Famous In Love

Famous In Love - fotky z natáčení (červenec-srpen 2016)

6. srpna 2016 v 22:27 | Anett

Natáčení seriálu Famous In Love je v plném proudu a Bella většinu léta tráví právě natáčením, protože hraje hlavní roli - dívku jménem Paige. V tomto článku je velké množství nových fotek z druhé poloviny července a začátku srpna. Nemůžu se dočkat, až seriál příští rok konečně začnou vysílat!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Famous In Love - fotky z natáčení (červenec 2016)

15. července 2016 v 19:27 | Anett

Od pondělí 11. července se Bella v Los Angeles věnuje především natáčení seriálu Famous In Love! Natáčení probíhá přerušovaně už od loňského podzimu, a jelikož na tomto dramatickém seriálu spolupracuje také Marlene King (známá např. díky seriálu Pretty Little Liars), tak si myslím, že rozhodně je na co se těšit. Od Disney seriálu "Na parket!" bude "Famous In Love" prvním seriálem, kde se Bella objeví v hlavní roli. Na natáčení mimo jiné Bellu zastihli i fanoušci, což můžete vidět na některých fotkách v celém článku :) A navíc byla po dlouhé době Bella viděna zase s Greggem Sulkinem.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Famous In Love - Video preview and photos

11. května 2016 v 17:54 | Anett

Někteří si možná budou vzpomínat, že přibližně poslední rok se objevují informace o tom, že by se Bella měla objevit v hlavní roli nového amerického televizního seriálu "Famous In Love", na kterém pracuje I. Marlene King známá seriálem Pretty Little Liars. Seriál se začal natáčet už v minulém roce a nyní byla konečně zveřejněna krátká ukázka/trailer a několik fotek (ze zákulisí, dokonce i jedna oficiální)! Podle informací by však premiéra seriálu měla připadnout až na červen 2017. No..nevím, jak zvládnu čekat tak dlouho, ale budiž :D Dost jsem se toho bála, ale ukázka mě zaujala a já se nemůžu dočkat, až seriál poběží! :)


image host image host image host image host

Famous In Love - On the set and BTS photos

19. listopadu 2015 v 15:18 | Anett

Bella začala v polovině listopadu natáčet nový seriál Famous In Love (probíhala první čtená zkouška pilotní epizody!), na kterém spolupracuje s Marlene King (tu můžete znát např. díky seriálu Pretty Little Liars). Bella bude hrát hlavní postavu jménem Paige Townsen a rozhodně se máme na co těšit!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

focení photoshootu pro Famous In Love
image host image host

Bella Thorne Starring In New Show From Pretty Little Liars Creator

27. října 2015 v 23:12 | Anett
Možná si někteří vzpomínáte na TENTO článek z března, kde jsem informovala o tom, že by Bella měla spolupracovat s Marlene King na novém seriálu, který ponese název "Famous In Love". V té době ještě nebylo nic jisté, ale nyní to můžeme konečně potvrdit! Níže je také video, které o všem informuje :) Famous In Love bude drama, které je inspirováno stejnojmennou knihou. Bellina postava bude dokonce zapletená v milostném trojúhelníku, ale ještě se prozatím neví, kteří herci budou hrát po jejím boku. Seriálu se už nyní přezdívá "nové PLL" (Pretty Little Liars, někteří z vás seriál jistě znají). Jsem moc ráda, že Bellu zase uvidíme v nějakém seriálu, navíc v hlavní roli! Nemůžu se dočkat.

Bella Thorne To Star In ABC Family Drama ‘Famous In Love’ From Marlene King

20. března 2015 v 18:04 | Anett

A je to tady! Informace, na kterou jsem tak dlouho čekala. Bella s Marlene King nebude spolupracovat na seriálu Pretty Little Liars, ale na úplně novém seriálu, který ponese název "Famous In Love"!

I. Marlene King, výkonná producentka seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) z televizní stanice ABC Family, přizpůsobuje další knihu pro nový potenciální seriál na ABC Family. Bella Thorne byla vybraná, aby hrála v tomto novém dramatu, na kterém se nyní usilovně pracuje. Seriál bude založen na knižní předloze - na milostném románu Rebeccy Serle, který se jmenuje taktéž Famous In Love. King a Serle přizpůsobují knihu k ději seriálu, který se soustředí na vysokoškolskou studentku (Bella Thorne), kterou vytáhnou z neznáma, aby hrála hlavní roli v nové sérii hollywoodských filmů. Dívka se poté potýká se svou nově nalezenou slávou.

Bella obálku knihy Famous In Love zveřejnila již před pár měsíci na svém Instagramu, ale nikdy by mě nenapadlo, že se z její oblíbené knihy nakonec stane i její nová herecká příležitost! Konečně by to bylo alespoň serióznější, než Disney seriál Na parket! :) Samozřejmě ještě není 100%, že se seriál opravdu začne natáčet, vždyť víte, jak to chodí. V Americe většinou nejprve natočí a zveřejní pilotní epizodu a podle toho, zda se na to bude dívat dost diváků, seriál pokračuje (případně se v převaze kritiky ukončuje a nikdy nebude dotočen). Snad to ale vyjde, Marlene je díky PLL dost proslavená a mohlo by to vyjít, rozhodně se od ní bude hodně čekat. Navíc se s ní Bella setkávala již několik měsíců, takže se to projednává už delší dobu :)

Bella o knize řekla: "Rebecca Serle perfektně vyobrazila, jaké to je být součástí Young Hollywood. Naprosto jsem si zamilovala Famous In Love. Je to čtení pro každého, kdo je zvědavý na život a lásku v zákulisí. "
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne