Červen 2015

Para Todos Magazine

30. června 2015 v 23:28 | Anett |  Magazines

Bella je ve španělském/mexickém časopise "Para Todos". Do článku použili opravdu nádherné fotky, mohly by se také objevit samostatně a ve vyšší kvalitě.. :) Bohužel španělsky nerozumím, takže vůbec netuším, o čem rozhovor je (až na to, že na 100% vím, že tam zmiňovali film Blended a seriál Shake It Up, ale to si asi každý přečetl :D).

image host image host

Bella Thorne plays scary movie trivia!

30. června 2015 v 20:47 | Anett |  Interviews

Bellu minulý týden v newyorském studiu TV Guide podrobili menšímu testu - Bella je obrovskou fanynkou hororů, a jelikož nyní hraje v novém seriálu "Scream" (ano, sice hned na začátku první epizody její postava zemře, ale když se jí fanoušci na Twitteru začali ptát, zda se tam ještě objeví, tak odpověděla "shhhhh", což znamená jediné..), tak popsali několik legendárních scén z hororů a Bella musela hádat, z jakého filmu to je :D Na její výsledek se můžete podívat ve videu níže :)


Personal Photos // 88.5

30. června 2015 v 19:14 | Anett |  Personal Photos

Instagram fotky
Spoustu fotek z Instagramu z tohoto a předešlého týdne - předešlý týden Bella strávila propagací seriálu Scream a filmu Perfect High v New Yorku, tento týden s tím částečně pokračuje v LA. Samozřejmě se také setkává se svými kamarádkami a Greggem :) Greggova maminka před pár dny slavila narozeniny a Bella se zúčastnila i oslav s Greggovou rodinou, takže zřejmě spolu opravdu chodí.. :) V celém článku jsou také fotky z ostatních akcí, které Bella v uplynulém týdnu navštívila. Většinou ji doprovázel Gregg, nebo její kamarádky Alexa, Bella a Kailey, které můžete vidět na fotkách po jejím boku. Bella byla včera v LA hostem v pořadu The Lowdown, a jelikož nyní propaguje především seriál Scream a film Perfect High, udělali si z ní legraci. Bellu vylekali tím, že otevřela dveře, za kterými byl "někdo" v masce, tak jako v seriálu Scream - pro Bellu však bylo překvapením, že v oné masce byl ukrytý Gregg Sulkin - v celém článku je také fotka "s maskou" (Greggem) :D :) Fotky jsou převážně z newyorských akcí. Je tady také jedna smutná informace - na 4. fotce od konce (ne od konce celého článku, pouze od konce "instagram fotek") je starší fotka Belly z počátku natáčení seriálu Shake It Up. Má to svůj důvod. Zemřel Chris Thompson, tvůrce celého seriálu "Shake It Up", s kterým si byla Bella opravdu velmi blízká. RIP.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

BuzzFeed New York shot by Jon Premosch 2015

30. června 2015 v 18:06 | Anett |  Photoshoots 2015

Bella minulý týden v New Yorku nafotila photoshoot pro BuzzFeed. V tomto outfitu nafotila už také další photoshoot, ale přesto je tenhle dost odlišný. Především první fotografie je dost upravená, ale i tak to Belle na fotkách moc sluší :)

image host image host

zákulisí
image host image host image host

Scream's Bella Thorne Gets PRANKED! | The Lowdown with Diana Madison

30. června 2015 v 16:29 | Anett |  Interviews

Bella byla včera v LA hostem v pořadu The Lowdown, a jelikož nyní propaguje především seriál Scream a film Perfect High, udělali si z ní legraci. Bellu vylekali tím, že otevřela dveře, za kterými byl "někdo" v masce, tak jako v seriálu Scream - pro Bellu však bylo překvapením, že v oné masce byl ukrytý Gregg Sulkin :D :)


Snapchat // 01.4

30. června 2015 v 12:32 | Anett |  Snapchat

Bella přidávala na svůj Snapchat fotky i videa především předešlý týden, který strávila v New Yorku, kde propagovala seriál Scream a film Perfect High. Některé fotky jsou už také z LA, třeba s Greggem Sulkinem a dalšími kamarády :) Více fotek v celém článku.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

‘Perfect High’ Premiere and Periscope Party in LA (27.6.2015)

29. června 2015 v 18:37 | Anett |  Appearances 2015

V sobotu 27. června byla premiéra filmu "Perfect High", ve kterém Bella hraje hlavní roli. K této příležitosti se konala párty s herci a jejich nejbližšími. Fotek sice moc není, ale Belle to opravdu moc slušelo, ty fotky s Danielou Bobadilla, nebo Greggem Sulkinem jsou prostě zlaté :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

At Late Night with Seth Meyers (25.6.2015) - video

29. června 2015 v 15:58 | Anett |  Interviews

Bella ve čtvrtek 25. června navštívila kvůli propagaci nového seriálu "Scream" v New Yorku televizní talkshow "Late Night with Seth Meyers". Na YouTube byla zveřejněna tato dvě videa. V prvním videu se mluví o tom, že Bella vlastně ani nebyla narozená, když původní film "Scream" měl premiéru :D Dále zmiňují také její followers na Twitteru a fanoušky :) Ve druhém videu se Seth ptá Belly na její tipy při focení selfie, a nakonec se dokonce společně vyfotí polaroidem :D Bella také mluvila o svých psech, nebo festivalu Coachella, který každý rok navštěvuje :) Videa rozhodně stojí za to, moderátor je perfektní a opravdu vtipný :D :)


Bella Thorne PeriscopeTV Perfect High Premiere Party

29. června 2015 v 11:31 | Anett |  Interviews

V sobotu 27. června se konala premiéra filmu "Perfect High" a k této příležitosti také párty, na které se objevili herci a jejich nejbližší. Bella s sebou vzala kamarádky a samozřejmě také Gregga Sulkina. Prozatím byl zveřejněn tento rozhovor, který trvá 45 minut. Bohužel není moc kvalitní a mně ani nevyhovuje ten "rozměr" videa, ale co se dá dělat. Nemůžu si pomoct, ale Bella a Gregg jsou tak zlatí! :)


"Perfect High" Portraits by Sara Jaye Weiss 2015

29. června 2015 v 11:12 | Anett |  Photoshoots 2015

Photoshoot, který byl pořízen v LA v den premiéry filmu "Perfect High" - v sobotu 27. června. Autorkou fotografií je fotografka Sara Jaye Weiss, která Bellu už mnohokrát fotila. Na jejích fotkách Bella vypadá vždycky tak přirozeně, jsou nádherné :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne