Třetí kniha Belly ze série "Autumn Falls" je v prodeji!

7. srpna 2016 v 18:32 | Anett |  Autumn Falls

image host image host

S neomluvitelným zpožděním informuji o úžasné novince, kterou jsem jaksi opomněla napsat. Bella začala roku 2014 psát svou vlastní knižní trilogii o dívce jménem Autumn Falls - v listopadu 2014 vyšel první díl "Autumn Falls", v listopadu 2015 vyšel druhý díl "Autumn's Kiss" a 5. července 2016 šel do prodeje poslední třetí díl pojmenovaný "Autumn's Wish".

Knihy nejprve vyšly v pevné vazbě (samozřejmě za vyšší cenu), ale za uplynulé dva roky je vyrobily už i v měkké vazbě, designově jsou knihy s tvrdou i měkkou vazbou víceménně odlišené (viz. úvodní fotka tohoto článku - první dva výtisky jsou ve vazbě měkké, poslední-třetí díl je ve vazbě pevné). Na konci minulého roku jsem informovala ještě o tom, že kniha je samozřejmě prozatím pouze v anglickém originále, ale naštěstí k dostání na českých stránkách, které bez problémů zprostředkují dopravu jedné knihy z USA za (přibližně) 500 korun českých. Článek, ve kterém jsem všechno tohle psala, si můžete připomenout TADY. Česká internetová stránka, kterou jsem uváděla, už bohužel neexistuje.. A tak jsem se rozhodla napsat tento článek - stejně bych psala článek o tom, že na začátku července vyšel poslední díl, takže to alespoň nyní zkompletuji a zaktualizuji.

Našla jsem stránky "Knihy24" (http://knihy24.cz/), kde jsou k dostání všechny 3 díly za velmi podobné ceny (dejte do vyhledávání pouze "Bella Thorne", ono vám to najde všechny knížky!), jako na předešlých stránkách, které jsem uváděla, navíc máte na výběr z levnější (měkká vazba) i dražší varianty (pevná vazba). Poslední třetí díl je prozatím pouze ve vazbě pevné, jelikož to není tak dlouho, co vyšel, ale určitě udělají i měkčí verzi. Mně upřímně na poličce ještě schází poslední díl, zřejmě si ho budu přát k Vánocům, stejně jako předešlé díly, eh. Rozhodně však nebudu čekat na měkčí vazbu, jelikož pevná mi vždy vyhovuje víc a navíc první dva díly mám také v pevné, tudíž si nechci kazit svou sbírku Belliných knížek ani po designové stránce vazeb :D A navíc jsem zvědavá, jaká fotka Belly se nachází na rubu posledního přebalu (na každém z dílů je přes zadní stranu jiná fotka Belly nafocená speciálně pro tyto knihy, prozatím nemůžu najít, jaká je na přebalu té poslední!).

Bella jakožto dyslektička nepíše nijak složitou angličtinou, ba naopak. Tímto chci jen říci, že i ti, pro které angličtina není zrovna šálkem čaje, se nemusí bát. Troufám si říci, že rozhodně není příliš těžká na čtení pro čtenáře, jejichž rodným jazykem angličtina není. Bella mě celou knižní sérií upřímně příjemně překvapila a můžu ji jedině doporučit.. Kdoví, třeba se zanedlouho dočkáme i českého překladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 9. srpna 2016 v 13:52 | Reagovat

Keby, že čítam knihy, tak neváham a kupujem ju :P ináč obal má naozaj pekný

2 Britt. | goldforever.blog.cz Britt. | goldforever.blog.cz | Web | 10. srpna 2016 v 22:44 | Reagovat

To je super, v budoucnu si je ráda přečtu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne