Září 2013

Personal Photos // 58.4

30. září 2013 v 19:51 | Anett |  Personal Photos
Bella byla včera s přáteli a rodinou na večeři :) Odtud se objevila jedna fotka - ta první. Potom tam je asi deset fotek s fanoušky ještě z Nevady. A potom už jen fotky od fanoušků z Twitteru :D:) A nějaké starší fotky Belly :) TADY se ještě můžete podívat na video s Bellou a jejím bráchou Remym - zkoušeli sebeobranu, Remy dělá nějaký takový sport, přesně nevím, jak se jmenuje tento druh bojového umění :D Ale je fakt dobrý a Bella taky, asi bych se jí bála, kdybych jí takhle potkala na ulici :D:)
Btw.: TADY můžete hlasovat, jak se vám líbí Bellin outfit na večeři, zatím vede, že jí to slušelo :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

EDIT (19:52): Teď jsem ještě našla fotku z photoboothu - kabinky - s ostatníma z akce Teen Vogue:3 Nádherná')
image host

Návštěvnost (23.9. 2013 - 29.9. 2013)

30. září 2013 v 16:39 | Anett |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.9. 2013 - 29.9. 2013) je:
Pondeli: 51
Utery: 63
Streda: 69
Ctvrtek: 48
Patek: 54
Sobota: 70
Nedele: 86

Celkem: 441
Na to, že jsem tady minulý týden pár dnů kvůli škole nebyla, vám hrozně moc děkuji :) Ten víkend je zase úžasný:3 Jste skvělí')

Personal Photos // 58.3

29. září 2013 v 18:37 | Anett |  Personal Photos
Poslední novinkou jsou 'osobní fotky' :) Jedna je od režiséra filmu 'Blended', nebo také 'The Familymoon', Franca Coraciho, nejsem si totiž jistá, jak se to nakonec bude jmenovat.. Je tam vyfocená scéna s Bellou. Už aby byl květen a film měl premiéru!:D:) Zbytek je z Twitteru - zase od fanoušků. TADY je video z Bellina IG - Bella byla se svou kamarádkou Bellou Pendergast si zacvičit :)
image host
image host image host image host image host image host image host

Teen Vogue Young Hollywood Awards - Arrivals (27.9.2013) - HQ

29. září 2013 v 18:13 | Anett |  Appearances 2013
Fotky z akce Teen Vogue - některé jsou už v lepší kvalitě :) Nádherné:3
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Photoshoot Para Todos 2013 - Video from set

29. září 2013 v 18:11 | Anett |  Other Videos
Objevilo se jedno krátké nekvalitní video z tohoto týdne, z focení photoshootu pro Para Todos. Ty Belliny šaty jsou dokonalé, takové princeznovské, snad fotky zveřejní už brzy :)

'Science Rap' From SIU

29. září 2013 v 0:45 | Anett |  Videos 3
Jedno video z Shake It Up - z jednoho dílu, kde holky 'rapují' :D:)

Personal Photos // 58.2

28. září 2013 v 18:55 | Anett |  Personal Photos
Tady mám už osobní fotky přímo z akce Teen Vogue :) Na sedmé je vyfocený i ten roztomilý kryt Bellina iPhonu, kde je s Tristanem:3 A poslední dvě jsou starší, když byla Bella menší') Roztomilé:3 Všude jí to moc slušelo:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Teen Vogue Young Hollywood Awards - Arrivals (27.9.2013) - MQ

28. září 2013 v 18:54 | Anett |  Appearances 2013
Bella byla včera, stejně jako před rokem, na akci Teen Vogue - Young Hollywood Awards - a už se objevily nějaké fotky. Bohužel jsou všechny strašně potagované, až na tu první, takže zítra, pokud se objeví v lepší kvalitě, určitě nějaké znovu stáhnu :) Je to prostě jen tak pro představu, co měla na sobě. Ten účes jí hrozně slušel, ale to oblečení..no nevím. Já bych si to v životě na sebe nevzala. Jí ale sluší naprosto všechno!:) Byla tam i s Tristanem, svým přítelem :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Bella Thorne Admits She “Cries All The Time”

28. září 2013 v 18:43 | Anett |  Interviews
"Shake It Up" hvězda Bella Thorne vždycky vypadá, že je v dobré náladě, ale není to tak úplně pravda. Bella v rozhovoru pro jeden časopis řekla, že je "velmi emotivní člověk" a že "pláče celou dobu."

Bella:
Věci se mají tak, že se mi chce plakat po celou dobu. Jsem velmi emotivní člověk. To může být stejně snadné jako hledání košile - jste tak vystresovaný v této situaci, to se stane vždycky mně.
Bella:
Když jsem poprvé přišla do Shake It Up, plakala jsem, když jsme dělali matematiku [ve škole], to bylo opravdu trapné. Nechtěla jsem, aby mě někdo sledovat, jak to dělám. Když nemůžu udělat něco správně, podle sebe, ​​vždy začnu plakat kvůli frustraci. Ne proto, že je mi smutno, ale proto, že jsem tak frustrovaná a naštvaná. To se vždy děje.


Aww, je mi tak líto, jak vystresovaná Bella je! Doufejme, že se najde způsob, jak se zbavit stresu a slz! Někdy je až zajímavé, kolik toho máme společného..

Bella Thorne Officially on Her New Movie Set!

28. září 2013 v 18:41 | Anett |  Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
Bella v tomto týdnu natáčela film "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day".
Navzdory názvu filmu to vypadá, že hvězda Disney zažila vlastně skvělý, krásný, velmi vzrušující, velmi dobrý den na natáčení, podle jejího příspěvku na Instagramu! (viz. fotka na úvodce)
Bella k ní napsala:
"Mám štěstí! Pracovala jsem s tímto komediálním géniem ..úžasný pan Steve Carell #alexander "
Určitě pana Carella znáte, já si teď nemůžu vybavit, kde hrál, ale je celkem známý, pro Bellu je to určitě skvělá zkušenost :)
Bella měla bílé květinové šaty a třpytivé stříbrné náušnice, je vidět, jak je super nadšená, že může spolupracovat s p. Carellem.
Ačkoli má nyní hodně práce s natáčením, školou a nahráváním, vždycky nějaký čas věnuje i fanouškům.
" Když nejsem na twitteru tolik tento týden, je to proto, že jsem zpátky ve škole a natáčím a nahrávám. Ale vždycky se je snažím alespoň pozdravit. " uklidnila své fanoušky na Twitteru Bella.

Ve filmu hrají např. ještě tito herci (některé určitě také znáte, Jennifer Garner měla třeba hlavní roli ve filmu Přes noc třicítkou:)):

Jennifer Garner
Dylan Minnette
Kerris Dorsey
Ed Oxenbould
Megan Mullally
Jennifer Coolidge

Film Disney dorazí do kin 10. října 2014. Podívejte se na popis filmu níže:

Disney "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" je o jedenáctiletém Alexandrovi, který prožívá nejstrašlivější a nejhorší den svého mladého života-den, který začíná lepidlem uvíznutým ve vlasech , následovaný jedním neštěstím za druhým. Ale když Alexander vypráví své radostné rodině o dobrodružstvích jeho katastrofálního dne, najde jen málo pochopení a začne se ptát, jestli se špatné věci nestávají jen jemu. Brzy zjistí, že není sám, když jeho bratr, sestra, máma a táta si sami prožívají vlastní hrozné, hrozné, ne dobré, velmi špatné den. Každý, kdo říká, že není taková věc, jako špatný den, prostě neměl ještě ani jeden. Bella má hrát přítelkyni bratra Alexandera.
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne