Říjen 2015

Snapchat // 03.3 (VIDEOS) - 24.10.-28.10.2015

31. října 2015 v 23:35 | Anett |  Snapchat
Další videa ze Snapchatu z natáčení filmu Midnight Sun ve Vancouveru! Bella natáčí tak často, že to pomalu nestíhám ani přidávat.. :D Tato videa jsou z minulého víkendu a první poloviny tohoto týdne :)


Snapchat // 03.2 (VIDEOS) - 20.10.-23.10.2015

31. října 2015 v 23:14 | Anett |  Snapchat
Na konci minulého týdne Bella zase začala téměř nonstop natáčet ve Vancouveru film Midnight Sun, a jelikož se mezi natáčením jednotlivých scén zřejme nudí a nemá co dělat, natočila na Snapchat zase hromadu videí :D :) V některých můžeme zahlédnout i jejího kamaráda a kolegu Patricka Schwarzeneggera.


Snapchat // 03.1 (VIDEOS) - 13.10.-19.10.2015

31. října 2015 v 22:55 | Anett |  Snapchat
Jistě jste si všimli, že Bella má vždycky období, kdy na Snapchat natáčí hodně, a období, kdy natáčí minimálně. Po tom, co se vrátila v první polovině října do Vancouveru na natáčení filmu Midnight Sun, podnikala ještě se svým přítelem Greggem Sulkinem výlety, a proto je videí méně :) Následujících 20 videí pochází ze 13. až 19. října!


Alvin And The Chipmunks 4 ‘The Road Chip’ Final TRAILER

30. října 2015 v 15:15 | Anett |  Alvin and the Chipmunks 4
Byl zveřejněn nový trailer k filmu Alvin a Chipmunkové 4, a dokonce v něm můžeme na opravdu krátkou chvíli zahlédnout také Bellu! Bella je tam přibližně v čase 1:57 a upřímně jsem na její roli dost zvědavá, i když bude zřejmě hodně vedlejší :)


Novinky o knize - Autumn’s Kiss & Autumn’s Wish

29. října 2015 v 11:30 | Anett |  Autumn Falls

Myslím si, že nejvyšší čas, abych znova informovala o knižní trilogii o dívce Autumn, jejíž autorkou je Bella. Pokud o tom, že je Bella také autorkou, slyšíte poprvé, nebo si prostě jen chcete připomenout, o co přesně se jedná, ZDE je celá rubrika, kde si můžete přečíst články o těchto knihách, které jsem v průběhu roku psala :) První kniha vyšla 11. listopadu 2014 a nesla název Autumn Falls. Dokonce jsem vám i sepsala článek, jak si můžeme knihu objednat bez přílišných komplikací přes českou stránku přímo do České republiky - samozřejmě jako originální knihu v anglickém jazyce (článek k připomenutí ZDE).

Nyní se však blíží vydání druhé knihy z této série! Druhý díl nese název Autumn's Kiss a v USA vychází 10. listopadu 2015! Již nyní je titul možný k předobjednání na již zmíněné české stránce, můžete se podívat ZDE. Předobjednat se dá také na iTunes TADY.
Další novinkou je, že se konečně začínají objevovat informace o závěrečné - třetí - knize, která ponese název Autumn's Wish. A dokonce jsem našla oficiální obálku knihy! Jsem nadšená, ani nevím, která se mi zamlouvá nejvíce! :) Níže můžete vidět, jak vypadá obálka pro Autumn's Kiss i Autumn's Wish. Kniha Autumn's Wish by navíc měla vyjít 5. července 2016! A zase - již nyní se dá předobjednat na českých stránkách TADY a na iTunes ZDE.
Přes ty české stránky jsem si před rokem objednávala první knihu (Autumn Falls) a musím říct, že to bylo bez problémů, jen dorazila na začátku ledna, jelikož jsem si to objednávala někdy na začátku prosince a kolem Vánoc je samozřejmě velké množství objednávek, což celý proces zpomaluje. Nyní jsou všechny Belliny knížky na již zmiňovaných českých stránkách v předprodeji za 516 Kč, ale upozorňuji vás, abyste si tu cenu hlídali, jelikož jsem přibližně před dvěma týdny tyto stránky kontrolovala a zobrazovala se mi cena něco kolem 800 Kč, což bych za jednu knížku rozhodně nedala. A samozřejmě ještě počítejte s tím, že se musí zaplatit něco za dopravu. Proto se v rozhodnutí, zda si knihu objednáte, příliš neukvapujte a klidně raději počkejte, nebo se pokuste najít knihu někde levněji. Samozřejmě, dá se sehnat také na Amazonu, Ebay a podobných stránkách, ale ne všem vyhovuje koupě přes tyto stránky, a proto se v tomto článku snažím knihu zprostředkovat i těm, kteří s tím neumí, nebo to nechtějí příliš komplikovat..snad chápete :D :)

image host image host image host

Bella Thorne Starring In New Show From Pretty Little Liars Creator

27. října 2015 v 23:12 | Anett |  Famous In Love
Možná si někteří vzpomínáte na TENTO článek z března, kde jsem informovala o tom, že by Bella měla spolupracovat s Marlene King na novém seriálu, který ponese název "Famous In Love". V té době ještě nebylo nic jisté, ale nyní to můžeme konečně potvrdit! Níže je také video, které o všem informuje :) Famous In Love bude drama, které je inspirováno stejnojmennou knihou. Bellina postava bude dokonce zapletená v milostném trojúhelníku, ale ještě se prozatím neví, kteří herci budou hrát po jejím boku. Seriálu se už nyní přezdívá "nové PLL" (Pretty Little Liars, někteří z vás seriál jistě znají). Jsem moc ráda, že Bellu zase uvidíme v nějakém seriálu, navíc v hlavní roli! Nemůžu se dočkat.


Bella Thorne - Diamond ("The Snow Queen 2" OST)

26. října 2015 v 14:52 | Anett |  Snow Queen 2

Asi před rokem jsem v TOMTO článku informovala o tom, že Bella dabuje jednu z animovaných postaviček ve filmu "Snow Queen 2". Mimo jiné jsem také psala, že by měla Bella pro film nazpívat i písničku. No a nyní jsme se konečně dočkali! Absolutně jsem se zveřejněním písničky už ani nepočítala, takže jsem příjemně překvapená :) Písnička se jmenuje "Diamond", je taková typicky pohádková, celkem jsem si ji oblíbila :)

image host


Out and about in Vancouver (23.-24.10.2015)

25. října 2015 v 19:26 | Anett |  Candids 2015

No konečně! Po tom, co jsem včera napsala článek, ve kterém jsem zmiňovala, že nejsou vůbec žádné novinky, byly zveřejněny paparazzi fotky z pátku a soboty (23. a 24. října) z Vancouveru! :) Oba outfity Belle moc slušely, ale i přesto bych nějaké výtky měla - např. ty černé kozačky se mi příliš nelíbí. S Patrickem Schwarzeneggerem si podle fotek dost rozumí, ale tak kdo by si s naší přátelskou Bellou nerozumněl, že jo :D Ten Bellin klobouk je naprosto úžasný! :)

v ulicích Vancouveru (23.10.2015)
image host image host image host image host image host
image host image host image host

s Patrickem Schwarzeneggerem v ulicích Vancouveru (24.10.2015)
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Bella Thorne Joins Horror-Comedy ‘The Babysitter’

25. října 2015 v 1:01 | Anett |  The Babysitter

Bylo oznámeno, že Bella se připojí k hereckému obsazení v nové hororové komedii "The Babysitter"! :) Kromě Belly si ve filmu také zahraje Samara Weaving (ta si zahraje "hlavní chůvu"), Judah Lewis, Robbie Amell, nebo Andrew Bachelor. A víte, co to znamená? Bella a Robbie Amell budou zase společně natáčet! Naposledy jsme je mohli vidět ve filmu "The DUFF", kde byli opravdu úžasní :D :) Film by měl být o dvanáctiletém chlapci, jeho chůvě a hrůzách, které se stanou během jejich společné noci, kdy jej chůva hlídá. Natáčení by mělo začít už tento podzim v Kalifornii. :) No rozhodně se máme na co těšit!

image host

Personal Photos // 91.3

25. října 2015 v 0:42 | Anett |  Personal Photos

Tak ráda bych přidávala nějaké obrovské novinky, ale za tento týden se nashromáždilo jen pár nových fotek z Vancouveru - s fanoušky a ze zákulisí natáčení filmu Midnight Sun. Bellu v posledních dnech natáčení zaměstnává opravdu maximálně, takže můžeme být rádi alespoň za tyto fotografie. Nechtělo se mi přidávat fotky po jedné, takže jsem čekala týden, aby se jich nashromáždilo trošku víc. :) Na 2. a 3. je Bellin "filmový tatínek". Už se na Midnight Sun opravdu dost těším! :) Na fotkách s fanoušky je Bella jako vždy zlatá :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

fotky s fanoušky
image host image host image host image host image host
image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne