Blended

Film "Dovolená za trest" ("Blended") v češtině na HBO! (6.9. a 7.9.2015)

6. září 2015 v 8:00 | Anett

Úžasná Daiva (jestli to čteš, tak MOC děkuji za informaci, jsi zlatá!) mě informovala, že v neděli 6. září budou od 20:00 dávat na televizní stanici HBO v češtině film "Dovolená za trest" (v originále "Blended"), ve kterém si Bella zahrála po boku Adama Sandlera a Drew Barrymore. Pokud film v neděli večer nestihnete, na HBO jej ještě opakují v pondělí 7. září ve 14:50 :)

Blended - Dovolená za trest - na DVD, ke stažení s českým dabingem i titulky zdarma!

7. listopadu 2014 v 22:51 | Anett

Celkem jsem se obávala, jak přeloží název BLENDED do češtiny. Nakonec to není zas tolik strašné, ale přeci jenom, tomu filmu už nejspíš nikdy jinak než Blended neřeknu. V ČR film pojmenovali jako Dovolená za trest. Ano, celkem to film vystihuje, ale Blended mi stejně připadá originálnější a hned od počátku se mi dost zalíbilo!
Navíc skvělá zpráva! Od středy 5. listopadu je u nás v ČR k sehnání DVD tohoto filmu s českým dabingem! Na DVD je samozřejmě možnost také originálního znění a české i anglické titulky. Níže máte rovnou českou verzi plakátu, fotky zahraničních verzí tohoto DVD a vypsaný celý český dabing společně s odkazy ke koupi a stažení filmu v českém znění (a také s českými titulky!). Tak snad Vám tento článek k něčemu bude :)

český plakát
image host

zahraniční obaly na DVD
- obalů je na internetu k vidění opravdu velké množství, ale málokteré jsou ve vysoké kvalitě - první 4 fotky však opravdu kvalitní jsou :)
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Dabing: Pavel Vondra - Adam Sandler (Jim), Hana Igonda Ševčíková - Drew Barrymore (Lauren), Klára Nováková - Emma Fuhrmann (Espn), Milada Vaňkátová - Bella Thorne (Hilary), Anna Nemčoková - Alyvia Alyn Lind (Lou), Jan Rimbala - Braxton Beckham (Brendan), Jakub Nemčok - Kyle Red Silverstein (Tyler), Antonín Navrátil - Kevin Nealon (Eddy) / Allen Covert (Tom), Libor Terš - Terry Crews (Nickens) / Shaquille O'Neal (Doug), Regina Řandová - Wendi McLendon-Covey (Jen), Jakub Saic - Joel McHale (Mark), Bohdan Tůma - Abdoulaye NGom (Mfana), Klára Sochorová - Jessica Lowe (Ginger), Dana Pešková - Mary Pat Gleason (prodavačka), Kristýna Valová - Lauren Lapkus (Tracy), Jiří Balcárek a další

ZA 284 KČ včetně DPH K OBJEDNÁNÍ NA BONTONLANDU ZDE

VIDEO: "BLENDED" MAKEOVER

27. srpna 2014 v 18:12 | Anett

Na YouTube bylo zveřejněno jedno úplně nové video! Jedná se o rozhovor, ve kterém Bella mluví o celé své "proměně" v komedii Blended :)

“BLENDED” ON DVD/BLU-RAY AUGUST 26TH in USA!

16. srpna 2014 v 0:18 | Anett

Obyvatelé USA, kteří ještě neměli možnost vidět film "Blended", nebo se na to chtějí dívat znovu a možná častěji, si můžou tuto komedii na Blu-ray/DVD od 26. srpna koupit! Kromě celovečerního filmu bude disk obsahovat také spoustu bonusů, které můžete vidět vypsané níže! Já bych tyto bonusy určitě někdy chtěla vidět! Doufám, že si v České republice pospíší a DVD vydají alespoň do konce tohoto roku, nejlépe s úplně stejnými bonusovými scénami. Nebo na YouTube? To by možná bylo lepší, vzhledem k tomu, že disk Blu-ray narozdíl od běžného DVD obsahuje i jiné bonusy.. Takže abych to shrnula - američtí fanoušci si DVD/Blu-ray můžou pořídit od 26. srpna, nebo si jej předobjednat nyní na Amazonu.
"Blended" Blu-ray Combo balení obsahuje následující speciální scény:
· Safari
· Zvířata
· Parasailing
· Pštrosi
· Zákaznický servis Dick
· Herlihopps: Basketbalový herec
· Adam a Drew: Znova spolu
· Proměna Belly Thorne
· Nickens
· Vystřižené scény
· Georgia

"Blended" standardní DVD obsahuje následující speciální scény:
· Adam a Drew: Znova spolu
· Proměna Belly Thorne
· Vystřižené scény
· Georgia

BLENDED DVD Release in USA&UK + cover

12. července 2014 v 13:09 | Anett
V USA výjde film Blended na DVD již 26. srpna a ve Velké Británii 29. září! K dispozici je nyní i náhled obalu na DVD :) Jsem zvědavá, jestli stihnou film Blended vydat na DVD i u nás do konce letošního roku..

image host

Film BLENDED ONLINE - CZ TITULKY (+v českých kinech Blended nebude?)

10. července 2014 v 22:08 | Anett

Dnes měla být premiéra filmu Blended v ČR. V kinech vůbec nejsou plakáty, není to ani v programech, nikde. Ještě možná zkusím napsat alespoň e-mail do Cinestaru, co se stalo, nebo tak, ale prozatím to vypadá, že v ČR to narozdíl od Slovenska vůbec v kinech nebude, což mě dost mrzí.
Nechtěla jsem se na Blended dívat online, již jsem vám sem přidávala odkaz v originálním znění, ale..
Na ask mi dnes někdo anonymně poslal odkaz, kde je film Blended online již s vloženými českými titulky! Jsou tam sice také čínské titulky, ale těch si nevšímejte, to vůbec nevadí :) Chtěla bych poprosit anonyma, který mi to zaslal (pokud čte tento článek), aby mi napsal, kdo je, protože chci neskutečně moc za nás všechny poděkovat!! Nebýt tebe, tak tento článek ani nepíšu a ostatní fanoušci Belly z Česka a Slovenska neví o tom, že je film s českými titulky k online zhlédnutí :) Právě to mám rozkoukané, kvalita je celkem v pohodě a doufám, že se to v polovině třeba nevypne s tím, že to chce něco zaplatit :D Kdyžtak vás o tom budu ještě informovat!:D Ještě jednou moc děkuji za odkaz! A vy ostatní se určitě podívejte!:)

FILM BLENDED KE ZHLÉDNUTÍ ONLINE S ČESKÝMI TITULKY ZDE

Premiéra filmu Blended na Slovensku!

3. července 2014 v 15:42 | Anett

Dnes je den, kdy má film Blended konečně premiéru na Slovensku! (Ano, a já to vím dost dobře, protože jsem totálně zapomněla, že jsem si na tabletu nechala odpočítávání do všech důležitých událostí týkajících se Belly. Upozornění jsem si kdysi nastavila na 7 hodin ráno, protože to jsem vstávala do školy. Pocit fakt k nezaplacení, když jsou prázdniny a vám začne v 7 ráno hrát přes celý pokoj Call It Whatever a vy nevíte, co se děje, dokud si nevšimnete obrovského nápisu BLENDED přes celé pozadí tabletu (y) :D:D:D)
Ale to jsem odbočila..:D *Peťúš* se mě ptala, jestli půjdu do kina, že ona jde dneska a moc se těší.. Ehm..my z Česka si musíme počkat ještě týden -.- :D Ale do kina určitě půjdu. Sice nevím kdy, protože vůbec nevím, jak to od příštího týdne bude (nebojte se, budu vás ještě informovat), každopádně do kina půjdu co nejdříve :)
Napadla mě ale taková věc. Pokud ještě někdo z vás (ať už ze Slovenska, nebo z Česka) půjde v průběhu léta do kina na film Blended, mohla bych vytvořit menší projekt. Ale to opravdu záleží jen a pouze na vás.
Napadlo mě, že byste vždycky po zhlédnutí filmu (pokud byste chtěli) mohli napsat váš názor na film, prostě recenzi. Jestli se vám to líbilo/nelíbilo, co se vám na tom líbilo/nelíbilo, co říkáte na roli Belly apod. Vytvořila bych pro to samostatnou rubriku a myslím, že by bylo fajn si přečíst i názory ostatních :) Já bych se samozřejmě pak také zapojila :D Všechno bych do té rubriky zveřejňovala. Klidně by stačilo, že byste zveřejnili recenzi na svém blogu a já sem pak jenom hodila odkaz na článek. Nebo mi to můžete posílat na e-mail anetkaadam@seznam.cz a já to tady prostě budu postupně zveřejnovat :)
Nebo nemusí to být recenze. Až třeba budete v kině, tak byste mohli vyfotit, jaký máte ve svém městě vystavený plakát, nebo tak :) Vždycky před kinem bývají plakáty..:D Ale to opravdu záleží na vás.

Co na to říkáte? Zapojil by se někdo? Ať vím, jestli to má vůbec cenu :)

New Interview Videos about Blended

18. června 2014 v 18:13 | Anett
Nedávno byla zveřejněna další dvě nová videa - rozhovory - pro stránku Global Grind a web Batanga, kde Bella mluví například o filmu "Blended", její roli v tomto filmu, o "nechutném polibku s žirafou" a dalším. Tato videa byla natočena ještě v květnu v Miami :)

Blended - ONLINE ENGLISH MQ

15. června 2014 v 12:30 | Anett

Našla jsem odkaz, na kterém se můžeme podívat na celý film Blended v originále! Bohužel je to podle mého záznam přímo z kina, takže kvalita nic moc.. Alespoň víme, že film trvá přibližně 1 hodinu a 50 minut :D Já si ale počkám na 10. července, kdy bude film u nás v kinech (3. července na Slovensku), stejně to chci vidět v lepší kvalitě (: Ale pokud někdo má zájem..

!BLENDED V ANGLIČTINĚ ONLINE ZDE!

Blended Featurette - The First Date (2014) - Bella Thorne Movie HD

10. června 2014 v 19:42 | Anett
Bonus k filmu Blended - rozhovor s Drew Barrymore a Adamem Sandlerem doplněný dalšími ukázkami z filmu :)

Reakce na film Blended

7. června 2014 v 21:50 | Anett

Tři dny po premiéře film "Blended" vydělal více než 14 milionů dolarů a byl na třetím místě v prodeji, hned za filmy X-Men a Godzilla. Ale čísla rychle začínají klesat. Podle zpravodaje Hollywoodu je to jeden z nejhorších filmů Adama Sandlera společně s filmem Můj otec je šílenec z roku 2012. Hollywood Reporter mezitím řekl: "Snímek byl natočen za relativně skromný rozpočet 45 milionů $." Dnes, dva týdny po premiéře, film vydělal 37.000.000 dolarů (rozpočet filmu byl 45 milionů dolarů) a klesá na 5. místo v prodeji. Sledovanost stále klesá, ale podle mě je to úspěšný film! Prezident Warner Bros to dává za vinu počasí - je hezky, takže lidé chodí do kina méně. A teď jdeme na názory! Je jasné, že se u filmu budeme smát. Samozřejmě, když se podíváte na účty na Twitteru, včetně toho Belly, uvidíte, že retweetovala hodně pěkných zpráv jako "Milovala jsem Blended, je to nejlepší film na světě, celá má rodina se rozesmála až k slzám." Nevyhnutelnou pravdou je, že nebude retweetovat někoho, kdo říká, že usnul během filmu. V každém případě, podle novinářů a bloggerů je "Blended" hloupý, nebo až trapný. Obecně lidé film kritizují především kvůli Adamovi Sandlerovi, nebo kvůli tomu, že je tam podle nich příliš mnoho stereotypu, dokonce je prý až moc sexistický a rasistický (!). Ale Bellino jméno není často přítomno v kritice, alespoň její herecká kariéra předmětem kritiky rozhodně není. New York Times se ke kritice přidalo: "Rodiče, pozor, tento film udělá vaše děti hloupými."
Můj názor na výše zmiňovaný článek:
K tomu bohužel není co říci. Podle mě je to prostě věc názoru, pro někoho to bude příliš, někdo si to zamiluje. Pokud se někomu nezdály už ukázky, tak podle mě nemá cenu jít na film do kina. K Adamovi - je to úžasný herec a tohle bude pro něj další role, která bude mít odpůrce i příznivce. Výše zmiňovaný film Můj otec je šílenec jsem viděla. Ano, je to "trošku" šílené, ale prostě komedie :D To k Adamovi patří! Navíc Drew tomu dodá energii a s Bellou to bude úžasné! Já vím, že nemám co mluvit, ale na film se těším a vím, že mě nezklame! Už aby bylo 10. července!^^

Bella Thorne's Transformation in Blended [HD]

2. června 2014 v 19:45 | Anett
Tohle video jsem vám sem myslím přidávala už v odkazu, ale teď je na YouTube. Respektive na YT je už od premiéry filmu v USA (přes týden) a má přes 1 milion zhlédnutí :D Můžete tam vidět, jak se Larry (Hillary - Bellina role) ve filmu změní :)

About Blended for Hollywood Life (Interview)

27. května 2014 v 11:28 | Anett
Dneska to máme ve škole dost volné, protože většina třídy jela na sportovní hry (mě naštěstí učitel z atletiky vyškrtl, hah) :D Takže se teď dost nudím, a dokud jsme na počítačích, tak zkusím alespoň něco přidat. Bella už dorazila do Atlanty, kde natáčí komedii The Duff. Na Twitteru psala, že již samotné čtení scénáře je vtipné, a že už nemůže pokračovat dál, tak jsem zvědavá..:D:)
Mám tady rozhovor pro Hollywood Life o filmu Blended :) Určitě si to pusťte, Bella zase odpovídá skvěle, baví se o spolupráci s Drew a Adamem apod., jako vždy (: Zmiňuje tam také nejtrapnější zážitek, který se jí stal s přítelem Tristanem!:D Belle to navíc ve videu moc sluší!:)

Blended - Interviews from San Francisco (14.-15.5.2014)

26. května 2014 v 19:44 | Anett
Během propagačního turné k filmu "Blended" poskytla Bella spoustu rozhovorů. Teď se objevily dva rozhovory ze San Francisca, kde byla Bella přibližně 14./15. května na tiskové konferenci. Podívejte se na rozhovory, které byly zveřejněny:
Sidewalk Entertainment
(Můžete se také podívat ZDE.)
The Daily Cal

Blended / On Twitter, Things, Video,..

25. května 2014 v 17:20 | Anett
Tohle mám v notebooku uložené už asi přes týden, ale přidat jsem se to rozhodla až teď - přece jenom je po premiéře Blended zase konečně méně novinek, tento týden byl opravdu šílený..:)
Na Twitteru jsem narazila na různé věci k filmu Blended (a tedy samozřejmě s potiskem "BLENDED") - trička, tílka, klobouky, tašky, propisky, dalekohledy a mnohem dalšího! Protože se Blended natáčelo v Africe, je to samozřejmě všechno "laděné" do podoby Afriky. Mně se třeba strašně líbí ta 'žirafí taška' :D Je dost možné, že až v létě bude premiéra tohoto filmu u nás, tak budou v časopisech soutěže o ceny z tohoto filmu, jak už to tak bývá..:) No, uvidíme :) Na fotku těchto předmětů k filmu se můžete podívat níže (:
Na Twitteru film Blended podporuje spoustu kamarádů Belly (např. Bella Pendergast) a všichni Blended chválí - včetně Bellin kolegyň z Disney Zendayi (Rocky, Na parket!), Caroline Sunshine (Tinka, Na parket!), Nolan Gerard Funk (Awkward, Glee), nebo dokonce Olivie Holt (Nakopni to!) ^^ Jsem ráda, že Bellu tolik podporují, její kamarádka Olivia Grace podpořila třeba také píseň Call It Whatever! :) V pátek 23. května bylo na Twitteru v trendech v USA "Blended" a "17Bella" (Bella měla poslední Meet And Greet v New Yorku ve spolupráci s časopisem Seventeen, jehož obálku právě zdobí - proto 17).
VIDEA:
ZDE je celé video "proměny Larry" - scéna z Blended, ve které jde především o roli naší Belly :) Dost vtipné :D
TADY je další video, ve kterém je spoustu nových vtipných scén z Blended, které jsme dosud neměli možnost vidět..koukněte se!:)
ZDE se můžete také podívat na pár nových scén z filmu :)

Blended - Bonus Videos

24. května 2014 v 20:15 | Anett
Po včerejší premiéře filmu Blended v USA byla zveřejněna taková "bonusová videa" z natáčení apod., můžeme tam také vidět některé scény, které jsme doposud neměli možnost shlédnout. Já se těším snad víc, než kdy dřív!:D Tak perfektní obsazení, prostě to bude bomba!^^ Podle mě je dost možné, že tato videa potom budou použita jako bonusy pro DVD :)

Blended - Bella Thorne Interviews Adam Sandler and Drew Barrymore

23. května 2014 v 23:59 | Anett
Bella nedávno napsala na Twitter, že jí máme psát otázky pro Adama Sandlera a Drew Barrymore - teď tady máme právě rozhovor Belly s Adamem a Drew :) Oni jsou tak zlatí!:D A ten Adamův humor:D Prostě TOHLE SI MUSÍTE VŠICHNI POVINNĚ PUSTIT!:D Oh god, já už chci Blended vidět!:(:D

Blended - New Interviews!

23. května 2014 v 22:17 | Anett
Dva nové rozhovory o filmu Blended :) Ve druhém videu můžeme za Bellou z okna zahlédnout nádhernou pláž^^ Určitě se koukněte, zase vám to přiblíží děj filmu a Bellinu roli :)
Videa z Instagramu/Facebooku:
1) ZDE je video ze včerejška - Bella natočila video, aby připomněla, že dnes je v USA premiéra Blended :)
2) ZDE, nebo také TADY je video s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore :D
3) ZDE video s Kevinem Nealonem, Belliným kolegou z filmu Blended - ale pouze část, TADY je úplně celé :) No jo, prostě herci:D Jsou úžasní:) Video bylo natočeno v NY.

“Blended” video interview: Bella Thorne talks tomboys, wigs and television

22. května 2014 v 18:21 | Anett

Našla jsem krátký záznam z jedné z tiskových konferencí ohledně filmu Blended, ve kterém můžeme vidět Bellu mluvící o své roli a dalším :) Jak se ten Adam Sandler pořád usmívá:D Jsem ráda, že Bella měla možnost se s ním poznat a dokonce s ním natáčet :) Jde vidět, že si pan režisér zvolil skvělý tým herců!:)

ROZHOVOR JE ZDE

Premiere of Blended is coming!

20. května 2014 v 21:08 | Anett
Bella včera zveřejnila na Facebooku tuto fotku z filmu Blended s nápisem "4 DAYS" - již tento pátek 23. května je totiž premiéra filmu Blended v USA!:) My si bohužel musíme počkat do července - na Slovensku je premiéra 3.7. a v ČR 10.7. :)
Dnes má Bella další Meet And Greet - v LA! Těším se na další fotky :)
Zítra - ve středu 21. května 2014 - by se měla konat premiéra Blended, ale pouze pro známé osobnosti - však to znáte, červený koberec apod..tak uvidíme, jestli je to pravda:) Moc se těším na Belliny šaty!^^

image host

“BLENDED” INTERVIEWS

18. května 2014 v 16:49 | Anett
Americká premiéra filmu Blended se už blíží, a proto byly zveřejněny další 3 rozhovory s Bellou! Rozhodně se podívejte :)
Tak tento rozhovor je sice nejdelší, ale absolutně ze všech nejlepší. Rozhovor je doplněn ukázkami z filmu, jsou tam vidět i krátké záběry z natáčení a ptají se Belly na mnohem zajímavější otázky, než v ostatních! Tento rozhovor mě opravdu nejvíce bavil, takže pokud máte 8 minut času, určitě si to pusťte!:) Zmiňují tam i to, že se Bella v showbusinessu objevuje už přibližně od svých 10 let, mluví tam o Belliné písničce Call It Whatever a samozřejmě o filmu Blended. Bella tam třeba říká, jak jí zavolali, že bude hrát kluka:D Samozřejmě hrála holku, ale prostě se musela oblékat jako kluk apod.:D Také vypráví, jak chudák brečela, když jí byly ostříhány vlasy..však se na to podívejte, stojí to za to!:)
Pár dnů zpátky jsem tento rozhovor vlastně přidávala, ale byl sestříhaný - teď tady máme 'plnou verzi' i s otázkami, které reportérka podávala :) Zase o filmu Blended, o spolupráci s Drew a Adamem,..
Poslední rozhovor byl natáčen v odlišný den, než ostatní - Bella tam má jiný outfit i účes :) Kromě filmu se reportér ptá také na Bellinu knihu Autumn Falls, která má vyjít v polovině listopadu tohoto roku, nebo na to, jakou ze svých 'profesí' má nejradši - samozřejmě, že hraní :)

Blended - 1 WEEK + Photo

17. května 2014 v 15:56 | Anett

ONE WEEK
V USA už zbývá pouze 1 týden do premiéry filmu Blended - film má premiéru 23. května!:) My si bohužel musíme počkat do července..:)
image host

Dad's girls
Byla zveřejněna fotka, na které jsou všechny 'filmové dcery' Adama Sandlera. Proto se ani nedivte, že jsou oblečené jako kluci:D Bella ale ve filmu projde "proměnou"..však to sami uvidíme :) Vždyť je to komedie :)
image host
-----------------------------------------------------------------------------
Ve středu byla v San Francisco a včera v Chicago předpremiéra pro 200 vybraných lidí (prvních 200, co stálo ve frontě na Belliném Meet And Greet) - Bella vždy film uvedla a poté měli fanoušci jedinečnou příležitost film vidět. Prozatím jsem četla pouze velmi kladné recenze, většina píše, že se tak dlouho nenasmáli, že to chtějí vidět znovu a že příští týden si nenechají ujít ani premiéru!
Tak co, těšíte se?!(:

The Movie Times - "Blended"

16. května 2014 v 20:06 | Anett
Bella poskytla The Movie Times rozhovor o filmu Blended. Nemůžu si pomoct, ale ty vlasy jí takhle strašně sluší!^^

Bella Thorne Interview - Blended (2014)

16. května 2014 v 0:16 | Anett
Rozhovor o filmu Blended - Bella tam mluví o své postavě Hillary, o vlasech Hillary, o zkušenosti natáčení se žirafou (film se natáčel v Africe:D), o Kevinu Nealonovi, práci s dětskými herci a o všech hercích, se kterými si ve filmu zahrála :) Určitě si to pusťte, přiblíží vám to roli Belly i vztahy herců na place :)

Blended Clip - "Larry, What Are You Doing"

14. května 2014 v 10:00 | Anett
Prostě naprosto úžasná scéna z Blended, která pronikla na internet :D To si musíte pustit! Já to včera večer už musela poslat Sopphie, protože to ani jinak nešlo :D Bella na Twitteru zrovna včera psala, že tato scéna s basketem se jí hrála nejobtížněji, ale že zase zažili s Adamem spoustu legrace. A ani se nedivím :D To prostě stojí za zhlédnutí :) Už aby bylo léto:3
 
 

Reklama

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne