Srpen 2013

One Wish - Trailer

31. srpna 2013 v 23:50 | Anett |  One Wish
Úplně jsem zapomněla, že tady ještě nemám ukázku k filmu 'One Wish', kde si Bella asi před třemi lety zahrála.:D Hrozně se změnila!:O:)

Aritzia 2013 Photoshoot

31. srpna 2013 v 1:26 | Anett |  Photoshoots 2013
Prostě..buď nejsou novinky a když se něco objeví, tak já nemám chuť nebo čas přidávat. Teď jsem se vrátila z dovolené. Nemám chuť se nutit do psaní článků. Zítra budu s kámoškou, možná se tu ukážu večer/v noci..po víkendu je už škola. Uvidím, jak to budu zvládat:/ Aby to tu tak nestálo, tak přidám jednu novinku, přidala bych i další, ale seká se mi net.
Takže to nejlepší naštěstí jsem stihla. Byly zveřejněny fotky k photoshootu časopisu Aritzia! Jsou dokonalé:O Bellu bych někde ani nepoznala. Snad se objeví i další! Našla jsem i rozhovor, ale ten teď opravdu nemám čas přeložit, možná zítra.:D:) Dobrou')
image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 56.2

28. srpna 2013 v 12:11 | Anett |  Personal Photos
Nové osobní fotky Belly..) Na té první je zrovna bez make-upu. Hrozně jí to zase sluší, ona to oblečení vždycky dokonale zkombinuje:O Druhá je pár dnů stará, z focení photoshootu pro JustJaredJr. Na třetí můžeme vidět obal na iPod od jedné Bellariny. Nechala si ho vyrobit. Kéž by to šlo i u nás (možná jde, já nevím:D) :O Ale musí to být asi drahé..:D Na čtvrté jsou vyfocené boty z kolekce Shake It Up s Bellou a Zendayou a zbytek už jsou 'kresby'. Ta s Tristanem je roztomilá<3
image host image host image host image host image host image host

On the Set of 'Alexander' (26.8.2013) // 0.2

28. srpna 2013 v 12:10 | Anett |  Candids 2013
Našla jsem 4 další fotky v lepší kvalitě z natáčení filmu Alexander.. :) Ty šaty jsou opravdu nádherné:O:3
image host image host image host image host

Wallflower Jeans - Fotky z focení

27. srpna 2013 v 23:53 | Anett |  Wallflower Jeans
Už se objevily nějaké fotky z focení pro kolekci Wallflower Jeans, jejich novou tváří je totiž Bella!<3 Nemůžu se dočkat dalších fotek, protože tyto jsou nádherné:3
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

On the Set of 'Alexander' (26.8.2013)

27. srpna 2013 v 23:53 | Anett |  Candids 2013
Jedna nová nádherná fotka z natáčení filmu! Bella měla nádherné bílé šaty, hrozně jí to slušelo:O Snad se objeví i další fotky, těším se na film:O:)
image host

Leaving after filming a movie in Pasadena (26.8.2013)

27. srpna 2013 v 23:30 | Anett |  Candids 2013
Paparazzi fotky Belly, když se vracela z natáčení filmu 'Alexander' - ten název si zkrátím :D:) Hrozně jí to slušelo:O:3
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

BellaThorne for WallFlower Jeans

27. srpna 2013 v 12:18 | Anett |  Wallflower Jeans
Tady mám i jedno video.:) Bella je tam opravdu dokonalá!:O Výherci budou určitě šťastní!:D:) Více v předešlém článku..:) Bella je totiž tvaří kolekce oblečení značky WallFlower Jeans! To oblečení je opravdu dívčí a krásné:)

Wallflower Jeans - Soutěž s Bellou!

27. srpna 2013 v 12:17 | Anett |  Wallflower Jeans
Bella se společností Wallflower Jeans pořádá jednu soutěž! Ty fotky jsou dokonalé, snad se objeví někdy i samostatně:3:)
Bella Thorne je známá pro její styl. Hrajte již teď a můžete vyhrát Bellinu špičkovou výbavu z výběrů značky Wallflower Jeans.
Vyhrajte nový šatník!
Chcete-li hrát, sdílejte své fotografie předmětů, které inspirují váš styl a sdílejte je společně s tagem #shopkostyle na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu. Sdílejte denně a každá nová fotka s tagem se počítá jako jeden soutěžící! Jeden vítěz bude náhodně zvolený každý měsíc a dostane prémiový balíček značky Wallflower Jeans, který vybere Bella!
Sdílejte denně od: 15.-31. srpna, 1.-30. září, 1.-31. října, 1.-30. listopadu a 1.-16. prosince. Je to tedy prakticky až do konce tohoto roku!
Vítězové budou vyhlášeni: v úterý 3. září, ve středu 2. října, v pondělí 4. listopadu, v úterý 3. prosince a ve středu 18. prosince. Nevím ale, jestli je to i pro ostatní země, než jen USA..
Přečíst si to můžete na TÉTO facebookovské stránce.:)
image host image host image host

Magazine Updates // 0.3

27. srpna 2013 v 12:03 | Anett |  Magazines
Zase jsem na Twitteru našla nějaké scany ze zahraničních časopisů, kde se zmínili o Belle. Včera jsem byla ve Vídni a koupila si časopis Popcorn a Bravo. Tam se o Belle zmiňují hned několikrát, tak až se o víkendu vrátím z dovolené domů, tak vám to nafotím:) V dalších dvou rakouských časopisech měli být plakáty Belly a Zendayi, ale já je bohužel nenašla:/ Ale také ty scany z internetu o víkendu přidám, do jednoho článku, nebojte :)
Tiger Beat
image host

Twist Magazine
image host

Neznámý brazilský časopis
image host

Neznámý americký časopis
image host

Seventeen Magazine
image host

Kresby Belly od fanoušků
image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne