Srpen 2016

Milý čtenáři, usměj se!

25. srpna 2016 v 1:43 | Anett |  Oznámení

Na úvod tohoto článku bych chtěla napsat, že některé z mých myšlenek, které si nyní přečtete, jsem začala sepisovat už v neděli 31. července. Vlastně většinu textu, ehm. To mi to trvalo, než jsem našla odvahu ke zveřejnění článku, co? Každému trvá, než odvahu k dalšímu kroku nalezne. Hmmm, tento článek rozhodně není pro každého. Bude málo těch, co jej přečtou.

Uznejme - v psaní blogu se budoucnost nalézt nedá. Za každým z nás se plíží stín obav, který po nás jednoho dne skočí, a my - pokud se jej chceme zbavit - musíme skončit s jednou částí našeho života a posunout se dál. Takový stín po nás za život skočí nesčetněkrát. A teď nadešel čas, abych já dala sbohem blogu. Vlastně jsem ráda, že tato slova právě píšu. Padá mi kámen ze srdce. Ne, počkejte, kámen ne. Obrovský balvan. Cítím, že je ten správný čas.. I když před rokem bych se vysmála sama sobě a bylo by pro mě nepředstavitelné, že něco takového napíšu.

Ono to nepřijde zničehonic. Přijde to pomalu, tak strašně pomaličku, až si ani nevšimnete jeho přítomnosti. Přítomnosti stínu. Blog je ostrůvek, ke kterému člověka dopraví lodička Náhoda, ne každý člověk se k němu dostane. No, já se sem dostala. A jsem za to nehorázně ráda. Za všechny zkušenosti. Za všechny lidi, které jsem tady mohla poznat! Za všechny, kteří si tyto řádky ani nikdy třeba nepřečtou! Je tady tak přátelská komunita..ale každý svůj svět má i nepřátelskou část, to uznejme. Schováváme se pod přezdívkami. Je jen málo těch, o kterých bychom mohli říci, že známe jejich pravou tvář. Já se tedy seznamování nikdy nebránila (a to i přesto, že v realitě jsem introvert neschopný komunikace..), ale je jen pár lidí, se kterými se třeba sleduju vzájemně na Instagramu, mám je v přátelích na Facebooku, nebo si pravidelně píšeme. Výjimek je opravdu málo. Blogu však vděčím za Marky/kdysi Ronnie z blogu unlimited-zendaya, ariana-grande, little-me,../, kterou jsem tady jen tak náhodou před lety poznala a..světe, div se, dennodenně si píšeme, jsme prakticky vzájemným deníkem, říkáme si úplně všechno, a to i přesto, že osobně jsme se kvůli dálce prozatím setkaly jen čtyřikrát.. Zapomenout nemůžu ani na Petruš/nickelodeon-cz, petra-secret, Carry* z blogu o Nině Dobrev a TVD a desítky dalších, na které si kvůli mé zpropadené paměti už ani nevzpomenu, dokonce jsme jednu dobu blogovaly společně/, se kterou jsme kdysi bývaly opravdu spřízněné duše, a i když nás čas tak nějak oddělil, občas si napíšeme jako staré dobré kamarádky. A Annie a Naty, dvě nejlepší kamarádky, které jsem tady poznala díky blogům o Seleně! A sakra, teď jsem se zamotala. Pokazilo se to. Já tohle nikdy nechtěla. Vyjmenovávat lidi. Protože nechci na nikoho zapomenout! Abby je taky strašně fajn. A Cece, ach, má tehdejší "konkurence" z blogu o Belle! A její nynější kamarádka Anička (Rebekah). A Anička K. z Brna a Blanka (Lily Love, že jo!) a Míša z blogu o Sel a PLL, Péťa z blogu o Justinovi a taky Kate, která tady kdysi mívala osobní blog a.. Upřímně jsem si nejvíc vždycky oblíbila adminky blogující o Seleně. Byly na mě automaticky taaak milé, a tolik jsme si rozuměly, že..vy víte. Vy všichni víte. Vy, které mám přidané na Facebooku. Vy, které sleduju na Instagramu. Vás už neberu jako někoho z blogu, ale jako reálné osoby. A takhle by to vlastně asi mělo být. Ale je to těžké. Odhalit reálnou tvář. Blog poskytuje právě onu anonymitu, kterou všichni tak zbožňujeme. Bojíme se kritiky bližních, pojďme se tedy schovat! Ale mám ráda i všechna affs, kterých jsem za celou dobu blogování měla teda požehnaně, a to i přesto, že mnohým jsem pod jejich masku přezdívek vniknout nemohla. Dejchi, Zuzi z blogu o Sel,..všechna affs. Všechna. Opravdu nemám na to všechny vyjmenovávat..znovu mi promiňte.

Páni, ani nevíte, kolik já blogů měla! Každý si tady hledá svůj styl, někteří předčasně, ještě před nalezením toho pravého, svou blogovou kariéru ukončí. Já ale ne. Já hlava nehlava zakládala nové a nové blogy, končila ty starší a hledala sebe. Hledala, co je pro mě to nejlepší. A ze všech těch desítek blogů (zapomenuté blogy o Seleně, Demi, Miley, Arianě Grande, Lucy Hale, PLL, Ashley Benson, Cher Lloyd, dva osobní,..nechtějte po mně je jmenovat, já sama na ně už zapomněla) mi zůstal jen tento. O Belle. A zřejmě to tak mělo být. Věříte v osud? Já jo. Začínala jsem na blogu "anetkaadam" v dubnu 2008 a končím na "bellathorne-official" v srpnu 2016. Krása. 8 let. Začínala jsem jako devítiletá holčička a končím jako sedmnáctiletá dívka. Třetí třída základní školy až začátek třetího ročníku na střední škole. Můj blog o Belle byl asi mým třetím. Třetí v pořadí, začala jsem v září 2011. Následovala hromada dalších blogů, ale po čase skončily.. A tenhle se stal tak nějak srdcovkou. A je mi těžké se loučit. Bella..Bella je osoba, která dokáže své fanoušky brát jako sobě rovné lidi a podporuje je, jak nejvíce může. Já i ona jsme se za těch 5 let, co o ní vím, hodně posunuly. Jít si za svým snem, ať se děje co se děje. Dělat to, co nás ze srdce baví. O to tady na zemi přece jde, ne? Jiný smysl naše životy ani nemají. Navíc v mých očích stoupla po včerejšku ještě o víc (je zvláštní psát do článku o konci ještě poslední novinku z Bellina života?), když na svém účtu na Twitteru vyšla s pravdou ven a fanouškům po zveřejnění fotky na Snapchatu, na které dává pusu své kamarádce (nyní nejspíš přítelkyni?) Belle Pendergast, na sebe prozradila, že je bisexuálka. Obdivuju její odvahu, napsat tohle na síť, kde ji sleduje téměř 6,5 milionu lidí..jde vidět, že opravdu chce, aby lidé byli jen sami sebou a nehleděli na urážky ze strany druhých. Být sám sebou.. Moc dobře vím, že Bella mi bude vzorem i nadále. Žádné ukončení jednoho blogu to nezmění.

Už od září 2015 to s články bylo..no, prostě od září má aktivita rapidně klesla. A já vím, čím to je. Vždycky mi bylo líto, když končily mé oblíbené blogy..většinou to bylo v době, kdy autor přecházel ze základky na střední, nebo prostě v průběhu střední. A já si říkala, že to nikdy neudělám. Ale zároveň jsem tady teď "zůstala sama", všichni, které jsem tady poznala, postupně skončili a za poslední rok jsem nesčetněkrát četla větu "Je lepší to ukončit, než se do toho nutit.".. Blog mi vytvořil něco, k čemu bych asi sama nedospěla. Našel mi lásku k psaní. Psaní čehokoliv. A zájem o kulturu, protože upřímně - dennodenní vyhledávání novinek na zahraničních webech ve vás něco nechat musí. A u mě se to zvrhlo tím způsobem, že jsem si našla něco v realitě. Berme blog jako svět, který není skutečný. A já se jednoho dne porozhlédla po okolí a začala si všímat něčeho, co mě do té doby nechávalo chladnou. Ehm. Místní divadla. Začala jsem chodit na hromadu představení a oblíbila si desítky herců, co tady bydlí a najednou..najednou to bylo SKUTEČNÉ. Tímto odstavcem vám teď chci jen přiblížit to, co mě teď opravdu naplňuje. Jasně, s Bellou se taky setkat můžu, stačí jen věřit. Ale já si našla něco, co je tady a teď. Strašně milí herci, které sice zastavuju a prosím o podpis tak často, až se mi už smějí, ale prostě mě berou normálně a mě povznáší být součástí toho všeho.. A najednou nemám potřebu blogovat. Eh. Ono to sice na první pohled nijak nesouvisí, ale já VŽDYCKY blogovala o herečkách. Amerických herečkách. A do toho sbírala autogramy českých herců a hereček (někteří o tom možná víte, určitě jsem o svém koníčku někdy v průběhu blogování psala). Zničehonic se to však zvrhlo a já i přesto, že psaní mě naplňuje a miluju to, začala upřednostňovat tu skutečnost. Psaní se ale nevzdám nikdy, to moc dobře vím. Super, informuju tady pár lidí o herečce, ale pořád dokola psát stejné věty a slova..na fanblogu to ani jinak nejde. Psát ojediněle a zajímavě komentáře k fotkám? Nemožné. Na druhé straně se najednou objeví možnost promluvit k hercům, které obdivuju téměř stejně jako Bellu, i když příliš známí nejsou a..o tom už psát nechci. Setkání dělají hodně. Lidé do našich životů z nějaké důvodu přicházejí, a můžou z nějakého důvodu také odejít. A ta krátká setkání, kdy herce poprosím o podpis..herci jsou po představení tak upřímní tvorové. Hodiny a hodiny se musí vydávat za někoho jiného, ale když odcházejí z divadla, jsou sami sebou. Jsou to taky přeci jen lidi. Zpočátku jsem mívala problém je tak brát.. A psát o tom nebudu, ono to ani nejde. Takové věci nepatří jinam, než do mé hlavy. Najednou to není už jen psaní, co mě naplňuje. Naplňuje mě také divadlo a vše, co se kolem toho točí. A kdoví, kam mě osud ještě dostane.. Už to došlo do fáze, že po představení jsem plná tolika dojmů a pocitů, že nejsem schopná žádné činnosti, natož psaní na blog. A bohužel nejsem schopná ani učení se do školy, haha :D

NENÁVIDĚLA jsem články o konci. Články, které začínaly nadpisem "Konec" a pokračovaly textem o tom, že ten konec prostě je - následovaném vyjmenováváním lidí a děkováním. Kdysi jsem četla nějaký článek o konci, který jsem si později uložila..zrovna teď ho nenajdu, ale vím, že obsahoval větu typu "Kdo si za pár let vzpomene na holku, která měla blog o Seleně a snažila se, aby byl tím nejlepším?" a už tenkrát to ve mně něco zanechalo. Nebudu lhát, tento blog do této chvíle BYL tím nejlepším blogem o Belle Thorne na české blogové scéně, jelikož žádný jiný, který by se tolik let udržel, neexistoval. Až však Bella dojde do podvědomí většiny českých filmových diváků jako herečka, jistě se zase najde někdo ochotný, kdo si ten blog založí. A já mu ze srdce přeji hodně štěstí (i když budu trošičku žárlit, že ty novinky už nepřidávám já..stejně vím, že Bellu budu stále všude sledovat a zajímat se o ni). Pokoušela jsem se tento článek udělat trošku jinak. Alespoň trošku jsem se snažila.. Bohužel jsem se taky potřebovala hodně vypsat, a tak z toho vznikl tento šílený sloh. Tohle ale konec není. Tohle je začátek! Vždycky jsem se snažila ke všem tady být otevřená. A pokud možno i milá. Pokud si chcete se mnou někdo někdy občas něco napsat, tak tady nechám kontakty, jo? Budu jen ráda!

(Varování: Občas jsem na Twitteru až moc osobně pesimistická, eh!)
E-mail: anetkaadam@seznam.cz
(mám i své osobní maily, ale na tento stejně budu stále chodit)
..A možná třeba někdy nějaký ten článek napíšu i na můj osobní blog, kam občas své myšlenky vypsat nutně potřebuju:

Vlastně by to měl udělat každý. Ujasnit si, co jej opravdu baví a posouvá dál. Dělejme všichni to, co ze srdce chceme a snažme se být šťastní. Alespoň se o to pokusme..

Tak, to bych měla. Mám pocit, že jsem napsala všechno, co jsem napsat potřebovala. Ach, mám to tady ráda, mám vás ráda! Sbohem, blogu. A tisíceré díky. Díky VŠEM!
S láskou, Anett♡

Personal Photos // 94.5

19. srpna 2016 v 19:35 | Anett |  Personal Photos

Fotky z tohoto článku jsou z celého srpna, a tak se nedivte, že je tady také několik fotek ještě s Greggem Sulkinem před jejich rozchodem (článek o rozchodu Belly a Gregga ZDE). Bella stále natáčí seriál Famous In Love a dokonce byla kvůli projednávání nějakého natáčení i v Montrealu a prý má slíbenou nějakou novou filmovou roli, tak uvidíme.. :) Mimo natáčení tráví čas s kamarádkami Bellou Pendergast, Kailey Swanson a se sestrou Dani začala zase chodit do posilovny. Další "menší novinky" se týkají kosmetiky - Bella si nechala prodloužit řasy a natetovat obočí. Ano, čtete správně. :D Tak jestli jí to tak vyhovuje..no, je to její věc. Více fotek v celém článku!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Candids Update (Montreal, LA - 9.-18.8.2016)

19. srpna 2016 v 19:22 | Anett |  Candids 2016

v Montrealu z důvodu natáčení (9.8.2016)
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Jak je to mezi Bellou a Greggem Sulkinem?

17. srpna 2016 v 0:05 | Anett |  News

Poměrně nedávno se začaly objevovat spekulace, že se Bella a Gregg Sulkin rozešli. Zanedlouho však oba zvěřejnili nové společné fotky (Gregg ještě před týdnem přidal jejich fotku na Instagram), a tak bylo vše vyvráceno. No, netrvalo to dlouho a.. Je oficiální, že Bella a Gregg se po více než ročním vztahu rozešli.

Samotná Bella to fanouškům potvrdila na Twitteru, ale naštěstí to vypadá, že se na rozchodu dohodli v klidu a i nadále s tím budou smířeni. Kdo ví, třeba si k sobě někdy ještě najdou cestu..

Bella se k rozchodu vyjádřila následovně: "Po dlouhém přemýšlení a sebezpytování jsme učinili obtížné rozhodnutí ukončit náš vztah. Vždy se budeme navzájem milovat a mít hlubokou úctu k sobě navzájem, stejně jako nezapomeneme, že jsme se díky společně strávenému času oba stali lepšími lidmi. Naše plány nám učinili vzájemné vídání se obtížným, a tak jsme se rozhodli, že pro tuto chvíli je rozchod tím nejlepším."

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - ke stažení s CZ dabingem!

12. srpna 2016 v 14:05 | Anett |  Alvin and the Chipmunks 4

V lednu měl premiéru v českých kinech nový film "Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda", což je již čtvrtý díl Alvina a Chipmunků. Bella v tomto filmu ztvárnila jednu z vedlejších rolí - známou zpěvačku Ashley Grey, dokonce v jedné scéně zazní také píseň Bad Case Of You, kterou Bella kdysi původně sama nazpívala pro film "Mostly Ghostly 2: Have You Met My Ghoulfriend?" (rubrika věnovaná tomuto filmu ZDE). Nyní je film k dispozici volně na internetu přímo s českým dabingem! Tedy, k Belle mi zrovna hlas, který jí propůjčili, příliš nesedí, ale co se dá dělat. Samo o sobě se jedná o takovou průměrnou americkou komediální oddechovku, Bella je k vidění jen v pár scénách na začátku a na konci filmu.

FILM S CZ DABINGEM KE STAŽENÍ ZDARMA


Junketeers - Dick-Slit

10. srpna 2016 v 17:05 | Anett |  Other Videos
Kratší komediální video, které Bella natočila společně s reportéry z pořadu "Junketeers". Bella vlastně hraje samu sebe a jeden z reportérů ji pozve na rande. Při společné večeři v restauraci je však zahlédnou reportérovi kolegové, kteří si k jejich stolu postupně přisednou.. A jak to dopadne? Můžete se podívat na video! Je opravdu kratičké, ale Bella je tam skvělá.


Třetí kniha Belly ze série "Autumn Falls" je v prodeji!

7. srpna 2016 v 18:32 | Anett |  Autumn Falls

image host image host

S neomluvitelným zpožděním informuji o úžasné novince, kterou jsem jaksi opomněla napsat. Bella začala roku 2014 psát svou vlastní knižní trilogii o dívce jménem Autumn Falls - v listopadu 2014 vyšel první díl "Autumn Falls", v listopadu 2015 vyšel druhý díl "Autumn's Kiss" a 5. července 2016 šel do prodeje poslední třetí díl pojmenovaný "Autumn's Wish".

Knihy nejprve vyšly v pevné vazbě (samozřejmě za vyšší cenu), ale za uplynulé dva roky je vyrobily už i v měkké vazbě, designově jsou knihy s tvrdou i měkkou vazbou víceménně odlišené (viz. úvodní fotka tohoto článku - první dva výtisky jsou ve vazbě měkké, poslední-třetí díl je ve vazbě pevné). Na konci minulého roku jsem informovala ještě o tom, že kniha je samozřejmě prozatím pouze v anglickém originále, ale naštěstí k dostání na českých stránkách, které bez problémů zprostředkují dopravu jedné knihy z USA za (přibližně) 500 korun českých. Článek, ve kterém jsem všechno tohle psala, si můžete připomenout TADY. Česká internetová stránka, kterou jsem uváděla, už bohužel neexistuje.. A tak jsem se rozhodla napsat tento článek - stejně bych psala článek o tom, že na začátku července vyšel poslední díl, takže to alespoň nyní zkompletuji a zaktualizuji.

Našla jsem stránky "Knihy24" (http://knihy24.cz/), kde jsou k dostání všechny 3 díly za velmi podobné ceny (dejte do vyhledávání pouze "Bella Thorne", ono vám to najde všechny knížky!), jako na předešlých stránkách, které jsem uváděla, navíc máte na výběr z levnější (měkká vazba) i dražší varianty (pevná vazba). Poslední třetí díl je prozatím pouze ve vazbě pevné, jelikož to není tak dlouho, co vyšel, ale určitě udělají i měkčí verzi. Mně upřímně na poličce ještě schází poslední díl, zřejmě si ho budu přát k Vánocům, stejně jako předešlé díly, eh. Rozhodně však nebudu čekat na měkčí vazbu, jelikož pevná mi vždy vyhovuje víc a navíc první dva díly mám také v pevné, tudíž si nechci kazit svou sbírku Belliných knížek ani po designové stránce vazeb :D A navíc jsem zvědavá, jaká fotka Belly se nachází na rubu posledního přebalu (na každém z dílů je přes zadní stranu jiná fotka Belly nafocená speciálně pro tyto knihy, prozatím nemůžu najít, jaká je na přebalu té poslední!).

Bella jakožto dyslektička nepíše nijak složitou angličtinou, ba naopak. Tímto chci jen říci, že i ti, pro které angličtina není zrovna šálkem čaje, se nemusí bát. Troufám si říci, že rozhodně není příliš těžká na čtení pro čtenáře, jejichž rodným jazykem angličtina není. Bella mě celou knižní sérií upřímně příjemně překvapila a můžu ji jedině doporučit.. Kdoví, třeba se zanedlouho dočkáme i českého překladu.

Personal Photos // 94.4

6. srpna 2016 v 22:44 | Anett |  Personal Photos

Po měsíci tady mám nový článek s osobními fotkami! Bella tráví převážnou většinu času natáčením seriálu "Famous In Love" v Los Angeles, a pokud má někdy chvilku volna, tak je samozřejmě se svým přítelem Greggem Sulkinem. Navíc je dennodenně aktivní na Snapchatu a nově také na Instagramu, kam průběžně natáčí velké množství videí a informuje tak své fanoušky o tom, co právě dělá. Více fotek v celém článku!

image host image host image host image host image host
image host image host

fotky z natáčení seriálu "Famous In Love"
image host image host image host image host image host

Famous In Love - fotky z natáčení (červenec-srpen 2016)

6. srpna 2016 v 22:27 | Anett |  Famous In Love

Natáčení seriálu Famous In Love je v plném proudu a Bella většinu léta tráví právě natáčením, protože hraje hlavní roli - dívku jménem Paige. V tomto článku je velké množství nových fotek z druhé poloviny července a začátku srpna. Nemůžu se dočkat, až seriál příští rok konečně začnou vysílat!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne