Prosinec 2014

Personal Photos // 83.4

30. prosince 2014 v 23:59 | Anett |  Personal Photos

Bella nyní samozřejmě nemá moc novinek, ale alespoň tady mám pár nových osobních fotek :) První dvě jsou z 25. prosince s rodinou a přáteli. Na třetí fotce je dárek od maminky, na čtvrté dárek od sestry Dani. Na páté fotce můžeme vidět růže, nejspíše jí je daroval její přítel Tristan. Bella dnes zveřejnila na Instagramu také nové krátké video se svou kamarádkou Alexou Yarnell - holky se snažily vyfotit společné selfie, ale nedařilo se jim zachytit správný úhel světla :D Video si můžete přehrát ZDE.

image host image host image host image host image host
image host

Instagram Video (30.12.2014)

30. prosince 2014 v 23:57 | Anett |  Other Videos

První "video", o které se chci s Vámi podělit je vlastně sestřih 15 společných fotek Tristana a Belly, který zveřejnila Bella - 25. prosince totiž Bella a Tristan Klier oslavili výročí - jsou spolu již tři roky! Moc gratuluji! Video je ke zhlédnutí ZDE.

Bella dnes zveřejnila na Instagramu také nové krátké video se svou kamarádkou Alexou Yarnell - holky se snažily vyfotit společné selfie, ale nedařilo se jim zachytit správný úhel světla :D Video si můžete přehrát ZDE.

Návštěvnost (22.12. 2014 - 28.12. 2014)

30. prosince 2014 v 23:54 | Anett |  Návštěvnost

Návštěvnost za minulý týden (22.12. 2014 - 28.12. 2014) je:
Pondělí: 76
Úterý: 70
Středa: 56
Čtvrtek: 42
Pátek: 43
Sobota: 55
Neděle: 55

Celkem: 397
Moc děkuji :)

3 years of Bristan

28. prosince 2014 v 18:00 | Anett |  News

Ve čtvrtek 25. prosince oslavili Bella a její přítel Tristan Klier jejich společné výročí - už jsou spolu 3 roky! Jsou spolu dokonalí, je neuvěřitelné, že v jejich věku (i přes pár neshod) mají tak krásný vztah.. :)

VIDEO, KTERÉ BELLA ZVEŘEJNILA K JEJICH VÝROČÍ NA INSTAGRAMU


Personal Photos // 83.3

26. prosince 2014 v 0:54 | Anett |  Personal Photos

Ani nevíte, jak jsem se těšila, až přidám tento článek :) První fotka je z pondělní oslavy narozenin jejího bratra Remyho. Následující dvě fotky jsou pouze selfie Belly, ale nádherná! :) Na čtvrté fotce je Bella v nemocnici se svým přítelem Tristanem, na páté fotce je zachycená její kopřivka - fotky pocházejí z úterý 23. prosince, pokud chcete o Bellině zdravotním stavu vědět více, ZDE jsem zveřejnila článek.
No a zbytek fotek je z 24. prosince, kdy se všichni její přátele sešli u Belly doma a společně pekli a tak :) Z fotek přímo sálá vánoční atmosféra. Jsou to opravdu překrásné fotky, hlavně ty s Tristanem :) Na fotkách je mimo jiné i Bella Pendergast, Kailey Swanson, Alexa Yarnell, Chloe Pendergast, Cameron Klier, Remy Thorne, kamarád Justin a další včetně Belliných domácích mazlíčků :)
!BELLA A TRISTAN JSOU SPOLU JIŽ 3 ROKY (výročí mají 25.12.), ZDE JE VIDEO, KTERÉ BELLA ZVEŘEJNILA K JEJICH VÝROČÍ!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Bella a její aktuální zdravotní stav

26. prosince 2014 v 0:20 | Anett |  News

Touto zprávou jsem tady na Štědrý den nechtěla strašit. Na úvodní fotce tohoto článku můžete vidět Bellu se svým přítelem na nemocničním lůžku. Tuto fotografii zveřejnila Bellina maminka Tamara asi o dva dny nazpět. Spekulovalo se o alergické reakci, ale bohužel se nedalo nic potvrdit, dokud se na Twitteru neozvala zase sama Bella. Ještě v úterý 23. prosince na Twitter psala, že je "stále nemocná", ale my samozřejmě nevěděli, co si pod tím představit..a potom Tamara zveřejnila tuto fotku, která nás opravdu vyděsila. Naštěstí Bella na Twitteru odpověděla na pár dotazů a vše nám objasnila, v tomto článku to celé shrnu :)

Bella byla opravdu nemocná. Měla streptokokovou angínu a dostala těžkou alergickou reakci na léky (EDIT: Tak nakonec to byla alergická reakce na sushi!) - otekl jí celý obličej a dostala kopřivku. Naštěstí už je zpátky doma. Celý den zůstala doma a pekla s rodinou. Její angína je sice už pryč, ale prý stejně kvůli té reakci na léky vypadá strašně, má oteklá ústa a oči a musí nosit dlouhé rukávy. Všechno ji svědí a to nejhorší pro ni je, jak má oteklá ústa :( I přesto poté zveřejnila pár fotek z pečení, těšit se na ně můžete v následujícím článku :) Pořád se necítí příliš dobře, ale k celé té věci si snaží zachovat pozitivní postoj.

Snad naší Belle bude brzy zase lépe! Pokud máte odvahu se podívat na její kopřivku, tak fotografie níže mluví za vše..

image host image host

Flaunt Magazine 2013 - Photoshoot

24. prosince 2014 v 21:00 | Anett |  Photoshoots 2013

Tak jsme se i my, fanoušci Belly, dočkali menšího dárku v podobě photoshootu pro Flaunt Magazine z roku 2013, který se KONEČNĚ objevil! Já na něj upřímně úplně zapomněla :D Celý je nafocený v úžasném prostředí. Před rokem byla k dispozici pouze třetí fotka (viz. níže), a to strašně nekvalitní. Nyní máme těchto 6 nádherných fotek ve vysoké kvalitě a 1 v menším rozlišení :) Ta pátá je opravdu dokonalá! Která z fotek se líbí nejvíce Vám? Co říkáte na celý photoshoot?

image host image host image host image host image host
image host image host

Adventní kalendář ~ 24.12.2014 - Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 1:00 | Anett |  Christmas


Ani nevíte, jakou radost mám z toho, že můžu tento článek zveřejnit, jelikož jsem si myslela, že s nástupem do prváku přestanu blog zvládat. Vlastně jsem spoustě blogerům popřála už včera přes ask, ale ask samozřejmě nemají všichni. Prostřednictvím tohoto článku bych chtěla všem návštěvníkům tohoto blogu popřát příjemné strávení svátků!<3
Doufám, že si to všichni pořádně užijete a dáte mi potom vědět, co jste pod stromečkem našli, co během celých prázdnin plánujete dělat a mnoho dalšího, ráda si přečtu Vaše komentáře :) Přijde mi, že naše "blogová komunita" je jako taková menší rodinka :D Jasně, nevíme všichni o sobě všechno, ale přijde mi strašně milé, jak si každý s každým (nejenom!) na asku přeje šťastné a veselé.. Jsem ráda, že můžu být součástí takové velké rodiny :) Hlavně si dnešek užijte, vždyť tento den je pouze jednou za rok! Tak krásné Vánoce a příjemné prožití celých svátků, lidi!

S láskou, Anett


By the way ~ Pamatujete si na Belliny začátky v seriálu Na parket! (Shake It Up) ? Mám tady alespoň něco vánočního - Bellinu verzi písně Rockin' Around A Christmas Tree a scénu z vánočního dílu SIU :)


Bella Thorne's Weekend Playlist

23. prosince 2014 v 13:33 | Anett |  News

Stránka Yahoo zveřejnila Bellin playlist na víkend - prostě písničky, které ráda poslouchá :) Já nevím, já raději poslouchám jiné interprety, ale třeba zrovna vy objevíte v jejím seznamu svou oblíbenou písničku :) Je to jen taková zajímavost pro zpestření, abyste věděli, co například Bella poslouchá :)

Nash Grier - "OUIJA MOVIE PARODY" with Bella Thorne

23. prosince 2014 v 13:11 | Anett |  Other Videos

Na toto video jsem narazila opravdu náhodou :D Je to krátká parodie na horor Ouija. Vyvolávají tam vlastně dívku, jejíž fotografii mají položenou na stole - a na té fotografii není nikdo jiný, než naše Bella :D Pokud máte čas, tak se podívejte :)

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne