Caps Off the Best Movies of 2015 by Licking Dino Poop | After Hours | MTV News

25. prosince 2015 v 15:44 | Anett
Minulý týden Bella v New Yorku natočila pro MTV News video, ve kterém ona a moderátor Josh představují vtipnou formou několik jejich oblíbených filmů za rok 2015. Bella je ve videu prostě zlatá!

Zendaya, Backstreet Boys, Bella Thorne & MORE! Perez TV Interview Roundup 2015

25. prosince 2015 v 15:37 | Anett
Perez Hilton nedávno zveřejnil sestřih jeho rozhovorů z uplynulého roku, a dokonce tam mimo jiné můžeme zahlédnout také Bellu :) Pokud by se někdo nechtěl dívat na celé video, tak Bella je tam k vidění v čase 1:05 a 3:47.

Find out how Bella Thorne will celebrate Christmas 2015 | Farándula | Entretenimiento

19. prosince 2015 v 16:32 | Anett
Krátký rozhovor s Bellou, ve kterém se můžete dozvědět, jak bude slavit Vánoce :) Bella rozhovor poskytla v tomto týdnu v rámci jejího "turné" k filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda".

Bella Thorne talks about the new Chipmunk movie, pets, and fashion

18. prosince 2015 v 17:31 | Anett
Mám tady další z nejnovějších rozhovorů Belly. V tomto videu Bella zase mluví o filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda", ale také o módě a dalším. Ve videu je Bella jako vždycky strašně zlatá :)

Bella Thorne Clarifies Hollywood “Mean Girl” Comments From Seventeen Magazine Interview

18. prosince 2015 v 17:21 | Anett
Po zveřejnění rozhovoru Belly pro časopis Seventeen (na jehož obálce Bella aktuálně je) se začaly objevovat negativní reakce na její osobu, a přesně o tom je video, které naleznete v tomto článku. Přijde mi to jako zbytečná "novinka", ale i přesto to tady přidám.. Bella v jednom z rozhovorů v New Yorku v uplynulých dnech pouze reagovala na reakce typu, že je "mean girl" apod.

Bella Thorne Interview | Live with Kelly and Michael 2015 Dec. 16

18. prosince 2015 v 15:51 | Anett
Ve středu 16. prosince byla Bella hostem v show "Live with Kelly and Michael", která se natáčí v New Yorku. Rozhovor je celkem krátký, ale dozvíte se tam zase něco o filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda", či o Bellině vánoční výzdobě doma :)

“Despierta America” - about ‘Alvin and the Chipmunks: The Road Chip’

16. prosince 2015 v 18:27 | Anett

Bella začala na začátku tohoto týdne s propagací nového filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda", ve kterém má menší roli. S propagací začala v Miami, kde byla hostem v pořadu "Despierta America". Nyní je už k dispozici celý rozhovor k přehrání (viz. níže) :)

Coffee Break - preview

10. října 2015 v 18:34 | Anett
Bella poskytla rozhovor pro pořad "Coffee Break" :) Bohužel byly prozatím zveřejněny jen dvě opravdu velmi krátké ukázky, ale doufám, že bude v průběhu měsíce zveřejněn i kompletní rozhovor, dost by mě zajímal :)

Bella Thorne Reveals Why She Broke Out in Hives During Filming of ‘Big Sky’

15. srpna 2015 v 20:56 | Anett
Rozhovor pro The Wrap o filmu "Big Sky". Tentokrát se Belle rozpovídala víc o samotném natáčení, takže můžeme slyšet i nějaké její historky přímo z natáčení scén. Zmiňovala také to, že se v poušti v Novém Mexiku natáčelo celkem dost špatně, jelikož jí pořád vítr foukal do očí písek. Film se natáčel v době, kdy Bella měla 15 let, takže od natáčení uplynulo už pár let. Jsem ale moc ráda, že je film alespoň konečně uveden do amerických kin :)

Bella Thorne Talks Her Love Scenes With Patrick Schwarzenegger

14. srpna 2015 v 23:47 | Anett
Mám pocit, že v posledním týdnu přidávám snad pouze nové rozhovory :D Tentokrát Bella mluvila o lidech, kteří jí k fotkám na Instagramu píšou nenávistné komentáře, o filmu Big Sky, o natáčení zamilovaných scén s Patrickem Schwarzeneggerem ve filmu Midnight Sun a o tom, že i přesto, že vlastní auto, tak má strach řídit, a proto ji všude vozí její maminka Tamara. Já se Belle ani nedivím, podle mě to má souvislost také s tím, že její tatínek zahynul při autonehodě..

Bella Thorne Feasts While Discussing Her Role in BIG SKY & Her Acting Method!

14. srpna 2015 v 19:16 | Anett
Bella na začátku tohoto týdne poskytla rozhovor pro Young Hollywood. Je sice trošku delší, než Belliny rozhovory obvykle bývají (má 12 minut), ale to vůbec nevadí, protože já mám přesně takové rozhovory ráda. Bella je tam uvolněná (ale taková je při většině rozhovorů :D) a prostě sama sebou. Moderátorka Belle hned na začátku říká, že se na ni vždycky těší, protože lidi z produkce pro Bellu připraví pokaždé hromadu jídla (mám pocit, že Bella v poslední době jí skoro ve všech rozhovorech) :D :D Když Bella dělala pro Young Hollywood rozhovor naposledy, tak si stěžovala, že nemají její fotku na polštáři, na kterém je potisk s fotkami několika hvězd. Na její "požadavek" nezapomněli, a tak dali Bellinu fotku na 3 polštáře ze zadní (rubové) strany. Samozřejmě se Belly zase ptají na Harryho Pottera (na Bellina přítele Gregga Sulkina, Bella mu z legrace říká Harry Potter, protože když Gregg nosí dioptrické brýle, tak vypadá jako Harry:D), na veškeré role, které Bella v posledních letech ztvárnila ve všech různých žánrech (v komediích, dramatech, hororech, thrillerech - např. o tom, jaké bylo po dvou letech hraní v dramatech zase ztvárnit nějakou komediální roli - Bella totiž od natáčení The DUFF hraje pouze v dramatech), o samotném natáčení filmů a také zase mluví o filmu Big Sky, který jde dnes do amerických kin. Bella říká, jak těžké bylo ztvárnit dívku trpící agorafobií, jelikož neznala nikoho ze svého okolí, kdo by touto fobií trpěl. Při ztvárnění drogově závislé ve filmu Perfect High sledovala spoustu filmů a dokumentů o závislosti na drogách, ale v případě agorafobie příliš filmů není, a ani lékaři sami nevědí, jak takovým lidem pomoci, takže o agorafobii samotná Bella příliš informací neměla. Strašně mě pobavilo, jak během toho rozhovoru opravdu Bella s moderátorkou jedly :D Bella je tady prostě zlatá. Úplně na závěr popisuje, jak by vypadala její vysněná role, s kým by v tom filmu hrála, a také z legrace sděluje své další požadavky na následující rozhovor s Young Hollywood :D

Bella Thorne Reveals Her Fear of Driving: 'I Still Don't Have A Permit'

13. srpna 2015 v 21:22 | Anett
Bella před několika dny poskytla další rozhovor o filmu Big Sky, který jde do amerických kin již zítra! Ve videu bylo použito zase několik záběrů přímo z filmu. Nemyslím si, že by Bella v rozhovoru říkala něco, co ještě nevíme, ale stejně je tam zlatá :) Teda vlastně jo, říká, že i když má auto, tak stejně nemá řidičák a prakticky všude ji vozí její mamka, nebo přítel Gregg Sulkin :D

Bella Thorne Fears The Outside World in 'Big Sky'

12. srpna 2015 v 1:39 | Anett
Premiéra filmu "Big Sky" v amerických kinech se nezadržitelně blíží (už 14. srpna!), a proto Bella poskytla pro "FOX 11 Los Angeles" rozhovor. Bellina postava ve filmu trpí agorafobií - fobii z otevřených prostranství, a kvůli jedné nehodě musí prakticky projít sama celou poušť. Jsem celkem zvědavá, jak se Bella s touto rolí vypořádala :) Ve videu je Bella zlatá, má krásné šaty! Rozesmálo mě, jak moderátoři na konci rozhovoru vytáhli kokos - ptali se Belly, jestli by s tím byla schopná něco udělat (Bella v jiných televizních pořadech např. snědla na posezení cibuli, nebo citron apod. :D V tomhle je opravdu šílená :D).

Singer Charli XCX and singer-actress Bella Thorne talk high school

3. srpna 2015 v 20:31 | Anett

V říjnu 2014 se Bella zúčastnila se zpěvačkou Charli XCX jednoho "Homecoming plesu" a až nyní bylo zveřejněno video, které bylo toho dne pořízeno! Nejprve ve videu mluví Charli XCX, poté asi po minutě i Bella. Bella mluví o střední škole a o tom, jak ráda studuje :) Určitě se na video koukněte, je to zajímavé, možná se od Belly dozvíte i něco nového. Na závěr videa jsou záběry přímo z akce. Divím se, že video bylo po tak dlouhé době vůbec zveřejněno! :D :) Pokud byste si chtěli připomenout fotky z října, tak ZDE je o akci článek.

Bella Thorne and the Duff Cast Helped Jimmy Heal

1. srpna 2015 v 14:52 | Anett

Z televizní show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", ve které Bella hostovala, se objevilo (prozatím) alespoň jedno video. Mluví tam o její roli Madison ve filmu The DUFF a také o Belliných začátcích - Bella totiž jako malá začínala modelingem, až potom se dostala k herectví :) Ve videu je strašně zlatá! :) Opravdu doufám, že bude zveřejněno více videí.

Interviews about "Scream"

12. července 2015 v 22:13 | Anett

Z Comic Conu byly prozatím zveřejněny čtyři rozhovory Belly o seriálu "Scream". Já mám takovou radost, že se Bella v seriálu ještě objeví :) Bella je ve všech rozhovorech zlatá, samozřejmě zase zmiňovala svoji oblibu ve sledování hororů a pár dalších věcí o natáčení "Scream", které už říkala v jiných rozhovorech.

Bella Thorne Speaks Out On Body Shaming, Having Confidence & Cyberbullying

10. července 2015 v 15:09 | Anett

Další rozhovor ze začátku července. V tomto videu Bella mluví o šikaně a o tom, jak společnost reaguje na oblečení ostatních - vypráví také, jaké to bylo, když se jako malá přestěhovala z Floridy do Kalifornie. Bella např. říká, že nemáme hledět na názory ostatních a nosit oblečení, jaké chceme a to, v čem se cítíme pohodlně. :)

Bella Thorne - Interview - Rachael Ray Show (2.7.2015)

8. července 2015 v 0:34 | Anett
Bella byla 2. července hostem v televizním pořadu "Rachael Ray Show". Zde mluvila především o projektu "Find Your Park", o seriálu "Scream", o sledování hororů a o fóbiích. Strašně se mi líbí, jak je Bella při rozhovorech vždycky dost upřímná, otevřená a přátelská :)

Bella Thorne Gushes About Boyfriend Gregg Sulkin & Talks Social Media

7. července 2015 v 22:37 | Anett

KONEČNĚ. KONEČNĚ je to tady. Bella potvrdila, že ona a herec Gregg Sulkin spolu opravdu chodí! O jejich vztahu promluvila v rozhovoru pro Clevver News, který je aktuálně zveřejněný na YouTube. Ach, já mám takovou radost! Bella je ve videu zlatá :)

How Bella Thorne Would Escape A Killer

1. července 2015 v 22:07 | Anett

Bylo zveřejněno nové video z minulého týdne z New Yorku - Bella musela během 29 sekund říct, jak by utekla před vrahem (zase je to narážka na seriál "Scream", ve kterém je její postava první obětí vraha).

Bella Thorne Talks MTV’s “Scream,” Bikinis & More

1. července 2015 v 19:19 | Anett
Bella před pár dny (v pondělí 29. června) poskytla krátký rozhovor o seriálu "Scream" pro Clevver News. Jen vás předem upozorňuji - pokud se chcete na video podívat, tak na úplném začátku (a také poté v průběhu videa) Bella ječí, a pokud byste na to nebyli připraveni, tak byste se polekali :D :) Bella ve videu např. také mluví o tom, jaké pro ni bylo natáčení v bikinách.

 
 

Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne