Červenec 2013

At Lake Lannier in Georgia (29.7.2013)

31. července 2013 v 0:45 | Anett |  Candids 2013
Tak jak jsem si myslela, Bella v pondělí nebyla u moře, ale na jezeře, kde si zaplavala :) Byla tam její maminka, její přítel Tristan, pejsek Kingston, vizážistka a kamarádka Tonya a možná i další :D:) Bella má moc krásné plavky') Více novinek dneska ale už opravdu není. Od jezera je totiž skoro 90 fotek :D:) Určitě si to moc užili :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 54.1

31. července 2013 v 0:44 | Anett |  Personal Photos
Nové osobní fotky :) Na té s Tristanem, Tonyou a Kingstonem je Bella taková roztomilá') Na druhé fotce je s Tristanem a na třetí je takový menší 'billboard', upotávka, na akci, o které jsem už psala. Bude se konat již 10. srpna a kromě Belly na ní bude i dívčí skupina Little Mix! Snad budou mít nějakou společnou fotku :) Jedná se o nákup nových věcí pro děti do škol :)
image host image host image host

Unleash'd Photoshoot 2013 (MQ)

31. července 2013 v 0:30 | Anett |  Photoshoots 2013
Konečně jsem našla nějaké fotky pro časopis Unleash'd, jehož obálku Bella právě zdobí :) Bohužel jsou zatím všechny nekvalitní, až na tu první, kterou zveřejnila sama Bella. Snad se brzy objeví v lepší kvalitě. Belle to všude ale moc sluší!:)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostimage host image host image host

Personal Photos // 54.0

29. července 2013 v 22:43 | Anett |  Personal Photos
Tak na natáčení filmu Blended do Atlanty zase dorazil Bellin přítel Tristan :) Nejspíš tam také mají hrozné horko - byli si zaplavat do moře, nebo nějakého jezera :D:) TADY se můžete podívat i na jedno video, ve kterém Bella skáče do vody. Tak uvidíme, jestli se vrátí z natáčení na udílení cen Young Artist Awards 2013, které se konají ve čtvrtek :) Bella totiž vyhrála jednu cenu. Víc novinek už bohužel není. Dobrou noc :)
image host image host image host image host

At Six Flags Over Georgia Park in Atlanta (27.7.2013)

29. července 2013 v 22:16 | Anett |  Candids 2013
Bella si v sobotu udělala přestávku od natáčení a zašla si do jednoho zábavného parku. Moc jí to slušelo :) Ty šaty už jednou měla na sobě :) Byla tam i se svojí kolegyní, vizážistkou, maminkou a možná i dalšími lidmi.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 53.9

28. července 2013 v 15:14 | Anett |  Personal Photos
A prozatím poslední novinkou jsou osobní fotky :) Ta první s fanynkou je krásná')
image host image host image host

Bella Greeting Fans

28. července 2013 v 15:03 | Anett |  Other Videos
Našla jsem jedno video, ve kterém Bella zdraví své fanoušky, fotí se s nimi, a tak..:) Je hrozně milá'))

Personal Photos // 53.8

28. července 2013 v 1:45 | Anett |  Personal Photos
Novinek bylo opravdu až příliš, ale konečně jsem u poslední. Mám tady osobní fotky z Atlanty :) Fanoušci na Bellu dokonce po natáčení!:) Je tak milá<3
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Nová role - ve filmu Créve Coeur!

28. července 2013 v 1:44 | Anett |  Créve Coeur
Bella má novou roli, a to ve filmu "Créve Coeur"!
Režisérka tohoto filmu je herečka, zpěvačka a tanečnice Kimberly McCullough. Nedávno tweetovala "Jsme tak rádi, že vám můžeme oznámit, že hvězda Disney Bella Thorne byla vybrána hrát hlavní roli Alex v Créve Coeur."
Více informací o postavě Belly jako Alex Lawry, mladého snílka, který je nelítostný a snaží se najít krásu a romantiku v malém městě v Missouri naleznete ve videu.
Kimberly, která pracovala s Bellou již dříve, když Bella byla v SIU dodala: "Velmi na mě zapůsobila práce s Bellou, když jsem s ní pracoval v Shake It Up. Chtěla jsem jí dát hlavní roli ve svém prvním celovečerním filmu. Bella je dříč, je veselá a má obrovské srdce. Těším se na spolupráci s ní znovu a na to, jak bude rozvíjet svůj výkon, na který se bude vzpomínat."
Je to opravdu úžasné! Sice kvůli těm všem rolím, které teď Bella získala musí skončit seriál Na parket, ale za to to stojí!:)

Clean It Up - Stills Update

28. července 2013 v 1:34 | Anett |  Stills // 0.3
Našla jsem jednu novou stills z trošku staršího dílu 3. série - Clean It Up, neboli Vyčisti to, bylo to vysílané už i u nás :)
image host
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne