Květen 2014

Bella Thorne Gets Her 9th Ear Piercing

31. května 2014 v 23:00 | Anett |  News

Bella zveřejnila na Instagramu video (ZDE), kde jí v obchodním centru v Atlantě dělají její 9. ušní piercing! Poté, co Bella dostane nový piercing, tak ve videu ukazuje všechny své dosavadní piercingy. Určitě se koukněte :) Podle mě je celkem statečná, já bych si to udělat nenechala - ale ona je už asi zvyklá, když jich má 9 - vždyť ve videu sotva ucukne!:D:)

Call It Whatever Music Video - Photos Update

31. května 2014 v 22:58 | Anett |  Call It Whatever
Mám tady pro vás obrovskou várku dalších fotek z natáčení videoklipu Call It Whatever! Bella je tam opravdu dokonalá!^^ Více naleznete v celém článku..:)

On the homepage of VEVO
image host

Behind The Scene
image host

More Photos
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne on "Live With Kelly and Michael" (26.5.2014)

31. května 2014 v 22:55 | Anett |  Interviews
Konečně jsem našla záznam z 26. května, kdy byl v USA vysílán tento díl show "Live With Kelly and Michael" s naší Bellou :) Určitě se koukněte, stojí to za to!:D

Maroon 5 - One More Night (Acoustic Cover)

31. května 2014 v 20:39 | Anett |  Ostatní
Vím, že tohle se Belly netýká, ale..:) Možná si někteří vzpomínáte, že jsem kdysi přidávala covery jednoho z návštěvníků mého blogu - a už je tady další!:) Takže pokud máte čas, tak se koukněte, případně dejte like, nebo napište komentář pod video :) Díky!

Personal Photos // 76.0

30. května 2014 v 23:30 | Anett |  Personal Photos
Bella natáčí v Atlantě film The Duff, takže jedinou novinkou jsou osobní fotky :) Kromě natáčení si stihla zajít do obchodního centra (viz. první 2 fotky) se Skyler Samuels (kolegyně z natáčení The Duff, mám takový dojem, že si zahrála Gigi v Kouzelnících z Waverly). Vypadá to, že si holky perfektně rozumí, protože se prakticky objevují pouze jejich společné fotky :) Jsem ráda, že spolu tráví čas i mimo natáčení! ZDE je také video z obchodního centra, na kterém můžeme vidět další novou náušnici Belly!:D Třetí a čtvrtá fotka je nejspíš z cesty na společnou večeři všech herců z The Duff a na páté je Bella zase se Skyler :) Šestou fotku zveřejnila Mae Whitman, další kolegyně Belly z filmu, kterou můžete znát např. z filmu The Perks Of Being a Wallflower (ten film miluju!) - nejspíš byli herci zrovna na cestě :) Poslední fotku zveřejnila Bella na Twitteru, prostě kytice, kterou jí někdo věnoval! TADY je také video s kolegou a kamarádem Nickem Eversmanem, kterého Bella zase "otravovala" :D Připomíná mi mě a mého mladšího bratra, hah:D

Btw.: Bella napsala na Twitter "you have no idea what's coming" (nemáte ani tušení, co přichází), takže pokud to bylo určeno fanouškům, tak se máme rozhodně na co těšit!

image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne - Call It Whatever (Official Music Video)

29. května 2014 v 14:09 | Anett |  Call It Whatever
Právě jsem přišla ze školy, takže jsem samozřejmě musela zkontrolovat Bellin Twitter a...PŘED NECELOU HODINOU BYL ZVEŘEJNĚN VIDEOKLIP ke CALL IT WHATEVER! Omlouvám se, pokud budu psát s chybami, ale píšu z tabletu, takže to jde celkem blbě:D Já absolutně nemám slov..Bella je tam tak dokonalá♥ Už aby vyšlo celé album!:) Když si vzpomeneme na dobu, kdy Bella ještě hrála na Disney v Na parket, tak jde videt , že prostě 'dospěla' a konečně rozjíždí svou kariéru :) Prostě si to musíte ihned pustit!:D Určitě to vidíme mezi prvními, protože třeba v LA je teď pět ráno - ještě štěstí, že Bella natáčí od začátku tohoto týdne v Atlantě, jinak bychom se videoklipu dočkali jistě později. Tak šup, pusťte si to! Je to úžasné:3 A na konci se určitě také zasmějete:D:) Ten konec je prostě boží!:D Musela jsem se s vámi prostě o tuto novinku podělit hned..a teď si to jdu pouštět znovu a znovu:D Takže další novinky čekejte spíš k večeru :)
EDIT: Natáčelo se v Cadillac Jacks alias v Pink Motel, kde svůj videoklip natáčela také Cher Lloyd (Want U Back), nebo Cody Simpson (La Da Dee)!:) Ve videu se po boku Belly objevil Garrison Lambert :)

Exclusive Photo Sneak Peek of "Call It Whatever" Music Video!

28. května 2014 v 19:23 | Anett |  Call It Whatever
Stránka Teen Vogue ještě před zveřejněním samotného videoklipu "Call It Whatever" zveřejnila exkluzivní fotografie! Jsou rozhodně kvalitnější, než ty předešlé. Máme se na co těšit :) Videoklip bude zveřejněn již během zítřka, takže se určitě nezapomeňte podívat! Snad jej zveřejní v pro nás příznivý čas, ať se ho my zítra vůbec dočkáme..:) Tak co, těšíte se?(:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 75.9

28. května 2014 v 19:08 | Anett |  Personal Photos
Tak Bella už je v Atlantě, kde natáčí film The Duff. Ani chvilku nemá oddychu.. Prozatím se objevily 3 fotky - společná, fotka scénáře ze zkušebního čtení a fotka ze zkoušky make-upu a účesu Belliné postavy. Tuto poslední fotku zveřejnila Bella asi před dvěma hodinami. Na společné fotce jsou po boku Belly její kolegové - Nick Eversman, Skyler Samuels, Bianca Santos a Mae Whitman, která bude hrát hlavní roli - Biancu. Bella má ztvárnit "zlou královnu" školy jménem Madison :) Nemůžu se dočkat! Prý se Bella při čtení scénáře dost nasmála, takže snad to bude dobrá komedie..:D:)
EDIT (19:40): Bella před 7 minutami zveřejnila ještě jednu fotku z natáčení :3 Donahrála jsem ji níže :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Neutrogena Oil-Free Acne Wash TV Spot Con Bella Thorne [Spanish]

28. května 2014 v 18:56 | Anett |  Neutrogena

Reklamu pro Neutrogenu jsem našla také ve španělštině! Podle mě je dost možné, že to namluvila opravdu Bella, protože po tatínkovi má původem latinské předky a jako malá se španělštinu učila jako mateřský jazyk :) Teď ale nevím, jestli nekecám, ale teď se španělštinu znovu "učí", nebo spíš připomíná:D Snad nepíšu nějaké hlouposti..:D Každopádně podle mě to zní, jako její hlas :) Snad bude reklama i někdy v ČR..

On the beach with friends, LA (26.5.2014)

28. května 2014 v 18:48 | Anett |  Candids 2014
Ještě v pondělí 26. května byla Bella viděna se svými kamarády a přítelem Tristanem na pláži v LA. Byla tam také Bellina sestra Dani a bratr Remy. Snad si to všichni užili :) Na fotkách je také Blake Michael, kterého můžete znát ze seriálu Pes a jeho blog :) Belle to samozřejmě moc slušelo, ty její černé plavky jsou úžasné!^^ Škoda, že se neobjevilo víc fotek, ale jsem za to celkem i ráda, alespoň měli soukromí, ne jako na pláži v Miami..:D:)
EDIT: Tak jsem nakonec doplnila ještě 9 dalších fotek (jsou v celém článku)!(:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com image host image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne