Červen 2014

Návštěvnost (23.6. 2014 - 29.6. 2014)

30. června 2014 v 16:28 | Anett |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (23.6. 2014 - 29.6. 2014) je:
Pondeli: 66
Utery: 71
Streda: 65
Ctvrtek: 71
Patek: 75
Sobota: 79
Nedele: 86

Celkem: 513
Opravdu moc děkuji :)
Btw.: Vypadá to, že je Bella už v Mexiku. A asi ji neotravují ani paparazzi, protože nejsou vůbec žádné novinky!:D Doufám tedy, že Bella ještě dnes přidá na Instagram alespoň nějakou jednu fotku, ať víme, kde vůbec je..:)

Personal Photos // 77.5

29. června 2014 v 23:34 | Anett |  Personal Photos
Je jasné, že má Bella teď zase aspoň chvilku klidu od natáčení, a tak si jej užívá s přáteli a rodinou. Proto moc novinek v následujících dnech doufám nebude (snad dají Belle pokoj i paparazzi). Mám tady alespoň jednu úžasnou fotku Belly a jejího přítele Tristana - zašli si spolu na zmrzlinu :)
Bella na Twitter psala, že tento týden nevybírá novou "FOTW" (Fave Of The Week), protože bude na dovolené v Mexiku. Doufám, že ji paparazzi opravdu nebudou otravovat a Bella bude mít zaslouženou pohodu :)

image host

More informations about album "Call It Whatever"

29. června 2014 v 23:21 | Anett |  Call It Whatever

"Chtěla jsem album, které by bylo zábavné," řekla Bella Thorne o jejím debutovém albu, které vydá gramofonová společnost Hollywood Records pod názvem "Call It Whatever". "Každá skladba je jiná," dodala Bella.

Album produkovali Alex Cantrell a Bobby Brackins, "Call It Whatever" má mnoho stylů - od 80. let po EDM (Electronic Dance Music). "Každá píseň je o něčem, co jsme já i ostatní teenageři určitě zažili. Láska může mít složité situace," říká Bella.

"Call It Whatever" je hned na začátku alba, jedná se o popový song o těžkém románku. Poté Bella změní tempo při písni "Paperweight", kde se všechny úvahy o lásce pokazí. "Dokonce i když máte hodně přátel," říká,"existují časy, kdy se všichni cítí osamělými."

Skladby jako "One More Night" a "Drop The Beat" ukazují, že Bella má i na taneční písně. Zatímco "Boomerang" ukazuje směs romantického rockového stylu a vášeň Belly pro pop 80. let.

V "Down Like That" se k Belle připojí ve spolupráci zpěvák Jacob Latimore, a pak se vrátí k popu v písních "Boyfriend Material", "Bad Case of You" a "Break Into My Heart". Rytmická píseň "Daydream" má obraz zahrady snů a píseň "Jersey" pomohla napsat samotná Bella, tato píseň je navíc největším překvapením alba, je melancholická a romantická s troškou hip-hopu.

Magic Image [March/May 2013]

28. června 2014 v 21:53 | Anett |  Magazines
Obálka časopisu Magic Image z jara roku 2013, která byla zveřejněna teprve teď. Použili fotku, která byla jako promo k Disney seriálu Na parket! :) Připadá mi to už tak dávno, co tam Bella hrála..:)

image host

NOMINATED FOR 2014 YOUNG HOLLYWOOD AWARDS!

28. června 2014 v 13:00 | Anett |  News

Gratulace Belle!!!
Byly totiž právě oznámeni nominovaní na 2014 Young Hollywood Awards! A Bella získala rovnou dvě nominace! Vyhlášení se bude konat 27. července, již za měsíc! Níže se můžete podívat, v jakých kategoriích je Bella nominována a jakou má konkurenci. Mám radost, protože tohle je snad třetí, nebo dokonce čtvrtá nominace, kterou Bella za poslední dobu získala :)
#SocialMediaSuperstar
· Ariana Grande
· Austin Mahone
· R5
· Chrissy Teigen
· Bella Thorne
· Ashley Tisdale

You're So Fancy
· Cara Delevingne
· Kendall Jenner
· Rita Ora
· Emmy Rossum
· Kiernan Shipka
· Bella Thorne

Personal Photos // 77.4

27. června 2014 v 21:57 | Anett |  Personal Photos
Věřte mi, ale od pondělí se opravdu neobjevilo dostatečné množství osobních fotek, aby to dávalo smysl a byl by z toho vůbec článek!:D To se nashromáždilo zase až dneska..:D Bella včera dotočila všechny scény filmu The DUFF se svou rolí Madison, a proto je dnes z Atlanty zase zpátky doma - v LA. První fotku zveřejnila Bella na Instagram opravdu asi před půl hodinou. Můžeme tam vidět její bránu k domu a překvapení, které na ní zanechali její kamarádi - nápis "Vítej doma, Bello", balónky a tak podobně :) Jsou hrozně milí!^^
Další fotky (je jich 8) jsou z posledních dní z natáčení filmu The DUFF (především z 27. června). Herečka Skyler Samuels, se kterou se Bella během natáčení zkamarádila asi nejvíce, zveřejnila video (ZDE), kde jsou zachyceny některé jejich společné momenty, které již známe z fotek a videí..:)
Byly také zveřejněny dvě starší fotky z příprav photoshootů (10. a 11. fotka) - první je pro Teen Vogue a druhá pro Line Magazine, pro který Bella fotila photoshoot někdy v roce 2013 - všechny tyto photoshooty najdete v rubrikách tady na blogu :)
Pak tady mám ještě starší fotky s B-iným přítelem Tristanem a poslední dvě fotky připomínající, že Bella v úterý získala cenu "Pioneering Spirit Award" od nadace The Thirst Project, která pomáhá zajišťovat pitnou vodu po celém světě. Bella cenu získala za to, že v nadaci pomáhá již od roku 2011.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Runway Photoshoot 2014

27. června 2014 v 21:56 | Anett |  Photoshoots 2014
Fotky z photoshootu, který byl focen na pláži pro známý americký časopis RUNWAY. Fotografkou byla Angelina Venturella. Bella je tam jako mořská panna a strašně jí to sluší! Snad se brzy objeví i fotky v mnohem lepší kvalitě :)

HQ Photos
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

MQ Photos
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

OFICIÁLNÍ BEHIND THE SCENES VIDEO Z PLÁŽE ZDE
+ ZDE je video z focení photoshootu pro časopis RUNWAY na pláži s "ploutví mořské panny"
TADY je rozhovor přímo pro RUNWAY - video trvá přibližně 10 minut, koukněte se

Call It Whatever (Music Video) - 5 mil. views!

27. června 2014 v 21:08 | Anett |  Call It Whatever

Měsíc po zveřejnění videoklipu k písni Call It Whatever má tento videoklip na YouTube přes 5 milionů neuvěřitelných zhlédnutí! Jde opravdu vidět, že Bella má dost silný fandom a Bellarinas ji ve všem podporují<3 O úspěchu videoklipu v počtu zhlédnutí vás budu i nadále informovat, počkáme si však nejprve na další milion..:)

The 5th Annual Thirst Gala - Full Video

26. června 2014 v 15:53 | Anett |  Appearances • Videos

Jak už jsem TADY psala - Bella obdržela cenu Pioneering Spirit Award za to, že je tak dlouho (od roku 2011) součástí kampaně Thirst Project, která si klade za cíl poskytnout pitnou vodu všude na světě. V úterý 24. června se konala akce, kde tyto ceny věnovali "právoplatným majitelům". Bella se nezúčastnila, protože dokončuje natáčení filmu The DUFF v Atlantě (opravdu dokončuje, protože už prý brzy z Atlanty poletí domů), ale když vyhlásili její jméno, tak se (jak už to tak bývá) spojila alespoň přes video :) Cenu ji "předával" její kolega z filmu Blended - Kevin Nealon, také tam o Belle hezky mluví :D Jde vidět, že byla Bella opravdu zrovna na natáčení, protože tam kolem ní všichni pobíhají a tak :D Jsem na Bellu pyšná, ona si to zaslouží ^^ Její přátelé jí navíc natočili krásné video, kde jí gratulují. Mluví tam např. Zendaya, Caroline Sunshine, se kterými Bella natáčela Na parket!, nebo její maskérka a kadeřník Tonya a Castillo, kamarádka Kailey Swanson a další. Mluví o ní opravdu strašně hezky :)
Video z YouTube si dejte přibližně na 3:25:00 (3 hodiny a 25 minut!), pokud chcete slyšet pouze to, co říká Bella, tak na 3:29:40 :)
VIDEO, KDE O BELLE MLUVÍ JEJÍ PŘÁTELÉ SI MŮŽETE PŘEHRÁT ZDE

Bella Thorne Won a Major Award and Her Besties Made an Extra Special Video Congratulating Her—Watch It Here!

25. června 2014 v 15:09 | Anett |  News

V TOMTO článku jsem psala, že by měla Bella obdržet cenu Pioneering Spirit Award za to, že je tak dlouho součástí kampaně Thirst Project. Včera, v úterý 24. června, se konala akce Thirst Project Event, kde tyto ceny věnovali "právoplatným majitelům". Bella se však akce nezúčastnila, protože dokončuje natáčení filmu The DUFF v Atlantě, ale když vyhlásili její jméno, tak se (jak už to tak bývá) spojila alespoň přes video :) Níže máte i fotku, já doufám, že se to video brzy zveřejní na internetu. Bella také svou cenu vyfotila (nejspíš už jí přišla), takže se můžeme podívat. Níže máte tedy dvě fotky. Jsem na Bellu pyšná, ona si to zaslouží ^^ Její přátelé jí navíc natočili krásné video, kde jí gratulují. Mluví tam např. Zendaya, Caroline Sunshine, se kterými Bella natáčela Na parket!, nebo její maskérka a kadeřník Tonya a Castillo, kamarádka Kailey Swanson a další. Mluví o ní opravdu strašně hezky :)
VIDEO, KDE O BELLE MLUVÍ JEJÍ PŘÁTELÉ SI MŮŽETE PŘEHRÁT ZDE

image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne