Červenec 2015

At the JFK airport in NYC (29.7.2015)

31. července 2015 v 22:36 | Anett |  Candids 2015

Tak a konečně se dostávám k prvním fotkám z New Yorku, kde se Bella aktuálně nachází. Tyto jsou z newyorského letiště JFK, kam už ve středu 29. července společně se svým přítelem Greggem Sulkinem dorazila. Tentokrát se Bella na paparazzi příliš neusmívala a ani se jí nedivím, ty neustálé časové posuny musí být opravdu strašné..

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Boardwalk at Venice Beach (26.7.2015)

31. července 2015 v 15:56 | Anett |  Candids 2015

Bella a Gregg Sulkin byli v neděli 26. července společně na pláži Venice Beach v Los Angeles. Awww, oni jsou tak zlatí, strašně jim to přeju! Moc se mi líbí ta fotka, kterou jsem použila na úvodní fotku. Bella měla opravdu krásné šortky i plavky :) Dokonce si nechala udělat na nohu tetování hennou! :) Samozřejmě je jen dočasné :D

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

At the LAX airport (29.7.2015)

30. července 2015 v 17:41 | Anett |  Candids 2015

Chvíli měla Bella od paparazzi klid.. a teď to zřejmě začne znova. Včera totiž z losangelského letiště odletěla s Greggem do New Yorku, kde ji zase čekají pracovní povinnosti, a jelikož je z New Yorku vždycky velké množství paparazzi fotek, asi čekejte dost podobných článků. Bella měla naprosto úžasný outfit, opravdu jí to slušelo! A samozřejmě má na těchto fotkách také nádherné vlasy :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

"Teen Read Week 2015" - photoshoot

30. července 2015 v 13:59 | Anett |  Photoshoots 2015

Bella je mluvčí pro "Teen Read Week 2015", bude zde představovat knihy "Autumn's Kiss" a "Famous In Love". Kniha "Autumn's Kiss" by měla vyjít v listopadu tohoto roku, jedná se o druhý díl Belliny knižní trilogie "Autumn Falls". Podle knihy "Famous In Love" bude natočen seriál a Bella ztvární hlavní roli :) Fotka je prozatím bohužel dost nekvalitní, jak sami můžete vidět..

image host

Out and about in LA (27.7.2015)

30. července 2015 v 13:48 | Anett |  Candids 2015

Z pondělí 27. července se objevily dvě paparazzi fotky Belly z ulic Los Angeles. Ten její outfit je opravdu skvělý, moc jí to slušelo :) Je jen škoda, že fotek není víc.. Podle mě si fotografů ani nevšimla :D

image host image host

Personal Photos // 89.4

30. července 2015 v 1:20 | Anett |  Personal Photos

Osobní fotky z posledních dní z Los Angeles. Následující fotky už budou zřejmě z New Yorku, kde by Bella měla být hostem v show Jimmyho Fallona! Opravdu se nemůžu dočkat :) Jinak ke čtvrté fotce - Bella si s přáteli zašla do "sklepa". Možná už jste o tom slyšeli, já někde myslím četla, že je to už i u nás v Česku. Jedná se o to, že vás na určitou dobu s přáteli zamknou v nějaké místnosti a vy musíte podle klíčů ukrytých v té dané místnosti rozluštit záhadu a co nejrychleji najít cestu ven (kterou získáte rozluštěním záhady :D). Snad si to všichni užili :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Bella's Periscope Videos (27.7.2015)

30. července 2015 v 1:09 | Anett |  Other Videos

Bella začala natáčet videa přes aplikaci Periscope. Abych byla upřímná, tak o ní slyším prvně a jelikož mám teď mobil i tablet mimo provoz, tak to nemám jak vyzkoušet :D Každopádně by se mělo jednat o aplikaci, přes kterou se sdílí videa. Někdo Bellina videa naštěstí nahrál také na YouTube, takže je máme k dispozici i my. Bellu tak můžeme vidět při "zákulisí" vybírání šatů na akce :D :)


Chtěli byste se zapojit do videa k 18. narozeninám Belly?

28. července 2015 v 13:45 | Anett |  Oznámení

Přijde mi to fakt strašný a divný a taky neuvěřitelný, ale.. Na podzim to budou už 4 roky, co jsem založila tenhle blog (cože?!) a nikdy by mě nenapadlo, že tady tak dlouho vydržím, protože už před tímto blogem a během tohoto blogu jsem měla možná i desítky dalších blogů, ale tento..tento nikdy neměl žádnou větší pauzu ani dlouhodobé pozastavení, což mi připadá naprosto neskutečné, sama to nechápu. Blog byl založený v září a Bella slaví narozeniny v říjnu. Když jsem s tímto blogem začínala, ani jsem o Belle prakticky vůbec nic nevěděla. Prostě jsem viděla pár dílů seriálu "Na parket!" a založila si o ní blog. Dost divný. V té době jsem ale taky měla asi 12, co byste taky po dvanáctiletý holce chtěli, že jo :D Postupem času jsem pochopila, jakým člověkem Bella je a.. OMG, co to zase dělám. Vždycky, když chci něco oznámit, tak naprosto odbočuji od tématu. Dobře, tak znova.
Tento blog byl založen v září 2011 a v říjnu 2011 Bella slavila své 14. narozeniny. Ani si nepamatuji, jestli jsem jí popřála alespoň prostřednictvím sepsání nějakého článku k narozeninám, každopádně vím, že jsem přidávala fotky z oslavy jejích narozenin - jak už jsem psala, Bellu jsem v té době prakticky ani neznala, lol.
A pak přišel zlom. V roce 2012 jsem ve spolupráci s vámi, mými úžasnými návštěvníky blogu (ať už bývalými či stálými) vytvořila pro Bellu první video k narozeninám. Tedy, nevytvořila jsem jej sama. Celé jej udělal admin tehdy velmi populárního blogu tvdisney, a zřejmě také proto bylo toto video k 15. narozeninám Belly, které vzniklo na tomto blogu, nejúspěšnější vzhledem k pozdějším videům. A i přesto se nikdy mé video k Belle nedostalo :D
V roce 2013 se mnou spolupracovala na videu úžasná Kate (která už bohužel nebloguje) a minulý rok jsem video konečně udělala úplně sama (samozřejmě, že zase s pomocí návštěvníků). Bylo to ale dost uspěchané, oznámila jsem vám to myslím až na začátku září a..řeknu vám to takhle, celé léto 2014 jsem měla v článcích zmatek a ani prakticky nevím, jak jsem je přidávala, protože jsem z osobních důvodů neměla internet a sama nechápu, jak jsem udělala, že i přesto jsou všechny novinky na svém místě, ale whatever.
No a jak jste již jistě pochopili, tento rok konečně v naprostém klidu a sama vytvořím přání k 18. narozeninám Belly. Připadá mi strašně divné, že ji podporuji už tolik let a že ten čas tak rychle utíká, ale s tím zřejmě nic nenaděláme :D Pokud kdokoliv z vás bude chtít udělat přání pro Bellu a následně pomáhat video rozesílat, budu jedině ráda. Ale do ničeho vás samozřejmě nenutím. Přání samozřejmě napište anglicky - může být nakreslené, vytvořené v nějakém programu, je mi úplně jedno, v jaké formě mi to pošlete. Takže kdyžtak jako vždycky posílejte cokoliv vás napadne (ať už anonymně nebo s podpisem) na můj email

anetkaadam@seznam.cz

(posílejte asi tak do konce září/začátku října 2015)

Moc předem děkuji za cokoliv co mi pošlete (i když vám stejně každému budu zvlášť milionkrát děkovat, protože jsem vám opravdu za každou malou pomoc vděčná). V celém článku jsou pro připomenutí tři narozeninová videa z posledních let. Já upřímně na některá z nich úplně zapomněla, a až po přehrání všech mi došlo, že je to takový průlom tím, co jsem v té době poslouchala za písničky a přijde mi to strašně vtipné. To by teď asi bylo dost divné, kdybych do videa pro Bellu dala písničku Tomáše Kluse, co? No, budu muset vymyslet něco jiného.. :D Kdyžtak mi můžete klidně dát i nějaké tipy na písničky, co by se k takovému videu hodily O:) Díky dík!


WHO IS YOUR FAVORITE #LATINA30UNDER30?

27. července 2015 v 18:31 | Anett |  News

Pro Bellu můžeme hlasovat v anketě "Latina 30 Under 30". Každoročně tuto anketu pořádá časopis Latina Magazine a jde o to, že fanoušci hlasují pro své oblíbené hvězdy, které jsou latinského původu a je jim pod 30 let. Po ukončení hlasování je vždy sestaven žebříček 30ti hvězd, pro které se hlasovalo nejvíce. Abyste mohli hlasovat, musíte mít založený účet na Facebooku. Hlasovat jde jednou za 24 hodin :) Níže je odkaz, přes který se hlasuje. Na té stránce musíte Bellu však nejprve najít - normálně pod nápisem a informaci o anketě je vpravo také vyhledávač, tam stačí vypsat pouze jméno Belly a mělo by ji vám to najít.. Bella má aktuálně 75 hlasů. :)


Články o Belle ze Super.cz

27. července 2015 v 15:42 | Anett |  From You

Už asi dvakrát v průbehu posledních let o Belle psali na české internetové stránce Super.cz (oba starší články naleznete na tomto blogu v rubrice "From You"). Před dvěma týdny mi úžasná Daiva (pokud to teď čteš, tak ti moc děkuji za upozornění - byla jsem na dovolené, a proto jsem si veškeré komentáře četla až nyní, omlouvám se tedy, že reaguji až teď) do komentářů napsala, že po premiéře prvního dílu seriálu Scream o Belle napsali znova. Já díky tomu narazila na stránce Super.cz na další dva články z letošního května a června, které se taktéž týkají Belly.
Tyto tři články, na které máte níže odkazy, musíte brát opravdu s nadhledem. Je to tady vlastně spíš pro takové pobavení. Stránka Super.cz je prostě bulvárem, to ví asi každý z vás..no a co jiného by se od "tak seriózní stránky" dalo čekat :D Je to opravdu spíše pro zasmání. Jsem ale ráda, že se o Belle u nás už ví více, než před pár lety.. :D

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne