Leden 2015

Personal Photos // 84.5

31. ledna 2015 v 15:50 | Anett |  Personal Photos

Od té doby, co je Bella v Kanadě ve městě Victoria (kvůli natáčení filmu Chasing the Tiger), jsou jedinou novinkou osobní fotky. V tomto článku jsou fotky především s fanoušky z letiště a také fotky z tanečních zkoušek a fotky s kolegy z filmu. Netuším, zda jsou ty taneční zkoušky k filmu, jelikož film se začíná natáčet až zítra, v neděli 1. února. Jsem na to celkem zvědavá..že by se i v dramatu vyskytla nějaká taneční scéna? No, nechejme se překvapit, vždyť prozatím ani nevíme, o čem film pořádně bude a koho Bella ztvární. Na posledních fotkách je výhled z pokoje (při východu/západu slunce), kde Bella s maminkou Tamarou aktuálně přebývá a také jedna nová společná fotka Belly a Tamary :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Nové fotky z natáčení neznámého filmu (první fotka) a filmu Big Sky (2. a 3. fotka)
image host image host image host

Australian Day with Alexander movie

31. ledna 2015 v 14:41 | Anett |  Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

V pondělí 26. ledna byl Australian Day, což je australský státní svátek. Film "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" s Austrálií úzce souvisí, jelikož hlavní hrdina Alexander má Austrálii ve velké oblibě. Proto bylo v pondělí zveřejněno video, ve kterém hlavní herci a také Bella Thorne mluví o herci jménem Ed Oxenbould, který ztvárnil právě malého Alexandra. Ed totiž pochází z Austrálie a do filmu se musel naučit i americký přízvuk :)


At the Victoria Island Airport in British Columbia (28.1.2015)

30. ledna 2015 v 0:12 | Anett |  Candids 2015

Ze středy 28. ledna se objevilo několik paparazzi fotek z letiště ve městě Victoria v Kanadě, kam Bella přiletěla natáčet film Chasing the Tiger. Prozatím se herci pouze připravují a zkouší, natáčení začne naplno probíhat od 1. února :) Bella zase vsadila na černý outfit, který byl rozhodně skvělou volbou! Na některých fotkách z letiště můžeme navíc vidět i její maminku Tamaru, která v náruči drží Belliného pejska Kingstona.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Personal Photos // 84.4

29. ledna 2015 v 23:58 | Anett |  Personal Photos

Dnešní várka osobních fotek byla pořízena v Kanadě a před odjezdem do Kanady. Bella totiž v kanadském městě Victoria začíná natáčet film Chasing the Tiger. Na všech fotkách vypadá úžasně, na třetí je dokonce se svými kolegy z filmu, mezi které patří Israel Broussard, Ross Butler a Daniela Bobadilla. :) Na některých fotkách má Bella zřejmě také připínající růžové pramínky do vlasů (např. na páté a šesté fotce). Nejprve jsem si myslela, že si Bella nechala nabarvit vlasy, jelikož to tak měla už na konci roku 2012, ale podle nejnovějších fotek (1.-3.) můžeme usoudit, že to opravdu nebylo pravé :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host

Chasing the Tiger - Production Listing | Backstage

28. ledna 2015 v 18:51 | Anett |  Perfect High

Je teprve leden a Bella začíná natáčet nový film! Právě dnes, ve středu 28. ledna, je Bella na cestě do města Victoria v Kanadě, odkud by se poté mělo podle zdroje natáčení filmu přesunout do Vancouveru. Prozatím se o filmu moc neví, ale můžu vám poskytnout první informace.

Film se jmenuje Chasing the Tiger a k jeho ději máme pouze informaci, že by se mělo jednat o drama a také následující krátký popis: "Poté, co se na vedlejší koleji stane zranění, atletická hvězda se začíná obracet na drogy."
Bella má roli potvrzenou, jen prozatím nevíme, koho přesně ve filmu ztvární. Ve filmu se po jejím boku objeví herci Israel Broussard, Ross Butler a také hereřka Daniela Bobadilla. Natáčet se začíná 1. února 2015 ve městě Victoria a film by ani neměl jít do kin. Má být odvysílán na americkém televizním kanálu Lifetime, což by znamenalo, že by byl alespoň rychleji dostupný pro nás ke stažení :)

Bella ještě před odjezdem zveřejnila několik fotek, na kterých má ve vlasech nové růžové pramínky. Zajímá mě, jestli to nějak souvisí s její rolí.. No snad se to brzy dozvíme :) Bella měla růžové pramínky už na konci roku 2012 (můžete si to připomenout v TOMTO článku), takže to možná udělala ze své vlastní vůle. Stejně mi připadá divné, že by si to nechala nabarvit zrovna před natáčením. Určitě to bude mít nějakou spojitost!:)

EDIT: ZŘEJMĚ SE NAKONEC JEDNALO POUZE O PŘIPÍNAJÍCÍ PRAMÍNKY DO VLASŮ.

image host image host image host image host image host
image host image host image host

Bella Thorne: First Time in NY = SNOW!

28. ledna 2015 v 18:29 | Anett |  Other Videos

Před pár dny jsem přidávala krátký "rozhovor" Belly, který se týkal také newyorské pizzy, kterou Bella zbožňuje (článek si můžete připomenout ZDE). Dnes bylo zveřejněno další minutové video! Podle mě slouží pouze k propagaci představení Alenka v říši divů, které se bude od jara hrát na Broadwayi, jelikož Bella nahrála hlas pro loutku Alenky (v originále Alice). V tomto videu Bella popisuje svůj zážitek, kdy se poprvé podívala do New Yorku. Podle jejího vyprávění měla přibližně 5 roků a přijela se do NY podívat s rodiči. Předpověd počasí hlásila, že nebude snažit, a tak si říkali, že zrovna když jsou v NY, tak neuvidí sníh (Bella se narodila na Floridě, později se přestěhovali do Los Angeles). Pak však přišla Bellina sestřička a řekla, ať se všichni podívají ven, že sněží :) Pro malou Bellu to muselo být v tu chvíli úžasné, vidět poprvé v životě sníh!


Personal Photos // 84.3

27. ledna 2015 v 21:12 | Anett |  Personal Photos

Další várka osobních fotek z Instagramu. Na první fotce je se svým pejskem Kingstonem strašně zlatá :) Bella už zase posilovala - viz. druhá fotka. Další fotky jsou s B-inými nejbližšími. Šestá fotka mě neuvěřitelně okouzlila. :) Na sedmé je fotomontáž Belly - má na fotce tetování a tak :D Na osmé a deváté je konverzace, kterou Bella a Joe Jonas vedli pod jednou z B-iných fotek na Insta. A na poslední fotce je nový plakát k filmu The DUFF, který je umístěn v tak obrovském rozlišení v jednom americkém nákupním centru.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

The DUFF Official Trailer #4 (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy HD

26. ledna 2015 v 23:10 | Anett |  The DUFF

Doposud jsme měly pouze "ukázky" k filmu The DUFF, nyní už je zveřejněn celý oficiální trailer :) Bella tu mrchu Madison zahrála opravdu bravurně, zírám s otevřenou pusou! Nemůžu se dočkat, až se na film někdy kouknu, tenhle trailer mě opravdu oslovil a na film se těším snad víc, než kdy předtím :) Ani jsem netušila, že se Bella v tomto filmu musela políbit se svým kolegou Robbiem Amellem :D


Návštěvnost (19.01. 2015 - 25.01. 2015)

26. ledna 2015 v 22:39 | Anett |  Návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden (19.01. 2015 - 25.01. 2015) je:
Pondělí: 41
Úterý: 42
Středa: 32
Čtvrtek: 34
Pátek: 48
Sobota: 64
Neděle: 72

Celkem: 333
Díky, lidi :)

"The Duff" Stars Defend Kylie Jenner's Controversial T-Shirt

25. ledna 2015 v 15:39 | Anett |  The DUFF

Ze středeční (21. ledna) propagační akce k filmu The DUFF máme první rozhovor s Bellou a jejími hereckými kolegy z filmu! Je opravdu krátký, Bella tam říká o svém nápise na tričku a pak tam Mae Whitman a Robbie Amell mluví o názvu filmu apod. :) Film má za měsíc premiéru v USA, takže si myslím, že takových videí bude mnohem více!

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne