Říjen 2014

EP Jersey - Tracklist

28. října 2014 v 11:40 | Anett |  Call It Whatever

Ani nevíte, jak ráda se o tuto novinku s Vámi dělím! Bella před půl hodinou zveřejnila na Facebooku oficiální tracklist její EP desky Jersey, která vychází již 17. listopadu. A co myslíte? Dopadlo to přesně, ale úplně přesně tak, jak jsem chtěla! Včera jsem v TOMTO článku vypsala informace o písních, o kterých prozatím víme a také jsem spekulovala (a doufala), aby na EP byly ty písničky, které jsem chtěla, především Boyfriend Material, kterou napsala Charli XCX! OMG, já mám takovou radost! Strašně by mě mrzelo, kdybych si nemohla ty písničky poslechnout..a ona ty moje nejoblíbenější vybrala! To je tak úžasné!:D:) A ten remix Call It Whatever bude podle mě ten, který jsem přidávala včera v TOMTO článku. No já jsem naprosto spokojená!
A co vy? Chybí Vám tam některá z písniček, které jsem zmiňovala ve včerejším článku? Nebo jste 100% spokojeni, stejně jako já? Dejte mi vědět do komentářů!

1-Jersey - Main mix
2-Paperweight - Main mix
3-One More Night - Main mix
4-Boyfriend material - Main mix
5-Call it Whatever (Re-Mix)

Bella Thorne – Call It Whatever (Riddler & Reid Stefan Remix)

27. října 2014 v 21:57 | Anett |  Call It Whatever

Před pár dny byl zveřejněn "Riddler & Reid Stefan Remix" k písni Call It Whatever. Dobře, originál to samozřejmě není, ale uznejte sami, že se jim to celkem povedlo :) Je to docela dost chytlavé a já si to pouštím již po několikáté!

POKUD SI CHCETE REMIX PŘEHRÁT, KLIKNĚTE ZDE - NA TOMTO ODKAZU SE DÁ REMIX TAKÉ PŘÍMO ZDARMA STÁHNOUT!

CSI - Screencaps

27. října 2014 v 20:34 | Anett |  CSI

Konečně jsem měla čas nahrát spoustu screenů z epizody Kriminálky Las Vegas (CSI), ve které Bella hostovala. Brzy čekejte i odkaz ke stažení/zhlédnutí samotného dílu!
Jen menší informace k tomu dokladu, který na jedné z fotek můžete vidět - je to doklad Hannah, postavy, kterou Bella ztvárnila. Ale výška i váha je samozřejmě použita podle pravdy. Když Bella zveřejňovala fotku dokladu na Facebooku, tak připsala, že ve skutečnosti měří ale 5'8". V převedení na jednotky, na které jsme zvyklé, je to asi takto - Bella měří 1,73 m a váží 53 kg. Píšu to jen čistě jako zajímavost, protože vím, že často do komentářů píšete, že Bella musí být dost vysoká. Už jsem to sice jednou myslím psala, ale tím, že to zopakuji, rozhodně nic nezkazím :)
Screencaps ve vysoké kvalitě je něco málo přes 100, více v celém článku!

HQ (vysoká kvalita):
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Návštěvnost (20.10. 2014 - 26.10. 2014)

27. října 2014 v 20:17 | Anett |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014) je:
Pondeli: 54
Utery: 46
Streda: 53
Ctvrtek: 56
Patek: 56
Sobota: 91
Nedele: 93

Celkem: 449
Děkuji :)

Jak je to s albem "Call It Whatever" a EP deskou "Jersey"?

27. října 2014 v 14:00 | Anett |  Call It Whatever

Tak mám pro Vás konečně informace, jak to vůbec s albem Belly je..
Bella písně pro své debutové album nahrávalo opravdu dávno, původně se mělo vydávat již minulý podzim. A než se to celé s Hollywood Records dořešilo, tak Bella přišla na to, že z těch písní, které nahrála, "vyrostla". Nevím, jestli mám být naštvaná, ale možná je to tak lepší. Alespoň si Bella nebude za pár let říkat, že nechala vydat něco, co vůbec nechce, aby nadále propagovala. Každopádně zveřejnila naštěstí na jaře videoklip k písni Call It Whatever, která je podle Belly samotné určena spíše mladším fanouškům :) Takže je jasné, proč chce co nejrychleji vydat tu EP desku Jersey, o které jsem nedávno informovala. Podle mě buď zůstane u té EP a až za dlouhou dobu vydá své album s jinými písněmi, nebo na album nahraje některé nové písně a přidá i starší z EP. Uvidíme, jak to vůbec bude, u Belly nikdy není s vydáním nic jisté. A teď Vám objasním, jak to tedy bude..

Bella o svém albu řekla: "Mé album bylo zrušeno. Cítila jsem, že jsem z několika písní od jejich nahrání vyrostla a potřebuji více času na nahrání nových, ale ten čas právě teď nemám. Takže nyní vydávám 5 písní z těch, které jsou blízké tomu, kým nyní jsem.. Svůj rest doplním později."

A teď něco o spekulacích - které písně se na EP Jersey, které vychází 17. listopadu, vůbec objeví?
Kromě "Call It Whatever", "Jersey" a "Paperweight" jsou potvrzeny na seznamu skladeb pro debutové EP další dvě z prvního projektu Belly s Hollywood Records. Podle mě budou na EP desce ty písní, ke kterým Bella zveřejnila/zveřejní ukázku :) Tady je pár spekulací o tom, které písně Belly by to mohly být:

Call It Whatever - Potvrzeno, první singl, je natočen i videoklip.

Jersey - Propagační debutový singl, je po něm pojmenovaná celá EP deska, Bella jej potvrdila, měl několikrát zmínku na Belliném Twitteru a Bella také zveřejnila jeho ukázky na Instagramu. Bella navíc s touto písní živě vystoupí 16. prosince v Illinois.

Paperweight - Nevydaná nahrávka. Potvrzená, Bella zveřejnila na Instagramu ukázku.

One More Night - Bella zveřejnila ukázku na Instagramu.

Daydream - Není oficiálně potvrzená, ale společnost s autorem písně mluvila na Twitteru. Bella zaslala fotky s názvem skladby na Instagramu, když píseň nahrávala.

Boyfriend Material - Píseň napsala Charli XCX, je to jedna z Belliných oblíbených. Dvakrát ji zmínila na Twitteru.

Skladby jako Break Into My Heart, Drop The Beat, Boomerang a Down Like That (feat. Jacob Latimore), nebyly uvedeny. Píseň "Bad Case Of You" bude nakonec k dispozici nejspíš pouze na soundtracku k filmu "Mostly Ghostly 2", i když měla být původně na albu Belly.

Já strašně doufám, že na EP desce bude remix Call It Whatever /protože originální verzi už známe, to by bylo divné, kdyby ji zveřejňovala znovu, no ne?/, Jersey, Paperweight, One More Night a Boyfriend Material! Zbožňuji Charli XCX a nedokážu si představit, že bych píseň, kterou pro Bellu napsala, neslyšela :(:D Navíc se Bella s Charli v minulém týdnu setkala na Homecoming plesu - že by náhoda, nebo..? Uvidíme. Každopádně mají spolu fotku. Zaujaly mě také ukázky Paperweight a One More Night, tak snad je tam také dá! Proč by jinak zveřejňovala ukázky, kdyby ty písně potom ani nevydala?! To by bylo až moc surové!:D

Co si myslíte vy? Na jaké písně se těšíte/doufáte v jejich vydání? Dejte mi vědět do komentářů!

Sherri Hill 2014

27. října 2014 v 12:20 | Anett |  Photoshoots 2014

Bella zveřejnila některé nádherné fotky z jejího photoshootu pro Sherri Hill. Podle mě je to z toho photoshootu, který fotila v létě (osobní fotky ZDE). Jsem celkem dost zvědavá na další fotky, jelikož Bella na fotkách pro Sherri Hill vypadá vždycky úžasně :)

EDIT: Photoshoot je nakonec určen pro rok 2015, jelikož jsou to šaty pro kolekci roku 2015. Více fotek tedy naleznete TADY.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Taylor Spreitler's Birthday Celebration (25.10.2014)

26. října 2014 v 22:29 | Anett |  Appearances 2014

Před třemi dny slavila herečka Taylor Spreitler své 21. narozeniny a v sobotu 25. října uspořádala narozeninovou oslavu, na kterou pozvala své kamarády a kolegy. Bella zde samozřejmě nemohla chybět :) Fotky se dokonce objevily ve vysoké kvalitě! Bella si zvolila černé šaty a opravdu jí moc slušely. Kdyby někdo nevěděl, tak Taylor je ta ve světlých šatech :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Vyhodnocení kontroly affs.

26. října 2014 v 16:37 | Anett |  Oznámení

Fajn, kašlete na celou kontrolu affs, co jsem se snažila udělat :D:D
Měla jsem 60 affs (protože už předtím jsem jich asi 13 smazala) a dneska jsem si ten seznam pořádně projela a..
Zjistila jsem, že opravdu dost blogů skončilo, nebo je neaktivních, nebo už nemám chuť navštěvovat jejich blogy a číst jejich články, takže..nějak rychle jsem zjistila, že mi zůstane celkem 35 affs. Sice se zapsalo 23, ale to je jedno, nechala jsem si ty, které opravdu chci :)
Jediné, co jsem udělala, je to, že jsem vytvořila 8 ikonek pro má nová sister sites. Většině v elite jsem nechala stejné, jen těm, kteří jsou v elite noví, jsem musela dělat nové :) A top mám napsané ve článku, jako vždy. Pokud chcete vědět, v jaké skupině jste skončili, tak se koukněte SEM.
NOVINKY BELLY ČEKEJTE PO 20. HODINĚ!

One More Night - Preview

25. října 2014 v 20:38 | Anett |  Call It Whatever

Máme ukázku další písně Belly! Jmenuje se "One More Night" a abych řekla pravdu, i když jsem slyšela pouze těchto 14 sekund, tato píseň z alba se mi společně s Paperweight prozatím líbí nejvíce!:) Ano, vím, známe prozatím pouze ukázky, ale.. Nemůžu se dočkat, až to celé zveřejní! Video je z Instagramu (ZDE) z Just Dance Homecoming plesu :)
Song One More Night by se měl objevit na EP desce Jersey, která vyjde již 17. listopadu!


Kontrola affs.

25. října 2014 v 20:37 | Anett |  Oznámení

NEBERU ŽÁDNÁ NOVÁ AFFS, ANI SE NEZAPISUJTE, TOHLE JE POUZE KONTROLA MÝCH AKTUÁLNÍCH AFFS.

Popravdě - mám moc affs. A vždycky když vidím ten strašný počet, tak se mi nechce začít obíhat :D Navíc jsem zde přes léto nebyla a pořád mám ve Vás zmatek. Nejprve jsem si myslela, že to vyřeším tím, že při obíhání projedu vždycky celé menu, zda mě dotyčný stále má v affs a poté se budu dívat, zda ještě neprobíhá kontrola. Hm, po deseti odkazech mě to přestalo bavit. Kontrolu jsem fakt dělat nechtěla, ale musím, některé blogy skončily (a že jich je dost), některé jsem si smazala rovnou, ale jiné mají stále ikonky v menu. A já jakožto puntičkářka chci mít zase všechno perfektní, takže tak.
Tento článek budu stále přidávat mezi nejaktuálnější, tak se nedivte, že je vždycky mezi prvními třemi na mé stránce - komentáře, které jste napsali, zde zůstanou.
KONTROLA TRVÁ DO PONDĚLÍ/ÚTERÝ (27./28.10.)!

Kdo chce zůstat affs?
• přezdívka
• blog
• do jaké byste chtěli kategorie? (nemusím Vás tam ale 100% zařadit)
- top, elite, sister (sister= s těmi si dost rozumím)

KDO NECHCE ZŮSTAT AFFS, NAPIŠTE MI TO ROVNOU DO KOMENTÁŘŮ! UŠETŘÍTE ČAS MNĚ I SOBĚ.
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne