Únor 2015

The DUFF Featurette - Madison (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

28. února 2015 v 21:59 | Anett |  The DUFF

Bylo zveřejněno video o postavě Madison, kterou Bella ztvárnila ve filmu The DUFF. Ve videu jsou přímo exkluzivní scény s Madison, které jsme doposud neměli v žádné jiné ukázce možnost vidět. Také tam o Madison mluví samotní herci, včetně Belly :)


Snapchat // 00.5

28. února 2015 v 21:14 | Anett |  Snapchat

Přináším vám další fotky z Bellina Snapchatu z uplynulého týdne! :) Většina (viz. v celém článku) pochází z videí, které Bella na Snapchat natočila, když jela v autě :D Videa byla opravdu vtipná, ale jelikož se bohužel nedají ze Snapchatu videa uložit, tak snad vám postačí alespoň tyto fotky. Poslední fotky pocházejí ze včerejšího focení pro časopis ELLE Canada a čtvrtá fotka od konce je s producentkou Marlene King (seriál Pretty Little Liars), která s Bellou nejspíše na něčem bude spolupracovat - buď bude Bella hrát právě v PLL, nebo v nově připravovaném seriálu Marlene :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

"On Air with Ryan Seacrest" (25.2.2015) - videos

28. února 2015 v 16:27 | Anett |  Interviews

Tak tento rozhovor mě dost pobavil! Jedná se o rozhovor pro rádio "On Air with Ryan Seacrest", který Bella poskytla ve středu 25. února :) Nejenom, že to Belle moc slušelo, ale videa (nebo alespoň to první) opravdu stojí za zhlédnutí. Bella musí házet růže do "koše", a pokud se netrefí, moderátor jí pokládá otázku. Celkem mě mrzí, že rozhovor končí zrovna ve chvíli, kdy mě začal bavit :D Ani jsem nevěděla, že má Bella mobilní číslo na Ansela Elgorta! :D Dokonce mu musí zavolat, protože se ve studiu dohadovali, jak se jeho jméno správně vyslovuje. Ansel hovor bohužel nevzal (celkem by mě zajímalo, jak by reagoval, nebo jestli poté volal Belle zpátky:D), ale i přesto "hovor" svůj účel splnil, jelikož v hlasové zprávě vyslovení jeho jména zazní, haha. Ve druhém videu Bella podporuje svoji kamarádku a kolegyni Zendayu, protože jí někteří začali psát, že měla na Oscarech špatný účes apod.


Is Bella Thorne Going to Be on 'Pretty Little Liars'?

28. února 2015 v 12:27 | Anett |  News

Bella si již v minulém roce psala párkrát na Twitteru s Marlene King a vypadalo to, že něco společně připravují, jelikož se k fanouškům chovali "tajemně" a neodpovídali konkrétně. Nyní je podle mě bez pochyb, že Bella bude na něčem s Marlene spolupracovat, jelikož se před dvěma dny dokonce setkaly! Jednou z možností je, že by hostovala v nějaké epizodě seriálu Pretty Little Liars, což mi přijde velice nepravděpodobné, jelikož seriál bude přeci jenom pomalu ale jistě končit, jedině že by měla opravdu bezvýznamnou a malou roli..

Já se spíše přikláním k verzi, že Bella bude hrát v nově připravovaném seriálu Marlene, který se bude jmenovat "The Perfectionists". Bylo by to naprosto úžasné! Ale musíme počkat, až konečně něco potvrdí/vyvrátí Marlene či Bella. Samotná Bella prozatím na Twitteru sdílela odkaz na článek stránky J-14 o tom, že možná bude hrát v PLL, jelikož se s Marlene setkala, ale nic víc k tomu nenapsala, takže si ještě pořád musíme počkat na reakce :(:D

Autumn's Kiss!

27. února 2015 v 21:02 | Anett |  Autumn Falls

Já když ráno otevřela Instagram a uviděla tuto fotku, myslela jsem, že ani nedojdu do školy :D Byla jsem z toho strašně nadšená (a pořád jsem!) a pořád tomu nemůžu uvěřit :)

Někteří jistě víte, že Bella začala někdy kolem roku 2013 psát svou trilogii knížek Autumn Falls, která je částečně inspirovaná především jejím dětstvím. Na konci minulého roku, 11. listopadu 2014, byla oficiálně vydána první kniha - stručně a jednoduše pojmenovaná jako "Autumn Falls", jelikož hlavní hrdinka nese právě toto jméno. Už v té době jsem četla informaci, že Bella má dávno dopsaný druhý díl a začala psát třetí a..

Je to tady, Bella už má doma hotovou první verzi druhého dílu, který ponese název "Autumn's Kiss"! Já nikdy nepřemýšlela nad tím, že vlastně bude muset další dvě knihy pojmenovat rozdílně od prvního dílu, prostě jsem to brala jako Autumn Falls, ale opravdu se nemůžu dočkat, až nám Bella prozradí, kdy knihu vydají! :) Z té obálky jsem úplně paf, a to jsem si myslela, že tu první obálku nemůže nic předčit. Mýlila jsem se, je nádherná!

Kniha bude rozhodně vydána ještě tento rok, to není pochyb :) Když Bella dostala domů svůj první výtisk prvního dílu, byl konec července a v listopadu měla kniha pevně stanovený datum vydání, takže teď je trošku jiná situace, vše zveřejnila bez jakýchkoliv varování.. Každopádně bych si přála, aby vyšla v květnu, to bych měla krásný dárek k narozeninám O:) Nebo respektive do konce léta by to bylo úžasné! :D Nemůžu se dočkat!!!

image host

Bella Thorne on playing mean girl to Mae Whitman in The Duff at Jimmy Kimmel Studio Hollywood

27. února 2015 v 20:40 | Anett |  Candids Videos

Bellu v úterý 24. únoru při odchodu z "Jimmy Kimmel Show" zastavili zase paparazzi a sběratelé autogramů/fanoušci. V těch šatech vypadala opravdu božsky, padly jí dokonale :) Mám tady dvouminutové video, ve kterém můžeme vidět, jak to probíhalo.


Bella Thorne: Not So Very Nice When Dealing With 'The DUFF'

27. února 2015 v 20:30 | Anett |  Interviews

Rozhovor Belly pro FOX 11 Los Angeles, který poskytla ve středu 25. února. Samozřejmě se týká filmu The DUFF, který je nyní v amerických kinech, Bella má díky němu zase spoustu akcí, a tedy i novinek :)


"Jimmy Kimmel Show" (24.2.2015) - video

26. února 2015 v 22:18 | Anett |  Interviews

Tak na tohle jsem se opravdu neuvěřitelně těšila! :D Bella byla v úterý 24. února hostem ve známé "Jimmy Kimmel Show" a jak jinak, samozřejmě tam byla naprosto úžasná. Videa si prostě musíte pustit, to stojí za to! Ručím vám, že se minimálně jednou musíte alespoň pousmát :D V prvním videu jí Bella cibuli (pro některé z vás je tato informace možná novinkou, ale ona dokáže na posezení sníst i celý citrón) a ve druhém popisuje svůj zážitek, kdy se setkala se svým oblíbeným hercem, kterým je Christian Bale :) Já nemůžu z těch jejích obličejů, jak ukazuje, jak se zatvářila, když řekl: "To je přece Bella Thorne, ze Shake It Up!", haha :D

Osobní fotky
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

"On Air with Ryan Seacrest" (25.2.2015)

26. února 2015 v 22:16 | Anett |  Appearances 2015

Bella ve středu 25. února navštívila studio rádia "On Air with Ryan Seacrest", kde také poskytla rozhovor. Tyto fotky jsou opravdu nádherné! :) O samotné video (rozhovor) se s vámi podělím až zítra, jelikož se nashromáždilo opravdu dost novinek a dnes bylo článku už dost, sami byste si to všechno nepřečetli, tak se máte alespoň na co těšit na zítřek :)

image host image host image host image host image host

Heading to a studio in LA (25.2.2015)

26. února 2015 v 22:01 | Anett |  Candids 2015

Bellu ve středu 25. února zastihli fotografové při příchodu do jednoho losangelského studia. Bella toho dne poskytla rozhovory hned dva - pro FOX 11 Los Angeles a pro rádio On Air with Ryan Seacrest, takže bohužel netuším, do jakého studia měla zrovna namířeno. Ani její outfit nám neporadí, protože se včera na druhý rozhovor ani nepřevlékala :) Ach jo, kéž bychom mohli nosit takové oblečení i tady v únoru! Tady by Bella umrzla :D Ale vypadala nádherně, kdo by jí nezáviděl ty její dlouhé nohy a krásné vlasy :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne