Únor 2014

Horseback Riding With Bella Thorne and Her Sister, Dani -- Besties

27. února 2014 v 18:45 | Anett |  Other Videos
Kdysi jsem přidávala osobní fotky, ve kterých byla Bella se svou sestrou Dani na ranči s koňmi. Myslela jsem si, že holky fotily nějaký společný photoshoot, ale nakonec je z toho video. Rozhodně si to pusťte, jsou tam úžasné!:) Nemůžu z jejich výrazů, když tam přijede ten 'kovboj' :D:D Jsou si tolik podobné :) Bella tam navíc skvěle vypráví různé příhody, co se jí staly, třeba kolem třetí minuty říká příhodu o fanoušcích:D Opravdu skvěle udělané video, určitě si to ten den holky moc užily :) Líbí se mi, jak jedou pod nápisem 'HOLLYWOOD' :3 Navíc jim to moc slušelo<3 Nemůžu z toho, jak se tam Bella v 6:55 raduje z toho, že se s tím lanem strefila:D:D Mají mezi sebou s Dani krásný vztah :)

Sally Morrison & LoveGold Celebrate Academy Award Nominee Lupita Nyong'o (26.2.2014)

27. února 2014 v 18:42 | Anett |  Appearances 2014
Bella se včera zúčastnila další LoveGold akce. Měla velmi zajímavé šaty, moc jí to slušelo :) Líbí se mi její účes a doplňky, všechno sladila naprosto dokonale<3 Pro více fotek klikněte do celého článku :) V tomto týdnu navštívila celkem dost akcí..:D Ale tyto šaty jsou opravdu úžasné, líbí se mi snad ze všech nejvíc:3:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 69.6

27. února 2014 v 18:36 | Anett |  Personal Photos
První dvě fotky jsou z akce, ze které fotky přidám za chvíli :) Belle to na všech moc sluší:3 Zbytek fotek je nejspíš z nějaké párty Teen Vogue, Bella je tam i s Claudií Lee..a poslední fotka je se sestrou Dani, za chvilku přidám video, ve kterém se dozvíte víc :) Je pro Teen Vogue..:)

image host image host image host image host image host image host

News About Bella's Book And Music Album!

26. února 2014 v 20:44 | Anett |  News

Mám tady skvělé novinky! V předchozím článku jste mohli vidět paparazzi fotky ze včerejška - v té době zrovna Bella šla na schůzku ohledně své knihy Autumn Falls. A už se ví, kdy výjde! Bude to 11.11.2014!:) Doufám, že to někdy přeloží i do češtiny :)
Navíc před pár hodinami Bella napsala na Twitter, že se dnes bude konat zasedání - bude se domlouvat na fotce, kterou použijí na obal jejího alba a také se domluví na tom, k jaké písní Belly natočí videoklip! Páni, já už se nemůžu dočkat, snad do léta vydají celé album:3

Heading to a meeting at 101 Cafe in Hollywood (25.2.2014)

26. února 2014 v 20:32 | Anett |  Candids 2014
Bella byla včera viděna, jak přichází do jedné kavárny na schůzku. Moc jí to slušelo :) Bella se tam byla dohodnout na datu, kdy bude vydána její knížka Autumn Falls! Na krátké video ze schůzky se můžete podívat ZDE :D:)
EDIT (27.2.2014, 18:28): Klikněte do celého článku pro dalších 39 fotek!

image host image host image host image host image host

2014 Vanity Fair Young Hollywood Party (25.2.2014)

26. února 2014 v 19:46 | Anett |  Appearances 2014
Bella se včera objevila na párty Vanity Fair :) Abych řekla pravdu, ten outfit se mi moc nelíbí. Doplňky i účes měla skvělý, ale samotné oblečení mě moc neoslovilo. Ale to je samozřejmě pouze můj názor :) Měla hezky nalíčené oči, hodilo se to k outfitu :) Prozatím se objevilo pouze 10 fotek, snad jich brzy bude víc :) Bella je tam také po boku Claudie Lee :)
EDIT (27.2.2014, 18:31): Klikněte do celého článku pro 26 dalších fotek!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Premiere Of Universal Pictures And Studiocanal's 'NON-STOP', Regency Village Theatre, Westwood, CA (24.2.2014)

26. února 2014 v 19:33 | Anett |  Appearances 2014
Bella se v pondělí zúčastnila premiéry filmu 'NON-STOP' v LA :) Vlasy měla pouze volně rozpuštěné.. škoda, že neměla nějaký lepší účes:/ Byla obléknuta do bílého topu a černé sukně, k tomu měla modré lodičky. A samozřejmě měla zase skvělé doplňky :) Stáhla jsem 84 fotek v celkem dobré kvalitě, určitě se podívejte do celého článku!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 69.5

26. února 2014 v 19:21 | Anett |  Personal Photos
Bella má zrovna dneska spoustu novinek, tak doufám, že stihnu oběhnou i affs:/:D Nejprve tady mám osobní fotky :) První tři jsou úžasné, na druhé můžeme vidět Bellin účes, který jí vytvořila její vizážistka. Na třetí je s jedním ze svých psů - jmenuje Voodoo :) Poslední tři fotky jsou nejspíš s fanynkami, které Bellu potkali v nákupním centru :)

image host image host image host image host image host image host

OK! Magazine (3.3.2014)

26. února 2014 v 19:12 | Anett |  Magazines
Příští pondělí, 3. března, vychází v USA nové číslo OK! Magazine a samozřejmě je tam i fotka Belly! Použili jednu krásnou z newyorské přehlídky společně se Zendayou a Victorií Justice :)

image host

Personal Photos // 69.4

24. února 2014 v 17:14 | Anett |  Personal Photos
Dnes jsem bohužel našla pouze nové osobní fotky. Na první fotce je po B-iném boku Raini Rodriguez a Calum Worthy - herci z Disney seriálu Austin & Ally. Bella je oproti Raini dost vysoká:D Druhá fotka je ještě ze zápasu Bellina přítele Tristana, kterého Bella samozřejmě podpořovala:) Třetí fotka se moc povedla, jsou na ní všichni sourozenci Thorne - Kaili, která zrovna oslavovala narozeniny, sestra Dani, brácha Remy a také Bella :) Na předposlední fotce je B s kamarádkou Olivií Grace. A na poslední je pouze ona sama:D Všechny fotky jsou skvělé, každopádně doufám, že brzy bude zase víc novinek..:)
Btw.: O Belle se zmínili na stránce Teen Vogue - chválili její outfit na Hall of Game Awards z 15.2. - fotky pro připomenutí můžete vidět TADY :)

image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne