Prosinec 2013

Co je to za videoklipy?

31. prosince 2013 v 23:00 | Anett |  Silvestr 2013

Do komentářů napište názvy písní, ke kterým byly tyto videoklipy natočeny - jsou to 4 písně.

Pravdivé/nepravdivé tvrzení

31. prosince 2013 v 22:00 | Anett |  Silvestr 2013
Teď tady mám 8 faktů a vy do komentářů musíte napsat, jestli jsou pravdivé - vždycky napíšete pouze ANO (pravda) nebo NE (lež) :) Tuto soutěž jsem dělala i minulý rok, ale pouze s pěti fakty, takže teď jich je víc :D:)

1. Bella je se svým přítelem Tristanem již přes 2 roky.
2. Tristan je Bellin první kluk.
3. Bella doma nemá žádnou kočku.
4. Bella se často fotí se svým pejskem, který se jmenuje Kingston.
5. Bellina maminka se jmenuje Kaili.
6. Bella tento rok natočila jeden film.
7. Za týden se začne natáčet čtvrtá série seriálu Na parket!.
8. Bella má Instagram.

Uhádni název epizody Na parket!

31. prosince 2013 v 21:00 | Anett |  Silvestr 2013
Tohle by nemělo být zase tak těžké, protože vám dám hned dvě nápovědy..
Vybrala jsem 3 popisy epizod seriálu Na parket!, kde Bella hrála.
Jedna je z 1. série, jedna z 2. série a jedna ze 3. série (je to ale popřehazované).
Do komentářů mi napište číslo série, číslo epizody a název epizody (např. 3x01 Zapal to - tzn. 3. série, 1. díl, epizoda se jmenovala Zapal to - epizody můžete psát s českými i s anglickými názvy, je mi to jedno, je to na vás)
A tu druhou nápovědu snad pochopíte, není to zas tak těžké-.-:D
Navíc je dost velkou nápovědou to, že samotné názvy epizod odkazují na to, co se v nich odehrává..

1.
Georgia odjíždí na návštěvu k rodičům svého nového přítele Jeremyho. To je příležitost pro CeCe, která chce zůstat sama doma a postarat se o svého mladšího bratra Flynna, aby matce ukázala, že je dospělá a zodpovědná. Georgia souhlasí, ovšem netuší, že CeCe svého bratra ztratí a z bytu se stane jedna velká pohroma.

2.
Nejlepší kamarádky CeCe a Rocky touží po vlastních telefonech a tak když dostanou od svého spolužáka pozvánku na konkurz do jednoho nejsledovanějších tanečních pořadů v zemi, neváhají ani minutu a vydají se na konkurz. Rocky je nervózní a potřebuje CeCenu podporu, ovšem největší podporu bude potřebovat právě CeCe poté, co zjistí, že byla vybrána pouze Rocky. Ta nyní vymýšlí plán, jak před kamery dostat obě.

3.
Blíží se Vánoce a Gorgia připomíná CeCe svůj dárek. CeCe se tedy odpoledne společně s Rocky vydá do nákupního střediska, aby CeCe své matce mohla koupit vytoužený kašmírový šátek. CeCe si však místo dárku pro matku pořídí kabelku, kterou však odmítá vrátit a tak si snaží vydělat na matčin dárek coby vánoční sob nebo pomocnice Santa Clause. Rocky se snaží splnit přání neznámému dítěti a Deuce se snaží dostat Dinu ze své party koledníků.

Najdi fotku Belly..

31. prosince 2013 v 20:00 | Anett |  Silvestr 2013
Soutěž je myslím jasná. Na internetu vyhledáte 5 fotek Belly podle popisu fotky, který jsem poslala - do jedné hodiny ráno mi můžete na e-mail anetkaadam@seznam.cz, nebo tady do komentářů pod článek poslat 5 odkazů na fotky ve správném pořadí:) Myslím, že to není zas tolik těžké..snad se někdo zúčastní:D:)

Najdi..:
1. ..fotku Belly z natáčení seriálu Na parket!, kde má na hlavě klobouk, nebo jinou pokrývku hlavy.
2. ..fotku Belly, kde má na hlavě vánoční čepici.
3. ..fotku Belly, kde je se svými sourozenci (Bella má 2 sestry a 1 bratra).
4. ..fotku Belly, kde prsty ukazuje 'peace' (nevěděla jsem, jak jinak to napsat:D).
5. ..fotku Belly, na které je se zpěvačkou Arianou Grande.

Personal Photos // 64.6

31. prosince 2013 v 19:32 | Anett |  Personal Photos
Nové osobní fotky z dovolené v Big Bear. Ty společné fotky s rodinou a kamarády jsou úžasné :) Na první je s Bellou také herec Andrew Gray. Poslední 3 fotky jsou ještě z jara tohoto roku..
BTW.: Bella je velvyslancem iDecide - nové kampaně povzbuzující dospívající zaměřit se na význam formulování a individuální rozhodnutí, která obsahují říkat ne k pití nezletilých. Kampaň začne 5. ledna!
TADY je pro tuto příležitost nový další Twitter účet Belly.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

OK! Magazine (6.1.2014)

31. prosince 2013 v 19:30 | Anett |  Magazines
O Belle se zmínili v novém čísle časopisu OK! Magazine. Píšou tam o ní celkem často..:) Toto číslo by mělo vyjít 6. ledna 2014 v USA.

image host image host

Silvestrovská párty od 20:00!

31. prosince 2013 v 18:09 | Anett |  Silvestr 2013

Vím, že je to možná tak trošku narychlo, ale teď přidám novinky, oběhnu affs a od 20:00 budou různé soutěže!:) První bude ve 20:00 a zbytek bude po hodině, až do půlnoci - ve 21:00, 22:00, 23:00 a o půlnoci vám už pouze zveřejním článek s přáním do roku 2014!:)
Doufám, že si to aspoň trošku užijete a alespoň někdo přijde!:D:)

Personal Photos // 64.5

30. prosince 2013 v 22:35 | Anett |  Personal Photos
Dneska jsou osobní fotky pouze dvě - jedna je vyfocená u jezera, Bella je stále s rodinou a přáteli na dovolené :) Jsou krásné<3
Byla také na bowlingu - TADY je jedno video "Je trapné, když jdete s přáteli na bowling a hraje váš videoklip." - v pozadí totiž hraje Watch Me :D ZDE je ještě video s její kamarádkou Olivií :)
Také se objevila taková novinka, že je možné, že bude mít Bella duet s Noah Cyrus..no, uvidíme, až samotná Bella zase něco napíše o svém albu.
TADY je ještě žebříček JJJ - nejpopulárnější celebrity za rok 2013. Bella je na desáté příčce a Zendaya zase deváté..grr:D Ale gratuluji Belle :)

image host image host

At Big Bear Lake (29.12.2013)

30. prosince 2013 v 22:34 | Anett |  Candids 2013
Paparazzi fotky ze včerejška z Big Bear Lake, kde se Bella momentálně nachází na dovolené :) Na fotkách je zase s kamarádkou Olivíí Grace :)

image host image host image host image host image host

Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne