Leden 2014

Bella Going In And Out Of Jamba Juice in West Hollywood (26.1.2014)

31. ledna 2014 v 22:35 | Anett |  Candids 2014
Bella si v neděli zašla do Jamba Juice koupit něco k pití.. Měla naprosto dokonalý outfit! Pořád jí závidím ty její nádherné vlasy..:O:D:) Opravdu jí to moc slušelo, doufám, že se objeví víc fotek, tyto jsou úžasné! :)

image host image host image host

Personal Photos // 67.2

31. ledna 2014 v 22:31 | Anett |  Personal Photos
První čtyři fotky jsou ještě s Rossem z natáčení reklamy pro Danimals - z Disneylandu a od fanoušků :)
Pátá a šestá fotka je neskutečně roztomilá, Bella tam je ještě jako miminko <3 Na té šesté je ještě navíc se sestřičkou Dani a bráškou Remym!:) Nějaká podoba tam ale pořád je..:D:)
Na poslední fotce je zachycena strana časopisu Teen Vogue - na jedné dvojstránce je reklama na kolekci oblečení značky Candie's a protože je Bella jejich tváří pro tento rok, je tam právě ona :)

image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne & Ross Lynch enjoy with Micky Mouse

31. ledna 2014 v 22:24 | Anett |  Other Videos
Krátké video z úterý z Disneylandu s Rossem a Micky Mousem :) Belle ty vlasy takhle moc sluší :)

Star Magazine (27.1.2014)

31. ledna 2014 v 22:22 | Anett |  Magazines
V americkém časopise Star Magazine ze dne 27. ledna je vytištěna i jedna fotka Belly z photoshootu pro kampaň Candie's, jejíž tváří pro tento rok je :)

image host

Bella Thorne vs. Ashley Benson

31. ledna 2014 v 22:18 | Anett |  Bella's Style
Bella si v neděli 26. ledna zvolila stejný outfit, ve kterém byla také viděna hvězda seriálu Pretty Little Liars, Ashley Benson. Komu to podle vás více slušelo? Nemůžu si pomoct, ale podle mě Belle sluší prostě všechno, bez ohledu na to, co si vezme, nebo kdo ze slavných byl oblečený stejně. :)

image host

Personal Photos // 67.1

30. ledna 2014 v 12:51 | Anett |  Personal Photos
Dneska, narozdíl od včerejška, je pouze jedna novinka. Bylo zveřejněno 18 nových fotek Belly. Většina je z úterý 28. ledna, kdy se natáčela nová reklama pro Danimals v Disneylandu. Většina fotek je nekvalitní, protože je vyfotily fanoušci, ale i tak to Belle moc slušelo!:) Ty fotky s fanoušky jsou roztomilé<3 TADY je ještě jedno krátké vtipné video z Instagramu, kde Bella učí breakdance :D Bella je údajně ještě stále na Floridě kvůli natáčení reklamy :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Shaq Teaches Bella Thorne about Driving: "Distractions"

29. ledna 2014 v 13:52 | Anett |  iDecide
Byla konečně zveřejněna nová reklama pro iDecide, která se natáčela na začátku prosince! Společně s ní je tam také Shaq (Shaquille O'Neal), bývalý americký basketbalista. Ve videu dává Shaq Belle lekci o jízdě za volantem bez rozptylování - včetně posílání SMS zpráv a pití alkoholu. Reklama se nazývá "Odvedení pozornosti". Je to skvělý způsob, jak dát lekci zábavnou formou, která se udrží v paměti každého! Myslím si, že je to skvělý nápad :) Snad budou i nějaké další reklamy..

On the Set of 'Danimals' with Ross (28.1.2014)

29. ledna 2014 v 13:47 | Anett |  Candids 2014
Bella s Rossem Lynchem v úterý odpoledne natáčela reklamu pro Danimals v Disneylandu v Kalifornii. Údajně měli natáčet také v Orlandu, ale nevím, co je na tom pravdy. Vypůjčili jim tam také 'Mickeyho rukavice' :D Jsou to úžasné fotky :)

image host image host image host

Bella Thorne & AnnaSophia Robb: Walking In Red Dress Fashion Show at NYFW!

29. ledna 2014 v 13:37 | Anett |  News

Objevila se informace, že Bella (a např. také AnnaSophia Robb) se zúčastní nějaké módní přehlídky, kde budou předvádět červené šaty. Letošní přehlídka spojuje dva vůdce v boji proti srdečním onemocněním u žen. The American Heart Association's Go Red for Women movement a National Heart, Blood and Lung Institute kampaň The Heart Truth se spojili, aby vznikla nová kolekce rudých šatů Go Red for Women/Heart Truth Red Dress Collection. Red Dress Fashion Show je oficiálním otevřením na nadcházející Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku. Nemůžu se dočkat fotek!
EDIT: BELLA SE NA TÉTO AKCI OBJEVÍ JIŽ VE ČTVRTEK 6. ÚNORA!

Personal Photos // 67.0

29. ledna 2014 v 13:35 | Anett |  Personal Photos
V posledních dnech Bella natáčela novou reklamu s Rossem Lynchem pro Danimals :) Měla by se natáčet v Orlandu.
Také byla konečně zveřejněna reklama pro iDecide, kterou přidám za chvíli - byla natočena proto, aby lidé, a především mladiství, řídili auto bez rozptylování - včetně posílání SMS zpráv a pití alkoholu. Tato kampaň teď také pořádá soutěž, kde se dají vyhrát nějaké ceny, včetně té největší - výlet s Bellou! Bohužel je pouze pro osoby žijící v USA..
Pátá fotka je od fanynky, která Bellu zahlédla na ulici se svou maskérkou a dalšími..:)
TADY je kdyžtak ještě video Belly s nějakým pejskem :D Je úžasná :D

image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne