Červenec 2016

Film "Home Invasion" se mění na "Keep Watching"! + plakát

18. července 2016 v 19:45 | Anett |  Keep Watching

Je obrovské množství filmů, které Bella natáčela už před lety, ale stále se do kin nedostaly. Jedním z nich je také thriller/horor, který se původně natáčel pod názvem "Home Invasion". Natáčení probíhalo už na podzim roku 2013 ve Vancouveru a o rok později se měla konat premiéra. Od konce roku 2013 jsem však o filmu absolutně nic neslyšela, dokud se nyní neobjevil plakát k hororu "Keep Watching". Dle informací, které jsem našla, by se mělo jednat právě o "Home Invasion", který se tedy zřejmě nakonec přejmenoval. Premiéra by v USA tedy měla být 2. prosince 2016! No, snad už je to konečné datum. Připadá mi, že každý hororový film, který Bella natočí, doprovází nějaké problémy (viz. filmy Big Sky a Amityville: The Awakening).

Jen pro připomenutí - kromě Belly se ve filmu objeví po jejím boku také Natalie Martinez, Ioan Gruffudd, Chandler Riggs, ve vedlejších rolích Matthew Willig, Leigh Whannell, Christopher James Baker, Jared Abrahamson, Carlos Arellano, April McCullough, Savannah Douglas a Tyler Craig.
Režie se ujal Sean Carter. Bella ztvárnila hlavní roli - dívku jménem Jamie. A teď něco k ději - dva vyšinutí sérioví vrazi proniknou do domova Jamie, a tak musí rodina držet pohromadě, aby přežila. Problémem je, že bez jejich vědomí jsou po domě skryté kamery dokumentující každý jejich pohyb.

image host

Out & About in Santa Monica (16.7.2016)

18. července 2016 v 11:38 | Anett |  Candids 2016

Bella si mezi natáčením seriálu Famous In Love stihla jít zacvičit. V sobotu 16. července ji paparazzi zrovna zastihli v ulicích Santa Monica, když měla namířeno do posilovny. Nemůžu si pomoct, ale ty její boty jsou skvělé!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Bella Thorne Prank Calls Boyfriend Gregg Sulkin | Galore TV

18. července 2016 v 10:26 | Anett |  Other Videos
Bella byla hostem pro "Galore TV" a společně s moderátorkou natočily dva krátké prankcally - moderátorka zavolala Bellině sestře Dani a také Greggovi. Oba dva byli dost zmatení, ostatně můžete se na video podívat sami, je celkem krátké :)


Famous In Love - fotky z natáčení (červenec 2016)

15. července 2016 v 19:27 | Anett |  Famous In Love

Od pondělí 11. července se Bella v Los Angeles věnuje především natáčení seriálu Famous In Love! Natáčení probíhá přerušovaně už od loňského podzimu, a jelikož na tomto dramatickém seriálu spolupracuje také Marlene King (známá např. díky seriálu Pretty Little Liars), tak si myslím, že rozhodně je na co se těšit. Od Disney seriálu "Na parket!" bude "Famous In Love" prvním seriálem, kde se Bella objeví v hlavní roli. Na natáčení mimo jiné Bellu zastihli i fanoušci, což můžete vidět na některých fotkách v celém článku :) A navíc byla po dlouhé době Bella viděna zase s Greggem Sulkinem.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Midnight Sun - plakát

15. července 2016 v 19:23 | Anett |  Midnight Sun

Připadá mi neskutečné, kolik filmů Bella stihla za poslední roky natočit, a to je hromada z nich teprve ve fázi zpracování. Jedním z takových filmů je "Midnight Sun", na který se těším snad ze všech nejvíc! V hlavní roli se po boku Belly představí Patrick Schwarzenegger a nyní byl konečně zveřejněn oficiální plakát.

image host

Amityville: The Awakening - plakáty, fotka z natáčení

15. července 2016 v 19:06 | Anett |  Amityville

Hororový film "Amityville", ve kterém má Bella Thorne a Cameron Monaghan titulní roli, od začátku natáčení provázejí jen problémy. Samotný film se začal natáčet už na jaře roku 2014, premiéra byla naplánovaná, ale nakonec přišly nějaké problémy s autorskými právy a spoustu dalších strastí, o kterých ani víc nevím.. Každopádně teď tady mám alespoň dva plakáty a jednu fotku z natáčení. Pod (snad posledním) oficiálním názvem "Amityville: The Awakening" by měl film přijít do amerických kin 6. ledna 2017 jako první film roku 2017, který diváky vystraší. No, vzhledem k tomu, že oficiální trailer je už nějaký ten měsíc zveřejněný..stále doufám, že se filmu vůbec někdy dočkáme (i když příznivcem hororů moc nejsem, na tento se celkem těším!). Navíc se rating filmu údajně změnil na PG-13, což je pro příklad rating známých filmů jako je Avatar, Mamma Mia!, Transformers, Spider-Man 3, nebo Piráti z Karibiku: Na konci světa.. Připadá mi, že tvůrci kolem "Amityville" dělají až moc velké "haló" a bojím se, aby film nakonec nebyl jedním velkým zklamáním.. No, snad se tak nestane.

image host image host image host

Boo! A Madea Halloween - Official Trailer - ‘Trick Or Treat’

15. července 2016 v 18:08 | Anett |  Boo! A Madea Halloween
V lednu se natáčel film "Boo! A Madea Halloween", premiéra v USA je připravena již na říjen tohoto roku. Bella má v tomto filmu jednu z vedlejších rolí a konečně byl zveřejněn oficiální trailer, kde můžeme zahlédnout i ji. Vzhledem k tomu, za jak krátký časový úsek byl film natočen a zpracován to vypovídá i o jeho kvalitě zpracování a děje.. No, rozhodně to není nic pro mě, ale možná tomu někdy šanci dám - alespoň kvůli Belle.


Out and About in Rome (8.-9.7.2016)

10. července 2016 v 20:27 | Anett |  Candids 2016

Bella dnes Řím sice opustila, ale mám tady obrovské množství paparazzi fotek z posledních dvou dní. Se svou sestrou Dani stihla navštívit historická místa (např. Svatopetrské náměstí), zajít na italskou zmrzlinu a pizzu, ale třeba také nakupovat, nebo společně povečeřet v jedné z římských restaurací. Strašně se mi líbí ten Bellin alternativní grunge styl a další podobné outfity, které v poslední době často nosí! :) Více fotek v celém článku.

pátek 8. července
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Personal Photos // 94.3 - Řím

9. července 2016 v 21:07 | Anett |  Personal Photos

Bella je od čtvrtka 7. července se svou sestrou Dani v Římě! Kromě jedné akce holky tráví většinu času poznáváním města. V ulicích města samozřejmě hodněkrát potkaly i fanoušky, takže v celém článku je mimo jiné také několik fotek právě s nimi. Jde vidět, že Belle se v Římě opravdu dost líbí. Je od ní neuvěřitelně milé, že fanouškům vyhoví i při poznávání města, kdy by kdokoliv jiný mohl fotografie s fanoušky odmítat.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

90th Anniversary of Fendi at the Trevi Fountain in Rome (7.7.2016)

9. července 2016 v 18:47 | Anett |  Appearances 2016

Upřímně vůbec nechápu, jak Bella zvládla hned po příletu do Evropy s obrovským časovým posunem navštívit v Římě akci (90. výročí od založení značky Fendi), na kterou byla pozvaná se svou sestrou Dani. Bella měla svým způsobem jednoduché černé šaty, které jsou ozvláštněny květy a celkově to dodává šatům takový zajímavý nádech jara :) Nejvíce mě však zaujal Bellin účes, společně s černými slunečními brýlemi jí dodává takový "bad girl look" :D

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne