Listopad 2013

Adventní kalendář 2013

30. listopadu 2013 v 20:08 | Anett |  Christmas
Ná letošní VÁNOCE 2013 jsem zase něco připravila :) Jsou to vlastně třetí Vánoce na tomto blogu, ale oslavují se jen podruhé, protože v prvním roce můj blog moc lidí nenavštěvovalo :D Jako minulý rok, každý den tady bude adventní kalendář, ve kterém se budou postupně otevírat okna :) Kalendář bude vždy přednastavený na 12:00, takže i kdybych na blogu nebyla, bude minimálně jeden článek denně :) A pak mám nachystanou ještě jednu věc a každou adventní neděli (tedy již zítra) tady bude také něco připraveného :) Snad tyto Vánoce oslavíte i tady na BT-O!:)

Personal Photos // 61.8

30. listopadu 2013 v 10:43 | Anett |  Personal Photos
Dneska jsem tady trošku dříve než obvykle, tak snad nevadí :D Pokusím se oběhnout affs, ale nevím, jak to půjde - jistě jste si všimli, že celý tento týden jsou nějaké problémy s blogem, jak se zveřejňováním článků, tak komentářů, takže uvidím. Všechna affs samozřejmě navštívím, jen si nejsem jistá komentáři, tak mě prosím omluvte :D:)
Našla jsem jenom 12 osobních fotek, z toho jde Bella vidět asi jen na polovině :D Na prvních třech fotkách je Bella se Snoopym - zítra, v neděli 1. prosince, bude Bella dalo by se říci 'hostovat na akci'. Ale ta akce bude na sociální síti :D Budou se na Twitteru a Instagramu posílat různé vánoční tweety, například ve kterých budete vzpomínat na nejlepší zážitky z Vánoc a k tomu vždy uvedete tag #SnoopyChristmas. A Bella se toho bude samozřejmě účastnit také. Mělo by to začít v 17:00 na PST (pobřeží Pacifiku - v USA jsou různé časy), takže u nás by to bylo tak kolem druhé v noci -.- :D Je mi líto, ale zúčastnit se asi opravdu moct nebudeme, protože většina z nás stále chodí do školy :D Ale v pondělí o tom budu informovat. Alespoň doufám, že jsem to pochopila dobře :D Kdyžtak si to přečtěte v angličtině ZDE, pokud mi nedůvěřujete :D A nelekejte se toho dlouhého článku tam - je to i o více vánočních akcích :)
Pak tady mám spoustu dalších fotek, je tam i ještě jedna s Bellou Pendergast, z oslavy Dne díkůvzdání (pátá fotka).
Nejvtipnější popisek byl asi k osmé - Bella k této fotce napsala 'Jak spálit 400 kalorií do dvou minut' :D:D
Zbytek už je prostě pár fotek, co Bella někde zveřejnila :) Až na tu devátou - tu jsem našla já, Bella je tam ještě malinká :)
Kdyby něco - Bella si založila účet na stránce Mobio INsider a tam se jí můžete ptát na různé otázky, sdílet fotky, apod. :) Kdo by se chtěl podívat, klikněte ZDE. Odkaz přidám i do menu pod 'oficiální účty Belly' :)
Panebože, to jsem se zase rozepsala :D Prostě shrnutí: nové osobní fotky Belly :D:) Ať si to prostě přečte, koho to zajímá, není to zas tak podstatné :D:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 61.7

29. listopadu 2013 v 16:17 | Anett |  Personal Photos
Poslední dnešní novinkou jsou osobní fotky :) Bella svůj Den díkůvzdání strávila samozřejmě se svou rodinou a přáteli :) Našla jsem i jednu nádhernou společnou fotku, kde můžeme vidět, že tam byla i Bellina nejlepší kamarádka Olivia Grace a její sourozenci, popřípadně i jejich přátelé/partneři :) Moc jim to všem slušelo, určitě si ten den strašně užili :) Posledních asi pět fotek je z Twitteru - od fanoušků, starší fotky, články z časopisů apod. :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Home Invasion - Další herci

29. listopadu 2013 v 15:43 | Anett |  Keep Watching
Našla jsem jména pár dalších herců, kteří se po boku Belly objeví v Thrilleru Home Invasion :)

Ioan Gruffudd
Natalie Martinez
Chandler Riggs

Novinky ~ 29.11.2013 - Články

29. listopadu 2013 v 15:35 | Anett |  News
Na internetu se zase objevilo pár článků týkajících se také i Belly :) Nechce se mi to všechno překládat, ale pokud to někdo nechce číst, tak to stručně shrnu :)

Ve středu 27. listopadu Bella na Den díkůvzdání vypomáhala na jedné charitativní akci. Lidem bez domova za pár dolarů známí lidé dávali plné porce jídla apod. Je od ní úžasnémoc hezké, že pomáhá :) O tom je tento článek pro stránku Daily Mail. Píší tam také například, že na této akci byl třeba i Neil Patrick Harris, herec, kterého můžete znát například ze seriálu How I Met Your Mother :)

Na stránce Gossip Center také zmiňují středeční Den díkůvzdání a pomoc Belly a Neila Patricka Harrise pro lidi bez domova :)

Na stránce časopisu Seventeen udělali žebříček 31 nejlepších účesů inspirovaných celebritami a jako jedenáctou zmínili i Bellu :)

A jako poslední tady mám článek ze stránek časopisu Teen Vogue z minulého týdne, kde sepsali 10 nejlépe oblečených hvězd za minulý týden a je tam i fotka Belly :)

LA Mission's 2013 Thanksgiving Lunch in Los Angeles (27.11.2013)

28. listopadu 2013 v 16:30 | Anett |  Appearances 2013
Jak už jsem už psala, Bella se včera, stejně jako minulý a předminulý rok na Den díkůvzdání, zúčastnila charitativní akce, kde známé osobnosti i ostatní rozdávali a porcovali jídlo apod. :) Moc jí to slušelo, Belle tam pomáhali i její sourozenci, kamarádi a její přítel Tristan :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Out and about in Studio City (26.11.2013)

28. listopadu 2013 v 15:45 | Anett |  Candids 2013
V úterý, 26. listopadu, Bella byla viděna, jak chodí po venku a asi zavítala i do Studio City. Stáhla jsem 19 fotek Belly z tohoto dne, moc jí to slušelo :) Bella se také objevila i na jedné charitativní akci, jde vidět, že Bella má vždy čas, aby pomohla lidem v nouzi, bez ohledu na to, jak zaneprázdněná je, je skutečně inspirací pro nás všechny :) Fotky z té akce přidám ještě dneska:)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 61.6

28. listopadu 2013 v 14:59 | Anett |  Personal Photos
To je zajímavé, vždycky, když jsem zaneprázdněná já, zaneprázděná je i Bella :D Stále natáčí film Home Invasion a také byla několikrát i ve studiu :) Přesto si ale našla čas a stejně jako v minulých letech se zúčastnila na Den díkůvzdání charitativní akce, na které porcovala jídlo, apod. Byla tam i s rodinou, kamarády a přítelem Tristanem, strašně jí to slušelo :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bop&TigerBeat - New Photo // 0.2

28. listopadu 2013 v 14:55 | Anett |  Photoshoots 2013
Našla jsem jednu novou nádhernou fotku pro časopis BOP And TigerBeat:3 Je nádherná, ale škoda, že je tam ten nápis.. Už by se taky někdy konečně mohly ty fotky objevit všechny-.-:D:)

image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne