Říjen 2014

360 Magazine [Autumn 2014]

24. října 2014 v 23:31 | Anett |  Magazines

Belle věnovali hned několik stránek v podzimním čísle amerického časopisu 360 Magazine. Scany se objevily rovnou ve vysoké kvalitě, takže nemusíme čekat na žádné kvalitnější, jak to obvykle bývá, a rovnou se můžeme vrhnout do čtení, protože text je opravdu čitelný! Fotky Belly jsou navíc nádherné, rozhodně tam nevypadá na svůj věk. Nemůžu se dočkat, až je také zveřejní samostatně :)


image host image host image host image host image host
image host

'Just Dance' Homecoming in Huntington Park (22.10.2014)

24. října 2014 v 23:25 | Anett |  Appearances 2014

Ve středu 22. října se Bella zúčastnila dalšího Homecoming plesu - tentokrát však ne na střední škole se svým přítelem a kamarády, ale kvůli akci "Just Dance" :) Ty její šaty jsou krásné, skvěle jí padnou! Dokonce se setkala i se zpěvačkou Charli XCX, která je autorkou B-iny písně Boyfriend Material!:) Osobní fotky (a další fotky s Charli XCX) v celém článku.

image host image host image host image host image host
image host

Bella Thorne Lends Her Voice to 'Underdogs'

23. října 2014 v 14:55 | Anett |  Underdogs

Bella nedávno na Twitteru odpověděla, že nemáme ani potuchy, v kolika seriálech ještě bude hostovat a co všechno bude ještě dabovat. A neuběhl ani měsíc a máme tady informaci k dalšímu animovanému filmu, který Bella údajně nadabuje!
Bella se právě připojila k obsazení nadcházejícího animovaného film "Underdogs" (v překladu "Smolaři"), který bude mít premiéru v USA 10.4.2015! Kromě Belly by měli být součástí hvězdného obsazení i Ariana Grande, Nicholas Hoult, Matthew Morrison, Katie Holmes a další. Gratulujeme k novému úspěchu, Bello! Nemůžu se dočkat, snad se bude v nahrávacím studiu potkávat i s Arianou!

Argentinsko-španělský rodinný film sleduje plachého, ale talentovaného hráče stolního fotbalu (Matthew Morrison), který musí bránit své město a svou přítelkyni Lauru (Ariana Grande) od zločinného fotbalisty Ace (Nicholas Hoult) pomocí svých figurek ze stolního fotbalu, které jako mávnutím proutku záhadně přicházejí k životu.

Film režíruje Juan José Campanella. Kromě již zmíněných hvězd by měly své hlasy propůjčit také Rupert Grint, Peter Serafinowicz, Anthony Head, Rob Brydon, Juan José Campanella, Ralf Little, Pablo Rago, Miguel Ángel Rodríguez.

O postavě, kterou má nadabovat Bella, prozatím nic nevíme. Tak snad je to pravda..celkem by mě mrzelo, kdyby to poté zrušili. I kdyby měla nadabovat pouze pár vět, bylo by to prostě úžasné! :)

Out and about, Los Angeles (21.10.2014)

22. října 2014 v 21:50 | Anett |  Candids 2014

Bella byla v úterý 21. října nakoupit se svým kadeřníkem Castillem květiny. Celkem by mě zajímalo, k jaké příležitosti :) Mně přijde strašně úžasné, že mají všude po Los Angeles ty dýně! Také už na Vás dolehla halloweenská atmosféra?:D:) Bella si tentokrát zvolila outfit značky Candie's, jejíž je dokonce tváří. Opravdu neuvěřitelně jí to slušelo, na první pohled by podle mě šlo si tyto paparazzi fotky splést s photoshootem :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

ELLE’s 21st Annual Women (20.10.2014)

22. října 2014 v 21:08 | Anett |  Appearances 2014

Bella se v neděli 20. října zúčastnila akce časopisu ELLE v losangelském hotelu Four Seasons. Tentokrát si zvolila žluté šaty Gucci a své oblíbené botky Jimmy Choo :) Na některých fotkách je s Bellou také např. Liana Liberato, nebo Britt Robertson. Mám obrovskou radost, že má Bella fotku právě s Britt, protože seriál The Secret Circle, ve kterém ztvárnila hlavní roli Cassie, jsem opravdu zbožňovala :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

At a Pumpkin Patch, Toluca Lake (19.10.2014)

22. října 2014 v 19:52 | Anett |  Candids 2014

Bella šla v neděli 19. října se svými přáteli, stejně jako každý rok, vybírat dýně na Halloween :) Ty fotky mají přímo takovou podzimní halloweenskou atmosféru!^^ Bella měla úžasný outfit, od hlavy až k patě byla prostě oblečená perfektně, není nic, co bych jí vytkla! A Belliny high-waisted džíny jsou dokonalé :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Preview of Jersey!

22. října 2014 v 16:43 | Anett |  Call It Whatever

Minulý týden se objevila ta úžasná zprává o tom, že od 17. listopadu bude v USA v prodeji EP deska Jersey a Bella nám nyní poskytla i první ukázku! Níže si můžete poslechnout jednu úplně novou ukázku z této písně a ve druhém "videu" je nahrán další kousek, který Bella zveřejňovala již v létě - bohužel je nekvalitní. Když si videa pustíte hned po sobě, tak to celkem navazuje, takže by to mohla být první půlminuta písně, kterou známe :)
Na YouTube to samozřejmě nedala Bella, ale fanoušci. Bella svou ukázku zveřejnila pomocí Instagramu - a ve videu je sestřih několika fotek, asi 5 je jich dokonce z photoshootu pro album! Kdyby se chtěl někdo podívat (předtím, než ty fotky přidám, což může trvat i pár dní:D), tak video je ZDE :)


Kelsi Dagger Limited Edition Collaboration (16.10.2014)

20. října 2014 v 19:02 | Anett |  Appearances 2014

Bella byla ve čtvrtek 16. října viděna při zahájení prodeje oblečení návrhářky Kelsi Dagger v Los Angeles. Na fotkách můžeme Bellu vidět po boku Rumer Willis (herečka, dcera Demi Moore a Bruce Willis) :) Holkám to moc slušelo!

image host image host image host image host image host
image host image host

Návštěvnost (13.10. 2014 - 19.10. 2014)

20. října 2014 v 18:10 | Anett |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (13.10. 2014 - 19.10. 2014) je:
Pondeli: 50
Utery: 65
Streda: 44
Ctvrtek: 59
Patek: 54
Sobota: 69
Nedele: 66

Celkem: 407
Moc děkuji (:

Personal Photos // 81.7

19. října 2014 v 23:39 | Anett |  Personal Photos

V USA většina škol pořádá "Homecoming", když to stručně shrnu, tak je to prostě ples :) Možná si pamatujete, že Bella se tohoto plesu účastnila minulý rok po boku Tristana. Tento rok to nevypadalo dobře, vzhledem k tomu, že se v srpnu rozešli.. ale jak to tak vypadá, pár Bristan je zpátky! Letošní Bellin Homecoming se konal v sobotu 18. října :) Z těchto fotek mám ohromnou radost, Belle to opravdu moc slušelo a s Tristanem jsou prostě zlatí :) Však se sami podívejte na fotografie!

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne