Duben 2014

Nový film?

30. dubna 2014 v 23:48 | Anett |  News
---------------------------------------------------------
Na Twitteru jsem dneska četla tweet jedné fanynky, která se ptala režiséra filmu Blended (Bella si v tomto filmu zahrála), zda je možnost, že by s Bellou ještě někdy v budoucnu spolupracoval. Pan režisér odepsal, že se oba nemůžou dočkat, až budou znovu spolupracovat. Že by byl na obzoru brzy nějaký nový film s Bellou?:)
---------------------------------------------------------

Personal Photos // 74.1

29. dubna 2014 v 17:49 | Anett |  Personal Photos
Poslední dobou nejsou novinky, protože Bella stále natáčí horor Amityville. Alespoň jsem našla osobní fotky z natáčení :) Poslední dvě fotky jsou dokonce s fanynkami :) Bella měla zase ten svůj úžasný černý outfit (už jsme ho mohli na některých fotkách z natáčení Amityville vidět) :) A ty její vlasy:O:D

image host image host image host image host

Big Sky - Premiere in Cannes?

29. dubna 2014 v 16:39 | Anett |  Big Sky

Nejsem si jistá, zda jsem o tom už náhodou nepsala, ale thriller 'Big Sky', který Bella natáčela na konci minulého roku v Novém Mexiku by měl mít premiéru na známém francouzském filmovém festivalu v Cannes! Nevím, zda je to oficiální, ale každopádně by to bylo úžasné. Především by bylo skvělé, kdyby se Bella díky premiéře tohoto filmu zase po dlouhé době objevila v Evropě :)

Personal Photos // 74.0

28. dubna 2014 v 18:55 | Anett |  Personal Photos
Dnes jsem bohužel nemohla nic najít, až na tuto fotku. Je ze sobotního focení photoshootu pro projekt "Mermaids" :) Opravdu se nemůžu dočkat oficiálních fotek, Bella jako mořská panna vypadá dost dobře.:D:) Pokud někdo neviděl ostatní fotky ze zákulisí focení, tak se můžete podívat ZDE.

image host

Návštěvnost (21.4. 2014 - 27.4. 2014)

28. dubna 2014 v 18:10 | Anett |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (21.4. 2014 - 27.4. 2014) je:
Pondeli: 114
Utery: 73
Streda: 88
Ctvrtek: 73
Patek: 76
Sobota: 104
Nedele: 96

Celkem: 624
Předešlý týden mě moc potěšil, protože tento blog překonal denní i týdenní rekord návštěvnosti! Děkuji vám<3

Personal Photos // 73.9

27. dubna 2014 v 16:00 | Anett |  Personal Photos
Na konci minulého roku se Bella se svými sestrami Dani a Kaili zúčastnila focení pro projekt "Mermaids" - holky se nechaly nafotit na pláži jako mořské panny. Bella se stejného projektu zúčastnila i včera, tentokrát však sama. Našla jsem celkem dost fotek z focení :) Jak já Belle závidím ty její vlasyvidea z pláže: TADY | ZDE | TADY.
Kvůli tomuto projektu se Bella bohužel neobjevila na letošních Radio Disney Music Awards. Snad příště. Samotným pořadatelům to bylo líto, a tak Belle napsali na Twitteru, že doufají, že přijde alespoň příští rok. Jedna fanynka jim napsala, že v tu dobu by tam Bella už mohla i vystoupit a oni na to reagovali tím, jak moc se těší na Bellino album a určitě by byli rádi, kdyby tam Bella vystoupila :) Jinak menší zajímavost - jednu cenu vyhrála Bellina kamarádka a bývalá kolegyně Zendaya!
Na předposlední fotce je zachycena jedna scéna z thrilleru Big Sky, který Bella natáčela na podzim a poslední fotka je s Drew Barrymore z ledna, kdy byl natáčen rozhovor s nimi pro MTV :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

KONTROLA AFFS (27.4.2014 - 3.5.2014)

26. dubna 2014 v 23:37 | Anett |  Oznámení

Poslední dobou mi připadá, že pořád píšu něco do rubriky 'Oznámení' :D Asi před měsícem jsem si řekla, že po přijímačkách udělám kontrolu affs a tak je to tady. "Mám 81 affs" - a přitom sem chodí asi pouze přes polovinu z vás pravidelně. Kontrola bude trvat týden, ale nevím, kdy ji vůbec vyhodnotím, protože teď jsem si uvědomila, že za týden asi budu slavit narozeniny, ale to je jedno:D No jo, my máme vlastně ještě v pátek ředitelský volno O.o Ale teď dost odbočuju:D:D Prostě od neděle 27.4. do soboty 3.5. se zapisujte. Po kontrole budu mít méně affs a budu vás tedy častěji i obíhat - spoustu affs je neaktivních bez jakéhokoliv oznámení. Čtěte pozorně pravidla! NENÍ TO NÁBĚR, ZAPISUJÍ SE POUZE STARÁ AFFS.
!!!DOPORUČUJI VÁM PŘEČÍST SI CELÁ PRAVIDLA!!!
PRAVIDLA:
1) Opravdu musíte mít rádi Bellu a musíte to tady rádi navštěvovat. Nechci, abyste se nutili psát komentáře. Pokud už nechcete být affs, tak se ani nezapisujte, nebude mi to vadit :)
2) Chci vědět, zda pravidla čtete, proto někde ve svém komentáři zmiňte název filmu Belly, který bude brzy v kinech, stále o něm píšu, je zmíněný i v layoutu, natáčel se v Africe.
3) Snažím se vám všem komentáře oplácet - když mi napíšete komentář, já ho napíšu i vám. Když mi napíšete dva, já vám taky napíšu dva. Je to prosté:D Ale to dělám poslední dobou už teď sama od sebe, když mě něco opravdu zajímá, tak čtu víc článků i u vás na blogu :)
4) Navštěvujte a zanechte komentář u mě na blogu alespoň 2x-3x týdně, děkuji.

Do komentářů VYPIŠTE:
1) Přezdívka
2) Blog
3) O čem je tvůj blog? + Pokud případně budeš v Elite/Sisters - co na ikonku? (většinu affs ale nechám v kategoriích, ve kterých jsou i teď:D)
4) Proč chceš zůstat affs?
5) Máš rád/a Bellu? Proč? Čím tě zaujala? - nepovinná otázka
6) Do jaké kategorie bys chtěl/a patřit (beru 6 SISTERS, 30 ELITE, zbytek je TOP - top obíhám nejméně)?
- Stejně si vás rozdělím sama, jen chci vědět, jak to vidíte vy, třeba vám i vyhovím :)
!!!OPRAVDU SI PŘEČTĚTE PRAVIDLA!!!

Personal Photos // 73.8

26. dubna 2014 v 19:57 | Anett |  Personal Photos
Doufala jsem, že se objeví alespoň nějaká novinka, ale nic. Bella nejspíš totiž stále natáčí film Amityville - včera zveřejnila krátké video, ve kterém jí mořské řasy, které jí chutnají :D No já nevím, já bych to do pusy asi nedala :D Má na sobě právě outfit, ve kterém jsme ji už mohli vidět na natáčení hororu Amityville, moc jí ta černá sluší :) Video najdete ZDE, jde vidět, že na natáčení celkem foukal vítr..
I přes neustálé natáčení Bella odpovídá fanouškům na Twitteru. Včera dokonce zase označila některé fanoušky, kteří trendovali #BlendedMovie, v tweetech s #FF. Bohužel to bylo v noci, takže jsem se nemohla zúčastnit. Ale četla jsem, že trend #BlendedMovie se v Turecku v trendech Twitteru opravdu objevil :)

image host

Ariana-Grande.blog.cz |...

25. dubna 2014 v 23:46 | Anett |  Oznámení

Někteří možná víte, že jsem kdysi měla blog o Arianě Grande. Založila jsem si ho na začátku února 2012 s Foxface, která postupem času odešla. Nakonec jsem ho od léta 2013 do ledna tohoto roku vedla sama, ale pak jsem to vzdala. Nebavilo mě přidávat novinky o Arianě a skončila tam. Nemyslela jsem si, že se tam někdy vrátím, ale..
Dnes odpoledne, když jsem si psala s Carry, tak nás z minuty na minutu napadl opravdu šílený nápad, že si založíme (tohle je náš asi pátý pokus:D:D) nějaký společný blog. O kom? Nakonec jsme se rozhodli pro Arianu. Nechtěla jsem zakládat nový blog, takže jsem se vrátila na A-G, společně s novou adminkou Carry :) Carry jistě znáte, možná ještě z blogu VD-HEART :) TADY SAMOZŘEJMĚ NEKONČÍM, TO BYCH NEUDĚLALA!:D
Ale chci vás poprosit - jestli máte rádi Arianu, navštivte náš blog :) Budou tam od zítřka všechny novinky, navíc jsme dvě, takže to budeme stíhat, bude i náběr affs :) Carry už udělala pefektní nový layout^^ Určitě se koukněte, blog najdete zde:

ARIANA-GRANDE.blog.cz

_____________________________________________
NOVINKY JSOU POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Blended - Promo Poster + New Stills And Photos

25. dubna 2014 v 21:14 | Anett |  Blended
Nový plakát a dvě nové fotky k filmu Blended, který bude mít v USA premiéru již za necelý měsíc! Neskutečně se těším, až bude v létě v kinech i v ČR a SR :) Tentokrát jsou na plakátu i na fotce všichni hlavní herci z filmu - dva rodiče (Drew Barrymore, Adam Sandler) a jejich děti (Bella, Emma Fuhrmann a další) :D:) Ta předposlední fotka je vtipná :D Bella tam hraje tomboy - dívku, co se obléká a chová jako chlapec. Až když se v Africe zamiluje do jednoho kluka, tak se začne chovat jako "normální holka" :D:) Na předpředposlední fotce je zachycen autobus s obrovským plakátem k filmu a další plakáty na veřejnosti :) A poslední fotky se prostě také týkají Blended - výtvor od fanouška a takový malý plakátek/leták :)

Poster
image host

Stills
image host

Photos
image host image host image host image host image host

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne