Amityville

Amityville: The Awakening - plakáty, fotka z natáčení

15. července 2016 v 19:06 | Anett

Hororový film "Amityville", ve kterém má Bella Thorne a Cameron Monaghan titulní roli, od začátku natáčení provázejí jen problémy. Samotný film se začal natáčet už na jaře roku 2014, premiéra byla naplánovaná, ale nakonec přišly nějaké problémy s autorskými právy a spoustu dalších strastí, o kterých ani víc nevím.. Každopádně teď tady mám alespoň dva plakáty a jednu fotku z natáčení. Pod (snad posledním) oficiálním názvem "Amityville: The Awakening" by měl film přijít do amerických kin 6. ledna 2017 jako první film roku 2017, který diváky vystraší. No, vzhledem k tomu, že oficiální trailer je už nějaký ten měsíc zveřejněný..stále doufám, že se filmu vůbec někdy dočkáme (i když příznivcem hororů moc nejsem, na tento se celkem těším!). Navíc se rating filmu údajně změnil na PG-13, což je pro příklad rating známých filmů jako je Avatar, Mamma Mia!, Transformers, Spider-Man 3, nebo Piráti z Karibiku: Na konci světa.. Připadá mi, že tvůrci kolem "Amityville" dělají až moc velké "haló" a bojím se, aby film nakonec nebyl jedním velkým zklamáním.. No, snad se tak nestane.

image host image host image host

On the set (11.2.2016)

16. února 2016 v 17:42 | Anett

Vypadalo to, že je film "Amityville: The Awakening" již dávno dokončen, ale ve čtvrtek 11. února se zřejmě dotáčelo ještě několik scén (pokud se však nejedná o natáčení nějakého jiného filmu, což pochybuji :D), tak jsem zvědavá, jestli se filmu vůbec někdy dočkáme.. Fotky jsou od paparazzi a kvalitou příliš neoplývají, ale co se dá dělat.

image host image host image host image host image host

Amityville - Trailer Screencaps

3. ledna 2015 v 1:17 | Anett

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

‘AMITYVILLE: THE AWAKENING’ HAS BEEN DELAYED!

10. října 2014 v 15:53 | Anett

Mám špatnou zprávu ohledně Bellina připravovaného filmu "Amityville: The Awakening", protože premiéra tohoto filmu byla odložena! Očekávané datum premiéry bylo 2. ledna 2015 v USA, ale nyní je neznámé, možná by mělo vyjít až v polovině léta 2015. Zde si můžete přečíst článek o tom, proč došlo k odložení premiéry tohoto hororu!
Některé zdroje oznamují zpoždění filmu Amityville, který měl jít do kin v lednu 2015. Nyní byla řečena i jedna z možných příčin. Zdroj, který si přeje zůstat v anonymitě, vysvětluje, že ve studio se konaly dvě samostatné projekce filmu Amityville: The Awakening (to je potvrzené) a zpětná vazba byla ohromně pozitivní. Hlavní problém diváci měli s režií Francka Khalfouna a pokračováním koncovky názvu filmu, který je převzat z jiného filmu. Dalším problémem je to, že má samotná práce na filmu jisté zpoždění - alespoň mají více času na věci jako jsou vizuální efekty. Konečným důvodem doby zpoždění je to, že herec Cameron Monaghan (hraje Belle bratra v kómatu) je v polovině natáčení nové sezóny "Shameless" a jeho natáčecí plán je nejasný. Naše rozmanité zdroje říkají, že vše plánují dokončit po listopadových svátcích a premiéra se zaměří na polovinu/konec léta 2015.
Ve filmu se Belle (Bella Thorne) a její mladší sestra společně s matkou Joan a jejich bratrem v kómatu přestěhují do nového domu s cílem ušetřit peníze na nákladné zdravotní péče pro bratra. Ale když se v době začínají vyskytovat podivné jevy, včetně zázračného uzdravení bratra, Belle začne podezřívat matku, že jí neříká všechno a brzy zjistí, že se přestěhovali do proslulého Amityville domu.
Ve filmu hrají Jennifer Jason Leigh, Bella Thorne, McKenna Grace, Cameron Monaghan, Taylor Spreitler, Thomas Mann a Jennifer Morrison.

Amityville: The Awakening - Promotional Picture and On the set

2. září 2014 v 19:24 | Anett

První taková 'oficiálnější' fotka pro horor Amityville: The Awakening. Bella ji zveřejnila na Instagramu v minulém týdnu, je na ní se svým kolegou a kamarádem Cameronem Monaghanem. Co na to říkáte? Těšíte se na film?

imagebam.com

Fotky z natáčení
image host image host image host image host image host

“Amityville: The Awakening” - Trailer + Captures

23. srpna 2014 v 0:40 | Anett


Captures
image host image host image host image host image host
image host

Původně měl trailer k hororu 'Amityville: The Awakening', ve kterém hraje Bella hlavní roli, vyjít o tomto víkendu před premiérou filmu Sin City. Na internet však pronikl dřív..respektive asi před třemi hodinami. Myslela jsem si, že "nějaký slabý horor zvládnu, navíc když v tom hraje Bella, pfff", ale byla jsem dost na omylu. Přiznávám, že já příznivcem hororů moc nejsem. Obvykle si všechny trailery k filmům s Bellou hned stahuji do tabletu, ale teď by mě k tomu nikdo ani nedonutil :D Jsem strašně ráda, že je Bella v tolika scénách (což doposud tak často v žádném traileru na film, ve kterém hrála, nebyla), ale obávám se, že se na ten film v životě nepodívám. A nejvíce mě zarazilo na začátku to "podle skutečné události" - tedy jestli to tam bylo napsané, na celý trailer jsem se dívala skrz prsty, až tak mě vyděsil. Bella tam předvádí naprosto úžasný herecký výkon, ale.. Panebože, viděla jsem asi jen polovinu traileru a stačilo mi to :D Film má v USA premiéru 2. ledna 2015. Podle mě se dostane tentokrát i k nám do kin, tohle se jim 100% bude líbit..-.-:D Horor se natáčel tento rok na jaře. Do jednoho domu se nastěhuje matka s dětmi, ale..ehm..podívejte se na trailer, zda chcete a nebojíte se. Tak co? Těšíte se na film? Podíváte se na něj někdy? Nebo se bojíte jako já?:D
Popis filmu: Svobodná matka (Jennifer Leigh) a její tři děti se nastěhují do domu Amityville známého pro své strašné minulosti a strašení. Její nejstarší syn (Cameron Monaghan) je vážně nemocný a upoutaný na lůžko, vydávají se proto do oblasti, kde je poskytován přístup k lepší péči. Ale jeho sestra (Bella Thorne) si brzy uvědomí, že je v jejich domě něco špatně, a navíc stav jejího bratra se zhoršuje každým dnem..

Pokud vám nepůjde trailer z YouTube (na začátku článku), přehrajete jej, když kliknete na fotku níže!

The Upcoming Amityville Horror Film Has a New Title And It is…

18. srpna 2014 v 23:42 | Anett

Pokud jste to ještě neslyšeli, tak nový "Amityville Horror" film je dokončen. Režisér Franck Khalfoun (film Maniac) strávil první polovinu tohoto pracováním na jeho nejnovější tvorbě - inspirované zlověstným příbytkem na 112 Ocean Avenue - pro společnosti Dimension Films a Blumhouse Productions.

Zatímco detaily filmu jsou tajné, prozatím víme, že se ve filmu objeví Jennifer Jason Leigh, Cameron Monaghan a Bella Thorne jako členové rodiny, která se stěhuje do domu na Long Islandu.

Informace o tomto projektu, který byl známý jako Amityville, byly přísně tajné, nicméně jsme se dozvěděli, že film se nyní bude nazývat "Amityville: The Awakening" (jak je vidět, nejspíše zapůjčení titulu z Omen IV: The Awakening). - pozn. v překladu znamená 'The Awakening' slovo probuzení

Jsme také v blízkosti zveřejnění traileru, neboť tento očekávaný film má mít premiéru 2.1.2015. Žádné přesné slovo o tom, kdy bude trailer zveřejněn, ještě nepadlo. Ale bylo mi řečeno, že to bude velmi brzy.

Poslední film, remake The Amityville Horror, byl zveřejněn v roce 2005 a hrál v něm Ryan Reynolds, Melissa George a Chloe Grace Moretz. Měl tehdy premiéru v měsíci dubnu a vydělal odhadem 65 milionů dolarů na domácím trhu a více než 100 milionů dolarů po celém světě.
První adaptace románu Jay Anson - nastěhování rodiny Lutz do domu na 112 Ocean Avenue - přišla v roce 1979 a byla následována filmy Amityville II: The Possession, Amityville 3-D a pěti dalšími, než tento další remake přišel.

Bella Thorne's 'Amityville' Contract -- Scare The Crap Outta Me For 3 Grand A Week

26. července 2014 v 12:04 | Anett
Tento týden zveřejnila slavná stránka TMZ informace, které obsahuje smlouva Belly Thorne k filmu "Amityville". Podívejte se na celý článek níže:

Disney hvězda Bella Thorne, má za nový hororový film "Amityville" poměrně malé jmění, a to ani nemohla dostávat čisté oblečení!

Hvězda "Shake It Up" natáčela nejnovější verzi "The Amityville Horror"... a podle své smlouvy dostávala 3 276 dolarů týdně.

Smlouva samozřejmě říká, že výrobci budou poskytovat veškeré kostýmy pro film, s jedinou výjimkou - spodního prádla... které je poměrně základním prvkem v hororu.

Ale tady je skutečná chyba ... Bella začíná sérii bonusem ve výši $ 25 000, pokud bude film dobrý a až 150 000 dolarů, pokud film vydělá přes 100 milionů dolarů.

A v případě pokračování - s 12 verzemi filmu Amityville jsou šance dobré - budou účtovat dalších $ 125 000 ... a bonus až 300 000 dolarů.

Amityville - On the set (29.4.2014)

1. května 2014 v 17:50 | Anett
V úterý 29. dubna odpoledne byla Bella viděna na natáčení hororu Amityville společně se svými kolegy Cameronem Monaghanem a Mckennou Grace :) Ta Mckenna je tak roztomilá^^ Podle mě tito herci hrají právě sourozence, kteří se se svou matkou přistěhují do domu, který má krvavou minulost :) Bella má na sobě zase ten svůj dokonalý černý outfit:D:) Všem jim to slušímůžeme vidět Bellina pejska Kingstona :) Fotek je skoro 100, více jich naleznete v celém článku!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Amityville - On the set (17.4.2014)

20. dubna 2014 v 18:11 | Anett
Nedávno jsem se zmiňovala, že Bella na Twitter napsala, že si musí jít vymýt umělou krev z vlasů - natáčela zrovna totiž horor Amityville. A tady už mám paparazzi fotky ze čtvrtka 17. dubna, na kterých můžeme tu krev přímo na Belle vidět :D Měla perfektní outfit, slušelo jí to :)

image host image host image host image host image host image host image host image host

Amityville - On the set (8.4.2014)

9. dubna 2014 v 18:50 | Anett
Fotky z úterý 8. dubna z natáčení hororu Amityville. Bella má vždycky na natáčení tohoto filmu černé oblečení, tak by mě zajímalo, jestli je to součástí její role..:) Dnes Bella znovu natáčí, tak snad brzy budou další fotky :)

image host image host image host image host

Amityville - On the set (3.4.2014)

5. dubna 2014 v 15:20 | Anett
Ve čtvrtek 3. dubna 2014 byl první natáčecí den filmu Amityville! Bella měla černý outfit a skvěle jí padl, slušelo jí to :) Měl by to být horor, tak uvidíme :) Ty fotky, kde si Bella hladí pejska jsou úžasné<33 Těším se na další fotky z natáčení, snad se brzy objeví :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Cameron Monaghan Joins Bella Thorne’s “Amityville” Movie

29. března 2014 v 18:12 | Anett

Herec Cameron Monaghan ("Vampire Academy") se připojí k Belle Thorne v hororu "Amityville". Bella a Cameron budou ve filmu hrát sourozence, kteří se stěhují do domu se strašidelnou historií. Bella už přivítala Camerona ve filmu, na Twitteru mu poslala následující tweet: "Vítej do rodiny..@cameronmonaghan"

Ve filmu se také nejspíš objeví Taylor Spreitler a Thomas Mann.:)
"Amityville" se začne natáčet již brzy a dorazí do kin 2. ledna 2015!

New Movie - Amityville!

25. března 2014 v 18:53 | Anett

Úžasná novinka! Bella by kromě filmu Mostly Ghostly 2 měla v nejbližší době natáčet další film, a dokonce horor - AMITYVILLE!
Popis filmu:
Svobodná matka se se svými třemi dětmi přestěhuje do nového domu - strašidelného domu - ale neví o jeho krvavé historii..
Bella by měla hrát jedno z dvojčat a její maminku by měla ztvárnit herečka Jennifer Jason Leigh!
Dokonce bylo zveřejněno datum, kdy by měl jít film do kin - 2. ledna 2015! Vše se ale ještě může samozřejmě změnit.. :) Bella by měla hrát dívku Belle :D:) Vypadá to ale dost dobře, těším se!:)

 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne