Listopad 2014

'Scream' TV Series: MTV Orders Full Season for 2015

30. listopadu 2014 v 16:17 | Anett |  Scream

Tuto informaci berte prosím trošku s nadhledem. Četla jsem ji na pouze jednom "oficiálnějším zdroji" a Bella se o tom ještě nikde ani slovem nezmínila, takže to vůbec nemusí být pravda. V roce 2015 bude v USA vysílán nový seriál "Scream", údajně od října 2015 na stanici MTV. Již podle názvu můžeme soudit, že se rozhodně nebude jednat o seriál komediálního typu. Mělo by to být inspirováno hororovými filmy "Scream" - v ČR jsou známé pod názvem Vřískot. V říjnu by mělo být odvysíláno 10 epizod. Objevila se informace, že by se Bella měla objevit hned v pilotním (prvním) dílu jako dívka jménem Nina. Tak to jsem zvědavá, zda to bude pravda :) Snad se o tom brzy dozvíme více! Bellina role by měla být jednou z vedlejších, a navíc jsou informace prozatím pouze o pilotní epizodě, tak snad nebude jenom obětí, která se objeví v jednom dílu :D

"Scream" Pilot (TV Episode 2015)
Režie: Jamie Travis
Hrají: Willa Fitzgerald, Bex Taylor-Klaus, Carlson Young, John Karna
Dále hrají: Bella Thorne jako Nina

Magazines Update (Autumn, Winter, Spring, Summer and Autumn 2014/2015)

30. listopadu 2014 v 15:00 | Anett |  Magazines

Slečna Anett byla tak líná, že před začátkem léta zveřejnila jeden článek, kde bylo nahraných pár scanů. Jenže když se potom objevil nějaký nový, tak se jí nechtělo psát úplně nový článek. No a co z toho vzniklo? Nakonec je z jednoho takového krátkého článku článek, který obsahuje všechny fotky časopisů, ve kterých se Bella objevila v květnu až září! A dokonce jsem Vám ani nenapsala, že nové scany byste mohli hledat zrovna v tomhle článku, hm. Takže ani o spoustě scanech nevíte :D Fakt logické, že jsem to přidávala tam jen tak z legrace. No jo, tak se na to můžete podívat alespoň teď. Více v celém článku!:)

Grazia Magazine
image host

WATCH ‘SHAKE IT UP’ STAR BELLA THORNE FLAWLESSLY RAP LIL WAYNE’S ‘6 FOOT 7 FOOT’

30. listopadu 2014 v 14:00 | Anett |  Interviews

Na stránce People's Choice jsou dvě nová videa - rozhovory - s Bellou a jejím přítelem Tristanem. A jsou opravdu krátká. V prvním Bella dokonce rapuje :D Je to opravdu vtipné :) A ve druhém videu říká, jak se její styl liší od jejího stylu na červeném koberci, že je to něco úplně jiného - normálně nosí conversky a tak :)

VIDEA JSOU ZDE


Vánoce na BT-O

30. listopadu 2014 v 7:00 | Anett |  Christmas

Ten rok tolik utekl! No jo, zítra už máme první prosincový den :) A já jsem pro Vás již potřetí měla možnost připravit adventní kalendář, ve kterém budu každý den odkrývat jedno políčko. Tento rok jsem to pojala trošičku jinak, než roky minulé. U předešlých dvou adventních kalendářů jsem Belliny fotky, které byly ukryty v políčkách, vybírala opravdu namátkou. Jen podle toho, jak se mi líbily. Pak jsem ani nevěděla, co k těm fotkám psát a opravdu to mnohdy nedávalo ani smysl a text k fotce např. tvořila pouhá jedna věta. Tomu jsem se tento rok chtěla vyhnout, a tak jsem to pojala úplně jinak. Všechny fotky v kalendáři pochází pouze z tohoto roku. Každá fotka představuje něco významného, co Bella v tomto roce udělala, nebo jednodušše to, co je součástí jejího života. Podle mě je to dobrý nápad, jelikož si i vy můžete každým dnem připomenout, že Bella natáčela například zrovna tento film a že chodí s tímto klukem apod. :) Samozřejmě se mi tam nevešly všechny významné události, jelikož tolik políček na adventním kalendáři ani není :D Ale přesto o další významné události Belly tohoto roku nepříjdete. Zase (už potřetí, stále tomu nedokážu uvěřit!) bude hned 1. ledna 2015 v noci (přesně v 1 hodinu ráno!) zveřejněn souhrn všeho, co se tento rok v Bellině životě událo :) Tentokrát jsem to poprvé psala od jara. Vždycky jsem to psala na poslední chvíli na Silvestra, ale tento rok je opravdu výjimkou. Připadá mi, že tento blog je konečně o level výše, než předešlé roky. To jsem si podle mě ještě ani neuvědomovala pravou podstatu blogování a to, jak moc mě baví sem psát články. A je to také proto, že si nejsem zcela jistá, zda budu mít přístup k internetu. Ale nebojte, vše se včas dozvíte (pokud bude potřeba, tak článek o tom, že mi nejede wifi je přednastaven myslím na 2. prosince, tam se dozvíte vše - ale není to konečné rozhodnutí, může se cokoliv každým dnem změnit a třeba mě tu uvidíte dříve, než se nadějete..nebo taky ne:D), všechno jsem celý listopad přednastavovala, takže Vám žadná informace neunikne. Alespoň je jistota, že každý den bude adventní kalendář :)
Snad si Vánoce na bellathorne-official užijete! Ani nevíte, jak moc jsem ráda, že Vás tak dlouho můžu zásobovat články o Belle a pořád jsem se Vám (snad) nezprotivila :D Budu moc ráda, když budete každý prosincový den tento blog navštěvovat - i kdyby tady některý den novinky nebyly, tak alespoň kvůli tomu kalendáři :)
KAŽDÝ DEN V 9:00 MŮŽETE ČEKAT NOVÉ OTEVŘENÉ OKÉNKO V ADVENTNÍM KALENDÁŘI TOHOTO BLOGU!


Girls' Life Magazine - Photoshoot 2014

29. listopadu 2014 v 13:10 | Anett |  Photoshoots 2014

Photoshoot k zimnímu číslu časopisu Girls' Life Magazine, na jehož obálce Bella bude. Fotek prozatím moc není a ani kvalitou neoplývají, ale jsem moc ráda, že se objevilo alespoň něco :) Ty červené šaty jsou nádherné, Belle skvěle padnou!

image host image host image host image host

Girls' Life Magazine (December 2014/January 2015)

29. listopadu 2014 v 13:00 | Anett |  Magazines

Bella je na prosincovo-lednové obálce amerického časopisu Girls' Life Magazine! Na obálce tohoto časopisu je již poněkolikáté :) Kvalitní máme bohužel pouze scan obálky.. (EDIT: Scany doplněny ve vysoké kvalitě.) Všechny fotky Belly jsou nádherné!

image host image host image host image host image host
image host image host

Personal Photos // 82.6

29. listopadu 2014 v 1:04 | Anett |  Personal Photos

Bella strávila jako každý rok Den díkůvzdání s přáteli a rodinou :) Vypadá to, že spolu strávili příjemný čas. Prvních 5 fotek je z příprav. Můžete si všimnout, že z univerzity dorazila i Bellina nejlepší kamarádka Bella (která je mimochodem rovněž přítelkyní Bellina bráchy Remyho - viz. 5. fotka). A teď se podržte! Sami víte, jak je Tristan (přítel Belly) vysoký. Když se podíváte na šestou, nebo třeba devátou fotku, tak máte možnost zahlédnout také jeho tatínka - a to Bella meří přes 170 cm a má na fotkách ještě boty na vysokém podpatku! :D Všichni z rodiny Klier jsou nějací vysocí, na všech fotkách je jednoznačně poznáte!:D No a kromě celé rodiny Klier samozřejmě dorazila např. i Bellina sestra Dani a její přítel :) Po večeři šli Bella s Tristanem ještě do kina, dělají to tak prý každý rok (viz. předposlední dvě fotky) :) Na poslední fotce je Bellin pejsek Kingston.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

Autumn Falls - preview and fans photos

29. listopadu 2014 v 0:54 | Anett |  Autumn Falls

Tuto složku mám v notebooku uloženou už asi dva týdny a konečně jsem se ji rozhodla zveřejnit. Když probíhaly všechny ty autogramiády Belliné knihy Autumn Falls, tak si ji poté fanoušci začali fotit. Pro představu jsem stáhla pár fotek, abyste věděli, jak kniha vypadá - některé jsou třeba i podepsané a tak :) Fanoušci na autogramiádách také dostávali plakáty s propagační fotkou Belly k této knize, můžete to také vidět na fotkách níže.

!PRVNÍCH 6 SCREENŮ JE UKÁZKOU PRVNÍ KAPITOLY KNIHY AUTUMN FALLS, DALŠÍ UKÁZKA Z PRVNÍ KAPITOLY JE K PŘEČTENÍ A KE STAŽENÍ ZDE!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Bella in Red Band Society (Scenes)

28. listopadu 2014 v 15:23 | Anett |  Red Band Society

Pokud se Vám nechce stahovat celý díl, na YouTube jsou už nahrané všechny Belliny scény ze seriálu Red Band Society. Bella hraje někoho, s kým nemá absolutně nic společného, tak se nelekejte jejího chování, jasné?:D Abych pravdu řekla, tak jsem si chvílemi ani neuvědomovala, že to hraje Bella. Začala jsem ji brát opravdu jako Delaney a bylo to šílené :D Scén je celkem 6 a v každé z nich ukazuje svou postavu z jiného úhlu. Nejsou ani tak dlouhé, takže byste si mohli najít čas a podívat se alespoň na jednu scénu - doporučuji třetí, tam Bella zpívá :)
Více videí v celém článku! Co na Bellinu roli a její herecký výkon říkáte?


Bella Thorne - Everything's Gonna Be Okay (Song from Red Band Society)

28. listopadu 2014 v 15:11 | Anett |  Red Band Society

Jak už jsem včera psala, v seriálu Red Band Society, ve kterém Bella hostovala, je také jedna scéna, ve které zpívá (hraje tam totiž pop star). Tuto scénu budete mít možnost vidět i v následujícím článku se všemi scénami s Bellou z této epizody, ale písničku jsem musela přidat i zvlášť. Bella má tak nádherný hlas! Já už si to pouštím snad po 20, od včerejška mi to pořád zní v hlavě, i když je to tak krátké :D:) Neříkám, že je Bella nějaká obrovská zpěvačka, ale hlas má prostě krásný :) Pod videem je i text celé písničky!


Already got enough
I went down by the ocean
been through waves of emotion
they try to sell me all these things
but love is really all I need
I don't know what they're fussing 'bout
I don't care what they talking 'bout
Everything's gonna be okay
Everything's gonna be okay
I don't know what they're waiting for
I know there's got to be something more
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne