Srpen 2015

Pauza? + Video pro Bellu!

27. srpna 2015 v 12:30 | Anett |  Oznámení

Milí návštěvníci tohoto blogu,
pokud právě čtete tento článek, znamená to, že aktuálně nemám přístup k internetu (z důvodu stěhování a rekonstrukce a tak), tudíž zřejmě nebudou přibývat nové články, ani nebudu obíhat affs a nebudu reagovat na komentáře. To může trvat den, nebo týden, ale klidně i měsíc (doufám ale, že se sem vrátím co nejdřív). Bella v poslední době stejně nemá moc novinek, ale jak to tak vždycky bývá, zrovna od dneška jich určitě bude hromada :D Každopádně se nezlobte a doufám, že mou neaktivitu pochopíte. I kdybych se ale měla vrátit už zítra, chtěla bych připomenout, že Bella slaví 8. října své 18. narozeniny a já pro ni budu jako každý rok dělat video. Informovala jsem vás o tom přibližně už před měsícem - s obrovským předstihem - aby se zapojilo co nejvíce lidí. Přání mám prozatím málo, ale budu moc ráda, jestli se ještě někdo z vás zapojí, veškeré důležité informace jsem sepsala už do TOHOTO článku. Je jen jedna jediná změna - na videu pro Bellu se mnou bude spolupracovat skvělá Cece, kterou si někteří můžete pamatovat z blogu http://na-parket-chicago2.blog.cz/ - Cece už sice nebloguje, ale i přesto je tak hodná, že mi pomůže :)
Tak já tedy všem přeji alespoň pěkný zbytek prázdnin (pokud bych se tady do konce týdne fakt neukázala, hah) a pevné nervy na následující školní rok :)
Btw.: Pokud čekáte na novou (devátou) epizodu hororového seriálu "Scream", ve kterém se ve flashbacku objeví Bella alias postava Niny, ZDE je již nyní odkaz ke stažení celého dílu v originálním znění a TADY odkaz ke stažení (prozatím jen) anglických titulků (vše samozřejmě zdarma). Až se vrátím na blog, samozřejmě o tom napíšu samostatný článek (v té době budou už 100% české titulky), ale alespoň se musíte obejít beze mě a české titulky si přinejhorším najít sami O:)
xoxo Anett

CSI S15E04 "The Book Of Shadows" - ke stažení v EN s CZ titulky zdarma

26. srpna 2015 v 19:24 | Anett |  CSI

Někteří si možná pamatujete, že se Bella objevila na podzim roku 2014 v jedné epizodě seriálu "Kriminálka Las Vegas". Tento článek mám rozepsaný už od listopadu, ale vždycky bylo až příliš novinek, nebo ještě nebyly hotové titulky apod. Aktuálně tedy nejsou absolutně žádné novinky, a tak můžu s čistým svědomím zveřejnit konečně tento článek. České titulky si bohužel musíte do dané epizody vložit sami (pokud tedy nechcete vidět díl bez titulků v originálním znění :D). Níže jsou odkazy, kde naleznete samotný díl i české titulky ke stažení zdarma.

CZ TITULKY: ZDE (na konci stránky vyberte 4. díl 15. série) | ZDE (je možné, že zde bude nutná registrace - ale taktéž ZDARMA, jen to zabere více minut)

Personal Photos // 90.1

26. srpna 2015 v 2:17 | Anett |  Personal Photos

Bella přidává v poslední době na Instagram tak krásné fotky! Na všech je nádherná :) První fotka je selfie, na druhé fotce je se svou kamarádkou Bellou Pendergast a na třetí fotce s Greggem. Poslední fotka je starší, někdy ze začátku roku - týká se propagace organizace "Find Your Park", více informací tady na blogu naleznete ve stejnojmenné rubrice ZDE. Nedávno jsem přidávala novou "reklamu" pro Neutrogenu s Bellou, její kamarádkou Bellou P a maskérkou Amy Oresman. Zákulisí natáčení můžete vidět na 5. až 7. fotce, údajně by se ještě nějaká taková podobná reklama měla objevit! :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host

Riding a segway in Los Angeles (23.8.2015)

24. srpna 2015 v 17:44 | Anett |  Candids 2015

Bella si na začátku léta pořídila segway. Nejprve s ním jezdila jen po domě (přidávala dokonce i videa na Instagram a Snapchat, možná jste si některých z videí na tomto blogu všimli), ale včera poprvé vyjela na ulici :D Měla úplně jednoduché šedé šaty, které jí ale moc slušely :) Moc se mi líbí její sluneční brýle! Bella vypadala prostě úžasně, zbožňuju její styl, vždycky jí to tolik sluší :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Snapchat // 01.8 (VIDEOS) - 14.8.-24.8.2015

24. srpna 2015 v 16:38 | Anett |  Snapchat
Zase jsem zapomněla přidávat Bellina videa ze Snapchatu a už ZASE se jich obrovská hromada nashromáždila. No tak alespoň nějaká novinka, ne? :D Videa pocházejí z období od 14. srpna do 24. srpna, první jsou ještě z premiéry filmu "Big Sky" a úplně poslední videa, která v celém článku najdete, jsou s Belliným přítelem Greggem Sulkinem. Já ta jejich společná videa tak zbožňuju, oni jsou prostě sladcí! Bella je samozřejmě všude úplné zlatíčko :)


New episodes of "Scream" with Bella!

24. srpna 2015 v 1:09 | Anett |  Scream

Bella se zase objeví v seriálu "Scream"! Respektive se tam objeví ve flashbacích postava, kterou v seriálu Bella ztvárnila - Nina Patterson, která zemřela na počátku prvního dílu. Netuším, z jaké epizody pochází tyto fotky FOTKY POCHÁZEJÍ Z 9. DÍLU, každopádně podle IMDb by Bella měla hrát ve 3 epizodách z celé první série seriálu "Scream" (série má celkem 10 epizod, pokud se nemýlím, tak už bylo odvysíláno 8 epizod), takže Bellu ještě určitě v nějaké z posledních epizod uvidíme (alespoň my, co seriál sledujeme :D). Každopádně Bella byla v první epizodě, nyní také v deváté, a nejsem si jistá, zda bude i v poslední, protože Bella se údajně měla objevit celkově v těch 3 epizodách a nevím, jestli jako její "účast" brali i fotografii, která byla někdy ve čtvrtém dílu nebo kdy.. :D Na nových fotkách s Ninou (naší Bellou) můžeme vidět postavu Kierana.. no, jsem zvědavá, bude to ještě hodně zajímavé O:) :D Tyto záběry se natáčely v polovině července 2015, pamatuji si Belliny šaty z paparazzi fotek z natáčení (fotky ZDE).

VIDEO ZDE

image host image host image host image host

Personal Photos // 90.0

23. srpna 2015 v 18:00 | Anett |  Personal Photos

V tomto článku mám pro vás několik nových fotek z Instagramu :) Bella v tomto týdnu údajně nafotila nový photoshoot, takže se rozhodně máme na co těšit. Druhá fotografie by měla pocházet právě z focení photoshootu. Na třetí a čtvrté fotce můžeme vidět "náramky přátelství", které si Bella pořídila se svými kamarádkami Bellou Pendergast a Alexou Yarnell. :) No a poslední fotka je koláží, na které můžeme vidět Bellinu fotku z dětství a její aktuální fotku :)

image host image host image host image host image host

Out and about in Los Angeles (20.8.2015)

23. srpna 2015 v 1:26 | Anett |  Candids 2015

Nebýt paparazzi, tak by zřejmě nebyla žádná novinka. No, tak alespoň něco! Bella byla ve čtvrtek 20. srpna viděna v Los Angeles. Šla si sice jen koupit pití, ale vypadala naprosto famózně! Ten klobouk a šaty(?), nebo delší tričko (jo, spíš delší tričko :D) jí tolik slušely! Ach, proč je tak krásná, i když se jde jen projít po městě? Nemám slov :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

“Wrap” portraits by Andrew Stiles (2015)

21. srpna 2015 v 18:40 | Anett |  Photoshoots 2015

Bella před necelými dvěma týdny nafotila v Los Angeles tento nádherný photoshoot :) Autorem fotografií je Andrew Stiles. Některé fotky mají na sobě bohužel ještě nápisy, ale co se dá dělat. EDIT (4.9.2015): DOPLNĚNY FOTKY VE VYSOKÉ KVALITĚ. Belle to na nich však moc sluší :) Na fotkách se světlým pozadím se usmívá a na fotkách s tmavým pozadím se sice tváří vážněji, ale stejně je všude zlatá :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Bella Thorne’s #BeautifulBecause Beauty Makeover presented by NEUTROGENA®

20. srpna 2015 v 14:05 | Anett |  Neutrogena
Bella se svou kamarádkou Bellou Pendergast a se svou maskérkou Amy Oresman natočila video pro značku Neutrogena, jejíž je tváří. Tentokrát to bylo zaměřené (jak už je zřejmé) na její vztah s kamarádkou. Obě o sobě navzájem řekly, co mají rády na té druhé, a potom maskérka Amy použila na jejich líčení některé z produktů značky Neutrogena. Přesně takové propagace mám ráda, není to natočené jako nucená reklama, ale díky tomu, že tam vzali i kamarádku Bellu P, se to celé nese v takovém pohodovějším duchu, než ostatní propagační reklamy :) Navíc to holkám ve videu moc sluší!

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne