Červen 2012

From You // 0.9

30. června 2012 v 22:27 | Bella *CeCe♥* |  From You
Thomas. mi poslal jeho výtvor. Nádherný,děkuji.:)
imagebam.com

Personal Photos // 23.2

30. června 2012 v 22:21 | Bella *CeCe♥*
Dneska mi stávkoval Twitter a proto jsem tyto osobky mohla stáhnout až teď. Některé jsou ze Zendayina Twitteru, některé z Bellina, protože jak spolu natáčeli videoklip, tak mají hned spousty společných osobek.:) Ta 3. fotka se Zee je úžasná, snad nejlepší jakou spolu mají♥♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Music Video Shooting (28.6.2012)

30. června 2012 v 22:12 | Bella *CeCe♥* |  Candids 2012
Zendaya přišla na natáčení videoklipu s Bellou Thorne do Studio City v Kalifornii ve čtvrtek odpoledne (28. června). Našla jsem 4 fotky. Jsou krásné, určitě se podívejte.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bella & Zendaya • New Videoclip?

30. června 2012 v 12:29 | Bella *CeCe♥*
Je dost možné, že Zendaya včera natáčela nový videoklip ke své nové písničce! Na Twitter totiž napsala:
"je krásný den na natáčení videoklipu! "

Bylo by to úžasné..:) Třeba proto byly včera ty osobky i s Bellou! A je tady další potvrzení, na Twitteru se záhy objevil totiž další tweet od Cat Deeley! :

"dneska je natáčení videoklipu s @bellathorne a @Zendaya96!! Na co se mám ptát ?"

Bylo by skvělé, kdyby holky spolu měly další song..:) No..uvidíme, necháme se překvapit..:)

Shake it Up! Sumer Sweepstakes!

30. června 2012 v 12:14 | Bella *CeCe♥*
Konečně jsem se "dokopala" k překladu této soutěže, která se BOHUŽEL koná jen pro lidi žijící v USA.:/ První cenou je totiž setkání se Zellou a výlet, pobyt v hotelu, doprava je zdarma a navíc lekce s choreografem! Aww♥ Tak ráda bych chtěla.:D Jinak mě to dalo dost práce a je to navíc přeložený ještě úplně blbě, takže-
NEKOPÍRUJTE, NEBO POUŽIJTE MOJÍ IKONKU!!!
Disney Channel přináší nové Shake it Up! Letní sázky! Ujistěte se, že budete číst informace níže a zkontrolujete DisneyChannel.com, aby jste měli šanci na výhru!
Způsobilost: Otevřeno pouze osobám, které jsou k dnešnímu vstupnímu dni ve věku od 8 do 18 let (včetně 18) ("děti"), nebo pro rodiče způsobilého dítěte, se zákonným bydlištěm a musí se fyzicky nacházet uvnitř 50-ti Spojených států nebo v D.C. (souhrnně označované jako "území")
Termín akce: Začátek ve 12:01 hod., 17. června a končí ve 23:59:59 hod., 19. srpna 2012 ("Vstupní doba").
Limit: Přihlášky jsou omezeny na jeden (1) vstup na osobu / mobil / adresu na den (bez ohledu na způsob vstupu, nebo zda jedna osoba má více než jeden mobil / adresu nebo více než jedna osoba používá stejný mobil / adresu. Maximálně je povolených 64 záznamů na osobu / mobil / adresu během vstupního období.
Cena/ceny:
PRVNÍ (1) VELKÁ CENA: tři dny / dva dny Noční výlet na Grand Prize Winner ("Grand Winner") se třemi dalšími osobami (souhrnná "Skupina") v Los Angeles, CA ("centru města"), se sponzorem, vybrané termíny ("na výlet") se splněním vybraného obsazení členů seriálu Disney Channel, Shake It Up, v závislosti na dostupnosti ("Meet and Greet"), který se skládá z následujících prvků pro skupiny: [1] ubytování v hotelu ve Best Western ® hvězdičkovém hotelu (jeden standardní pokoj/obsazení, včetně ceny DPH) po dobu dvou nocí, [2] Meet and Greet (v závislosti na dostupnosti) s Bellou Thorne a Zendayou Coleman, zatímco velký Vítěz dostane taneční lekci s choreografem ("lekce"), [3] hotel / Meet and Greet / lekce s choreografem, [4], pokud rezidence "Velkého vítěze" se nachází více než dvě stě padesát (250) km od hlavního města, zdarma výlet s trenérem letecké dopravy se sponzorem vybraného dopravce, vybrané hlavní metropolitní letiště poblíž bydliště "Velkého vítěze" ("letiště jeho původu") a sponzorem vybrané letiště nebo v jeho blízkosti města, ale pokud se rezidence "Velkého vítěze" nachází dvě stě padesát (250) km nebo méně od města, zpáteční zemní přepravu přes území sponzorem zvolenou metodou mezi residence "GRAND vítěze" a hotelem [5] letiště / hotel, transfery, letecká doprava je zajištěna. Přibližná maloobchodní hodnota ("ARV") pro "Velkého vítěze": 5.300 dolarů
STO (100) PRVNÍCH CEN: jednou (1) propagačních 50 dolarů Best Western Travel Card ® s výpovědí kdykoliv pro Best Western ® pobyt v několikahvězdičkovém hotelu (ARV: $50).
Seznam vítězů:
Seznam vítězů bude po 30. srpnu, a před 30. října 2012 nebo pravidla (před 19. srpna 2012), odešlete s vlastní adresou orazítkovanou obálku:
Shake It Up Summer Sweepstakes
Winner/Rules, c/o Ventura Associates International, LLC,
1040 Sixth Avenue, NYC, NY 10018.

SIU 1 • Promo

29. června 2012 v 18:44 | Bella *CeCe♥* |  Photoshoots/Promos 1
Našla jsem ještě jednu nekvalitní promo fotku k první sérii SIU se Zendayou..je hezká.:)
imagebam.com

Personal Photos // 23.1 • With Fans, Texas

29. června 2012 v 18:42 | Bella *CeCe♥*
Tak jsem ještě našla 4 nekvalitní fotky Zelly s fanoušky z Texasu.:) Měli velké štěstí.:)♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 23.0

29. června 2012 v 18:33 | Bella *CeCe♥*
Jediná novinka za dnešek - zase osobky.:) Vypadá to, že spolu Zella fotila nový shoot nebo natáčela nějakou reklamu.♥ Už se těším na další fotky.:) Jinak ta druhá fotka je k novému dílu SIU "Rock And Roll It Up!".:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bella Thorne About Selena Gomez

29. června 2012 v 18:29 | Bella *CeCe♥*
Bella Thorne v pondělí odpovídala na Twitteru na otázky od fanoušků. A 2 z nich se týkaly i Seleny a proto, že jí mám společně s Bellou nejradši, tak jsem vám vypsala ty otázky se Sel.:)
Selena Gomez nebo Demi Lovato?
Bella: "Selena, ale znám ji mnohem lépe a dělá filmy, které doufám, že budu jednou dělat taky... I přesto Demi miluju."
Tvoje nejoblíbenější písnička od Miley Cyrus/Jonas Brothers/Demi Lovato/Seleny Gomez?
Bella: "Miley Cyrus - Who Owns My Heart, Demi Lovato - Here We Go Again, Jonas Brothers - Love Bug, Selena Gomez - Love You Like A Love Song."

"Boot It Up" • Stills

28. června 2012 v 14:22 | Bella *CeCe♥* |  Stills // 0.2
Objevila se jedna nová stills k již 24. dílu 2. série SIU.:) Je krásná, ale nekvalitní, takže doufám, že se brzy objeví další.:)
imagebam.com
Flag Counter

"I feel the most like a Candie's Girl because I'm always laughing - anything I do I want to make sure it's fun!" - Bella Thorne