Červen 2018

Ještě žiju! ~ Novinky o mně a Belle

12. června 2018 v 23:22 | Anet
Ahoj! Nemám ani páru, jestli sem vůbec někdo někdy ještě zavítá (a je sakra divný psát skoro po dvou letech článek, protože... očividně to mám pořád hluboko v podvědomí a na týhle doméně se toho moc nezměnilo), ale chci se jen ozvat, že ještě žiju. A taky... Mám po maturitě, mám prázdniny před vejškou (všechno zvládnuto úspěšně a snad budu studovat, co mě baví - film a divadlo... a jo, pořád si ráda občas něco napíšu do šuplíku), a tak se prostě asi jen nudím. O dění kolem Belly se pořád zajímám, ne že ne. Pokud vám její fotky občas vyskočí na Instagramu, tak asi víte, že se změnila. Lidi se mění. Já taky. Někteří to možná berou jako touhu po pozornosti, srovnávají ji s někdejším chováním Miley, považují to za oproštění od značky "Disney Channel", pobuřuje obrovské množství lidí, ale... Bella se jen rozhodla být sama sebou. Dělat to, co chce sama, ne co chtějí druzí. Za což jí jsem vděčná, je pro mě stále obrovskou inspirací. Kdyby se chtěl inspirovat i někdo z vás, přikládám tady dvacetiminutový dokument pro Vogue, který říká vlastně všechno... a já ho zbožňuju.


Bella je sice sama sebou, ale to neznamená, že se na svou kariéru vykašlala. Jen si vybírá a dělá to, co opravdu chce. Takže kdybyste ji někde chtěli zahlédnout, mám tady rychlé tipy! A je strašný, že o většině těch věcí jsem ještě informovala za doby funkčnosti tohoto blogu, jen... víte, jak to chodívá ve filmovém průmyslu, vše se dokončuje pomalu.

Loni na jaře byla premiéra seriálu Famous in Love, letos odvysílali druhou sérii. Se třetí sérií to vypadá bledě, seriál je to průměrný, ale pokud vás zajímá zákulisí Hollywoodu, dá se to zvládnout. Bella v hlavní roli, co víc si přát.

Nyní je v kinech (i v českých!) film Midnight Sun (Půlnoční láska), v hlavní roli Bella a Patrick Schwarzenegger, dojemná láska s překážkou v podobě slunečních paprsků a Bellin zpěv doprovázený kytarou navrch.

Se ségrou Dani - se kterou B žije - a dalšími přáteli utvořila značku Filthy Fangs. Na stránkách mají hromadu originálních věcí s potisky, ale zároveň se věnují vydávání muziky, což je asi novinkou, která dokáže zaskočit nejvíc. Jde možná o hudbu, kterou bychom zrovna u Belly nečekali, ale já jsem tolik nadšená tím, že je sama sebou a povzbuzuje k tomu i druhé, takže její hudební dráhu respektuji, i když to není úplně můj šálek čaje (ale chytlavé to je, nutno podotknout) - ochutnávka níže, včetně videoklipu.


Nechci zabředávat zpět do blogerských vod, jen jsem měla jakousi potřebu se (alespoň s imaginárními čtenáři?) radostně podělit o novinky. Samozřejmě je toho mnohem víc, loni měl premiéru film You Get Me (dost strhující thriller a Bella jako stalker), ještě letos by se minimálně v kinech snad měly objevit snímky jako Assassination Nation nebo Buttermilk Sky, rozhodně je stále se na co těšit. Všechno už je samozřejmě dostupné i na internetu ke stažení, stačí hledat. Tak snad jsem alespoň na něco navnadila a mrknete se, protože Bella je osobnost, která stojí za pozornost, zvlášť pokud si ji pamatujete jako dětskou hvězdičku.

Tak třeba zase někdy. S dalšími radostnými novinkami. A snad to nebude až za dva roky...

Anet
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne