Říjen 2014

Poslední možnost poslat narozeninové přání pro Bellu!

4. října 2014 v 16:00 | Anett |  Oznámení

Narozeninové video pro Bellu je hotové!
Btw.: Prostřednictvím tohoto článku ještě jednou moc děkuji Anny, bez tebe by to nebylo přesně takové, jaké jsem chtěla (a vzhledem k mé povaze bych to asi ani nezveřejnila, kdyby to nebylo "perfektní", díky!) :)

Udělala jsem úvod, přidala části některých videí, doplnila písničku, přidala přáníčka od vás a konečné titulky.
A teď k přáníčkům..já osobně vytvořila dvě a nemůžu se rozhodnout, které tam dát, takže to vypadá, že tam nechám obě :D
A moc děkuji 5 skvělým lidem, kteří mi zaslali přáníčko (Anne, Daiva, Peťuš, Abby a Hanny)!

Video trvá prozatím dvě minuty, ale ještě jej nebudu zveřejňovat, nechám to na zítřek.
Proto máte stále možnost něco pro Bellu zaslat (pokud samozřejmě máte chuť a čas, do ničeho vás nenutím) :) Přáníčka mi ještě posílejte na e-mail anetkaadam@seznam.cz asi do zítřejší 14. hodiny. Nebo spíš takhle - pokud někdo 100% ví, že mi chce ještě něco poslat, tak ať mi do komentářů napíše, ať s ním počítám, jinak nebude mít cenu čekat na něco, co vůbec nepřijde a bude to zbytečná ztráta času, takže v případě, že už nic nepřijde, posunuji uzávěrku do 12:00.
Pokud máte nějaké dotazy, klidně se ptejte, na vaše komentáře vám odepíši co nejdříve :)

Jinak dnes v noci čekejte konečně nějaké nové fotky Belly, jdu to pomalu začít stahovat (v posledních dnech jsem dávala spíše přednost úpravám videa a promazávání affs).

Autumn Falls - Chapter 3 - EN

3. října 2014 v 19:26 | Anett |  Autumn Falls

Překvapení! Bella prostřednictvím stránky Teen Vogue zveřejnila celou třetí kapitolu ze své knihy Autumn Falls (z 1. dílu této trilogie), která v USA vychází 11. listopadu a již nyní je v předprodeji :)
Dost se mi líbí, že to Bella napsala v ich-formě (pokud někdo neví, co to je, tak ich-forma je jedna z form psaní - autor se sám ocitá v daném příběhu, všechny pocity, myšlenky vkládá do jedné z postav, píše jakoby o sobě, vidí příběh z pohledu jedné z postav - "A potom jsem uviděla..." apod.), je jasné, že se inspirovala především svým osobním životem, a tak celý svůj život vložila do života Autumn :) Takové knížky mám opravdu ráda, nemůžu se dočkat, až si ji konečně celou přečtu! Prozatím tady pro vás mám kapitolu v anglickém jazyce - tedy v originále. Nevím, zda to někdy přeložím, ale podle mě si to může kdokoliv hodit do překladače, ne? Já nerada překládám knihy, pak některá slova ztratí význam. Jsem zastáncem toho názoru, že knihy se měly číst v tom jazyce, v jakém byly napsány.. Já teda taky všemu 100% nerozuměla, ale alespoň si procvičím angličtinu a naučím se některá nová slova.:) Tak co, taky jste tak natěšeni na celou knihu?

***

Chapter Three

Lunch offers a welcome relief. At least I expect that to suck. After I finally drop my stuff in my locker, I walk through "the Tube," the long cafeteria building where everyone buys their food. I take my time snagging the least toxic-looking options. Eventually, though, I have to come out to the big grassy courtyard an see the giant sea of strangers gathered in well-established groups at picnic tables or spots on the lawn.

Better to sit alone than stand around looking lost. I head for an empty spot on the grass, off to the side where I won't be noticed. It's Jenna's lunch period back in Stillwater too. Maybe she'll have her phone on.

"Autumn! Autumn!"

I wheel around and see J.J. waving to me, a big smile on his face.

He's with two other people: a scrawny, sandy- blond guy bent over his cell phone, and a short, curvy girl in a clingy tangerine-colored dress. She's sprawled sideways on the lawn, propped up on one elbow.

"Hey, J.J."

"Hey. Autumn, this is Jack Rivers and Amalita Leibowitz, alternatively known as Vicar's Jerk and Await A Zombie Lilt. In keeping with your theory, Amalita's Thing is cosmetics, while Jack's is comic books. In other words, Ames is dedicated to inspiring attraction between men and women, while Jack is dedicated to poisoning it."

"Dude, you're crazy," Jack retorts. "Girls love superheroes."

"Girls love guys who play superheroes in movies," Amalita counters, "not pasty boys who read about them."

"Watch with the pasty," J.J. says. "I prefer vampire chic."

Jack looks up at me for the first time. "Oh, hey-you spit gum on Carrie Amernick's desk in French class. Well done. She's evil."

"Not every girl who rejects you is evil," Amalita says.

Then she turns to me and adds, "Esta como una cabra because she wouldn't go out with him but she went out with J.J."

"You speak Spanish?" I ask.

"Fine, so she's not evil," Jack says. "She just has crap taste."

"Or she likes talking about things other than villainous plans to take over Megalopolis," J.J. says.

"Metropolis, dude." Jack turns to me, but gestures to J.J. "He's a-"

"Yeah?" J.J. cuts him off. "Well, you're a-"

Amalita holds up a hand to ward them off and turns back to me. "Sí. Y tu?"

"Solo un poco," I say. "I'm half Cuban."

"Me too!" Amalita says. "I'm a PuertoMecuadorbano Jew. My mom's side is Puerto Rican, Mexican, Ecuadorian, and Cubano...and my dad won't mix milk and meat."

"With me, it's my dad," I say. "He's-"

Was. He was. I blink back tears and hope they don't notice.

"Give me your face," Amalita says.

That's a bad idea. All she'll do is give me crap about my forehead and I swear I can't handle any more of it.

I also can't handle fighting back right this second, and there's no room in her eyes for a no. I lean forward, and Amalita's earrings and all her bracelets jangle as she sits up and takes my chin in her hands.

"Here's what I'd say," she offers after several long minutes. "You need to stay natural. Swap the lipstick for gloss. Peachy. Kill the eye shadow. Brown liner. Smudge it on top. On the bottom you need powder, the tiniest bit. Right now it's running down your face. Just a little, don't freak out, but it won't do that with the powder. Tiny bit of bronzer right here, on the apples of your cheeks. I see you wearing more, I smack you and take it away. We'll go to the mall after school and get everything you need, fifty dollars tops. Plus a little arnica gel. Put that on your head, ice it up tonight, the lump is gone by morning."

This time I don't even feel the tears coming. I just start to cry.

It's ridiculous. All she did was give me a beauty regimen. Now she probably thinks I'm crazy.

I clench my fists and take a deep shaky breath. Two more and I'm back to normal. I blot my eyes with a napkin and laugh it off. "Sorry," I say. "That was weird."

Amalita, J.J., and Jack exchange a look, no doubt silently figuring out how to slip away and enjoy the rest of their lunch period without the insane new girl. Then Amalita puts her hand on mine.

"We're sorry about your dad," she says softly.

Tears well up again and I have to swallow hard to stop them.

"How did you know?"

"I Googled you," Jack says sheepishly. "Beginning of lunch. J.J. wouldn't keep his mouth shut about you, so-"

He stops talking when J.J. punches his arm. J.J.'s face is the color of his sunburned neck. "There was an article in the paper about your mom's dog rescue," he explains. "It mentioned what happened. I'm really sorry."

I don't know if he means he's sorry about my dad or looking me up, but I guess it doesn't matter. I know the article Jack found. Mom had worked hard to set up the Aventura branch of Catches Falls before we even left Maryland, and she'd been happy to do an interview about it. She just didn't expect them to go with the tragic angle.

It actually feels good that someone here knows, but I can't say that out loud without crying again so I just nod.

"Oh, hell..."

J.J. says it under his breath and at first I think it's about me. Then I realize he's looking at Amalita, who's getting to her feet.

"Taylor!" she cries, waving her arm. "Tee! Hey, it's me! Don't you want to come hang out?"

"She's going to get us killed," Jack mutters.

I follow Amalita's gaze and my stomach turns. She's waving across the lawn to Miss Supermodel from first period. She walks in a pack with a tall blonde, the beast from class, and a couple of his equally beefy friends.

"What's the matter, Tee?" Amalita cries. "Did you lose your hearing and vision along with your memory? I'm right here!"

People everywhere are staring. The blonde looks furious. She and the supermodel have some kind of a conversation, but they're too far away to tell what it is. The guys stand around with their arms folded, like angry bodyguards. Then the blonde shakes her head and walks our way.

"At least she's alone," Jack says.

"Ames, let it go," J.J. advises. "No good will come of this."

If Amalita hears him, she doesn't show it. She waits for the girl with a huge smile on her face.

"What's going on?" I ask J.J.

"That's Taylor Danport," he says, nodding at the blonde. "She and Ames were best friends until exactly three months ago, when Taylor ditched her to start hanging out with Reenzie."

"Reenzie?"

"Marina Tresca. "The brunette."

"She's evil," Jack says.

"For real this time," J.J. says. "It's true."

"What the hell are you doing?" Taylor hisses when she gets close to Amalita. "You're embarrassing yourself."

"I'm not embarrassed at all," Amalita says way too loudly. "Maybe you're the one who's embarrassed because you know what you did."

"Let it go," Taylor says, dropping her voice even lower.

"Let what go?" Amalita asks innocently. "The fact that you're a complete fake? That before this year your new cuate didn't even care that you were alive?"

"Hey there!" Reenzie chirps. I hadn't even noticed her walking this way, but now she's at Taylor's side. She's a couple inches shorter than Taylor, but it's pretty obvious she's the one in charge. She smiles down at J.J. and Jack. "Guys, I don't know if you're aware, but there's still a ban on pit bulls in Miami- Dade County. I'd recommend you get yours to stop barking, or it'll have to be destroyed."

"Hi, Reenzie," Amalita says. "How was your break? Did you talk to Kaitlin? You know, the friend you ditched before you stole away Tee? Or how about Evelyn, the one before her? It's funny, you'd kind of have to be brain-dead to think you'd actually be loyal to anyone."

"Ames. Do you seriously think this makes me want to hang out with you again?" Taylor doesn't wait for an answer. She stalks off.

"Lighter fabrics," Reenzie says to Amalita. "They won't bunch and wrinkle so much in unsightly places." Then she turns to me. "Glad to see you've found your people. Pro tip," she adds, gesturing to my forehead, "you want to take care of that out here. Heat can make breakouts even worse."

As Reenzie joins Taylor, Amalita calls after them, "Hey, Tee! Don't forget I have pictures of you dressed as Super Grover! From last year!" She plops back on the grass and turns on the guys. "What is wrong with you? You didn't stick up for me. What are you, afraid of her?"

"You started it," Jack points out.

"And no, we're not afraid of Marina Tresca," J.J. adds. "But yes, if possible, we'd rather avoid her steroid mafia."

"Ignore them," Amalita tells me as I self-consciously touch my golf ball-sized lump. "Nothing she says matters."

But I can tell by her defiant yet sad expression that it does.

"Hey...did you mean it about hitting the mall after school?" I ask. "'Cause the stuff you were talking about...it sounds really good."

Amalita breaks out a smile. "Meet me at the front door right after eighth period," she says, her eyes smiling. "You will love what happens when you put yourself in my hands."

I kind of already do.

Bella Thorne's voice in "Phineas and Ferb"!

3. října 2014 v 17:14 | Anett |  News

Společnost Disney vydala ukázku k následující epizodě seriálu "Phineas a Ferb" s tématikou Shaun of the Dead. Epizoda se jmenuje "Night of the Living Pharmacists" a je zřejmě inspirována klasickým zombie filmem Night of the Living Dead. Speciální halloweenská hodinová epizoda má v USA premiéru již v sobotu 4. října na Disney Channel.

Kromě obvyklého obsazení v této epizodě mimo jiné hlasy postavám propůjčily George Romero, Noah Wyle, Bella Thorne, Ariel Winter a Cloris Leachman!

Mám obrovskou radost, že Bella kromě animovaného filmu "Snow Queen 2" nadabovala také něco jiného :)

Can u say "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" for 3 times?

3. října 2014 v 16:26 | Anett |  Other Videos

Z úplně prvního dne propagace filmu "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" (sobota 27.9.) v LA bylo zveřejněno video, ve kterém Bella říká 3x co nejrychleji název oné komedie. Oh, já jsem ráda, když to zvládnu vyslovit jednou a pomalu :D A co vy, dokážete vůbec ten název filmu vyslovit?

VIDEO NALEZNETE ZDE


Let's say "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day"!

3. října 2014 v 16:17 | Anett |  Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Z úplně prvního dne propagace filmu "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" (sobota 27.9.) v LA bylo zveřejněno video, ve kterém Bella říká 3x co nejrychleji název oné komedie. Oh, já jsem ráda, když to zvládnu vyslovit jednou a pomalu :D A co vy, dokážete vůbec ten název filmu vyslovit?

VIDEO NALEZNETE ZDE


Hey guys!<3

1. října 2014 v 23:50 | Anett |  Oznámení

Čau lidi!
Fajn, asi si budete myslet, že jsem se totálně pomátla na rozumu, ale já to z hlavy prostě nepustím :D

Celé léto jsem byla bez wifi, kvůli rekonstrukci bytu (stále rekonstruujeme, ale naštěstí už v tomhle bytě, kde aktuálně přebýváme, máme wifi). Když jsem se na internet dostala (např. když jsem byla u babičky, nebo na dovolené), tak jsem přidala novinky a pak znovu napsala článek o pozastavení.

Někdy na konci srpna jsem zase psala takový článek a zmiňovala tam spoustu dalších informací - no a jednou z nich bylo, že bude mít Bella 17. narozeniny - 8. října - a že bych chtěla vytvořit video z přáníček.
Hm, hm. Myslela jsem si, že bude spoustu času..když už byla konečně ta wifi, tak začala škola. Gympl. Něco novýho. Možná jste si všimli, že tolik nepřidávám články a od toho června prakticky neobíhám affs.. Napravím to! Opravdu, co nejdříve! Jakože já se neučím víc než na základce, ale..sama nechápu, co celý odpoledne dělám, vlastně nic, ale prostě nepřidávám novinky tady :D
A i když není čas a video jsem nikdy nedělala, celý září na to pořád myslím. No a před týdnem nám jedna profesorka říkala, že za dva týdny - ve středu 8. října - půjdeme na..."A sakra!" :D:D To bylo to jediné, co mi v tu chvíli prolétlo hlavou.

Zbývá necelý týden do Belliných 17. narozenin, ale tímto článkem vás chci poprosit, abyste poslali alespoň něco pro Bellu - přání, vyfoťte se s něčím, je mi to jedno. Vše posílejte na mail anetkaadam@seznam.cz do neděle - snad se mi ještě podaří z toho něco udělat, vzhledem k tomu, že v pátek jdeme na nějakou akci, takže do školy nic nebude :)

EDIT (ČT 2.10. - 20:04): MOC DĚKUJI ZA PŘÁNÍČKA, KTERÁ JSTE MI STIHLI POSLAT! VIDEO MÁM HOTOVÉ (prozatím trvá 01:40), UŽ JEN ČEKÁM NA PŘÁNÍČKA OSTATNÍCH, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZAPOJIT, TAKŽE STÁLE JE ČAS. PŘÁNÍČKA POSÍLEJTE POKUD MOŽNO DO SOBOTY DO PŮLNOCI - CHTĚLA BYCH TO NAHRÁT UŽ V NEDĚLI, JELIKOŽ JSEM NIKDY ŽÁDNÉ VIDEO NA YOUTUBE NENAHRÁVALA A OBÁVÁM SE, ŽE S TÍM BUDOU PROBLÉMY :D TAKŽE PŘÁNÍČKA STÁLE POSÍLEJTE, ČEKÁM NA VAŠE VÝTVORY A NÁPADY!:D:)


Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day - Press Day 2 (28.9.2014) - Interviews

1. října 2014 v 20:29 | Anett |  Interviews

Bella začala na konci minulého týdne propagovat komedii "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day", ve které ztvárnila jednu z vedlejších rolí. O víkendu se zúčastnila rovnou 2 tiskových konferencí a poskytovala rozhovory (osobní fotky z víkendu - tedy i z těchto akcí - naleznete ZDE). Nyní tady mám 3 videa s rozhovory, které Bella poskytla po nedělní (28. září) konferenci. Kromě filmu Bella mluvila také o debutovém albu, nebo o své knize Autumn Falls :)


Get an Inside Look at Teen Vogue's 12th Annual Young Hollywood Party

1. října 2014 v 19:21 | Anett |  Appearances • Videos

V pátek 26. září byla Bella na Teen Vogue párty v LA (fotky ZDE). Už jsem se obávala, že se žádné video z červeného koberce neobjeví, ale nakonec jej tady máme!:) Belle to moc slušelo.

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne