Duben 2015

Out and about with Tyler Posey, LA (27.4.2015)

29. dubna 2015 v 22:08 | Anett |  Candids 2015

V pondělí 27. dubna Bellu zastihli paparazzi v LA s jejím kamarádem, kterým není nikdo jiný, než herec Tyler Posey (seriál Teen Wolf). Samozřejmě se toho bulvár hned chytl a začaly se objevovat články typu, že má Bella nového přítele apod.. To Bellu samozřejmě rozzuřilo a sama na Twitter napsala, že někdy se člověk takhle na ulici opravdu bojí fotografů, kteří jej znervózňují, že se prostě potřebuje někoho chytit. Také napsala, že s nikým nerandí. Nechápu proč něco takového píší, když navíc spletli jméno Tylera za jiného kamaráda Belly.. je to její soukromí, měli by to respektovat. Samozřejmě Bella vypadala úžasně, moc se mi líbí ten její květovaný top :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Leaving Chateau Marmont in West Hollywood (26.4.2015)

28. dubna 2015 v 21:17 | Anett |  Candids 2015

Dnes pro změnu vůbec nejsou nové osobní fotky s kamarády Belly, ale tentokrát paparazzi fotky! Bella před natáčením dalších projektů tráví opravdu veškerý čas s přáteli a už jsem se sama divila, že ji nikde takhle nezastihli fotografové.. A je to tady :D Podle mě by ji neměli otravovat při takových osobních chvílích, ale tak alespoň se objevila nějaká novinka. Tyto fotky byly pořízeny při odchodu z Chateau Marmont, kam Bella zavítala se svými dvěma kamarády, kterými je Shamari Maurice a Harry Brant, v neděli 26. dubna. Bella měla růžové šaty, které jí opravdu dost slušely, navíc se mi moc líbí její sluneční brýle a taška..vlastně i boty! Celý outfit na ní vypadal naprosto úžasně :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Personal Photos // 87.2

26. dubna 2015 v 22:32 | Anett |  Personal Photos

Předtím, než Bella zase odjede natáčet seriál Scream a film, o kterém prozatím nic nevíme, si užívá celé dny volno s přáteli. Proto jí nemůžeme mít za zlé, že jedinou novinkou jsou pouze osobní fotky s jejími přáteli :) Na fotkách níže je s Bellou např. její kamarád Gregg Sulkin (herec ze seriálu Faking It, kdysi hrál i ve WOWP na Disney), Ryan Nassif, nebo třeba Shamari Maurice :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

Personal Photos // 87.1

24. dubna 2015 v 19:55 | Anett |  Personal Photos

fotky z Instagramu
Tohle je velká směsice nových osobních fotek - především pořízených v dubnu. V celém článku najdete všech 60 fotek! :) Některé jsou z festivalu Coachella, jiné s fanoušky, s kamarády, z akcí a také z různých párty s přáteli :D Bella na všech fotkách vypadá úžasně, dost se mi líbí především ty první 3 fotky, jsou takové typicky letní :)
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

The MTV 2015 Upfront Presentation in NYC (21.4.2015) - video

24. dubna 2015 v 19:12 | Anett |  Appearances 2015

V úterý 21. dubna Bella představovala nový seriál MTV, který nese název "Scream". Nyní byl zveřejněn také rozhovor, kde o samotném seriálu mluví, o tom, jak jej natáčela apod. :D Myslela jsem si, že to bude čístě hororový seriál, ale vzhledem k tomu, že i samotná Bella říká, že je to také drama, tak by se mi to nakonec mohlo líbit.. :)


The MTV 2015 Upfront Presentation in NYC (21.4.2015)

23. dubna 2015 v 21:13 | Anett |  Appearances 2015

Na začátku tohoto týdne byla Bella v New Yorku. V úterý 21. dubna se zúčastnila akce MTV, na které zase představovala nový hororový seriál "Scream", který televizní stanice MTV uvede na své obrazovky na začátku léta (zatím pouze pilotní epizodu). Jsem moc ráda, že si tam zahrála také Bella, a že propagaci tohoto seriálu svěřili právě jí :) Na pódiu jí také pomohl herec Tyler Posey (seriál Teen Wolf), který se v seriálu Scream zřejmě také v nějaké roli objeví. Jsem nadšená, že má Bella fotku s herečkou Katie Stevens, Katie totiž ztvárnila jednu z hlavních rolí v mém oblíbeném seriálu Faking It (seriál také vysílá stanice MTV)! :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Leaving the 7th Annual Shorty Awards in NYC (20.4.2015)

23. dubna 2015 v 21:04 | Anett |  Candids 2015

Fotky z odchodu z udílení cen Shorty Awards v New Yorku, které se konalo v pondělí 20. dubna. Jde vidět, že Bella měla dobrou náladu :) Aby ne, když získala cenu v kategorii nejlepší herečka! :D :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

7th Annual Shorty Awards (20.4.2015)

22. dubna 2015 v 20:40 | Anett |  Appearances 2015

V pondělí 20. dubna se Bella zúčastnila udílení cen Shorty Awards. A nejenom to..jak už jsem psala v TOMTO článku, Bella díky hlasům svých fanoušků získala cenu za nejlepší herečku! ZDE jsou také videa z předávání ceny Belle :) Bella vypadala opravdu nádherně, ten střih jejích šatů je zajímavý a barva je jako stvořená pro zrzky :D :) A navíc jí to ladilo i s kobercem a pozadím! :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

7th Annual Shorty Awards (20.4.2015) - Video

21. dubna 2015 v 19:50 | Anett |  Appearances • Videos

V TOMTO článku jsem psala o tom, jak Bella zvítězila v kategorii "Nejlepší herečka" na udílení cen Shorty Awards. Tyto ceny se udílely včera a již nyní jsou zveřejněna čtyři kvalitní videa. První je rozhovor z koberce, kde Bella říká, jak se těší a ve druhém jí YouTuber Tyler Oakley předává cenu :) Ale celkem mě překvapilo, že to obecenstvo nijak neprožívalo, ani moc netleskali..i když chápu, že to nejsou nijak moc důležité ceny :D Pro Bellu je to ale velký úspěch :) Bella ve videu také děkuje za hlasy Bellarinas a Bellarinos (fanouškům), za ty roky si vybudovala opravdu silnou fanouškovskou základnu! :) Ve třetím a čtvrtém videu předává naopak Bella ceny výhercům :)


BELLA WON SHORTY AWARDS!! + "The DUFF" DVD Release date

21. dubna 2015 v 18:01 | Anett |  News

Obrovská novinka! Mám pocit, že jsem vám o tom ani nepsala, protože jsem to nebrala moc vážně, i když jsem pro Bellu hlasovala, ale tohle jsem opravdu nečekala! Bella byla tento rok (ale to i v minulých letech) nominovaná fanoušky do několika kategorií cen Shorty Awards. Nakonec se dostala díky všem hlasům fanoušků až do užší nominace v kategorii herečka, kde jich zbývalo přibližně pouze 7 nejlepších. Včera se konalo udílení cen Shorty Awards a...panebože, BELLA VYHRÁLA KATEGORII ZA NEJLEPŠÍ HEREČKU! Na Vine je také krátké video, ve kterém při děkovačce říká, jak má ráda Bellarinas a Bellarinos (své fanoušky) :) Video zde: https://vine.co/v/eaqW775jQW9!
Další novinkou je, že film The DUFF výjde na Digital HD 26. května a 9. června na Blu-Ray a DVD! Mně to připadá naprosto úžasné, moc doufám, že film na DVD někdy vydají také u nás, když ho teda nedávali v těch kinech..
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne