Alvin and the Chipmunks 4

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - ke stažení s CZ dabingem!

12. srpna 2016 v 14:05 | Anett

V lednu měl premiéru v českých kinech nový film "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda", což je již čtvrtý díl Alvina a Chipmunků. Bella v tomto filmu ztvárnila jednu z vedlejších rolí - známou zpěvačku Ashley Grey, dokonce v jedné scéně zazní také píseň Bad Case Of You, kterou Bella kdysi původně sama nazpívala pro film "Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend?" (rubrika věnovaná tomuto filmu ZDE). Nyní je film k dispozici volně na internetu přímo s českým dabingem! Tedy, k Belle mi zrovna hlas, který jí propůjčili, příliš nesedí, ale co se dá dělat. Samo o sobě se jedná o takovou průměrnou americkou komediální oddechovku, Bella je k vidění jen v pár scénách na začátku a na konci filmu.

FILM S CZ DABINGEM KE STAŽENÍ ZDARMA

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip | Video Preview

16. prosince 2015 v 17:47 | Anett
Mám tady dvě nová videa z filmu "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda"! První scénu jsme dokonce ještě doteď neměli možnost vidět, byla zveřejněna až nyní. Já se tolik těším, konečně Bellu zase uvidíme v nějakém filmu! :)

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip | “You Are My Home” Movie Clip [HD] | FOX Family & Stills

11. prosince 2015 v 18:53 | Anett

image host image host image host

Premiéra nového filmu Alvin a Chipmunkové 4 se nezadržitelně blíží, a tak byla zveřejněna scéna s Bellou a také první stills. Podle mě je ta scéna zkrácená, ale alespoň něco, vzhledem k tomu, že doteď jsme měli k dispozici pouze několikasekundové ukázky. Na film jsem opravdu zvědavá, sice tam Bella bude mít nejspíš malinkou roli, ale je skvělé, že mohla být součástí něčeho takového :) Film bude v českých kinech od 28. ledna 2016 pod názvem "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda"!

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip | “Munk Rock” Featurette | FOX Family

28. listopadu 2015 v 16:42 | Anett
Za necelý měsíc má v Americe premiéru nový film Alvin a Chipmunkové 4, ve kterém se v malé roli objeví Bella Thorne. V tomto týdnu bylo zveřejněno jedno nové video s ukázkami z filmu, kde mluví o filmu hned několik herců - a mezi nimi právě také Bella. Natáčení tohoto filmu muselo být skvělou zkušeností :) Těším se, až Bellu uvidíme ve filmu zpívat!

Alvin And The Chipmunks 4 ‘The Road Chip’ Final TRAILER

30. října 2015 v 15:15 | Anett
Byl zveřejněn nový trailer k filmu Alvin a Chipmunkové 4, a dokonce v něm můžeme na opravdu krátkou chvíli zahlédnout také Bellu! Bella je tam přibližně v čase 1:57 a upřímně jsem na její roli dost zvědavá, i když bude zřejmě hodně vedlejší :)

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip | Official Trailer [HD]

8. července 2015 v 21:25 | Anett

Na YouTube byl zveřejněn oficiální trailer k filmu "Alvin and the Chipmunks: The Road Chip"! Bellu tam můžeme zahlédnout sice jen na chviličku - kolem 36. sekundy, ale nemůžu se na celý film dočkat :) V USA bude premiéra 23. prosince 2015, v Česku a na Slovensku by údajně měla být 28. ledna 2016.

On the set of ‘Alvin and the Chipmunks: Road Chip’ in Georgia (17.3.2015)

17. května 2015 v 0:12 | Anett

Bella v Atlantě natáčela film 'Alvin and the Chipmunks: Road Chip'! Jistě víte, o co se jedná :) Je to další díl filmu Alvin a Chipmunkové, ve kterém Bella ztvární dívku jménem Ashley, dokonce si ve filmu i zazpívá! Premiéra by měla být v USA 23. prosince 2015 (prozatím je potvrzeno, že by měla být na Vánoce 2015), a jelikož i předešlé díly "Alvina" v českých kinech dávali, doufám v to, že je to opravdu pravda a konečně Bellu uvidíme v našich kinech! Podle mě by to mohlo být někdy na začátku roku 2016 :) V tomto článku jsou fotky natáčení, které se konalo 17. března.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Na natáčení s fanoušky (květen 2015)

17. května 2015 v 0:10 | Anett

image host image host image host
 
 

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne